10051 посетитель онлайн

В Пентагоне заявили, что на поле боя сейчас "не идеальные условия" для передачи Украине F-16

f-16

В Пентагоне считают, что условия на поле боя не идеальны для передачи Украине истребителей четвертого поколения F-16.

Об этом заявил во время брифинга Пентагона директор по операциям Объединенного штаба генерал-лейтенант Дуглас Симс, пишет журналистка Politico Лара Селигман в твиттере, передает Цензор.НЕТ.

"Ситуация может измениться, но сейчас у россиян есть мощная ПВО", - отметил Симс.

Он добавил, что на ходе боевых действий также может сказаться предоставление Украине танков M1 Abrams, которое ожидается осенью.

Симс также подтвердил, что Украина получила от США кассетные боеприпасы.

Топ комментарии
+39
ідеальні були в березні 2022 , коли наші Герої бились на старих Мігах один проти 20 -ти ! підари ви пентагонські .
показать весь комментарий
13.07.2023 22:58 Ответить
+35
Ідеальними умовами для військового літака є польоти в мирний час і над своєю територією. Так кажуть в США. Поки не закінчиться війна в Україні умови будуть далекі від ідеальних. Тому неначасі.
показать весь комментарий
13.07.2023 22:56 Ответить
+27
Озброєння з піпетки…. та політичні ігри…
показать весь комментарий
13.07.2023 22:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Давайте вже після свят війни....
показать весь комментарий
14.07.2023 00:24 Ответить
Це ті самі потужні гарантії безпеки
показать весь комментарий
14.07.2023 00:25 Ответить
Зе веде себе як гопник і намагається переконати нас що увесь світ нам винен за ... кілометри асфальту і "велике крадійництво" "бо ми того варті". А воно так не працює ! Охоче допомагають лише тим хто сам для себе старається. Ми недопрацьовуємо, багато розкрадаємо і маємо відкритих агентів ***** у владі.
показать весь комментарий
14.07.2023 00:31 Ответить
Какой ты дебил. Украинцы самое дорогое отдают за этих п...ов западных жирных - жизнь. Недопрацювали...
показать весь комментарий
14.07.2023 01:29 Ответить
Українці воюють за своє. А Ви стверджуєте повну хєрню. Дійсно "недопрацювали" якщо тут звучать такі тупі кацапські тези.
показать весь комментарий
14.07.2023 02:14 Ответить
Це означає, що Байден веде політику виснаження і України, і Росії. Щоб вони одного разу стали вести переговори про "десь посередині". Крим байден точно віддає хуьлу, як і обама.
показать весь комментарий
14.07.2023 00:54 Ответить
В сад ты не пошел все таки, так а не пошел бы ты .....ботать на такси тогда
показать весь комментарий
14.07.2023 09:26 Ответить
в спам, бот
показать весь комментарий
14.07.2023 10:36 Ответить
А щось буває в світі ідеальне? Навіть сам всесвіт не ідеальний. Так що тепер, не жити в ньому?
показать весь комментарий
14.07.2023 00:59 Ответить
Biez kipisha!,wse putjom budet
показать весь комментарий
14.07.2023 02:25 Ответить
Тепер залишилося пояснити, що таке "ідеальні умови" для цього.
показать весь комментарий
14.07.2023 04:05 Ответить
А ідеальні, мабуть, щоб на параді перемоги пролетіли?
показать весь комментарий
14.07.2023 04:51 Ответить
Й то не точно...
показать весь комментарий
14.07.2023 09:51 Ответить
Результат бикування наполеончика оманського-"чому ми не в НАТО"?
показать весь комментарий
14.07.2023 05:47 Ответить
Грьобані сикуни.
показать весь комментарий
14.07.2023 05:53 Ответить
Але їх теж можливо зрозуміти, вони побоються ,що паливо буде в тридорога, та ще і розбавлене, як завжди.
показать весь комментарий
14.07.2023 06:04 Ответить
А може це іпсо для рашки ? У Залужноо вчаться ...
показать весь комментарий
14.07.2023 06:26 Ответить
Не розгоньте зраду з літаками все вирішено. Все буде. Ну а дебілів кругом вистачає.
показать весь комментарий
14.07.2023 08:33 Ответить
Фыздоты рашистской набежало немеряно ,баньте, посылайте нах друзья
показать весь комментарий
14.07.2023 09:29 Ответить
ПОЧЕМУ Зеленский , Кулеба и Резник НЕ требуют от Байдена поставки оружия по ЛЕНД ЛИЗУ который был ПРИНЯТ Конгресом США ???????????????? Там были бы поставки танков, пушек, самолётов и т.д. в промышленных масштабах.
показать весь комментарий
14.07.2023 10:40 Ответить
Який жах!
показать весь комментарий
14.07.2023 22:29 Ответить
І коли ж цікаво, будуть ідеальні умови?!
показать весь комментарий
16.07.2023 02:27 Ответить
Страница 2 из 2