6132 посетителя онлайн
26 042 262

Заместитель председателя комитета ВР, "слуга народа" Безуглая подала заявление в ГБР на Сырского, обвинив его в препятствовании ее депутатской деятельности

Заступниця голови комітету ВР,

Заместитель председателя комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки, депутат от "слуги народа" Марьяна Безуглая написала заявление в Государственное бюро расследований на Главнокомандующего ВСУ Александра Сырского. Она обвинила главкома в препятствовании ее депутатской работы.

Об этом депутат написала на своей странице в соцсети Telegram, сообщает Цензор.НЕТ.

"Подаю заявление в Государственное бюро расследований о нарушении Главнокомандующим ВС Украины Сырским статьи 351 Уголовного кодекса Украины, а именно - препятствование деятельности народного депутата Украины", - написала политик.

Далее Безуглая процитировала отрывок из статьи УКУ, по которой, по ее мнению, должен ответить Главнокомандующий ВСУ. Она написала, что нарушение такой статьи наказываются штрафом от одной тысячи до двух тысяч необлагаемых минимумов доходов граждан или пробационным надзором на срок до трех лет, или ограничением свободы на тот же срок.

"Невыполнение должностным лицом законных требований народного депутата Украины, депутата местного совета, создание искусственных препятствий в их работе, предоставление им заведомо ложной информации наказываются штрафом от одной тысячи до двух тысяч необлагаемых минимумов доходов граждан или пробационным надзором на срок до трех лет, или ограничением свободы на тот же срок", - говорится в заметке Безуглой.

Безугла подала заяву до ДБР на Сирського, звинувативши його у перешкоджанні її депутатської діяльності

Топ комментарии
+44
Її таки випустили з дурки??
показать весь комментарий
30.06.2024 17:43 Ответить
+43
Ручна **** Єрмака отримала команду фас
показать весь комментарий
30.06.2024 17:43 Ответить
+37
уті-путі, боже ж мій...Головнонокомандуючий не виконав наказ Безумної!
показать весь комментарий
30.06.2024 17:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Й**аний єрмак !
показать весь комментарий
30.06.2024 19:02 Ответить
показать весь комментарий
30.06.2024 19:03 Ответить
Це точно, та і морда обличчя це підтверджує
показать весь комментарий
30.06.2024 19:09 Ответить
Так, її місце за гратами
показать весь комментарий
30.06.2024 19:30 Ответить
Разве Сирский приезжает в Раду и мешает Безуглой нажимать кнопки?
показать весь комментарий
30.06.2024 19:15 Ответить
А я от думаю - а хто ж може бути замість Сирського? І жуть бере - невже у них вистачить дурі назначити Буданова, у якого мозків менше ніж якогось капітан, випускника військової кафедри сільскогосподарської академії.
показать весь комментарий
30.06.2024 19:16 Ответить
Поставлять одразу безуглу
показать весь комментарий
30.06.2024 20:03 Ответить
🤣👍
показать весь комментарий
30.06.2024 21:30 Ответить
Может там имелось ввиду, без сопровождающих лиц не пускать и не общаться.
Или она думала что такая популярная, что ее уже должны по предъявлении face, везде пропускать.
показать весь комментарий
30.06.2024 19:19 Ответить
Тепер що, новий флешмоб? "Подай на Сирського в ДБР"? Так може дійсно цю депутатку не потрібно було пускати. Чи депутати мають право на все, а всі інші тільки обов'язки? Якось у нас так воно в країні.
показать весь комментарий
30.06.2024 19:25 Ответить
Пішла ти на ''' ''' ''' одразу з Ради зі своїми заявами! Якого дідька в Україні не перевіряють депутатів на психічну адекватність?
показать весь комментарий
30.06.2024 19:37 Ответить
Справа не в цій істоті так як захист безпеки країни має спрацьовувати у любих випадках. Чому депутати лізуть у військову справу, і чому їх не притягують до кримінальної відповідальності за нанесення шкоди державі. Де механізм відклику депутатів як мажоритарників так і партійних, такий як наприклад в США ?
показать весь комментарий
30.06.2024 19:44 Ответить
Просто з цікавості... Чи можливо таке, щоб якийсь дрон-камікадзе "заблукав" і випадково залетів у "нору" цієї ТП в момент, коли сама ТП опиниться у своїй "норі"?
показать весь комментарий
30.06.2024 19:47 Ответить
Може баба того, "а-а" або "пі-пі" хотіла, а її в прифронтовий сортир не пустили. Не в кущиках же слузі народу полегшуватися. Треба подробиці знати
показать весь комментарий
30.06.2024 20:01 Ответить
Всё что надо знать за ЗЕ депутата , всё в Марьяше Безумной.
показать весь комментарий
30.06.2024 20:03 Ответить
показать весь комментарий
30.06.2024 20:11 Ответить
странно, недавно маларосы здесь хором волали, что безуглая и Сырский - в одном стакане, хотят убрать Залужного...
показать весь комментарий
30.06.2024 20:24 Ответить
Безумній потрібний Хаос в країні....і не важливо кого "убирать"...
показать весь комментарий
30.06.2024 21:11 Ответить
показать весь комментарий
01.07.2024 00:10 Ответить
Країна - йьоб......их. Одна цел...а трахає всіх генералів. Доречі, а як там тряпка-залужний - керує в Лондоні, чи ще все тіки збирається в аеропорт.
показать весь комментарий
30.06.2024 20:24 Ответить
безугла виконує вказівки від путіна. чи не час перевірити та закри ту даму ***** років на 20 ??? чи в нас нема кому?
показать весь комментарий
30.06.2024 20:34 Ответить
Безмозгла відпрацьовує своє бабло перед дермаками і ій нас@ати
на те , що в краіні війна і Сирський своєю головою відповідає за все ,
що діється на війні😡
показать весь комментарий
30.06.2024 20:44 Ответить
Чому Безумна досі не у дурдомі???
показать весь комментарий
30.06.2024 20:48 Ответить
тому що вона ..спецагент.. *****
показать весь комментарий
01.07.2024 06:00 Ответить
Раз так ап'янка, хай подасть ще на комбрига 110, винного в загибелі бійців приданих підрозділів під Авдіївкою!
показать весь комментарий
30.06.2024 21:06 Ответить
Сподіваюсь, її нарешті пішлють нах...
показать весь комментарий
30.06.2024 21:06 Ответить
Без намордника Безуглу до людей не пускати! 🥶
показать весь комментарий
30.06.2024 21:15 Ответить
Безуглій хтось грамотний і знаючий пише тексти і тексти цілком толкові і логічні. Правда,він чомусь,не написав їй хто винен у повній неготовності ЗСУ,СБУ,ГУР,уряду і держави до війни,чому війну до останньої години ВСІ заперечували,де були і чим думали ВСІ генерали ЗСУ,хто здав за 1 день Південь,хто оголив оборону Києва з боку Бульболяндії т.д і т.п....
показать весь комментарий
30.06.2024 21:18 Ответить
Ніт , Бурьяна хоче оплесків ...вона сцену хоче окупувати у 95 кварталі ...ой бійся цього 🤡 Бурьянка ще тебе перескоче ...конкурентна дуже ...і таку ж саму х* йню несе ..як і ти з 14 року...
показать весь комментарий
30.06.2024 21:27 Ответить
І скільки ще буде продовжуватись цей кровавий експеременту над українцями. Де світ -глядачі, які нашого хрипатого час від часу нагороджують аплодисментами і заливають грошима, щоб не зупинявся часом, продовжував, а воно тішиться поки всі в концлагері сльозами заливаються.
А буданова, безуглу, содоля, клоуна,потім ще якого знайдуть фріка, яка їм різниця, хоч табуретку назначте на пост.
Ужас, який не закінчується, якого не бачив світ.
показать весь комментарий
30.06.2024 21:44 Ответить
Безуглая, Ермак, Тищенко, Татаров, Арахамия - это крейсер Москва для слуг народ
показать весь комментарий
30.06.2024 22:00 Ответить
Та *** ,безугла без команди зверху не працює!
показать весь комментарий
30.06.2024 22:20 Ответить
Ето просто празнік какой то. Грубіян сирський щось там перешкоджає. А залужний не показував все ніяк план задуму. Тобто сирський з нею обходиться жорсткіше. Цікаво, а що буде виробляти з нею наступний? Ха ха ха.
показать весь комментарий
30.06.2024 22:34 Ответить
невже для Зе і Сирський не такий
показать весь комментарий
30.06.2024 22:51 Ответить
Да призовите ее в армию она же врач. Откуда она знает военное дело,что она шастает на фронт на какую страну она работает.
показать весь комментарий
30.06.2024 22:54 Ответить
Виставляючи кацапа сирного жертвою заяви до ручного ОПешного ДБР таким способом хочуть підняти цьому московицькому м'яснику рейтинг, який виявився досі надто низьким в Україні, використовуючи при цьому придворну маряну безуглу.

Якби вона насправді хотіла принести користь країні і ЗСУ, то подала б на кацапа і всю його шайку заяву за здачу українських територій окупанту, вбивства десятків тисяч особового складу ЗСУ за різноманітними схемами зради й саботажу на фронті такими як:

заміною на передовій високоефективних боєздатних бригад, які надійно тримали оборону на місцевості роками, на небоєздатні з'єднання з відсутністю належної підготовки в особового складу, відсутністю озброєння для успішного протистояння ворогу, ефективного організаційного керівництва у таких з'єднаннях, попередньо необізнаних з бойовою оперативною обстановкою, яких закидають обороняти незнайому місцевість з метою їхнього знищення та швидкого захоплення ворогом української території;

знищенням ("стиранням") під нуль високобоєздатних бригад ЗСУ повною відсутністю ротацій, підкріплень у бою поки їх особовий склад не буде знищений ворогом через виснаження, перевтому, закінчення чи несвоєчасне поповнення ***********, а тих хто відмовився виконувати злочинний наказ тримати позиції в завідомо програшних бойових умовах з невідворотним провалом та знищення ворогом - оголошення дизертирами та відкриття проти них кримінальних проваджень з драконівськими строками ув'язнень;

руйнуванням організаційної структури бойових з'єднань ЗСУ і перетворення їх на неефективну у бою т.з. збірну солянку чи колгосп ненавчених, переважно без належного озброєння, незнайомих й нескоординованих між собою людей;

множенням незабезпечених професійним боєздатним особовим складом та належним озброєнням нових бригад замість відновлення, розширення й масштабування найбільш боєздатних й високоефективних уже існуючих у складі ЗСУ бригад;

організаційне штучне ускладнення для командування на передовій у його можливостях успішного й ефективного управління боєм через наперед сплановану надмірну забюрократизованість процесу ведення бойових дій з метою надання переваг ворогу на фронті й швидкого захоплення ним українських територій, тощо.
показать весь комментарий
30.06.2024 23:35 Ответить
Воші скаржаться, що собака їх не туди куди треба везе...
показать весь комментарий
30.06.2024 23:40 Ответить
Нє. Ну шото в нєй єсть
показать весь комментарий
01.07.2024 00:08 Ответить
Гнати підораску зелену прикладом по горбу зі всіх штабів ЗСУ
показать весь комментарий
01.07.2024 00:28 Ответить
зняв фільтри і курво... хто це кохае
показать весь комментарий
01.07.2024 01:05 Ответить
гурмани
показать весь комментарий
01.07.2024 11:54 Ответить
ох иж мааааааааааавввввввпппппааааа безумна
показать весь комментарий
01.07.2024 12:28 Ответить
показать весь комментарий
01.07.2024 01:07 Ответить
Допроситься кремлівський щур хєрмак зі своїми безмозглими та хєрманцевими, що зайдуть до києва пару батальйонів азовців на двох десятках breadlay і побіжить усе це кодло разом із мєнтами та з голими сраками аж до ростова. хєрмаку на гиляку
показать весь комментарий
01.07.2024 06:36 Ответить
Шановні не переживайте ще трохи і буде в нас як в рашц, 10 років за дискредитацію отаких сонцесяйних депутатів, і 15 за образу головного сонцеликого, а взагалі це нонсенс коли якась прошман...ка так просто може наїхати на бойового генерала, іди до верховного головнокомандувача вів у відповіді за все військове керівництво яке сам і поставив, винні тільки генерали бубочка не доторканий, до того ж не відповідає ні за що, тільки за шашиль в травні його вже можна вішати за одне місце разом з безмозглою.
показать весь комментарий
01.07.2024 07:02 Ответить
чому їй стільки уваги, чому народ терпить цю д..білку, -- ви всі чому її піарите? в смітний ящик вкинути і і забути це чувирло
показать весь комментарий
01.07.2024 07:41 Ответить
чому на Безуглу ще немає заяви в ДБР?
показать весь комментарий
01.07.2024 07:57 Ответить
показать весь комментарий
01.07.2024 08:16 Ответить
Похоже у нас своя Грета Тумберг
показать весь комментарий
01.07.2024 09:09 Ответить
Сколько эту тупорылую Елдаковскую мразь будут держать??
показать весь комментарий
01.07.2024 09:47 Ответить
кончєнноє... как зіьо, єрмак...
показать весь комментарий
01.07.2024 10:40 Ответить
Не розумію, чому її не можна просто прибрати, я на місці Сирського її живою закопав, десь біля Яасового яру
показать весь комментарий
01.07.2024 11:12 Ответить
Добийте її хто-небудь, хто ближче. Бо у животінки пекельні борошна.
показать весь комментарий
01.07.2024 11:26 Ответить
Знову ця шаболда з передчасним клімаксом робить публічні акти дефекації. Тільки вона не розуміє, що з таким відношенням до військових і взагалі до державних інституцій, Безмозгла сере сама в себе і в своїх же хазяїнів (ті, схоже, теж не розуміють), і їх рейтинг падає, а не росте. Для початку Бур'яну Шарікову відправити на лікування і привчити ходити до закритого туалету. Потім тримати ложку і виделку. І так далі.
показать весь комментарий
01.07.2024 11:27 Ответить
***** гидкая
показать весь комментарий
01.07.2024 11:47 Ответить
О, у нас начали за свои права бороться. Народу удивительно - как так, надо ж быть как все, тупо молчать и не мычать, а тетка выделывается! Ну маааксимум можно матернуть власть. Но чтоб открыто, публично - та вы шо, она скотобаза!! )
показать весь комментарий
01.07.2024 12:40 Ответить
Это всё банковая хороводит. Безумная по команде с банковой исполняет эту дичь.
показать весь комментарий
01.07.2024 12:53 Ответить
Все дуже просто, Сирський ще з часів оборони Лисичанська і Сєвєродонецька заборонив ділитися інформацією з Безмозглою, ось воно і мстить.
показать весь комментарий
04.07.2024 12:12 Ответить
Страница 3 из 3