9487 відвідувачів онлайн
8 060 35

Моді поговорив із Путіним: розповів про поїздку до України

путін,моді

У вівторок, 27 серпня, відбулася телефонна розмова між прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді та диктатором РФ Володимиром Путіним.

Про це Моді повідомив на своїй сторінці у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

За словами глави індійського уряду, під час розмови з керманичем РФ він розповів тому про свій нещодавній візит до України.

"Сьогодні розмовляв з президентом Путіним. Обговорили заходи щодо подальшого посилення Спеціального та Привілейованого стратегічного партнерства. Обмінявся думками щодо російсько-українського конфлікту та моїми думками з нещодавнього візиту в Україну. Підтвердив тверду прихильність Індії підтримувати швидке, стійке та мирне вирішення конфлікту", - йдеться у заяві Моді.

Своєю чергою речник глави Кремля Дмитро Пєсков заявив, що прем'єр Індії проінформував Путіна про підсумки свого візиту до Києва і "наголосив на зацікавленості зробити внесок у врегулювання".

"Путін виклав російські підходи щодо шляхів вирішення конфлікту", - цитують росЗМІ заяву Кремля.

Нагадаємо, що днем раніше, 26 серпня, прем′єр-міністр Індії Нарендра Моді обговорив по телефону ситуацію в Україні з президентом США Джо Байденом.

Топ коментарі
+23
це у Індіі конфлікт з Китаєм та Пакістаном,
в нас війна
показати весь коментар
27.08.2024 19:57 Відповісти
+19
Ще одна цинічна мразота на кшталт Китаю!
показати весь коментар
27.08.2024 19:48 Відповісти
+13
Падальщик котррый пытается выхватить кусок пожирнее в чужой войне.
показати весь коментар
27.08.2024 20:04 Відповісти

Завантаження...