Шольц про перший пункт "Плану перемоги": Країна, яка воює, не може стати членом НАТО

Канцлер Німеччини Олаф Шольц, що наразі "немає потреби" запрошувати Україну в НАТО.
Про це він сказав в інтерв’ю ZDF, передає Цензор.НЕТ.
Канцлер зауважив, що Альянс ухвалив рішення стосовно перспектив вступу України на самітах у Вільнюсі та Вашингтоні, й, на його думку, "наразі немає потреби в якихось нових рішеннях за межами цього".
"Країна, яка воює, не може стати членом НАТО. Усі це знають, з цим немає жодних розбіжностей. І в НАТО запрошення зазвичай досить швидко пов'язують із членством", - додав Шольц.
Далі канцлер Німеччини заявив, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну вимагає виважених дій, які, з одного боку, гарантують підтримку Києву, а з іншого боку, гарантують, що це не перетвориться на війну між Москвою і НАТО.
"Це те, де я дуже чітко висловлюю свою позицію і не зміню її", – резюмував він.
"План перемоги" України
Нагадаємо,16 жовтня президент України Володимир Зеленський на засіданні у Верховній Раді представив "План перемоги". Основними пунктами "Плану перемоги" є запрошення України в НАТО та зміцнення оборони.
За словами Зеленського, "План перемоги" складається з п’яти пунктів і трьох таємних додатків. Таємні додатки є до оборонного та економічного пунктів, а також пункту стримування. Таємні додатки доступні для партнерів, які мають відповідний потенціал допомоги.
За даними ЗМІ, президент Володимир Зеленський готує ще один План, який стосуватиметься внутрішніх рішень та не буде альтернативою "Плану перемоги".
п'ятий пункт треба читати так:
якщо на когось мацкалі нападуть і ті замислять підбиватися
-їх виженуть із НАТО
бо воююча країна не може бути члєном..