19423 посетителя онлайн
8 823 161

У России недостаточно сил для полномасштабного наступления на Киев, - Зеленский

Зеленський про наступ на Київ

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Голос Америки", об этом в интервью агентству AFP заявил президент Украины Владимир Зеленский.

"У России недостаточно сил для полномасштабного наступления на столицу, такого, как было в начале вторжения", - заявил президент.

Однако он подчеркнул, что Украина и западные союзники не должны демонстрировать слабость и призвал развернуть две батареи Patriot, чтобы защитить небо над Харьковской областью и показать устойчивость Украины.

"Они как зверь... Если они почувствуют где-то слабость в этом направлении, они будут давить", - добавил президент.

Зеленский отметил, что российские войска хотят атаковать Харьков, однако понимают, что это будет "очень трудно".

"Они понимают, что у нас есть силы, которые будут бороться долго", - заявил президент.

Напомним, Зеленский отметил, что Украине критически не хватает систем ПВО, сейчас потребности закрыты лишь на 25%.

Топ комментарии
+43
я голосував за Порошенка, був у меншості. про свій вибір НЕ ШКОДУЮ !!!!!
показать весь комментарий
18.05.2024 10:37 Ответить
+38
показать весь комментарий
18.05.2024 10:28 Ответить
+37
показать весь комментарий
18.05.2024 10:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Чого ви гигикаєте в коментарях, хіба преЗЕдент, хоч раз, сказав неправду у відосику чи інтерв'ю?...
показать весь комментарий
18.05.2024 10:38 Ответить
він у половині своїх відсосів брехав
показать весь комментарий
18.05.2024 12:21 Ответить
До речі, а лінії оборони вздовж кордону з бульбостану дійсно облаштовані як треба? Чи потім будемо читати новини про незаміновані квадратні кілометри???
показать весь комментарий
18.05.2024 10:42 Ответить
а як же!! саме так і буде - це вже добре відпрацьована стратегія по знищенню України
показать весь комментарий
18.05.2024 10:43 Ответить
Наче Наєв все облаштував, як треба, якщо зелені не прикажуть розмінувати.
показать весь комментарий
18.05.2024 10:59 Ответить
і хто тепер тобі повірить?
показать весь комментарий
18.05.2024 10:42 Ответить
А це хто ?
показать весь комментарий
18.05.2024 10:42 Ответить
Може краще треба думати, що треба зробити щоб в у ворога і думки такої не виникало ,адже раз вже повірили що жодного вторгнення не буде і до чого це привело ?
показать весь комментарий
18.05.2024 10:45 Ответить
Про що фільм "Нема куди тікати" 2 ..??? Жан-Клод Ван Дамм може бути не в головній ролі.
показать весь комментарий
18.05.2024 10:46 Ответить
Сьогодні День Пам'яті геноциду 1944 року проти кримських татар. Питання не Київ, а усієї України. Не потрібно думати і говорити тільки відносно одного міста. Харків, Одеса, Маріуполь- це Україна
показать весь комментарий
18.05.2024 10:48 Ответить
Молчанье для глупца - замена мудрости. /Публий Сир /
показать весь комментарий
18.05.2024 10:52 Ответить
Шо за мова? - шо все так ******?
показать весь комментарий
18.05.2024 10:53 Ответить
В Україні резервів хоч відбавляй. Подивіться, яку кількість поліціянтів зібрали для ліквідації "страшенного злочину" , який зробила дівчина, котора виїхала за межі велодоріжки. Цілий день, аж до пізнього вечора "мєнти" мордували ту дівчину.
Такою кількістю "мусорів" можна втримати ціле село або опорник на фронті:

https://youtu.be/_aYLKpm8JTM?si=ZvJrKfy4AHNRC5nZ
ЛЮТИЙ ТРЕШ !ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ САДЮГА! ЗЛОЧИН РОКУ РОЗКРИТО!
показать весь комментарий
18.05.2024 10:55 Ответить
Та то таке. Коли звільнення Бердянська планується??!
показать весь комментарий
18.05.2024 10:56 Ответить
Зараз ніколи, самі патріотичні оновлюють дані. А потім зразу підуть.
показать весь комментарий
18.05.2024 11:26 Ответить
Народ цікавиться чи вже доїхав Залужний до Лондона?
показать весь комментарий
18.05.2024 10:59 Ответить
Віримо кожному слову нашого президента...дуже хочемо пабачити відео промови
показать весь комментарий
18.05.2024 11:02 Ответить
А я хочу побачити відео промови "Я заморився, я йду назавжди і ви мене ніколи більше не почуєте і не побачите".
показать весь комментарий
19.05.2024 00:16 Ответить
показать весь комментарий
18.05.2024 11:03 Ответить
показать весь комментарий
18.05.2024 11:03 Ответить
Сратех шашлычный.
показать весь комментарий
18.05.2024 11:03 Ответить
Теж саме ти і про Харків кукурікав....
показать весь комментарий
18.05.2024 11:04 Ответить
а что кто то на харьков наступает? толкуться в приграничніх5-7км,по серйозному на харьков с кацапским убогим кпд надо тыс 300 фарша не меньше,а на киев наверное и ляма рукожопых не хватит,смотря просто по авдеевке и бахмуту,и по поводу шашлычков продал проф .мангал военному списаному по осколочным,будем шашлычную открывать в киев.области,а вы и дальше убогие иронизируйте за шашлыки)))
показать весь комментарий
18.05.2024 11:23 Ответить
харьков кабами кроют, и волчанск захватили. А так все хорошо конечно
показать весь комментарий
19.05.2024 00:00 Ответить
Ідіот, жополиз Зєрмака! Будьте прокляті разом із своїми менеджерами.
показать весь комментарий
19.05.2024 00:18 Ответить
ЗЄля кацапського ІПСО начитався чи експєрда Арестовича подивився?
показать весь комментарий
18.05.2024 11:05 Ответить
Ще до 20 травня, буде нестися з рота ухилянта чотириразового, оце, «офіційне …».
Криваві наслідки, для України, виявилися від говнобородька з телевізору!!
показать весь комментарий
18.05.2024 11:09 Ответить
Від продюсерів серіалів "смажимо шашлики разом" і "харківський кордон на замку"
показать весь комментарий
18.05.2024 11:13 Ответить
НУ то значить шашлики !!!!!
показать весь комментарий
18.05.2024 11:13 Ответить
"Значит надо брать..."-классика про сапоги.Бреше знов.
показать весь комментарий
18.05.2024 11:16 Ответить
Слишком много они говорят...
показать весь комментарий
18.05.2024 11:17 Ответить
це той члєн,що казав ,що загрози Харкову не має
показать весь комментарий
18.05.2024 14:15 Ответить
Бо воно бідоносець. Де тільки з'являється, чи про що багато говорить, там і чекай біди. І коли вже Господь зглянеться над нами і звільнить нас від того нещастя і вразумить 73%.
показать весь комментарий
19.05.2024 00:22 Ответить
Шашлычный эксперт в деле,верим-верим.
показать весь комментарий
18.05.2024 11:23 Ответить
там надо будет около ляма мяса и 3 к танков))))ага,на нью йорк сразу пойдут,я в 34 года еще состариться успею за то время как рукожопые будут его штурмовать))))))))ну это если раньше не забаранят где то под бамбасом)))
показать весь комментарий
18.05.2024 11:25 Ответить
А то, что бульбафюрер опять готовит площадки для техники твой главный разведЧик тебе доложил?
показать весь комментарий
18.05.2024 11:33 Ответить
Хотя, по кислой физиономии путькина, после визита в Китай, китайцы уже обо всем договорились с США и Европой!
показать весь комментарий
18.05.2024 11:36 Ответить
Дай то Бог, щоб США змусили китайоз свого скаженого ботоксного собаку за шкірки відтягнути.
показать весь комментарий
18.05.2024 11:53 Ответить
Думаю, не все так просто! Что Украина, что теперь " возможно" и расися расходный материал! Не знаю будет ли нам, Украине хорошо от этих договоренностей! Но что то точно будет! ( Как там США и Китай Тайвань поделили пока не известно)
показать весь комментарий
18.05.2024 11:58 Ответить
А Ізраіль расходний матіріал?
показать весь комментарий
18.05.2024 12:10 Ответить
Это другая тема! Не приплетайте ее! Тем более, для Украины эта тема не однозначна!
показать весь комментарий
18.05.2024 12:13 Ответить
Нащо їй той Київ, коли її головний актив сидить у ОПі
показать весь комментарий
18.05.2024 11:34 Ответить
День сурка.
Россия не нападет, можно ехать на шашлыки.
У россии нет сил, чтобы наступать на Харьков.
показать весь комментарий
18.05.2024 11:39 Ответить
Не зовсім День сурка. Бо тоді був Залужний. А зараз верховний брівки хмурить і думу думає. Тьху...
показать весь комментарий
19.05.2024 00:26 Ответить
Накаркает, у#обок!
показать весь комментарий
18.05.2024 11:45 Ответить
Найвеличніший підер ********** буде тікати з України, після 20-го і буде заздрити Каддафі та Чаушеску з любою дружиною.
показать весь комментарий
18.05.2024 11:50 Ответить
Та нехай уже тікає, як казали "уже б і забули".
показать весь комментарий
19.05.2024 00:27 Ответить
Зелений Гундос вже забрехався настільки, що йому вже перманентно ніхто не повірить. Кияни напряглися.
показать весь комментарий
18.05.2024 11:51 Ответить
Та закрий пельку 🤡 ! ти вже казав , шо війни не буде ! та в московій нема сили, піти на Харків !
показать весь комментарий
18.05.2024 12:01 Ответить
Так знімай звідти Петріоти та у Харків,Одесу та Запоріжжя їх відправляй
показать весь комментарий
18.05.2024 12:11 Ответить
Патужний і не зламний лідер **********........ І ермак его пророк.
показать весь комментарий
18.05.2024 12:14 Ответить
Пацаны! Это п***ц, мне это кажется или повторяется 2022 год?
показать весь комментарий
18.05.2024 12:58 Ответить
- але вже без Залужного...
показать весь комментарий
18.05.2024 13:39 Ответить
Цей дебіл коли щось верзе, то все відбуваєтся з точністю до навпаки.
показать весь комментарий
18.05.2024 13:58 Ответить
погано, дуже погано для країни і особливо під час війни коли слово президента не варто скаралупи зїденого яйця
показать весь комментарий
18.05.2024 14:01 Ответить
Звісно не хватить сил, бо сам квартал 95 свиномордих будуть стояти на захисті Києва.
А якщо серйозно, Києву треба готуватись, особливо після заяв зеленої погані.
показать весь комментарий
18.05.2024 15:00 Ответить
У 2022 20 та 21 лютого ми вже чули теж саме. Віслюку краще заткнути пельку піти НХ !!!!
показать весь комментарий
18.05.2024 15:24 Ответить
Весь 21 рік звучало те саме - у них недостатньо сил для повномасштабного вторгнення і це зупинило вторгнення? Коли Ви. ****, вже навчитесь не заспокоювати себе, що все минеться. Це з біса мілітарізована держава, і якщо в них одного разу не вийшло, вони зроблять висновки і попруть знову. Історія це довела. Краще спитай себе, чи готовий ти і "твій" народ до повторного вторгнення і якщо ні, то негайно готуйся. Або ****** на *** і звільни місце для того, хто дійсно зможе підготувати людей до серйозних викликів не відосікамі та арєстовічамі, а реальними справами.
показать весь комментарий
18.05.2024 18:05 Ответить
вова, хватит _издеть