9567 посетителей онлайн

Блинкен об ударах ВСУ по территории РФ: Украина сама решает, как вести эту войну

Держсекретар США Ентоні Блінкен

Госсекретарь США Энтони Блинкен заявил, что США не поощряют применение американского оружия для ударов по территории России, но решение за Украиной.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он заявил во время брифинга с главой МИД Дмитрием Кулебой.

Блинкена спросили об ослаблении запрета США на использование именно американского оружия на территории России, на фоне российского наступления на Харьковщине.

"США не поощряют удары за пределами Украины. Но, в итоге, Украина сама должна принимать решение о том, как вести эту войну, развязанную против ее свободы, суверенитета и территориальной целостности. Мы продолжим поддерживать Украину, чтобы она имела необходимое для победы", - подчеркнул госсекретарь США.

Что предшествовало?

Ранее издание Politico со ссылкой на источники писало, что на этой неделе группа украинских парламентариев находится в США, чтобы убедить администрацию президента США Джо Байдена снять запрет на удары по территории России оружием американского производства.

Двое неназванных чиновников США в комментарии Politico подтвердили, что политика администрации Байдена не изменилась.

Топ комментарии
+22
Це по факту зняття заборони.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:30 Ответить
+14
Маю надію що те що було сьогодні вночі а Бельбеку, буде на всіх аеродромах з яких гівноїди ******** Харків.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:36 Ответить
+12
Блінкен натякнув, що все залежить від рішення небритого гундосіка.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хоч на цьому дякуєм .
показать весь комментарий
15.05.2024 15:30 Ответить
i не тільки.Антон Блінкін справжній киянин,його дід у Києві жив!!!
показать весь комментарий
15.05.2024 15:46 Ответить
Це по факту зняття заборони.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:30 Ответить
ні.

Коли атакамс прилетить по білгородчині, от тоді можна буде сказати, що заборону зняли.

звісно якщо після цього США й надалі продовжать передавати далекобійну зброю
показать весь комментарий
15.05.2024 15:34 Ответить
Хоча б Хаймерс. Там дистанція дозволяє пів-Білгородщини спалити вщерть.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:59 Ответить
ракет стільки не дадуть
показать весь комментарий
16.05.2024 00:15 Ответить
Как минимум по приграничной территории спокойно можно бить. Потом еще дальше и еще дальше. ))
показать весь комментарий
15.05.2024 18:18 Ответить
Ну тепер чекаємо на лайно в мережах від мішєбратіяв!
Слава Україні
показать весь комментарий
15.05.2024 15:33 Ответить
кацапи, вішайтесь !!!!

найближчимчасом удари Атакамсами по аеродромах та логістичних центрах в радіусі 300 км

літера "Є" - є Єскалація !!!

.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:35 Ответить
Нажаль, 300 км. з урахуванням окупованих територій- це не дуже велика дальність. Важливі кацапські аеродроми знаходяться значно далі....
показать весь комментарий
15.05.2024 15:44 Ответить
Знаешь, если тебе надо будет чтобы бросать кабы - пролетать по 300 км туда и назад - это уже совсем другое время, другой расход топлива и моторесурса двигателя. А там может и не 300 а 400....и так далее.
показать весь комментарий
15.05.2024 16:03 Ответить
Аеродромів, де базується фронтова авіація, по периметру багато. І цілком в радіусі 300 км.
показать весь комментарий
15.05.2024 16:07 Ответить
Аби ж тільки завтра не сказав, що його не так зрозуміли
показать весь комментарий
15.05.2024 15:36 Ответить
Отже, скоро дадуть Томагавки).
показать весь комментарий
15.05.2024 15:36 Ответить
А оце вже супер! )
показать весь комментарий
15.05.2024 15:36 Ответить
Маю надію що те що було сьогодні вночі а Бельбеку, буде на всіх аеродромах з яких гівноїди ******** Харків.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:36 Ответить
Амінь
показать весь комментарий
15.05.2024 15:40 Ответить
Крим - то Україна. А Блінкен каже що можна увалити і по Мацкві.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:40 Ответить
Ой, як зараз ***** відчуло смак Блінкінської цюцюрки на губах
показать весь комментарий
15.05.2024 15:38 Ответить
Блінкен натякнув, що все залежить від рішення небритого гундосіка.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:39 Ответить
Було б чим - да - Блінкен?
показать весь комментарий
15.05.2024 15:39 Ответить
А за спиною змушує не атакувати. Скажи слова ротом, що США дозволяє бити своєю зброєю. Щоб вже не викрутитись було.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:41 Ответить
Єдиний спосіб одразу відкрити вогонь американською зброєю і виступити публічно пославшись на слова Блінкена. Хоча нам це заборонено. Але якщо хочемо вижити, прийдеться це зробити. Нас обкладуть х**ми за спиною, але публічно змиряться з цим.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:45 Ответить
Нічого він за спиною не змушуе. Є*аштє!
показать весь комментарий
15.05.2024 15:52 Ответить
Згадай НПЗ, як вже всім окрім Байдена прям вимагали зупинитись. І це ми били своєю зброєю. Це було ще 1.5 місяці тому. Так що все вони змушують.
показать весь комментарий
15.05.2024 16:14 Ответить
Вагончик тронется - перрон останется.
Стена кирпичная, часы вокзальные,
Платочки белые, платочки белые,
Платочки белые - глаза печальные.

С кем распрощалась я,
с кем распрощалась я,
С кем распрощалась я - вас не касается.

Сюжет её в том, что одного мальчика берут в армию, он очень плохо служит, потому что интеллигентный, щупленький, что для армии не подходит, но врёт про свои похождения в армии.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:42 Ответить
Слова, слова.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:48 Ответить
Треба Хаймерсами всю БНР спалити - дистанція дозволяє.
показать весь комментарий
15.05.2024 15:57 Ответить
Це гойдалки. Вiн i зараз не бажаϵ перемоги України. Але перемоги рашки вiн теж не хоче. Тому коли вони бачили що Україна не програє вони не постачали достатньо озброєння, та забороняли його використовувати як завгодно. Навiть спромогались дiктувати як використовувати власну українську зброю по натфтопереробним заводам. Коли мiсяць тому вони побачили реальнi плани перемоги рашки, над Байденом нависла катастрофа в виглядi Трампа з привiдом Афганicтану, тодi щось змiнилося. Окрiм одного, америцi не треба перемога в цiєї вiйнi для жодної з сторiн, їм треба ничiя та вихiд на перемовини. I це, нажаль, допартiйний консенсус.

Якщо коротше, Америка хоче для України Корейського сенарiю i боїться в'єтнамського.
показать весь комментарий
15.05.2024 16:04 Ответить
Не бреши,Блінкін сказав,що бажає перемоги України в цій війні,а ти не бажаєш
показать весь комментарий
15.05.2024 16:06 Ответить
Якщо бажав би не висував би обмежень. Британiя наприклад не висуваϵ.
показать весь комментарий
17.05.2024 15:35 Ответить
так то ж ти про обмеження пишеш,а не Блінкін
показать весь комментарий
18.05.2024 12:23 Ответить
ок. Можна тоді для нас такі ж гарантії, які сша дали кореї?!
показать весь комментарий
16.05.2024 00:08 Ответить
можна,якщо зеленського посадять.Нагадаю,цей президент Південної Кореї--перший,який не сидить
показать весь комментарий
16.05.2024 12:20 Ответить
Або Ви нам довіряєте, і відтак не накладаєте жодних обмежень, або нафіга оцей весь грьобаний цирк?

Допоки війна обмежується територією України - це не війна, а російська СВО!
показать весь комментарий
15.05.2024 16:14 Ответить
Умови диктують США,а не ти.Це нам,українцям потрібна американська зброя
показать весь комментарий
16.05.2024 12:21 Ответить
пiсюнкова ситуацiя...
показать весь комментарий
15.05.2024 16:17 Ответить
Це вже плюс. Залишилося передати томагавки.
показать весь комментарий
15.05.2024 16:52 Ответить
Прикольно: кацапи б'ють по нашій території, і, якщо слухати дядька Сема, то ЗСУ також має бити по нашій території.
Отака гульня.
А де ж логіка?
показать весь комментарий
15.05.2024 19:20 Ответить