7860 посетителей онлайн
3 479 25

Остин призвал страны, имеющие системы Patriot, передать их Украине

Ллойд Остін закликав передати Patriot Україні

Об этом он заявил на слушаниях в Комитете по вооруженным силам Палаты представителей США 30 апреля, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

"Есть страны, которые имеют Patriot, и что мы делаем - это продолжаем вести переговоры с этими странами. Я лично разговаривал с лидерами нескольких стран в последние две недели, поощряя их уступить большее количество средств", - сказал он.

Однако глава Пентагона не уточнил, с кем именно говорил о помощи Украине, но известно, что в Европе батареи Patriot имеют в частности Испания, Греция, Германия, Нидерланды, Польша и Швеция.

Ранее министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба сообщал о том, что Украина ведет переговоры о передаче четырех систем противовоздушной обороны Patriot.

Топ комментарии
+10
США не горять бажанням передати - штурмують інших?
показать весь комментарий
30.04.2024 20:54 Ответить
+8
Остин, пошарь в галифе, 60 комплектов Пэтриот найдешь.
показать весь комментарий
30.04.2024 21:08 Ответить
+7
******! Штати, які мають сотні Петріотів, закликають передати їх інші країни! Ну і як це назвати?!
показать весь комментарий
30.04.2024 21:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кличе та кигиче... (с)
показать весь комментарий
30.04.2024 20:52 Ответить
США не горять бажанням передати - штурмують інших?
показать весь комментарий
30.04.2024 20:54 Ответить
Невде у США нема систем ППО щоб передати Україні?!

Самі розробили цю систему. Самі виробляють і нічого нема для передачі?

Якщо вже у США «патріоти» скінчилися, то хто у Европі дасть?
показать весь комментарий
01.05.2024 00:51 Ответить
Міг би й поіменно назвати. Кому-кому, а йому все це відомо.
показать весь комментарий
30.04.2024 20:58 Ответить
Усі усіх "закликають". Закликальщики, мля...
показать весь комментарий
30.04.2024 21:04 Ответить
за дарма нiхто не надасть.
показать весь комментарий
30.04.2024 21:05 Ответить
Остин, пошарь в галифе, 60 комплектов Пэтриот найдешь.
показать весь комментарий
30.04.2024 21:08 Ответить
Вот где искать надо -
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F Япония 120 M902 PAC-3 собственного лицензионного производства по состоянию на 2024 годhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%8D%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BE%D1%82#cite_note-Military-Balance-2024--280-142 [
показать весь комментарий
30.04.2024 21:16 Ответить
******! Штати, які мають сотні Петріотів, закликають передати їх інші країни! Ну і як це назвати?!
показать весь комментарий
30.04.2024 21:17 Ответить
Самі себе закликають? Це вже тхне шизофренією
показать весь комментарий
30.04.2024 21:24 Ответить
Dumaju sto nado naciat sebia to jest statov,u nix skladu bolse vsego Patriot sistem
показать весь комментарий
30.04.2024 21:25 Ответить
е-гей! хльопці! хто може Україні ******** підкинути? агов!
показать весь комментарий
30.04.2024 21:28 Ответить
Це ж який рівень цинізму потрібно мати Остіну, щоб верзти цей дебілізм! Шо ти, де ти шукати зібрався? У тебе, у твоїх США на військових базах зберігається 480 установок М-902/М-903 "Петриот"! Чотириста віісімдесят одиниць, Остін!!!
показать весь комментарий
30.04.2024 21:29 Ответить
Так 4 пускові вони передали, тобто вже 476

Німеччина, якось змогла передати 10 пускових

Нідерланди 2 пускові
показать весь комментарий
30.04.2024 22:20 Ответить
Разработчик, производитель, самый крупный обладатель Пэтриотов, никуя их не давши призывает остальных (европейцев, которые ну сильно ближе к оркам, чем Остин) отдать свои нам...
Не, ну логично, чо.
показать весь комментарий
30.04.2024 21:30 Ответить
Кожна країна в доступності якщо є по 1 патріоту і по 2-3 винищувача і вже буде все гаразд.Потрібно закінчувати цю війну і створювати Європейский пояс безпеки .Щит на небі і на землі.Йде повним ходом перерозподіл світового порядку.Рухатися треба швидко і досить тягнути кота за яйця.
показать весь комментарий
30.04.2024 21:31 Ответить
та нам танки т34 передавали з варшавського договору тільки за повну компенсацію новітніми моделями техніки. За так їм навіть ракету кацапську збити над собою влом, бо "вистрєл" пеньонзів коштує
показать весь комментарий
30.04.2024 21:33 Ответить
та давайте вже в крєдіт - все одно не буде кому віддавати якшо Україна не встоїть
показать весь комментарий
30.04.2024 21:36 Ответить
Новина цікава! Думка Остіна абсолютно вірна, але читаю цих опущених коментаторів( типу невдоволених Українців та Європейців а по суті опущених піда.рососійських лишньохромосомих тролів) - шо не комент, то сколківські перла! 🤣
показать весь комментарий
30.04.2024 22:02 Ответить
Краще б він закликав країни які мають системи "Томагавк" передати їх Україні. Ото було б більш результативно. Нащо збивати ракети в небі коли їх можна знищити на землі. Або взагалі не допустити виготовлення. Але ж американців мабуть цікавить інший результат... видимість допомоги а не реальний захист. Хоча впринципі чому лише американців, наші самі точно те ж саме роблять. Точніше не роблять (
показать весь комментарий
30.04.2024 23:42 Ответить
Польщі вигідніше застосувати Петріот над Україною.
А Іспанії він не потрібен взагалі.
показать весь комментарий
01.05.2024 05:05 Ответить