4744 відвідувача онлайн
5 291 56

Серед членів НАТО немає консенсусу щодо запрошення України, - Білий дім

Білий дім

В Білому домі заявили, що серед країни-члени НАТО поки немають спільної позиції щодо запрошення України в Альянс.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Білого дому, про це сказав високопоставлений представник адміністрації президента США на брифінгу щодо запланованого візиту Байдена до Німеччини.

"Серед членів НАТО триває дискусія щодо запрошення. Наразі немає консенсусу щодо того, щоб запропонувати Україні запрошення. Але, як ви знаєте, на саміті НАТО всього лише пару місяців тому – в липні, в середині липня – всі 32 члени Альянсу підтвердили, що Україна перебуває на незворотному шляху до членства в НАТО. Отже, питання полягає в тактиці того, як заохочувати цей шлях і як досягти консенсусу щодо наступних кроків", - сказав він.

Представник адміністрації додав, що "президент Байден хоче, щоб Україна перемогла, і ми забезпечимо ці зусилля належними ресурсами".

"Саме тому президент закликав до зустрічі на рівні лідерів оборонної контактної групи з Україною, або так званого Рамштайнського саміту – і ця зустріч відбудеться найближчим часом – для того, щоб викликати таку ж терміновість і внесок з боку деяких наших союзників і партнерів, щоб ми могли продовжувати це робити", – зазначив він.

Також за його словами, зараз "відбувається активна розмова про різні елементи" українського Плану перемоги. Зокрема, він згадав про роботу над питанням, що стосується корисних копалин, однак не уточнив деталей.

Топ коментарі
+16
Проти:
1. США.
Далі - немає значення.
показати весь коментар
18.10.2024 05:14 Відповісти
+11
У мене іспанський сором, коли ми просимось в ЕС і НАТО, а у нас усі прокурори це інваліди з гектарами землі, тисячами квадратних метрів нерухомості і автопарками.
показати весь коментар
18.10.2024 04:58 Відповісти
+6
а що має подобатися в ядерній бомбі? ядерна бомба - це засіб стримування від агресії, а не для атаки. ядерна бомба - це червона тряпка для країн Заходу. за прагнення створити ядерну бомбу і увійти у ядерний клуб держав після всіх тих підисаних договорів і конвенцій, неядерні країни, які заявляють про розробку і набуття ядерного статуса відразу ************* на санкції Заходу. як КНДР та Іран... роблячи подібні заяви про відновлення ядерного статусу, Україна ставить себе під потенційні санкції Заходу, не кажучи вже взагалі про те, що країни Заходу можуть взагалі відвернутися від України і припинити їй допомогу. розмова з Заходом в стилі або ми в НАТО, або у нас ядерна бомба - це розмова у формі ультиматума. не припустимо розмовляти із Заходом мовою ультиматумів, особливо в контексті ядерної зброї.. більше того, ядерна зброя - це засіб стримування, а не атаки. більше того, ядерна зброя проти ядерних кацапів, у яких є 6000 ядерних боєголовок проти потенційних українських кількох одиниць - це взагалі ні про що. на кацапів подібні ядерні ультиматуми взагалі не подіють, бо в них теж є ядерна зброя і її у них є багато. ядерні ультиматуми тільки відштовхнуть від України західних партнерів. більше того, якщо Україна першою застосує проти кацапів ядерну зброю, то весь світ зробить Україну винною, тому що вона першою застосувала ядерну зброю. тому тут очевидна відповідь здорового глузду - все проти створення ядерної зброї.
показати весь коментар
18.10.2024 03:51 Відповісти

Завантаження...