9566 посетителей онлайн
3 731 56

Более 90% базовых станций "Київстар" находятся в рабочем состоянии

київстар

Оператор мобильной связи опроверг слухи об уничтожении конфигураций базовых станций.

Об этом сообщила представитель компании Ирина Леличенко, передает Цензор.НЕТ.

"Развенчиваем слухи. "Хакеры "убили" не только главный пункт управления всей сетью, но и снесли конфигурации на базовых станциях" - это чушь. Более 90% базовых станций "Київстар" на подконтрольной Украине территории - в трудоспособном состоянии. Сейчас они обрабатывают голосовой трафик, который активно растет", - написала она в фейсбуке.

Она отметила, что у "Київстар" есть не один "главный пункт управления сетью", в первые месяцы войны построено несколько резервных пунктов, которые также сейчас в рабочем состоянии.

Леличенко добавила, что сейчас сеть "Київстар" восстанавливается после самой масштабной в телеком-отрасли кибератаки. Абонентам по всей Украине доступна голосовая связь, также работает услуга "Домашний Интернет".

В некоторых населенных пунктах все еще могут возникать кратковременные сложности со связью, но специалисты их устраняют, отметили в компании. В "Київстар" советуют перезагрузить телефон или включить и выключить авиарежим, если SIM-карта не регистрируется в сети.

Напомним, утром, 12 декабря, в работе мобильного оператора "Київстар" произошел масштабный сбой.

В "Київстар" заявили о мощной хакерской атаке.

СБУ расследует кибератаку. 

Топ комментарии
+12
Абонентам у всій Україні доступний голосовий зв'язок, Джерело: ПІЗДЬОЖ!!!!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:09 Ответить
+11
Брехня! Звінки проходять, а поговорити неможливо!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:07 Ответить
+10
Анекдот зеленого кольору. 90% не працює. Почитайте мережі, що люди пишуть. Лайно, а не кіберзахист. Це репетиція виборів Зеленского?
показать весь комментарий
14.12.2023 15:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Брехня! Звінки проходять, а поговорити неможливо!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:07 Ответить
І інету немає, може кабельний є..мобільний ввдсутній
показать весь комментарий
14.12.2023 15:22 Ответить
Домашній інет ще позавчора ввечері відновився.
показать весь комментарий
14.12.2023 15:26 Ответить
Це у вас,а у мене,у Нікополі тільки сьогодні.
показать весь комментарий
14.12.2023 17:48 Ответить
Співчуваю, тримайтесь...
показать весь комментарий
14.12.2023 17:51 Ответить
Анекдот зеленого кольору. 90% не працює. Почитайте мережі, що люди пишуть. Лайно, а не кіберзахист. Це репетиція виборів Зеленского?
показать весь комментарий
14.12.2023 15:07 Ответить
Ми раді, що базові станції працюють, але зв"язку як не було, так нема й досі!!!
Дзвінки проходять, а при спробі відповісти розривається зв"язок і так з вчорашнього вечора...
показать весь комментарий
14.12.2023 15:09 Ответить
Абонентам у всій Україні доступний голосовий зв'язок, Джерело: ПІЗДЬОЖ!!!!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:09 Ответить
треба вийти на балкон і вживу голосно "зв'язатись" із співрозмовником...
показать весь комментарий
14.12.2023 15:13 Ответить
Дві години тому (у 5 годин вечора) телефонував до знайомого.
Ніхєра не працює!
Він був змушений приїхати до мене додому, щоб поговорити...
показать весь комментарий
14.12.2023 18:57 Ответить
Таки прийдеться переходити на іншошо оператора-хоча з Київстар-уже 20 років! Порадтье : Водафон чи Лайф?Дякую !
показать весь комментарий
14.12.2023 15:11 Ответить
Водафон. Потім Лайф. Після того як вони також будуть пошкоджені хакерами повернетесь на Київстар.
показать весь комментарий
14.12.2023 15:24 Ответить
Після прийняття в 2007 році всіма операторами рішень встановлювати у себе на майданчиках обладнання китайської компанії Huawei, яку взагалі заборонено використовувати у розвинених країнах через, по суті, запуск "чужих" через "троянського коня", такі ситуації ще будуть продовжуватися і надалі.
Це те саме що встановити камери та мікрофони у всіх режимних приміщенням країни, щоб Китай та роzzія все чули і все бачили, і робили все що їм заманеться.
показать весь комментарий
14.12.2023 16:54 Ответить
+++
показать весь комментарий
14.12.2023 18:18 Ответить
най відкриє можливість коментувати цю свою новину всім охочим. багато про що дізнається про реальний стан речей...
показать весь комментарий
14.12.2023 15:11 Ответить
Падлы!!! Нет ни сети ни инета до сих пор!!! Очки втирают людям!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:14 Ответить
Взавгалі-то, падли в кремлі. Головна падла сьогодні щось там звізділа.
А щоб того всього сьогодні в нас не було, треба було в квітні 19-го мозок ввімкнути. Але ж хотіли, щоб по-приколу, ну то чого ж тепер, хоть паржьом!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:50 Ответить
Я взвгалі то за бубу не голосував!
Якщо що...
показать весь комментарий
14.12.2023 16:41 Ответить
Але ж 73%!
показать весь комментарий
14.12.2023 17:20 Ответить
Це така рекламна акція "Київстару".
Не переймайтесь.
Реєструйтесь.
І дзвоніть в рєльсу.
показать весь комментарий
14.12.2023 15:14 Ответить
Зате безоплатний доступ відкрили до телебачення й кіно - не маразм??? Якщо інету немає..
показать весь комментарий
14.12.2023 15:24 Ответить
Лайф чи Водафон ???Київстар- ауфідерзейн!!!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:15 Ответить
Ті теж не айс
показать весь комментарий
14.12.2023 15:25 Ответить
показать весь комментарий
14.12.2023 15:16 Ответить
Ця кікімора-мабуть старша сестра мар'янки безуглої!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:21 Ответить
"Абонентам у всій Україні доступний голосовий зв'язок..." - Брехня, в мене мережа недоступна!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:17 Ответить
"Розвінчуємо чутки. "Хакери "вбили" не тільки головний пункт управління всією мережею, а й знесли конфігурації на базових станціях" - це нісенітниця. Понад 90% базових станцій Київстару на підконтрольній Україні території - у працездатному стані. "

А з тими 10% непрацездатними, що сталося якщо самі ж стверджуєте, що то є нісенітниця? Взагалі інформація подається так, що відразу викликає недовіру.

показать весь комментарий
14.12.2023 15:18 Ответить
Брехня, не те що поговорити не можливо, то ще і рахунок перевірити, про інтернет я вже мовчу.
показать весь комментарий
14.12.2023 15:19 Ответить
Можна, якщо до файфай іншого оператора під'єднаєтесь...в мене на таки випадки - інет і телевізор від іншого прова ще є.
показать весь комментарий
14.12.2023 15:29 Ответить
Особливо запасливі ще й провідний інет від двох провайдерів одночасно заводять на роутер.
показать весь комментарий
14.12.2023 15:32 Ответить
В мене 2 кабелі. Просто один КС, домашній інет і ТБ в одному пакеті з телефоном. Але, щось перестав фунціклірувати))) гади сусіди перегризли, мабуть..як раз думали на вихідні майстра викликати - але їх нєжданчік накрив))
показать весь комментарий
14.12.2023 15:46 Ответить
До речі, як працював домашній інет у пакеті КС? Бо я вже задумувався над цією опцією.
показать весь комментарий
14.12.2023 16:00 Ответить
Бомбезно. Бо інший профільний, не мобільний пров - ото прикиньте 3 вантажівки матюків - то про них.

А, ще контрактний КС, єдине - деякі канали докупати треба, або обрати інший пакет з кучею каналів. Інет гігабітний. І підтримка нормас.
показать весь комментарий
14.12.2023 16:10 Ответить
То в оселі оптика від КС?
показать весь комментарий
14.12.2023 16:11 Ответить
Так. Але якесь падло погризло....це вже другий раз. Майстр казав, що конкуренти проводи спецом ріжуть.
показать весь комментарий
14.12.2023 18:52 Ответить
Сусідів?
показать весь комментарий
14.12.2023 18:22 Ответить
Можна й до сусідів))
показать весь комментарий
14.12.2023 18:50 Ответить
показать весь комментарий
14.12.2023 15:27 Ответить
То ви всі мабудь біля тих 10% вишок
показать весь комментарий
14.12.2023 15:29 Ответить
Абсолютно люба цифрова мережа можу бути пошкоджена дистанційно без значних фізичних зусиль. А ось провідний зв'язок можна пошкодити тільки відрубавши телефонним баришням пальці. Так що назад в майбутнє!
показать весь комментарий
14.12.2023 15:30 Ответить
Укртелеком почне підніматись, нажаль років 10 тому відмовилась через якість зв'язку й ліві квитанції - міжгород, міжнародні й мобільні постійно пхали бозна чиї.
показать весь комментарий
14.12.2023 15:50 Ответить
москалі зтерли всі докази проти своїх колаборантів (і тих хто на самих вищих щаблях) і всі докази за наших невинних політв'язнів

фахова робота . . .

київстар, до речі, обслуговував і провідний зв'язок теж
показать весь комментарий
14.12.2023 15:47 Ответить
Скоро вже два роки активних бойових, обстріли, блекаути... а в містах ні одного провідного телефону-автомата! Хоч би для екстрених служб... До довбаних чиновників ніяк не дійде, що то війна, курва.
показать весь комментарий
14.12.2023 15:54 Ответить
не прходять дзвінки!!! НАВІЩО *******?
показать весь комментарий
14.12.2023 16:01 Ответить
Працює лише домашній інтернет!
показать весь комментарий
14.12.2023 16:02 Ответить
у Меня и в сарае працюе , от соседских ВайФаев
показать весь комментарий
14.12.2023 17:36 Ответить
мова йде про домашній інтернет Київстар, до чого тут твої сусіди та сарай? "у Меня" - з великої літери?
показать весь комментарий
14.12.2023 17:40 Ответить
Дзвінки працюють ще з вчорашнього вора.
показать весь комментарий
14.12.2023 17:22 Ответить
у мене только сегодня появилось
показать весь комментарий
14.12.2023 17:35 Ответить
Дзвінки працюють ще з вчорашнього вора.
*******
Вори, вони такі, - завжди працюють... Навіть у вихідні...
показать весь комментарий
14.12.2023 19:06 Ответить
директора киевстар на нары ,это он допустил такое ,безопасность на нулю
показать весь комментарий
14.12.2023 17:34 Ответить
ссмески не работают
показать весь комментарий
14.12.2023 17:39 Ответить
❗️Зеленський прибув до Німеччини з неоголошеним візитом, - BILD
показать весь комментарий
14.12.2023 17:42 Ответить
вы нас не ждали ,а мы приперлись
показать весь комментарий
14.12.2023 17:43 Ответить
І при цьому системно нищиться традиційний провідний телефонний зв'язок.
Телефони-автомати вже зникли як клас.
показать весь комментарий
14.12.2023 19:42 Ответить