6786 посетителей онлайн

С 1 сентября планируем массово запустить процесс приватизации, - Шмыгаль

шмигаль

С 1 сентября в Украине планируют массово запустить процесс приватизации.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу правительства, об этом заявил премьер-министр Денис Шмыгаль.

"Президент Украины поставил задачу запустить приватизацию с сентября. Для этого Верховной Радой принято соответствующее законодательство, Правительством разработаны все подзаконные нормативные акты. Должны сделать этот процесс максимально быстрым", - заявил он во время селекторного совещания с руководителями областей.

Также, добавил Шмыгаль, государство запускает грантовые программы, чтобы мотивировать бизнес и людей максимально создавать рабочие места.

"Малая приватизация, особенно в регионах, где люди в селах и городках знают объекты, которые годами стоят и неэффективно используются, призвана дать возможность выкупить эти помещения по справедливой цене и начать работу", - пояснил премьер.

Глава правительства отметил, что приватизация позволит расширить производство для аграриев.

Топ комментарии
+43
Під час війни це саме на часі. Ціна найнижча, Беня буде дуже радий.
показать весь комментарий
04.08.2022 10:34 Ответить
+40
бабки есть только у клоунов, причем, ворованные из бюджета. профит
показать весь комментарий
04.08.2022 10:34 Ответить
+35
За копейки толкануть нужным людям самое жирное, пока идёт война, а потом при Большом восстановлении страны получить ещё под него миллиарды долларов? Схема на схеме и ей же погоняет
показать весь комментарий
04.08.2022 10:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
бабки есть только у клоунов, причем, ворованные из бюджета. профит
показать весь комментарий
04.08.2022 10:34 Ответить
Під час війни це саме на часі. Ціна найнижча, Беня буде дуже радий.
показать весь комментарий
04.08.2022 10:34 Ответить
Начнут с имущества убитого кагалом при содействии Параши Вадатурского?
показать весь комментарий
04.08.2022 10:34 Ответить
У него есть сын !
показать весь комментарий
04.08.2022 10:43 Ответить
У Вячеслава Черновола тоже есть сын...
показать весь комментарий
04.08.2022 11:58 Ответить
это да, под шумок войны можно такую малую приватизацию наворотить - мало не покажется...
показать весь комментарий
04.08.2022 10:34 Ответить
За копейки толкануть нужным людям самое жирное, пока идёт война, а потом при Большом восстановлении страны получить ещё под него миллиарды долларов? Схема на схеме и ей же погоняет
показать весь комментарий
04.08.2022 10:34 Ответить
ага. виїжджати за кордон чоловікам не можна, а приватизовувати можна. Тобто, якщо хтось потенційно міг би знайти в Європі фінансування - то хєр, бо не можна виїжджати, а всяким зеленим злодюгам, яким все можна - зелена вулиця. Хитро
показать весь комментарий
04.08.2022 10:37 Ответить
Ті, хто може знайти велике фінансування в Європі, про заборону на виїзд для чоловіків не думає. Такі їздять без проблем через кордон, там у них все порішано. Згадаємо всяких льовочкіних та ін.
показать весь комментарий
04.08.2022 10:41 Ответить
ще впк приватизують..Укроборонпром..і держзамовлень нафігачать..з охрінітицінами з процедурою під одного учасника..клас..СБУ та іже з ними ..ви де?)))
показать весь комментарий
04.08.2022 10:38 Ответить
Ага , ще ваучерів напечатайте . Чергове окозамилювання і на√б@лово . З 91 року тільки те і роблять що приватизацією займаються . А в селах якраз "нові ліца" в ОТГ пригребуть до рук залишки
показать весь комментарий
04.08.2022 10:40 Ответить
Что это? Помню как Яценюка и Гройсмана называли за попытку приватизации в 2014-2019 гожах, как "барыге" доставалось. Так те временя по сравнению с настоящими, просто раем кажутся. Или не для всех. Самое время грабить страну по беспределу. Что залетные буряты, что доморощенные клоуны. Только первым холодильник в счастье, а зеленым тварям заводы и пароходы подавай.. Рано или поздно подавитесь
показать весь комментарий
04.08.2022 10:41 Ответить
Шо, опять? Да сколько же можно?!
показать весь комментарий
04.08.2022 10:41 Ответить
Всіх, хто негативно відгукується на це озвучене шмигалем завдання ***********, автоматично заносяться в порохоботи.
показать весь комментарий
04.08.2022 10:41 Ответить
rebjata....eta razvod.....podnimaite shum v EU - pust ot tuda im pojasnjat shto nefig ludei za lohov derzhati.
показать весь комментарий
04.08.2022 10:42 Ответить
Ти *****?
показать весь комментарий
04.08.2022 10:46 Ответить
Дебилы, *****! Дебилы и воры!!!
показать весь комментарий
04.08.2022 10:43 Ответить
Кто будет инвестировать в бизнес, если может прилететь в любой момент в любую точку !?
Тут хоть бы старое (на подконтрольной территории) сохранить...
показать весь комментарий
04.08.2022 10:45 Ответить
Очень надеюсь, когда вернутся «попередники» все это ******** отменят и все вернут с процентами
показать весь комментарий
04.08.2022 10:46 Ответить
Час грабувати країну, те що залишилось
показать весь комментарий
04.08.2022 10:47 Ответить
Всі держ.підприємства - це бездонні бочки корупції і неефективності. При збитках держава в них вливає купу бабла і ніхто не зацікавлений у прибутках. На відміну від приватних підприємств.
Порівняйте Нову Пошту і Укрпошту.
Тому приватизувати треба все, бо таку кількість держ.підприємств як у нас може собі дозволити тільки нафтова Саудівська Аравія
показать весь комментарий
04.08.2022 10:49 Ответить
ви праві. але не зеленій шоблі і не в такий час цим займатись.
показать весь комментарий
04.08.2022 10:56 Ответить
Ну давайте порівняємо. "Нова пошта" тупо заробляє гроші, нічим іншим, крім комерційної доставки не займається, відділення відкриває тільки там, де їй вигідно. "Укрпошта" крім доставки робить передплату і доставку преси, приймає у населення платежі, робить грошові перекази, доставляє на руки пенсії, продає деякі товари і утримує навіть не вигідні відділення розташовані у віддалених селищах. При цьому всьому швидкість доставки в обох приблизно однакова, бувало навіть що УП доставляла раніше НП, ну і різниця в ціні майже вдвічі на користь УП. Тому не всі підприємства можна приватизувати, бо комусь таки треба робити і соціально значущі, хоча і збиткові речі.
показать весь комментарий
04.08.2022 13:37 Ответить
Пенсіонерка з села любить укрпошту
показать весь комментарий
17.08.2022 23:39 Ответить
Що і кого будете по наказу зе приватизувати? А ще він наказав визволити південь, вивезти зернові, захисників Маріуполя здати в полон, готуватися до шашликів, закрити оборонні проекти.....список можна писати до нової приватизації наказів з такої собі голови.
показать весь комментарий
04.08.2022 10:50 Ответить
от іменно. наказав визволити південь, потім бекали-мекали щось там всякі рєзнікови, потім обстріляли міст, потім затихло все. відновився наступ рашистів на донбасі, ми захлинаємося кров'ю, безвісти пропало 7000 чи 8000 людей (більшість, очевидно, в полоні), фільтраційні табори, а зелена шобла дерибанить.
показать весь комментарий
04.08.2022 10:59 Ответить
Приватизація по Зе!ленські називається ДЕРИБАНОМ!
показать весь комментарий
04.08.2022 10:55 Ответить
Яка ми все ж таки тупа нація, що дозволяємо владі під час війни "деребаном" країни займатись.
показать весь комментарий
04.08.2022 10:58 Ответить
а що ти зробиш. журналісти продажні, опозиційні канали закриті, парламент набитий моносміттям, і на майдан не вийдеш, бо війна.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:01 Ответить
а СБУ вилучає проксі-сервери
показать весь комментарий
04.08.2022 11:02 Ответить
У тому і річ, майбутнє України не те що ілюзорне, воно ще і замилене
показать весь комментарий
04.08.2022 12:34 Ответить
Для стимуляции создания рабочих мест нужно бизнес поощрять,а не драть три ЕСВэшные шкуры,помещения же нужно отдавать бесплатно со всеми подключениями,но не продавать,сборище идиотов,а не избранные руководители.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:00 Ответить
З 1 вересня плануємо масово запустити процес приватизації, - Шмигаль

Расскажите Шмыгалю, что можно не ждать 1 сентября.
Приватизацию никто и не запрещал, чтобы опять запускать.
Просто какой дурак будет деньги вкладывать, если завтра туда бонба прилетит?
показать весь комментарий
04.08.2022 11:02 Ответить
на те і розрахунок, що зараз самі на безцінь все скуплять.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:06 Ответить
Сьогодні за бісцінь самі все скуплять, а завтра Зеля перемир'я підпише, та одержить ярлик на князювання.
показать весь комментарий
04.08.2022 13:27 Ответить
Зараз Коломойський з Ермаком все за 100 баксів скуплять. Кому війна, а кому грабунок України.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:05 Ответить
ціна майна підчас війни "0". Це не приватизація, а розкрадання держ.майна. Це ще гірша афера ніж кучми з ваучерами.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:05 Ответить
Саме час. Зараз найвища ціна. Почніть з Луганськтепловозу.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:09 Ответить
Якраз, саме зараз. ЗСУ, захищая країну, захищає і бандитсько-зрадницьку владу теж, а з тими хто буде заважати зеленим гнідам, є мусора, сбу та інши смердючи собаки цієї влади.
показать весь комментарий
04.08.2022 12:44 Ответить
Чекаємо з нетерпінням на іноземних інвесторів, це був сарказм.
З другого боку чудова схема, продають за копійки, далі попадає під обстріл, держава буде компенсовувати втрати покупця. Іншої мотивації не бачу, бо в умовах війни інвестувати - це ідіотизм. Поки війна триває всі адекватні інвестори будуть вичікуввти. більше того звертають діяльність..
Читав, що в Києві і Харкові ділки-інвестори скуповують пошкоджене житло за 20-30% вартості в надії отримати компенсації в майбутньому.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:16 Ответить
Яка приватизвція ? Іде війна ... ******* дебіли !!!
показать весь комментарий
04.08.2022 11:20 Ответить
З 1 вересня плануємо масово запустити процес приватизації, Ніби ОЧІКУВАЛИ війни, руйнування для ОБЕСЦІНЕННЯ... Найвигідніше приватизувати майнові комплекси підчас пожежі, війни і руйнувань...
показать весь комментарий
04.08.2022 11:21 Ответить
А других проблем нет в стране, ну там війна чи зупинений ВПК?
показать весь комментарий
04.08.2022 11:22 Ответить
Зеля вважає це спецоперацією. Тому дипломатични відносини не розривали, а тільки ввели візовий режим.
показать весь комментарий
04.08.2022 14:11 Ответить
Як із США.
показать весь комментарий
04.08.2022 14:13 Ответить
якщо пріпєстєнт дібіл, прємьєр не може бути не дібілом.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:27 Ответить
Вони обидва зрадники !
показать весь комментарий
04.08.2022 14:07 Ответить
Приватизація під час війни!На такий крок здатні лише вороги держави.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:28 Ответить
За таких "ініціативи" під час війни потрібно РОЗСТРІЛЮВАТИ НА МІСЦІ!
показать весь комментарий
04.08.2022 11:30 Ответить
Ну вот и ответ на все вопросы, мудрый нарид.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:30 Ответить
Интересно,а приватизация во время войны не нарушает прав тех украинцев,которые воюют?Тяжело будучи в окопе участвовать в аукционе.
показать весь комментарий
04.08.2022 11:30 Ответить
квіти та шампанське 73-м відсоткам!!! тільки, вбогі недоумки, дивіться, не заляпайтеся
показать весь комментарий
04.08.2022 11:46 Ответить
Тіки деребанити, продавати все шо можна - справжня окупація зсередини!!!
Бо ніхрена не виготовляють толком, тільки - крадуть!!!
Народ схаває все шо йому впарить Бєня або Пєтя!!!
показать весь комментарий
04.08.2022 11:48 Ответить
Все вам мало погань зелена!!!
А як ідуть справи з реформованним гральним бізнесом все йде по плану олігархів?
Теж саме очікує і на цю новацію.
показать весь комментарий
04.08.2022 12:03 Ответить
Схоже Бені вже надали безвідсоткові і не підтверджені державні кредити. Тому пора йому юридично оформити панування над економікою України.
показать весь комментарий
04.08.2022 12:04 Ответить
https://www.facebook.com/groups/1356024258119749/user/100050590204886/?__cft__[0]=AZW5Vk6VkbK6ArcO4E9ThR4sf3DPgc1jO3XpJXx25ytxakkSi6UudLMRazXdJe-oTXYk4VixF69GiuTGN155rbE3JRmEOjBGXi-MgIY7ouZlqmUVyOqeLmEkpMuIVt0ymsKNtqktF8Nlaf_ruSYDc_oSuwgWU28gdecDJCS0jdo1jCSPN4QSRfTFFHShSXUcR1RcsbW9q-gnXE_Zfoigly5G&__tn__=-]K-y-R Михайло Цимбалюк : Корупційна приХватизація в умовах війни.

Напередодні Верховна Рада у другому читанні ухвалила Законопроєкт про пришвидчену приватизацію і прискорений розпродаж державних активів під час війни (№7451).

Приватизація, в принципі, під час війни - це абсурд. Спробуйте свої квартири попродавати під час війни - яку ціну ви за них отримаєте, хотіли б зрозуміти від вас це.

Уявіть собі, як ця приватизація буде проводитися. Перше - без повідомлення засобів масової інформації, не друкується більше повідомлення. Не за реальною оціночною ціною, а за балансовою вартістю, без конкуренції, з аукціонами на пониження на 50 і 100%.
показать весь комментарий
04.08.2022 12:09 Ответить
Це й зветься - мародерство.
показать весь комментарий
04.08.2022 13:21 Ответить
Хай начнут с Луганского патронного завода. Поимели бабла на скачке доллара и вперед бо бабки жмут ляшку, мародери при владе.
показать весь комментарий
04.08.2022 12:19 Ответить
Це навіть не цинізм. Це щось за межами. Як я буду президентом, то не буду красти, авжеж. Покидьок. Разом з усією своєю шоблою.
показать весь комментарий
04.08.2022 12:29 Ответить
Великий Дерибан!
показать весь комментарий
04.08.2022 12:30 Ответить
шо опять?
еще не все украли??
показать весь комментарий
04.08.2022 12:56 Ответить
******.
Одні вбивають Україну, другі розтягують...
показать весь комментарий
04.08.2022 13:18 Ответить
довести народ до зубожіння і розпочати малу приватизацію це повне блюзнирство
показать весь комментарий
04.08.2022 13:19 Ответить
Не позбавились ми зрадників під час війни!
показать весь комментарий
04.08.2022 13:19 Ответить
Це якби на вашу квартиру напали розбійники,ви забарикадувались в кімнаті,і раптом вирішили:а що б ще продати,може пралку?Мразота зелена.
показать весь комментарий
04.08.2022 14:31 Ответить
Просто очень надо народные ресурсы.
показать весь комментарий
04.08.2022 16:45 Ответить
Лице його бачили? ''ізнасілован мокрецом''