5989 відвідувачів онлайн
6 461 45

Блінкен про удари ЗСУ по території РФ: Україна сама вирішує, як вести цю війну

Держсекретар США Ентоні Блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що США не заохочують застосування американської зброї для ударів по території Росії, але рішення за Україною.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив під час брифінгу із главою МЗС Дмитром Кулебою.

Блінкена запитали про послаблення заборони США на використання саме американської зброї на території Росії, на тлі російського наступу на Харківщині.

"США не заохочують удари за межами України. Але, у підсумку, Україна сама має ухвалювати рішення про те, як вести цю війну, розв’язану проти її свободи, суверенності та територіальної цілісності. Ми продовжимо підтримувати Україну, щоб вона мала необхідне для перемоги", - наголосив держсекретар США.

Що передувало?

Раніше видання Politico з посиланням на джерела писало, що цього тижня група українських парламентаріїв перебуває у США, щоб переконати адміністрацію президента США Джо Байдена зняти заборону на удари по території Росії зброєю американського виробництва.

Двоє неназваних посадовців США у коментарі Politico підтвердили, що політика адміністрації Байдена не змінилася.

Топ коментарі
+22
Це по факту зняття заборони.
показати весь коментар
15.05.2024 15:30 Відповісти
+14
Маю надію що те що було сьогодні вночі а Бельбеку, буде на всіх аеродромах з яких гівноїди ******** Харків.
показати весь коментар
15.05.2024 15:36 Відповісти
+12
Блінкен натякнув, що все залежить від рішення небритого гундосіка.
показати весь коментар
15.05.2024 15:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хоч на цьому дякуєм .
показати весь коментар
15.05.2024 15:30 Відповісти
i не тільки.Антон Блінкін справжній киянин,його дід у Києві жив!!!
показати весь коментар
15.05.2024 15:46 Відповісти
Це по факту зняття заборони.
показати весь коментар
15.05.2024 15:30 Відповісти
ні.

Коли атакамс прилетить по білгородчині, от тоді можна буде сказати, що заборону зняли.

звісно якщо після цього США й надалі продовжать передавати далекобійну зброю
показати весь коментар
15.05.2024 15:34 Відповісти
Хоча б Хаймерс. Там дистанція дозволяє пів-Білгородщини спалити вщерть.
показати весь коментар
15.05.2024 15:59 Відповісти
ракет стільки не дадуть
показати весь коментар
16.05.2024 00:15 Відповісти
Как минимум по приграничной территории спокойно можно бить. Потом еще дальше и еще дальше. ))
показати весь коментар
15.05.2024 18:18 Відповісти
Ну тепер чекаємо на лайно в мережах від мішєбратіяв!
Слава Україні
показати весь коментар
15.05.2024 15:33 Відповісти
кацапи, вішайтесь !!!!

найближчимчасом удари Атакамсами по аеродромах та логістичних центрах в радіусі 300 км

літера "Є" - є Єскалація !!!

.
показати весь коментар
15.05.2024 15:35 Відповісти
Нажаль, 300 км. з урахуванням окупованих територій- це не дуже велика дальність. Важливі кацапські аеродроми знаходяться значно далі....
показати весь коментар
15.05.2024 15:44 Відповісти
Знаешь, если тебе надо будет чтобы бросать кабы - пролетать по 300 км туда и назад - это уже совсем другое время, другой расход топлива и моторесурса двигателя. А там может и не 300 а 400....и так далее.
показати весь коментар
15.05.2024 16:03 Відповісти
Аеродромів, де базується фронтова авіація, по периметру багато. І цілком в радіусі 300 км.
показати весь коментар
15.05.2024 16:07 Відповісти
Аби ж тільки завтра не сказав, що його не так зрозуміли
показати весь коментар
15.05.2024 15:36 Відповісти
Отже, скоро дадуть Томагавки).
показати весь коментар
15.05.2024 15:36 Відповісти
А оце вже супер! )
показати весь коментар
15.05.2024 15:36 Відповісти
Маю надію що те що було сьогодні вночі а Бельбеку, буде на всіх аеродромах з яких гівноїди ******** Харків.
показати весь коментар
15.05.2024 15:36 Відповісти
Амінь
показати весь коментар
15.05.2024 15:40 Відповісти
Крим - то Україна. А Блінкен каже що можна увалити і по Мацкві.
показати весь коментар
15.05.2024 15:40 Відповісти
Ой, як зараз ***** відчуло смак Блінкінської цюцюрки на губах
показати весь коментар
15.05.2024 15:38 Відповісти
Блінкен натякнув, що все залежить від рішення небритого гундосіка.
показати весь коментар
15.05.2024 15:39 Відповісти
Було б чим - да - Блінкен?
показати весь коментар
15.05.2024 15:39 Відповісти
А за спиною змушує не атакувати. Скажи слова ротом, що США дозволяє бити своєю зброєю. Щоб вже не викрутитись було.
показати весь коментар
15.05.2024 15:41 Відповісти
Єдиний спосіб одразу відкрити вогонь американською зброєю і виступити публічно пославшись на слова Блінкена. Хоча нам це заборонено. Але якщо хочемо вижити, прийдеться це зробити. Нас обкладуть х**ми за спиною, але публічно змиряться з цим.
показати весь коментар
15.05.2024 15:45 Відповісти
Нічого він за спиною не змушуе. Є*аштє!
показати весь коментар
15.05.2024 15:52 Відповісти
Згадай НПЗ, як вже всім окрім Байдена прям вимагали зупинитись. І це ми били своєю зброєю. Це було ще 1.5 місяці тому. Так що все вони змушують.
показати весь коментар
15.05.2024 16:14 Відповісти
Вагончик тронется - перрон останется.
Стена кирпичная, часы вокзальные,
Платочки белые, платочки белые,
Платочки белые - глаза печальные.

С кем распрощалась я,
с кем распрощалась я,
С кем распрощалась я - вас не касается.

Сюжет её в том, что одного мальчика берут в армию, он очень плохо служит, потому что интеллигентный, щупленький, что для армии не подходит, но врёт про свои похождения в армии.
показати весь коментар
15.05.2024 15:42 Відповісти
Слова, слова.
показати весь коментар
15.05.2024 15:48 Відповісти
Треба Хаймерсами всю БНР спалити - дистанція дозволяє.
показати весь коментар
15.05.2024 15:57 Відповісти
Це гойдалки. Вiн i зараз не бажаϵ перемоги України. Але перемоги рашки вiн теж не хоче. Тому коли вони бачили що Україна не програє вони не постачали достатньо озброєння, та забороняли його використовувати як завгодно. Навiть спромогались дiктувати як використовувати власну українську зброю по натфтопереробним заводам. Коли мiсяць тому вони побачили реальнi плани перемоги рашки, над Байденом нависла катастрофа в виглядi Трампа з привiдом Афганicтану, тодi щось змiнилося. Окрiм одного, америцi не треба перемога в цiєї вiйнi для жодної з сторiн, їм треба ничiя та вихiд на перемовини. I це, нажаль, допартiйний консенсус.

Якщо коротше, Америка хоче для України Корейського сенарiю i боїться в'єтнамського.
показати весь коментар
15.05.2024 16:04 Відповісти
Не бреши,Блінкін сказав,що бажає перемоги України в цій війні,а ти не бажаєш
показати весь коментар
15.05.2024 16:06 Відповісти
Якщо бажав би не висував би обмежень. Британiя наприклад не висуваϵ.
показати весь коментар
17.05.2024 15:35 Відповісти
так то ж ти про обмеження пишеш,а не Блінкін
показати весь коментар
18.05.2024 12:23 Відповісти
ок. Можна тоді для нас такі ж гарантії, які сша дали кореї?!
показати весь коментар
16.05.2024 00:08 Відповісти
можна,якщо зеленського посадять.Нагадаю,цей президент Південної Кореї--перший,який не сидить
показати весь коментар
16.05.2024 12:20 Відповісти
Або Ви нам довіряєте, і відтак не накладаєте жодних обмежень, або нафіга оцей весь грьобаний цирк?

Допоки війна обмежується територією України - це не війна, а російська СВО!
показати весь коментар
15.05.2024 16:14 Відповісти
Умови диктують США,а не ти.Це нам,українцям потрібна американська зброя
показати весь коментар
16.05.2024 12:21 Відповісти
пiсюнкова ситуацiя...
показати весь коментар
15.05.2024 16:17 Відповісти
Це вже плюс. Залишилося передати томагавки.
показати весь коментар
15.05.2024 16:52 Відповісти
Прикольно: кацапи б'ють по нашій території, і, якщо слухати дядька Сема, то ЗСУ також має бити по нашій території.
Отака гульня.
А де ж логіка?
показати весь коментар
15.05.2024 19:20 Відповісти