Пєсков заявив, що Путін готовий розмовляти із Шольцом

Прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що Путін нібито "як і раніше, відкритий до переговорів" з канцлером Німеччини Олафом Шольцом.
Про це він сказав російському агентству "Інтерфакс", передає DW, інформує Цензор.НЕТ.
Так Пєсков відреагував на заяву міністерки закордонних справ ФРН Аннелени Бербок, яка напередодні сказала, що диктатор РФ Путін відмовляється говорити з канцлером Шольцом по телефону.
"Ні. Жодних пропозицій не було. Ми ж неодноразово заявляли, що Путін залишається відкритим для контактів", - сказав прессекретар глави Кремля.
Нагадаємо, раніше німецькі ЗМІ повідомили, що вперше за 2,5 роки канцлер Німеччини Олаф Шольц планує провести телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним.
Востаннє Шольц говорив з Путіним по телефону в грудні 2022 року.
так як цьому виродку потрібна допомога від психіатрів ,
але ху@лу вже нічого не допоможе ,
тільки фізичне знищення 😡
вона крала разом з лазаренко
вона два рази на початку 90х в аеропортах попадалась з контрабандною валютою
вона лобіювала призначення медвечука першим віцепримєром україни
вона пропонувала януковичу широку коаліцію( до 2025 року) із зміною конституції і розділу країни на сфери впливу
вона заключила кабальнi газові контракти з путіним
вона хіхікала з путіним коли той бомбив грузію та глузував над президентом Украiни.
вона два рази вперто не голрсувала за визнання росії агресором
вона в 14ому вимагала відмовитись від збройного супротиву путіну
вона брала гроші в кадафі світового терориста
вона в 2008р зривала надання україні пдч по нато
вона цинічно грала роль інвалідки і кричала що готова ачолити країну
вона завела в парламент шепелєва гадю олійника портнова лозинського каралєвську тєрьохіна жванію буряків
вона відала групі приват укрнафту
вона і група приват це одне і теж там тільки чого варта афера з приватбанком на 5,5 міліарда доларів вкрадених в кожного українця
вона брехала що зробить контрактну армію а насправді армію скоротила на треть і все
вона виступає за підтримку таких телеканалів як нюз ван і інтер
вона пропонує мирний план який точ в точ співпадає з російським
вона жодного разу невідвідала солдат ні на фронті ні в госпіталі
вона не пожертвувала ні копійки на армію
вона постійно бреше маніпулює важкою ситуацією в яку такі як вона і завела українців ! бреше бреше бреше бреше бреше