6909 посетителей онлайн
21 678 69

Подрыв Каховской ГЭС – "новое измерение" войны, - Шольц

олаф,шольц

Канцлер Германии Олаф Шольц назвал подрыв Каховской ГЭС "новым измерением" войны РФ против Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

По словам Шольца, подрыв ГЭС "вписывается в то, как Путин ведет эту войну".

В то же время, как отмечается, канцлер избежал прямого возложения ответственности за подрыв на Россию, но указал, что есть признаки российской причастности.

Шольц добавил, что Россия всегда атакует гражданские объекты – города, села, больницы, школы, объекты инфраструктуры.

"Вот почему так важно, чтобы мы поддержали Украину – финансово, но также и поставками оружия", – подчеркнул он.

Как сообщал Цензор.НЕТ, утром 6 июня стало известно, что российские оккупанты подорвали Каховскую ГЭС. По данным Херсонской ОВА, через 5 часов после подрыва вода достигнет критического уровня. В регионе начата эвакуация. Новую Каховку уже подтапливает. В Херсоне обесточен микрорайон Корабел, через несколько часов отключат газоснабжение. В Херсонской области подняты по тревоге подразделения Нацполиции и ГСЧС.

Президент Владимир Зеленский инициировал из-за подрыва экстренное заседание СНБО.

По данным "Энергоатома", подрыв рашистами Каховской ГЭС может иметь негативные последствия для ЗАЭС, однако ситуация контролируется.

Топ комментарии
+27
Зброї різної давайте більше Україні, українцям, 11-тий пакет санкцій введіть, енергоатом та алмазний бізнес кацапів в ЕС прикрийте, хитрожопу мадярію на місце поставте щоб не купляла кацапські нафту, газ - паРаша )(уйло повинна здохнути !!!
показать весь комментарий
06.06.2023 13:21 Ответить
+24
И теперь скажите что дед был не прав в январе 2019 года

Горбулин отметил, что президентство Зеленского может стать трагедией для Украины.

"Даже если я страшно ошибусь и это поставит крест на мне как на человеке, который умел прогнозировать, я не вижу Зеленского в президентах, это абсолютно виртуальный образ... Человек не знает, на что он идет", - заявил он.

"Мы и так не сильно организованная страна. Если мы потеряем скелет государственного управления, а это с Зеленским обязательно произойдет, кто бы и как бы с ним ни пришел, это будет трагедия для Украины. Больше я о нем ничего говорить не хочу, хотя я до того к нему как к представителю шоу-бизнеса относился с симпатией и уважением", - подытожил он.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:36 Ответить
+24
Та про це всі, у кого IQ вище плінтуса, казали.
Але в даному конкретному випадку все ж саме кацапи показали свою звірячу сутність.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
канцлер уникнув прямого покладання відповідальності за підрив на росію

Йолоп Шольц похоже гиркина читает.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:21 Ответить
О цей стратег навішує москалям як євро хунті в Києві нешкода жителів Херсонщини бо вони не тої етнічності, олух. Також різко переключився з контрнаступу де головний удар ще вчора в нього був на стик Запорізької і Донецької областей ( про який він вгадав ще давно, правда з його слів) на контрнаступ з правого берега на лівий вище Каховки, і то так впевнено що сам же пише що нефакт що так буде але факт що ми греблю зруйнували для цього. Оксюмірон ще той.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:29 Ответить
Дійсно, з військової точки зору для контрнаступу ЗСУ стало краще. Не треба орків вибивати з лівого берегу Дніпра, їх звідтіля змиє водою. Але це дуже велика шкода навколишньому середовищу ,майну і людям. Чи ми здатні на таке, навіть заради перемоги... По-друге, як Україна змогла б це зробити, якщо ****** була окупована рашистами і їми контролювалася?
показать весь комментарий
06.06.2023 13:42 Ответить
Ваше по-друге це таки по-перше. І ми незнаємо точного розкладу сил на островах, десь вчора москалі в телеграмі вили що якісь їх підрозділи там заблоковані і немають можливості відступити. Тому можливо у нас була можливість для стрімкого форсування як частини загального контрнаступу за тактикою комариних укусів. І ми її зараз втратили. А через тиждень два можливо такі дії будуть неактуальні.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:49 Ответить
Тепер на островах в рашистів взагалі не буде ніяких сил, принаймі деякий час. Не треба форсувати, бо їх змиє, або вони втечуть.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:00 Ответить
Тут важливий момент. І можливості в даний момент. Москалі бачать що активізація бойових дій з нашого боку на даний момент немає чітко вираженого головного удару, а є сковуванням їх військ. І вони розуміють що резервів у них недостатньо, і розуміють що сковування це підготовка до головного удару в слабке місце яке буде знайдене, тому їм критично важливо мати резерв, зменшити лінію фронту яка виросла за рахунок білгородшини. Бо зі збільшенням лінії фронту і збільшилась потреба у підрозділах. Мобілізація могла би допомогти якби була в березні. Тому єдина можливість прикрити білгородщину і взагалі кордон це зняти війська з фронту, яеі пораховані і вільних немає. Тому саме затоплення берегової лінії дозволить їм це зробити і в той же час неослабити оборону. Правда гіркін про таке казати не буде.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:27 Ответить
Прочитайте мою відповідь нижче , я впевнений, ніхто не збирався саме форсувати Дніпро найближчим часом. Нема на чому і це призвело би до великих втрат.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:12 Ответить
Я вважаю що дії москалів з підривом це прикриття фронту який тепер можна оголити і небоятись форсування.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:30 Ответить
І це тож можливий логічний варіант. Побачимо, що буде відбуватися. Цей підрив греблі має свої плюси і минуси для обох сторін.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:40 Ответить
Чим краще? Вода зійде за пару днів, - нижче Каховки нічого не зміниться, а от вище де було плесо водосховища, по якому можна легко переправитись на човнах, тепер буде замулене болото.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:55 Ответить
Я впевенений на 95%, що ніхто не збирався форсувати Дніпро, принаймі найближчим часом. Які човни?) В нас немає достатьної кількості понтонів і паромів, щоб переправити бронетехніку і важке озброєння яке нам надали партнери. І ці переправи були би дуже вразливи для ворожої артилерії і авіації. Дуже багато би людей загинуло. А так просто орків з артилерією змило. Наступ якщо коли буде, то по суходолу, в першу чергу.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:04 Ответить
Погоджуюсь що вряд чи хтось збирався форсувати водосховище, але тепер це точно неможливо. Так що вигоди для ЗСУ від підриву дамби дуже сумнівні. Крім того - була маса повідомлень що кацапи відводять війська від Дніпра, тому "змита" артилерія це теж з області фантастики...
показать весь комментарий
06.06.2023 14:11 Ответить
Нижче Каховки теж повинно змінитися. Гінбурзьку косу і острови підтопить, і орки повинні відійти звідти, або жити на деревах)
показать весь комментарий
06.06.2023 14:06 Ответить
Підтопить, але вода спаде вже завтра і буде яке було.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:13 Ответить
там багнюка і трясовина ще кілька місяців тепер буде
показать весь комментарий
06.06.2023 14:18 Ответить
Про що й мова. Багнюка і трясовина на два-три місяці убезпечать дніпровський фланг кацапів від можливих форсувань ЗСУ і вивільнить сили для сухопутної ділянки.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:34 Ответить
Форсувань не було би у будь-якому випадку. Дніпровський фланг тепер стане сірою зоною, нічійною. Зате рашисти зможуть звідти перекинути сили на інші напрямки.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:37 Ответить
Зброї різної давайте більше Україні, українцям, 11-тий пакет санкцій введіть, енергоатом та алмазний бізнес кацапів в ЕС прикрийте, хитрожопу мадярію на місце поставте щоб не купляла кацапські нафту, газ - паРаша )(уйло повинна здохнути !!!
показать весь комментарий
06.06.2023 13:21 Ответить
Поки кремлівська мразота знаходиться в безпеці ,
Украіну очікують , різного роду акціі , які можна порівняти
з масовим знищенням украінськоі націі 😠
показать весь комментарий
06.06.2023 13:24 Ответить
конкурс на пустозвонную болтовню продолжается. любые потуги практического давления будут нивелированы лизанием жопы орбана.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:29 Ответить
https://gorlis-gorsky.livejournal.com/4034483.html У терроРаші - руки зі сраки: планували підтоплення ЗСУ, а вляпались у величезні проблеми...

Дуже довгий, але неймовірно важливий текст.
Він мені пояснив деякі деталі, які через брак інформації, не складалися у моїй голові
Коротко: ймовірно, був план підірвати Каховську ГЕС ледь-ледь (щоб затопити наші позиції в Херсоні і завадити наступу через Дніпро), тому до ранку кацапи заперечували сам факт підриву, але московити є московити - руки зі сраки і дупа замість голови.
Фактично, вийшло як з МН17, коли хотіли завдати шкоди нам, а отримали такий бумеранг, що змінив хід війни.
Так буде і зараз.

О.Бригинець
___________________

Хронологія теракту від російських терористів.
Або як обісратись і розмазати гівно собі по обличчу.


О другій годині ночі, росіяни підривають Каховську ГЕС, але не бачать наскільки сильно. Не дуже видно, а якщо підсвічувати - то від ЗСУ і прилетіти може.

1. Росіяни ще думають, що вони акуратно підірвали невелику частину ГЄС, і підтоплюють наших військових на островах.
Гауляйтер Нової Каховки Леонтьев о 6:06 ранку каже що підрив ГЄС - це бред. Ну, типа, "ми не знаємо, чого там піднялась вода". Ось посилання Ріа новості https://archive.is/aTyK8

2. Російське OSINT-розвідувальна спільнота Рибарь, підхоплює тезу і каже "підрив невеликого участка" о 6:51 Посилання https://archive.ph/flapa https://archive.ph/flap a

3. О 6:51 в новій Каховці бачать, що дамбі повна срака, і тут до кацапських мамкіних стратєгов починає доходити, що вони влипли.
Гауляйтер Нової Каховки різко змінює риторику і каже, що підрива не було, то вже був обстріл з боку ЗСУ. Посилання https://archive.ph/LFFKF

4. Але пропагандони, які ще не знають, що скоїлась срака, продовжують працювати по методичках і продовжують закидувати в інформпростір, про дамбу, які раніше обстрілювали, а потім вона сама трохи втомилась і трохи поламалась.
Ось пост пропагандиста Подолякі https://archive.ph/DgQIV .
І пропагандистського каналу війна з фейками https://archive.ph/GRN55

5. Інші телеграм-канали, що співпрацюють з військовими, радісно скачуть на одній ножці: "ура, через підрив каховської дамби позиції ЗСУ на островах підтоплює, ЗСУ намагаються евакуюватись і спаситись", далі публікують радісні відоси, як вони наносять ураження позицій наших хлопців на островах. 08:25 Посилання https://archive.ph/c0iHL

6. Тут потроху до кацапні доходить, що вони створили масштабну техногенну екологічну катастрофу, за обсягом майже як Чорнобиль.
І вони починають включати задню.
Російський вплив на інформпростір різко змінює тональність.
Вони миттєво переобуваються і починають звинувачувати українську сторону в провокаціях. Типа, це операція Банкової. Посилання на ту ж саму "войну з фейками", яка казала що дамба якось сама розрушилась.... https://archive.ph/x8uwT
Але навіть у своїх відмазках рашисти все одно налажали. То дамбу підірвали, то обстріляли з РЗСО Ольха.... https://archive.ph/uF0Xm
Хоча будь який спеціаліст саперної справи дасть стовідсоткову гарантію, що зовні неможливо зробити такі руйнування, тут пошкодження методом закладки вибухівки.

Ну і далі вони вже починають дотримуватись цієї тези, бо те що вони накоїли - це величезна міжнародна трагедія, особливо у екологічному сенсі.
К.Рыженко

...А, і ще одне: через підрив ГЕС, вода в Крим більше не подається.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:30 Ответить
Сопромат дебилам нужно было учить или спросить у специалистов как разрушаются конструкции, когда они находятся под колоссальным напряжением.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:39 Ответить
Когда мой отец учился в московском лесо-техническом институте - а этот институт, так уж вышло, в основном готовил инженеров для советской космической программы в расположенном через железную дорогу калининграде МО - на его курсе нормальный сопромат, с тензорами напряжения, заменили балками и тупыми формулами расчёта а-ля сено-солома. Это было в конце семидесятых. А вы хотите чтобы подрывники, а тем более их начальство, что-то понимало в сопромате.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:50 Ответить
Усе воно прекрасно розуміли, коли підривали к-ка тон вибухівки. Вибухотехніка - це точність і розрахунок.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:53 Ответить
Дякую за хронологію! Це важливо.
показать весь комментарий
06.06.2023 15:13 Ответить
Уже эхо в Керчи отозвалось. Вода в кранах увяла. Канал обмелел уже к 10 утра. Если придерживать выше водосбросы---пить крыму привозную воду. тем более летом. И даже оставить сброс---летом будет замуление, дополнительно отстаивать, дозировать норму подачу как с куста. Идиоты. В Зиму бы было логичней и страшней по потерям в мороз. Знать бы данные по всей реке---но уровень спадет через двое суток. Даже если дожди. Они себе насрали на комуникации. Ударить бы через дня 4, утонут в грязи техникой. Но и наступать сложно будет. Тут только авиацией затерзать кретинов. Но и её нет.
показать весь комментарий
06.06.2023 16:14 Ответить
***** знову всіх переграв. Вже сьогодні це буде в усіх новинах. Якшо українські журналісти підсуєтяться, то навіть з фотками втоплених тварин. А вже завтра піде новий виток допомоги, як військової так і цивільної.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:35 Ответить
* "переграв" - звичайно в лапках.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:37 Ответить
Пока я вижу наша зеленая власть просырает такой повод в очередной раз.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:37 Ответить
И теперь скажите что дед был не прав в январе 2019 года

показать весь комментарий
06.06.2023 13:38 Ответить
Когда подбили итоги президентских выборов, я сказал себе - это катастрофа для страны.
Оказывается, были люди, возможно, 25%, которые понимали всю трагичность ситуации.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:06 Ответить
Пан В. Горбулін завжди був та залишається далекозорим політиком; нажаль, незатребуваним різною владою країни.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:27 Ответить
Ну, Кучма его иногда ценил. Особенно после его советов во время кризиса с Тузлой. С порохом они вроде сработались и он был у него советником, хоть иногда между ними и искрило. Все-таки два характера еще те и Горбулин любил говорить все прямо.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:32 Ответить
Кіссінджер і Сорос створили в Україні охлократію. А Горбулін створив генерала Кравченко. Система масового промивання мізків перемогла кадри.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:49 Ответить
Кравченко замочив Гонгадзе і годує хробаків. Аваков замочив Бузину і гріє свій анус на лазурових берегах. У Мальтійського ордена більший досвід у випасанні отари.
показать весь комментарий
06.06.2023 15:11 Ответить
Горбулін попереджав про небезпеку для України, що принесе Зеленський.
Червінський після зливу "Вагнергейта" попереджав про небезпеку для держави, що принесе Єрмак.
Як у воду дивились!
показать весь комментарий
06.06.2023 15:24 Ответить
Ну может хоть теперь по территории ********* разрешат бить наконец? Или опять осуждения только?
показать весь комментарий
06.06.2023 13:36 Ответить
так никто не запрещает... не дают дальнобойное оружие и слегка "обеспокоены" бавовною на территории оркостана
показать весь комментарий
06.06.2023 13:41 Ответить
НИ КАКИХ РАЗРЕШЕНИЙ ИЛИ ЗАПРЕТОВ не слушать , и не заботится о том , что подумает запад , Европа уже поняла , что если Украина отступит , то то-же самое ждет европу , при таких раскладах просто НЕОБХОДИМО !!!!! ******* русню на их территории , ******* их города , села , заводы , фабрики , .........равнять с землей всю территорию куда можно достать , .........и ни кто ни чего не скажет , ******** немного и начнут давать вооружений еще больше , потому что сами жить хотят , а пока параша дышит - весь мир в опасности , парашники ******** на всю голову , и весь мир это уже понял давно.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:46 Ответить
Боюся, для Заходу цей факт нічого не вирішує. Самі бачите, як Шольц на це кволо зреагував.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:22 Ответить
показать весь комментарий
06.06.2023 13:38 Ответить
"все с нами" - і дікаабрази с намі? ти думаєш, що пишеш?
показать весь комментарий
06.06.2023 13:43 Ответить
За кого голосовал?
показать весь комментарий
06.06.2023 13:47 Ответить
Між Порошенком та Зеленським за Порошенка. До того за Порошенка. До того - за Ющенка, у другому між Тимошенко та Януковичем проти всіх. До того - між Симоненко та Кучмою за Кучму. До того - між Кравчуком та Кучмою за Кравчука. До того - між Кравчуком та Чорноволом за Чорновола. А ти?
показать весь комментарий
06.06.2023 14:00 Ответить
Москвороті найчастіше голосують зажопу і т.п. херню, бо в їхній макітрі пріоритети переплутані за визначенням.
показать весь комментарий
06.06.2023 21:12 Ответить
НАТО пора бы уже всерьез заняться кацапами, а то дождутся что кацапы ЗАЭС взорвут
показать весь комментарий
06.06.2023 13:43 Ответить
следующий на очереди припортовый завод в одесской области ...................
показать весь комментарий
06.06.2023 13:49 Ответить
Водночас, як зазначається, канцлер уникнув прямого покладання відповідальності за підрив на Росію, але вказав, що є ознаки російської причетності. Джерело: https://censor.net/ua/n3422954

Якщо не дай боже рване ЗАЕС здається теж буде така реакція. А все починалось коли орківська ракета впала на Польшу. НАТО теж всялась і все звернула на Україну. Тепер вони бояться сказати правду про Каховську ГЕС хоча їм і так ясно хто її підірвав. А раптом скажуть та щось не дай боже зроблять а це приведе до збільшення ескалації у війні. А звідси і відмазка піськова що во всьому винувата Україна. путін вже давно діє нахабно знаючи про боязгливість Западу.
показать весь комментарий
06.06.2023 13:48 Ответить
вот и возникает вопрос - а ***** нам та ната ? ...........иногда возникает дикое желание ( из разряда фентези ) , сложить оружие , развернутся , и просто оставить все , эмигрировав на запад , а кацапам дать шанс пойти войной на европу , вот тогда бы мы и увидели реальную возможность наты защищать себя , .................у наты тоже не мало понтов , но такого колличества ******** с оружием как у параши у них нет , вот и вся правда , .........ната и запад сцыкливые особи , если бы параша пошла на европу , они бы сложили лапки и забившись в креслах оон ооооооочень озабоченно осуждали акт агрессии ...............не надейся на нату .
показать весь комментарий
06.06.2023 13:57 Ответить
Вот і путін гаваріт - а ***** вам та ната ? ..........
показать весь комментарий
06.06.2023 14:17 Ответить
Лише кацап може так наплювати на Україну.
показать весь комментарий
06.06.2023 21:16 Ответить
мля ск можна ходити полуобісьцяними , Шольц ???
показать весь комментарий
06.06.2023 14:00 Ответить
Чувак с отложенным расчехлением.

Якби відразу дав 150 леопардів-2, а не 30, то армія ********* була б вже розбита, і не було б проблем з Каховською ГЕС, а в перспективі - із ЗАЕС.
А вітер-то ближчими днями на Німеччину...
показать весь комментарий
06.06.2023 14:01 Ответить
А скільки у нього всього Леопардів-2? 250?? Віддати 150 з 250??
У Штатів 5000 Абрамсів - от вони б могли надати й 150, а Німеччина - ні.
показать весь комментарий
06.06.2023 15:27 Ответить
''Кацапи винні але не зовсім'' . Між крапельками-як колись Кравчук.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:04 Ответить
Мабудб Шольц забув , чи прикидається що забув , хто така русня і що вони робили у 45 з німецькими жінками і дітьми !!! Цю націю повинно повністю винищити , це нація варварів і середньовічного падла. Фамілія Шольц ніби німецька , а дії трусливого жида !!!
показать весь комментарий
06.06.2023 14:06 Ответить
"...є ознаки російської причетності"? Та невже, гєр Шольц? Бути такого не може!
показать весь комментарий
06.06.2023 14:15 Ответить
"Та невже"
Так а шо, він вам має стати, на всі четвереньки, та почати гавкати, як то тут робить деяке бидло в коментах?
показать весь комментарий
06.06.2023 14:44 Ответить
Навіщо називати планувальників знелюднення причорномор'я. Толерантність вона така солодка, неможливо відсмоктатись.
показать весь комментарий
06.06.2023 14:20 Ответить
...ввечері 18 серпня 1941 року, було підірвано греблю ДніпроГЕСу...
показать весь комментарий
06.06.2023 14:21 Ответить
росіни, рашисти... Невже так тяжко нзивати клятих москалів просто москалями чи то кацапами (жорстокими вбивцями) з Московії? угро-фни так до стану єволпейців і не дотягують, найгірша дика вітка азіатів, вихідців з Малайзії...
показать весь комментарий
06.06.2023 16:15 Ответить
Единственным адекватным ответом на этот подрыв может быть только быстрое уничтожение Керченского моста, по которому каждый день идет снабжение оккупантов!
показать весь комментарий
06.06.2023 16:22 Ответить
Немцам очень страшно.
показать весь комментарий
06.06.2023 16:52 Ответить