9811 посетитель онлайн
1 931 31

Россия начала вербовать африканцев в армию РФ во избежание дополнительной мобилизации внутри своей страны, - британская разведка

африка,найманці

Россия активизировала попытки вербовать африканцев для участия в боевых действиях в Украине, поскольку уже ощущается нехватка мобилизационного ресурса среди заключенных, а проводить мобилизацию опасно для российской власти.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в ежедневном отчете британской разведки.

Отмечается, что 28 мая ГУР МО Украины сообщило, что Россия активизировала попытки вербовки африканцев для участия в боевых действиях на территории Украины. В частности, эти попытки вербовки сосредоточены на центральноафриканских странах - Руанде, Бурунди, Конго и Уганде.

Сообщается, что Россия предлагает премию за присоединение к своим рядам в размере 2 тысячи долларов, ежемесячную зарплату - 2200 долларов и обещание получить российский паспорт.

"Эта вербовочная кампания, вероятно, призвана восполнить российские потери на поле боя, которые являются весьма значительными, и поддержать наступательные действия на нескольких направлениях на всем фронте. Поскольку российский резерв осужденных, скорее всего, исчерпан, Россия, вероятно, расширяет свою вербовку на Глобальном Юге, чтобы избежать дополнительных мобилизаций внутри самой России", - отметили в британской разведке.

В Минобороны Британии отметили, что предыдущая мобилизация в России не только не имела популярности у президента Путина и российского правительства, но и привела к рекордному дефициту рабочей силы и оттоку квалифицированных специалистов - таких, как врачи и ИТ-специалисты.

Напомним, ранее сообщалось, что Кремль заставил тысячи мигрантов и иностранных студентов воевать на стороне России в войне против Украины.

Топ комментарии
+8
Наберуть 30000 це що мало?
Чому Україна так не робить? Невистачає розуму у "потужного" ?
Теж би могли на штурми набрати найманців.
показать весь комментарий
10.06.2024 12:54 Ответить
+5
За Украіну чорношкірі не хочуть? - немає в нас долярів
показать весь комментарий
10.06.2024 12:51 Ответить
+4
Патерь нет!!!
показать весь комментарий
10.06.2024 12:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Патерь нет!!!
показать весь комментарий
10.06.2024 12:48 Ответить
Чорномазі навоюють)
показать весь комментарий
10.06.2024 12:49 Ответить
За Украіну чорношкірі не хочуть? - немає в нас долярів
показать весь комментарий
10.06.2024 12:51 Ответить
нє - касапи кажуть "своє надо іметь"
показать весь комментарий
10.06.2024 12:53 Ответить
Мухосранськ перетворюється на Африку ,
залишилось за малим - завезти іхню саранчу кацапам ,
щоби жерли
показать весь комментарий
10.06.2024 12:52 Ответить
якась чергова тупа маячня від афігєнних аналізторів.
по перше, сцарю насрати на своїх кріпаків!
по друге, британці вважають, що кацапи замість себе наберуть 300 тис м'яса?
показать весь комментарий
10.06.2024 12:52 Ответить
Наберуть 30000 це що мало?
Чому Україна так не робить? Невистачає розуму у "потужного" ?
Теж би могли на штурми набрати найманців.
показать весь комментарий
10.06.2024 12:54 Ответить
Найманець скоріше піде у лави сильної армії, або слабкої?
показать весь комментарий
10.06.2024 12:57 Ответить
Деніс Войцех., звісно у сильну. Отож, тому до ЗСУ було б легше набрати найманців.
показать весь комментарий
10.06.2024 12:59 Ответить
У кого перевага в чисельності, озброєнні, ***********?
Хто наступає і бере нові населені пункти, лутаючи там ніштяки?
показать весь комментарий
10.06.2024 13:00 Ответить
Рашка не "бере" населені пункти. Вона їх рівняє з землею й заходить на руїни.
Хто втрачає близько 1000 у м'ясних штурмах щодня? У кого женуть на безглузді штурми заградотрядами під страхом розстрілу своїми? Хто ставиться до солдат як до тупого м'яса? Хто обіцяє виплати й найо67є?
P. S. путин-*****.
рф - війскові злочинці.
Краще йти найманцем за країну яку підтртмує ЄС, США, Британія, Канада, Австрія, Японія, Південна Корея й іньші нормальні країни.
показать весь комментарий
10.06.2024 13:35 Ответить
На африканського ніггера це не спрацює.
Йому треба показати силу.
Брутальну, яка йде уперед попри втрати. Яка і винагороджує щедро, і карає без жалості.
До цивілізованих слюнтяїв у ніггера - жодного респекту.
До дикої пригожинської кувалди - так.
показать весь комментарий
10.06.2024 13:43 Ответить
Деніс, ні. Ви або помиляєтесь, або пишете навмисно маячню.
показать весь комментарий
10.06.2024 14:00 Ответить
А ви з цією публікою колись ніс до носу стикались?
З ось цими вихідцями зі слабко цивілізованих країн справу мати доводилось?
показать весь комментарий
10.06.2024 14:02 Ответить
... а не скажи - кріпаки повинні працювати і приносити дохід на війну.
якщо ж кріпаків немає - хто працюватиме на війну?
рублі намалювати можна в любій кількості
кріпаків не намалюєш
показать весь комментарий
10.06.2024 12:57 Ответить
Нам б також було б мабуть варто це робити... десь латинська америка, де є бойовий досвід, араби... тільки як це контролювати щоб вони не робили збройні бунти... оркам простіше вони мають кадировців
показать весь комментарий
10.06.2024 12:52 Ответить
Їх вербують тільки на літо,пояснюючи що на українському чорноземі їх зовсім не буде видно...Чорні труси видають безкоштовно...який негр встоїть перед такими аргументами?
показать весь комментарий
10.06.2024 12:52 Ответить
Прочитав заголовок, як "раїся почала фарбувати африканців для армії".
показать весь комментарий
10.06.2024 12:52 Ответить
пушкєних розводити будуть... Арапи, бл... сєр...
показать весь комментарий
10.06.2024 12:53 Ответить
Папрасітє Гунєчку, чтоби помолілся Вєлікому Музунгу!
показать весь комментарий
10.06.2024 12:53 Ответить
А нам не треба?!... Немає грошей, бо розкрадають!...
Чому на Ф-16 не літають профі, яких можна найти через ПВК?!...
Під таку програму можна взяти кредит, який потім спишуть!...
Але ж влада упорото це не робить - Перемога не в пріоритеті!?...
показать весь комментарий
10.06.2024 12:53 Ответить
Так ось чому лавров так активно до Африки їздить. М'ясо їм потрібно...
показать весь комментарий
10.06.2024 13:01 Ответить
уже давно набирают,
уже давно воюют.
продают нефть-газ,
покупают оружие
и мясных рабов живым весом.
показать весь комментарий
10.06.2024 13:27 Ответить
Із майже 20 тисяч найманців ПВК "Вагнер", які загинули під час штурму українського Бахмута, понад 17 тисяч становили полонені, вивезені на фронт із кацапських колоній та слідчих ізоляторів. ВВС та "Медіазона" (у російському реєстрі "іноагентів") отримали доступ до персональних даних цих людей і з'ясували, що заяви Євгена Пригожина про втрати під час захоплення міста, які були зустрінуті навіть несхваленням навіть z-блогерів, були сильно прикрашені.
показать весь комментарий
10.06.2024 13:30 Ответить
Цих чорносраких потвор можна спокійно знищувати і в полон не брати . На найманців женевська конвенція не росповсюджується .
показать весь комментарий
10.06.2024 13:37 Ответить
можна ржати з цього, але це - толково

так, мотивація у найманців - не ідеальна, але другорядну роботу можуть норм виконувати

краще, ніж хапати інвалідів чи 50+ в Україні, які стають більше тягарем, ніж допомогою
показать весь комментарий
10.06.2024 13:43 Ответить
А у нас пізнє запалення, треба не красти гроші а наймати чорних, жовтих і інших найманців аа до використання ув*язнених ще тільки дійшли.
показать весь комментарий
10.06.2024 13:49 Ответить
Госпадзя!
Да в Расии ******, где 2000 долларов в месяц это космос - на сто лет хватит, ноу проблем!
показать весь комментарий
10.06.2024 13:52 Ответить
показать весь комментарий
10.06.2024 15:00 Ответить
чому ми так не робимо?
показать весь комментарий
10.06.2024 15:15 Ответить
От якби деякі оглядачі цензора не сміялися з цих дій Росії, а вона свою справу робить і не важливо як та чим. Це у нас дерьмаки та безумні поливають брудом ЗСУ - а добровольці вже скінчились. Гроші зеленский розкрадає де тіки може і не може - на найманців їх вже нема. НІкого вже нема - бо йього виборці віддають по 10 кусков сталкерам за втечу за кордон. А могли б за ці гроші наймати африканців чи ще кого.
показать весь комментарий
10.06.2024 15:18 Ответить