11307 посетителей онлайн
9 457 34

Планируется полная перезагрузка правительства Украины. Кабмин хотят сделать еще более зависимым, - Железняк

Уряд України можуть повністю змінити найближчим часом 

В ближайшее время ожидается полная смена Кабмина Украины. Могут уволить премьера Дениса Шмыгаля и ряд других министров.

Об этом сообщил народный депутат "Голоса" Ярослав Железняк, передает Цензор.НЕТ.

"Да, планируют полную перезагрузку правительства. Со сменой Премьера и еще ряда министров. Пока что. Сейчас не очень хочу отвлекать вас по фамилиям (за 2 недели еще все могут измениться много раз), но здесь важно понять тренд. Он достаточно прост - хотят еще более зависимый Кабмин", - отметил он.

По его словам, в действующей команде украинского правительства есть два типа людей. Оба максимально лояльны, но с нюансом.

"Напомню что за день у наших все по 100500 раз меняется, а тут за две недели - тем более", - добавил Железняк.

Ярослав Железняк

Дополнено

По данным "Украинской правды", президент Украины Владимир Зеленский "устал" от премьер-министра Дениса Шмыгаля и, вероятно, планирует уволить его.

"Президент устал от Шмыгаля, это видно по отношению на совещаниях. Он его не особенно слушает уже. Это какая-то даже более эмоциональная вещь, чем просчет. Зеленский хочет постоянно каких-то креативных решений и предложений, а Шмыгаль хоть и вырос за последние годы, но не может полностью измениться", - рассказал собеседник изданию.

Другой высокопоставленный собеседник отметил, что это уже "второй заход на увольнение Шмыгаля за последние два месяца".

По данным УП, Шмыгаля заменить могут министром экономики Юлией Свириденко.

Также на эту должность рассматривается председатель правления НАК Нафтогаз Алексей Чернышов, однако относительно его кандидатуры есть сомнения.

Топ комментарии
+14
показать весь комментарий
03.07.2024 14:42
+7
Правильно, усіх грошей не накрадеш, дай і іншим. А сам - на заслужений відпочинок в Іспанію або США
показать весь комментарий
03.07.2024 14:26
+4


Це дурко серіалів передивилося? Ох і морда...
показать весь комментарий
03.07.2024 14:38
Комментировать
Сортировать:
Правильно, усіх грошей не накрадеш, дай і іншим. А сам - на заслужений відпочинок в Іспанію або США
показать весь комментарий
03.07.2024 14:26 Ответить
Жаліти за тими пєд.ками не будемо. Назначать таких самих п.дорів.
показать весь комментарий
03.07.2024 14:40 Ответить
безумовно, але добре би було зоть цих педиків розпотрошити напару з їхніми сім'ями
показать весь комментарий
03.07.2024 14:56 Ответить
АЛЬООО ЖЕЛЕЗНЯК ! ПАРТІЯ ГОЛОС ОПОЗИЦІЯ?
показать весь комментарий
03.07.2024 14:28 Ответить
На яких олігархів працює депутат Железняк
Більше інформації на порталі Антикор: Аграрно темою депутат почав тісно опікуватися, щойно потрапив до Верховної Ради. Тоді разом із "Українським клубом аграрного бізнесу" (УКАБ) він почав активно просувати впровадження ринку землі, що було вигідно певним олігархам країни.

"Український клуб аграрного бізнесу" об'єднує 15 найбільших агрохолдингів України, які в сукупності володіють 3 млн га української землі - тобто, земельний банк кожної з них складає сотні тисяч гектарів. Зокрема,членами УКАБ є такі компанії, як "Укрлендфармінг", "Миронівський хлібопродукт", "Астарта-Київ", "ІМК", "Харвіст" - тобто, їхні власники це такі мільярдери і мільйонери, як Бахматюк, Косюк, Іванчук, Ліссітса, Ахметов.

Це дуже впливова організація. Навіть нинішній заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький протягом 2013-2019 років працював експертом аграрних ринків та гендиректором "Українського клубу аграрного бізнесу".

Більше інформації на порталі Антикор: https://antikor.com.ua/articles/668496-na_kakih_oligarhov_rabotaet_deputat_heleznjak

https://antikor.com.ua/articles/668496-na_kakih_oligarhov_rabotaet_deputat_heleznjak https://antikor.com.ua/articles/668496-na_kakih_oligarhov_rabotaet_deputat_heleznjak

показать весь комментарий
03.07.2024 14:32 Ответить
партия голос марионетка с общественного туалета
показать весь комментарий
03.07.2024 14:46 Ответить
незалежним від кого??народу?так вже))законів -так з цього почали,від країни-так ви всі з десятками паспортів і громадянств!!від чого чи кого вам потрібна незалежність????
показать весь комментарий
03.07.2024 14:28 Ответить
КАБМІНУ НЕМАЄ! Є ...Є...Є...Є...Є...Є... -оце все літера влади над усім й заради не тільки збагачення а й заради здачі батьківщини потішного недопреЗЕдента Кремлю!
показать весь комментарий
03.07.2024 14:35 Ответить
А Железняк там шо розводящии?
показать весь комментарий
03.07.2024 14:34 Ответить
Він загадав що спонсорні СОРОСЯТА УКРАЇНИ Пінчук та Фіала робили партію Вакарчука ( котрий швиденько сквиздив - а як гарно навчався за кордоном бути в політиці!!!) - що вони типу парія ЗАРАДИ УКРАЇНИ, а не слуги 5-ої колони в ній! За це навіть 5 колона позбавила партію Голос грошей ДЕРЖАВИ.
Кабмін- це банда ПР під ПРикриттм людей - менеджерів Ахзметова -батька війни . КАжу вкотре ПР=це двоголова курииця-герб невидимого тату на лобі влади Єрмака! У клована вона вже стерлася - занадто лоб пітніє, коли він читає темники Єрмака. Але Україна його любить як усю його п"ятиколонну владу.
показать весь комментарий
03.07.2024 14:42 Ответить
Тобто, буде повністю Єрмаківський кабмін? Найс. Какаяразніца.
показать весь комментарий
03.07.2024 14:36 Ответить
Умеров та Камишін талановиті -то так ! Шмигаль шмигає під владу ПР КРЕМЛЯ слабувато- будуть підсилювати!
показать весь комментарий
03.07.2024 14:45 Ответить
Відколи це "Зелене багно " стало Королівською Гаванью , Трубадур - Королем, а шістки - лицарями та гвардійцями ?
показать весь комментарий
03.07.2024 14:37 Ответить
Коли довго дивитися Казки кварталу 95 -ть вони перетворюються у реальність і казка стає билью.
Принцеса жаба стає Безуглою. Кащик невмирущій стає королем. Іван-дурак рахується королем, але на побігушках у Кащика- Невмирущого і таке інше лайно.
показать весь комментарий
03.07.2024 14:45 Ответить


Це дурко серіалів передивилося? Ох і морда...
показать весь комментарий
03.07.2024 14:38 Ответить
більш ? це як?
показать весь комментарий
03.07.2024 14:41 Ответить
показать весь комментарий
03.07.2024 14:42 Ответить
Більш залежним це як? Взагалі не призначати нікого, а керувати без посередників прямо з ОПи?
показать весь комментарий
03.07.2024 14:49 Ответить
Желєзняк краще б жував разом з юрчишиним, липкі істоти.
показать весь комментарий
03.07.2024 14:52 Ответить
Лисого ублюдка з кварталу поставте прем'єром, або юзіка, до речі, де він подівся, може давить своєю тушею кацапів на війні. Хоча, про що це я... Zелені підори підходять до краю свого ганебного правління
показать весь комментарий
03.07.2024 14:54 Ответить
Десниця - то Дерьмак ? Невже ларьочнік замахнувся на пост прімуса і пересовує ліжка у борделі - шапіто.
показать весь комментарий
03.07.2024 14:54 Ответить
нашо той кабмін
коли вирішує
єрмак то 60 його замів
показать весь комментарий
03.07.2024 15:01 Ответить
треба терміново змінювати владу. неначасі може бути пізно
показать весь комментарий
03.07.2024 15:03 Ответить
зміни - то наше все - от були менти, негарно все було, мусорами називали... - тоді придумали нову назву, нову форму, накупили машин, самокатів, мотоциклів, велосипедів і як все прекрасно стало!!! - правда, від злодіїв тепер приходиться самим захищатися, але то дрібниці, головне, що такі круті тачки, сирени, поліціянти і поліціянтки!!! - ура, ми йдемо в європу!!!
показать весь комментарий
03.07.2024 15:22 Ответить
Чим відрізняється поліція від міліції, як то кажуть почуйте різницю...
«Міліція - адміністративна установа для охорони громадського порядку і безпеки, а також особистої безпеки громадян та їх майна».
«Поліція - у деяких країнах орган державного управління, завданням якого є охорона безпеки існуючого ладу і захист порядків, встановлених в інтересах пануючого класу».
показать весь комментарий
03.07.2024 15:36 Ответить
читаю, що ""**********" втомився від шмигаля"; подумав: "може, хоче, аби мін...т прямо на засіданні робив"; читаю далі: "планується на заміну міністерка ю.с."... ну, що ж - можу спрогнозувати, що надалі засідання відбуватимуться яскравіше. однозначно
показать весь комментарий
03.07.2024 15:24 Ответить
Послом в беларусь)
показать весь комментарий
03.07.2024 15:43 Ответить
показать весь комментарий
03.07.2024 15:50 Ответить
The Telegraph: На майбутньому саміті НАТО Україні скажуть, що вона надто корумпована, щоби вступати до Альянсу.

"Переговори про членство не зможуть просунутися доти, доки колишня радянська держава не наведе лад, що стане серйозним ударом по Володимиру Зеленському", - повідомляє видання.

Альянс за підсумками саміту запросить у Києва "додаткові кроки" як умову переговорів про членство, повідомив представник Держдепартаменту США. Умови будуть вписані у комюніке за підсумками саміту НАТО 9 липня.

Видання нагадує, що "США блокують зусилля Великобританії та Європи щодо прописування "незворотного" шляху до членства України в НАТО".
показать весь комментарий
03.07.2024 15:50 Ответить
Лицарі... Крадії-засранці-мародери.
показать весь комментарий
03.07.2024 16:11 Ответить
Нічого не зрозумів. А що, зараз в Кабміна є хоч якась "незалежність"?!?

Чи мавпочка з політсили, приведеної в парламент "співаком ротом" щось інше мала на увазі?
показать весь комментарий
03.07.2024 18:39 Ответить
Где стран столько набрать будет, послами назначая? На островные страны посылать надо будет. Там тепло---лафа.
показать весь комментарий
03.07.2024 19:34 Ответить