10629 відвідувачів онлайн
3 835 61

Британія не дозволить ЗСУ бити Storm Shadow вглиб РФ без згоди США, - The Times

Британія не дозволить Україні бити Storm Shadow вглиб РФ без згоди США

Велика Британія не ухвалить рішення щодо далекобійності України по цілях на території РФ за допомогою ракет Storm Shadow без узгодження зі Сполученими Штатами, оскільки американські системи наведення вважаються вирішальними для того, щоб ракети влучали в ціль.

Про це пише видання The Times, передає Цензор.НЕТ.

Журналісти нагадали, що п'ять колишніх міністрів оборони та експрем'єр-міністр закликали чинного прем'єра Великої Британії Кіра Стармера діяти в односторонньому порядку та дозволити ЗСУ здійснювати далекобійні удари по Росії за допомогою ракет Storm Shadow, оскільки, попередили вони, зволікання щодо цього питання додаватимуть російському диктатору Володимиру Путіну сміливості. 

Раніше президент України Зеленський закликав Велику Британію та США подолати свій "страх" і проявити "рішучість" у цьому питанні.

І хоча в адміністрації чинного американського президента Джо Байдена щодо цього питання є розколи, у Лондоні вважають, що Вашингтон дасть ЗСУ "зелене світло" під час Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

"Важливо, щоб як союзники, які підтримують Україну, ми мали спільну стратегію для перемоги в майбутньому. Тепер ми обговорюємо це зі Сполученими Штатами та іншими ключовими союзниками. Ми прямуємо на Генеральну асамблею ООН, де всі зустрінемося із Зеленським менш ніж за 12 днів", - заявив міністр закордонних справ Британії Девід Леммі.

Нагадаємо, що раніше глава Пентагону Ллойд Остін заявляв, що не існує одного-єдиного засобу, який буде вирішальним у війні Росії проти України. Так він пояснив, чому США не дають дозволу Україні на удари вглиб РФ.

Топ коментарі
+20
Обісралось пів світу перед драним карликом
показати весь коментар
16.09.2024 12:45 Відповісти
+17
как они уже за...ли
показати весь коментар
16.09.2024 12:45 Відповісти
+16
Жалюгідгі, обісцяні нікчеми. ніякої перемоги з такими "союзниками" не може бути апріорі, тільки знищення нації у нерівній боротьбі з кацапським монстром. Що б ви усі виздихали, підараси занепокоєні!
показати весь коментар
16.09.2024 12:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
как они уже за...ли
показати весь коментар
16.09.2024 12:45 Відповісти
очкуни, ******** можно, а Украине нет
показати весь коментар
16.09.2024 13:47 Відповісти
Обісралось пів світу перед драним карликом
показати весь коментар
16.09.2024 12:45 Відповісти
Вже втретє в історії, по факту. До цього було ще два карлика: Наполеон і Гітлер
показати весь коментар
16.09.2024 13:09 Відповісти
Чекають поки на голови українцям насиплять іранських ракет…. потім дадуть дозвіл…. а життя вже не повернеш…
показати весь коментар
16.09.2024 12:46 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2024 12:48 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2024 12:49 Відповісти
Говорили-балакали, сіли та й заплакали...
показати весь коментар
16.09.2024 12:50 Відповісти
Ну то нехай вертають оте озброєння яке змусили нас віддати!!!
показати весь коментар
16.09.2024 12:50 Відповісти
ДА не кипешуйте раньше времени, Зеленский же сказаль шо у нас есть своя балистическая ракета и дрын Паляныця
показати весь коментар
16.09.2024 12:52 Відповісти
та брехня то все, звідки у квартальщиків може бути ракета. Не вірте!
показати весь коментар
16.09.2024 13:11 Відповісти
Лівацькі покидьки
показати весь коментар
16.09.2024 12:53 Відповісти
*******
показати весь коментар
16.09.2024 12:54 Відповісти
Жалюгідгі, обісцяні нікчеми. ніякої перемоги з такими "союзниками" не може бути апріорі, тільки знищення нації у нерівній боротьбі з кацапським монстром. Що б ви усі виздихали, підараси занепокоєні!
показати весь коментар
16.09.2024 12:56 Відповісти
Не гарячкуйте !

Амерський През каже нашому: "Ти ж не хочеш, щоб РаССєя на нас скинула атомну бомбу ??
Або щоб ми почали воювати по-дорослому з Китаєм ?? Ну от. Ми вам допомагаємо, а ви воюйте - не нашу ж територію захопила *********".
показати весь коментар
16.09.2024 13:01 Відповісти
единоначалие.....
показати весь коментар
16.09.2024 12:56 Відповісти
А хайпу було !! "Британці вже дозволили ..."
показати весь коментар
16.09.2024 12:58 Відповісти
Всі "шановні експерти" на ютубі про це тринділи
показати весь коментар
16.09.2024 13:09 Відповісти
І не набридло партнерам нас за руки тримати, коли ворог б'є без обмежень.
показати весь коментар
16.09.2024 12:59 Відповісти
Партнери схвильовані, а іноді навіть трохи обурені.
Але їм доводиться приховувати своє обурення, щоб не було ескалації...
показати весь коментар
16.09.2024 13:13 Відповісти
Україні потрібно зробити грязну ядерну бомбу!
показати весь коментар
16.09.2024 12:59 Відповісти
А я уже давно писал про бочки с отработанным ядерным топливом. Не обязательно сливать его у Чорна мора. Можно напихать в кукурузники (во все шо есть). Сделать их дистанционном-управляемыми. Напихать туда бочек и трохи взрывчатки и отправить рой кукурузников на расею. Что-то да долетит в цель. А то что не долетит просто засерет територию кацапов.

В чем престь грязной бимбы от ядерного удара спросите вы? А вот в чем: Ядерна бимба наносит просто урон (да, со всеми вытекающими жертвами) не засирая территорию, а грязна бомба засерет там нормально и жить там станет не возможно, как в Чернобыле.
показати весь коментар
16.09.2024 13:04 Відповісти
А то что после этого над нашими городами ядерные грибы появятся Вас вообще не смущает? =(
показати весь коментар
16.09.2024 13:37 Відповісти
не появятся. ***** зассыт это сделать, ведь тогда американцам придется бомбить кацапов. Против грязной бомбы можно применять только грязную бомбу. Ведь если в ход пойдет ТЯО, то им мало не покажитса
показати весь коментар
16.09.2024 13:40 Відповісти
Ну конечно зассыт, он ведь зассал начать войну с Украиной, послать нафиг весь Запад и сотрудничать с Северной Кореей и Ираном, вообще ссыкло. А если серьезно, то это наши союзнички ссыкло еще то. Пуйло бы и сейчас долбанул если бы в этом смысл был и Китай не был бы против....
показати весь коментар
16.09.2024 14:01 Відповісти
Если Украина первой применит "грязную бомбу" - после этого ***** ссать будет незачем, тк он будет как бы уже отвечать.
показати весь коментар
16.09.2024 15:04 Відповісти
Тут главное начать. Ну а ежели нет, то пусть наши силы обороны воюют асфальтом. Просто зачем откладывать неизбежное? Рано или поздно и до ядерки дойдет, не сомнивайтесь)
показати весь коментар
16.09.2024 15:11 Відповісти
Главное начать???? Начать чтобы ЧТО? Чтобы наши города были уничтожены ядерным оружием, или какая цель?
показати весь коментар
16.09.2024 15:22 Відповісти
Так вся планета будет воевать, так что какая разница?
показати весь коментар
16.09.2024 15:24 Відповісти
Ппц, так ты мечтаешь приблизить гибель человечества и начать эту гибель с украинцев?
показати весь коментар
16.09.2024 16:27 Відповісти
Послухайте, про що співає справжній сер Пол Маккартні:
https://www.youtube.com/watch?v=KDwVPumAQuU&ab_channel=HaroldIlin
показати весь коментар
16.09.2024 17:48 Відповісти
І що? Чого цим можна досягнути? Брудна бімба засере пару гектарів, не більше. Пуйло буде плескати у долоні і рвати на собі сорочку на всіх трибунах, що українці - терористи. А заперечити йому не буде чим. На свої засрані теріторії йому пофіг, в нього що, мало теріторій засраних? Дурню пропонуєте
показати весь коментар
16.09.2024 13:47 Відповісти
Точно - давайте зробимо так, щоб весь цивілізований світ він нас відвернувся і щось у кацапів були розв'язані руки щодо застосування адерної зброї по території України. Геніально!
показати весь коментар
16.09.2024 13:51 Відповісти
А то они у них не развязанные? Смешно такое читать даже. Тоесть кацапы использовали все кроме ЯО, захватили ЗАЭС, ******* Каховскую ГЕС. На фоне всего этого как мне кажется ядерные удары это просто пшик
показати весь коментар
16.09.2024 15:13 Відповісти
Именно так - сейчас у них не развязанные, тк вы сами выше писали - если РФ первой применит ЯО - та же Америка вступит в войну и Китай от РФ тоже отвернется. А вот если это сделает первой Украина - расклад совершенно иной будет.
показати весь коментар
16.09.2024 15:23 Відповісти
Мне это напоминает наш уголовный кодекс. К тебе в хату залез ворюга. Ты его минуснул. Так пойти отмотай срок, что не отбивался от него дрыном, а сделал пару дырок картечью в голове . Не отвернется никто от нас. Запад любит силу. А если мы себя и дальше будем вести как терпилы и кормить ванек на 10 гривен в месяц пленных, то эта война будет продолжаться до последнего зебила
показати весь коментар
16.09.2024 15:27 Відповісти
Нє, ну ми єслі чо, то да, но якщо там нє, то ми тож нє, але завжди за якби, но не проти, але треба, но ніззя, бо там ні ні. Дипломатія, йо ма йо
показати весь коментар
16.09.2024 13:05 Відповісти
Коротше - ніхто нічого не дозволить !
Вочевидь - закулісна дипломатія ***** працює на 100% , а отже - про щось домовляються , захід з кацапами , за нашими спинами !
показати весь коментар
16.09.2024 13:10 Відповісти
Жаль, что наши ракеты не могут долететь до Кремля
показати весь коментар
16.09.2024 13:17 Відповісти
Кім Чен Ин крутіше всього НАТО !
Дав зброю без всяких застережень....
Може нам краще купувати зброю у КНДР та в Ірана ?
показати весь коментар
16.09.2024 13:34 Відповісти
Як нам можуть заборонити бити по Рашці власними ракетами? А ніяк. Де наші власні ракети? Закатані в асфальт. То хто верблюд? Ми верблюди, ніхто нам не дохтур.

Зєлю геть. Вибори
показати весь коментар
16.09.2024 13:35 Відповісти
А я б також не дозволив... без згоди США.
показати весь коментар
16.09.2024 13:42 Відповісти
Забрали в Україні ядерну бомбу і тепер спокійно дивляться як українців вбивають...........
Цинізм Заходу зашкалює!
показати весь коментар
16.09.2024 13:43 Відповісти
Якщо б замість зєлі українці обрали навіть табуретку, то не було б стільки жертв, руйнувань і сліз. Вже пішов шостий рік у шкідника, а українці досі тільки скиглять, а вибори не вимагають. В українців захід винуватий
показати весь коментар
16.09.2024 13:54 Відповісти
Половина населення України - антиукраїнці! Сценарій виборів 2019 був створений і профінансований ФСБ. Розвели довірливих лохів і майже все вийшло, випадково пролетіли на виборах в Раду, Створити конституційну більшість з зеленої шушери не вдалося. Якби вдалося, змінили б Конституцію і не було б ні НАТО, ні ЄС, ні України. Була б губернія московії.

А зараз вимагати нові вибори нонсенс, зелень не зіпхнеш, хоч 100 раз вибирай.

Як сказав Гавтадзе "процесс пошла".
показати весь коментар
16.09.2024 15:46 Відповісти
Прапорець під ніком зайвий. Цап, він і в Африці цап. Смердить дуже
показати весь коментар
16.09.2024 14:06 Відповісти
Пінг-понг прямо. Дозволяють-не дозволяють. Дозволяють-не дозволяють. Дозво... відставка уряду Великої Британії. GOTO 1.
показати весь коментар
16.09.2024 15:17 Відповісти