Ворог заводить нове поповнення на передові позиції та намагається пробити оборону ЗСУ в районі Часового Яру, - ОТУ "Луганськ". КАРТА

У районі Часового Яру спостерігається певне затишшя порівняно із ситуацією, що була раніше. Однак все може змінитися, оскільки противник заводить нове поповнення на цьому напрямку.
Про це в ефірі телемарафону розповіла речниця ОТУ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу.
Вона зазначила, що окупанти не полишають спроб пробити оборону українських військ в районі Часового Яру.
Попри те, що там зменшилась кількість штурмів, – за зведеннями Генштабу ви можете прослідкувати, що їх стало трохи менше, – однак ворог заводить нове поповнення на передові позиції. Ми думаємо, що це все-таки затишшя перед бурею, і вони посилять штурмові дії на цьому напрямку", - розповіла речниця.
За її словами, найскладніша ситуація на напрямку нині в районах Торецька і Нью-Йорка.
"На жаль, ворог там просунувся дещо і закріпився у Торецьку на двох сусідніх вулицях до вулиці Центральної, про яку ми говорили раніше", - додала речниця ОТУ "Луганськ".
Раніше повідомлялося, що наші захисники не дають змоги ворогові просуватися на Часовоярському напрямку.

а сирсьеий каже що 50 тис лаптєй, відвели.
чи то сирський таке доповідає, зе!лідору три рази на день, для відосика?