8140 посетителей онлайн
9 210 25

Кадыров назначил своего 16-летнего сына куратором "Российского университета спецназа имени Путина"

Адам Кадиров

Глава Чечни Рамзан Кадыров назначил своего 16-летнего сына куратором университета спецназа.

Об этом он сообщил в Telegram, информирует Цензор.НЕТ.

Так, своего сына Адама Кадыров назначил куратором Российского университета спецназа имени Путина.

"По просьбе дорогого брата, руководителя РУС Байбетара Вайханова, я решил назначить Адама Кадырова куратором РУС. Он тесно знаком с деятельностью знаменитого университета, поэтому я считаю, что прекрасно справится с возложенными обязанностями", - написал Кадыров.

Российский университет спецназа - первое учебное заведение в РФ, созданное для подготовки специальных подразделений. Основан 1 августа 2013 года распоряжением Кадырова. В ноябре Адам Кадыров был назначен куратором батальона имени шейха Мансура.

Адам Кадыров получил по меньшей мере 10 наград после избиения в СИЗО 19-летнего волгоградского студента Никиты Журавеля.

Топ комментарии
+13
Його повинні були призначити ректором Чеченського університету наукового **********.
показать весь комментарий
29.04.2024 14:24 Ответить
+11
знайомтесь: нова виконувачка (прости Господи !!!) обов'язків ректора Київського авіаційного - ніхто і звать нікак

показать весь комментарий
29.04.2024 14:27 Ответить
+5
Спішить, спішить…. Відчувє кроки старої з косою!
показать весь комментарий
29.04.2024 14:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Його повинні були призначити ректором Чеченського університету наукового **********.
показать весь комментарий
29.04.2024 14:24 Ответить
Ну дууууже цікава інформація!!! 😁
показать весь комментарий
29.04.2024 14:25 Ответить
знайомтесь: нова виконувачка (прости Господи !!!) обов'язків ректора Київського авіаційного - ніхто і звать нікак

показать весь комментарий
29.04.2024 14:27 Ответить
кожна ЗЄльона кухарка навіть без кандидатської дисертациї може керувати університетом:

"Я, вважайте, спадкова освітянка, знаю, що таке атмосфера наукового пошуку з дитинства, і що таке ГВФ (стара назва НАУ - ред.) теж знаю з дошкільного віку. Але я не людина цієї системи. Я не розумію цінності формальних титулів, за якими нічого не стоїть, жорсткої ієрархії, статусності, недоречної бюрократії, приписування в статті авторів, які нічого не писали, плагіату", - https://www.facebook.com/shelevytska/posts/pfbid02ENWYyG8i1MPYn3TA9LhQgp3uZdMEX2iEtTx5vq4iipRtJbeDbndqRX6xDJTz6BApl зазначила у своєму дописі Семенова.

Ксенія Семенова стала співзасновницею благодійного фонду "Солом'янські котики", діяльність якого зосереджена на тактичній медицині та розмінуванні.
показать весь комментарий
29.04.2024 14:32 Ответить
я спадковий мільйонер..де мій мільйон?
показать весь комментарий
29.04.2024 15:04 Ответить
Да она лонжерона от гандона не отличит!!!
показать весь комментарий
29.04.2024 15:13 Ответить
На її думку це одне і те ж.тільки лонжерон то для негрів...
показать весь комментарий
29.04.2024 16:49 Ответить
Спішить, спішить…. Відчувє кроки старої з косою!
показать весь комментарий
29.04.2024 14:31 Ответить
гидко на таке дивитися
але мусимо дивитися та робити висновки.
наші керуни теж хочуть так.
незмінно керувати, передавати владу своїм дітям, і як казав "великий ленін"
(((красти, красти, красти!!!)))
показать весь комментарий
29.04.2024 14:32 Ответить
После смерти Кадырова этого мальца уберут подальше. А пока папка жив, то пытается его вовлечь в бизнес.
показать весь комментарий
29.04.2024 14:32 Ответить
Пусть знают свое место еще в учебке. Спецура) Элита войск России под крышей охреневшего малолетки. Это просто прелесть!
показать весь комментарий
29.04.2024 14:33 Ответить
Ім'я навчального закладу може бути присвоєне тільки після загибелі.

Якщо інак, то це призведе до поганих наслідків. Так що "Лікар сказав до моргу, отже, до моргу."
показать весь комментарий
29.04.2024 14:47 Ответить
Адам, першому росіянину, твій татусь перерізав горло в 16 років, будь як татусь Адаме, ріж голови цім баранам
показать весь комментарий
29.04.2024 14:50 Ответить
опередил
показать весь комментарий
29.04.2024 15:03 Ответить
показать весь комментарий
29.04.2024 15:22 Ответить
Фсьо правильна! Уже двух баранов трахнул... Значит-музчина, боец. Надо принимать участие в управлении Чечни. Папа, конечно в этом возрасте головы русским отрезал. Но сейчас мирное время в Чечне. А головы подрастают.
показать весь комментарий
29.04.2024 14:50 Ответить
Дебилизм не излечивается.
показать весь комментарий
29.04.2024 14:53 Ответить
Не куратор, а кусок курдючного жира з-під хвоста....
показать весь комментарий
29.04.2024 14:55 Ответить
Це на стільки потрібно себе не поважати щоб цей вилупок лічинка кимось командував.
показать весь комментарий
29.04.2024 15:19 Ответить
Бородата шлюха "жжот"...)))
показать весь комментарий
29.04.2024 15:26 Ответить
Пісець підкрався непомітно
Коли путя здохне, від щастя оніміють солов'ї.
показать весь комментарий
29.04.2024 15:26 Ответить
показать весь комментарий
29.04.2024 15:46 Ответить
Скоро буде призначати на державні посади 5-ти міясчні зародки своїх вагітних жінок.
показать весь комментарий
29.04.2024 15:54 Ответить
Дуже цікава назва посади - куратор. Це вже смотрящій, чи ще ні? Взагалі то декілька років проіснувавши з 1991, держава "росія" перетворилася на банду на територіальному утворенні, та ще й з нещодавно підтверженою міжнародними інституціями нелегитимністю "президента'.
показать весь комментарий
29.04.2024 16:27 Ответить