10771 відвідувач онлайн
1 100 16

У Берліні перед візитом Зеленського посилюють заходи безпеки, - ЗМІ

У Берліні посилюють заходи безпеки перед приїздом Зеленського

Перед очікуваним приїздом президента України Володимира Зеленського до столиці Німеччини 11 жовтня у Берліні посилюють заходи безпеки. 

Про це повідомляє Bild, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що спочатку додаткові заходи планувались у зв’язку приїздом президента США Джо Байдена, однак він скасував візит на тлі урагану "Мілтон".

Тож тепер берлінській поліції не доведеться скасовувати заплановані заходи безпеки, оскільки очікується візит Зеленського.

У профспілці поліції заявили, що Зеленський перебуває на найвищому рівні можливого ризику, "що, звісно, означає, що ми повинні задіяти всіх наявних людей, щоб забезпечити максимальний рівень безпеки".

Очікується, що поліцейські з інших федеральних земель і федеральної поліції забезпечуватимуть допомогу у захисті. 

Наразі невідомо, чи прибуде Зеленський у центр Берліна з аеропорту кортежем чи прилетить вертольотом.

Топ коментарі
+6
а чого це ??? німці бояться що кацапи цього запроданця, дегенерата і путого н*ркомана вб'ють ??? нехай не бояться де вони такого корисного агента ще знайдуть !!!

показати весь коментар
10.10.2024 12:53 Відповісти
+5
І знову дурне поїхало в турне
Для чого ....хз 🙁

показати весь коментар
10.10.2024 12:56 Відповісти
+4
Не допоможе!
Макрон не дасть збрехати!
показати весь коментар
10.10.2024 12:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Себя лучше поберегите от бедоносца...
показати весь коментар
10.10.2024 12:47 Відповісти
це ти до чого? хто має себе поберегти? німецькі поліціянти?
показати весь коментар
10.10.2024 13:42 Відповісти
Не допоможе!
Макрон не дасть збрехати!
показати весь коментар
10.10.2024 12:51 Відповісти
У Берліні перед візитом Зеленського посилюють заходи безпеки

Передбачливо!
Від нього ж можна чекати чого завгодно!
показати весь коментар
10.10.2024 12:51 Відповісти
а чого це ??? німці бояться що кацапи цього запроданця, дегенерата і путого н*ркомана вб'ють ??? нехай не бояться де вони такого корисного агента ще знайдуть !!!

показати весь коментар
10.10.2024 12:53 Відповісти
з одного боку було б непогано...а з іншого-Стефанчук...
показати весь коментар
10.10.2024 13:43 Відповісти
а хто такий цей стефанчук ??? жирна худоба і холуй дермака !!!
показати весь коментар
10.10.2024 16:18 Відповісти
Всі німецькі канали будуть два дні транслювати телемарафон?
показати весь коментар
10.10.2024 12:55 Відповісти
Та ну.... Там ЛГБТ, а не під@раси...
показати весь коментар
10.10.2024 13:37 Відповісти
І знову дурне поїхало в турне
Для чого ....хз 🙁

показати весь коментар
10.10.2024 12:56 Відповісти
щоб не втік?
показати весь коментар
10.10.2024 13:01 Відповісти
зе!лідора, ніхто не планував вбивати!
зе!поц повинен був, призначити медведчука прем'єром, та бойко або шуфрича або ще якогось рига спікером, і відвалити у добровільну відставку.
ось чому воно не втекло і чому його ніхто не міг виколупати з бункера. зе!шмаркля чекав на вхід росгвардії в київ.
але ж, українці уперлися і все пішло по розкішниці.
зі стамбулом, хоча, все було підписано, знову не вийшло, бо залужний вигнав кацапів з києва та півночі.
тепер, всіма способами, впарюється план примирення, тобто капітуляції.
всі дії зе!шобли, це саботаж та повний розвал україни як держави, для здачі ворогу.
показати весь коментар
10.10.2024 13:09 Відповісти
100%!
показати весь коментар
10.10.2024 13:44 Відповісти
Які заходи.... достатньо просто добре помити руки, з милом, після привітання....
показати весь коментар
10.10.2024 13:50 Відповісти
Готуються до різних природніх катаклізмів.
показати весь коментар
10.10.2024 14:41 Відповісти
не переживайте,кальсони оливкового кольору для кацапів невидимі.
показати весь коментар
10.10.2024 20:28 Відповісти