9903 відвідувача онлайн
1 552 11

Польща почне будувати посилену лінії оборони на кордоні з РФ і Білоруссю до кінця 2024 року. На це витратять 10 млрд злотих

Польща почне посилювати свій кордон з РФ та РБ

Польща розпочне будівництво перших елементів посилених ліній оборони на своїх кордонах із Росією та Білоруссю до кінця 2024 року. На зміцнення кордонів уряд Польщі витратить 10 мільярдів злотих ( 2,6 мільярда доларів).

Про це розповів заступник міністра оборони Цезарій Томчик, пише Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, Польща планує зміцнити свої північні та східні кордони шляхом створення оборонних ліній, системами спостереження, розвідки і захисту від безпілотників. На це піде 10 мільярдів злотих (2,6 мільярда доларів).

Зазначається, що проєкт буде реалізовано в межах програми "Східний щит".

"У найближчі три тижні ми зможемо провести перші випробування елементів "Східного щита" на польських військових полігонах, цього року ми почнемо будівництво перших елементів… на північному і східному кордонах", - сказав Томчик.

Він додав, що цей проєкт будуть втілювати у співпраці з Литвою, Латвією та Естонією, а також з британськими та американськими силами.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що задля покращення безпекової ситуації в країні уряд Норвегії розглядає можливість будівництва паркану уздовж кордону з Росією. 

Крім цього, до кінця 2026 року Фінляндія збудує на кордоні з РФ 200 кілометрів стаціонарних загороджень.

Топ коментарі
+6
Зараз з військових баз спостерігають за залітаючими ракетами, а будуть ще і з ДЗОТів дивитись на проїжджаючі рашистські танки.
показати весь коментар
04.10.2024 19:32 Відповісти
+1
"Лінія Мажено 2.0"
показати весь коментар
04.10.2024 19:55 Відповісти
+1
Ось і подивимося чим відрізняються лінії оборони країн НАТО. Можливо це викличе захоплення (як звичайний рефлекс на все західне) або все посміються.
показати весь коментар
04.10.2024 20:01 Відповісти

Завантаження...