9488 посетителей онлайн
8 004 52

Клинтоны поддержали решение Байдена продолжать предвыборную гонку, - NBC

Клінтони підтримали рішення Байдена продовжувати передвиборчі перегони, - NBC

Супруги Клинтоны частным образом поддержали решение президента США Джо Байдена остаться в предвыборной гонке.

Об этом пишет NBC со ссылкой на источники, информирует Цензор.НЕТ.

По словам двух собеседников, 42-й президент США Билл Клинтон и бывшая госсекретарь Хиллари Клинтон в частном порядке поддержали решение Байдена продолжать свою кампанию по переизбранию.

Также Клинтоны активно призывали доноров Демократической партии остаться с Байденом.

По данным источников, супруги Клинтоны за кулисами поддерживали связь с Белым домом и предложили свою помощь.

Выборы в США

Ранее СМИ сообщали, что лидер демократов в Сенате США Чак Шумер советовал Джо Байдену снять свою кандидатуру с выборов президента Соединенных Штатов.

Председатель комитета по разведке Палаты представителей Конгресса США Адам Шифф выступил против участия Джо Байдена как кандидата от Демократической партии в выборах президента.

Также СМИ заявили, что топ-демократы считают, что Байден вскоре откажется от участия в выборах президента США.

В то же время экс-президент США Барак Обама не уверен способен ли Джо Байден продолжать свое участие в избирательной кампании.

Топ комментарии
+20
То нам треба було у 2019-му вибрати Гетьмана, а не хотіти просто поржати.
показать весь комментарий
20.07.2024 22:44 Ответить
+12
Драма відбулася в Україні у 19р...а у США просто перегони ...
показать весь комментарий
20.07.2024 22:39 Ответить
+8
А шо сказала Моніка ???
показать весь комментарий
20.07.2024 23:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а можна, *****, якось без драми! просто дати зброї, просто обрати нормального президента, просто видати допомогу! а постійну драму і спецефекти засуньте собі в дупу!
показать весь комментарий
20.07.2024 22:36 Ответить
То нам треба було у 2019-му вибрати Гетьмана, а не хотіти просто поржати.
показать весь комментарий
20.07.2024 22:44 Ответить
та не реагуйте на це свіжовилуплене. ) воно ж спеціально тут зарегалось позавчора та ще й під таким імбецильним ніком тільки для того, щоб накидувати тут.
показать весь комментарий
20.07.2024 22:51 Ответить
Вы здесь старожил?
Хотелось бы узнать мнение ветерана о сайте.
Если вы не ******, то хорошо помните с какого года ввели обязательную регистрацию на форуме?
И какие ники применялись до этого?
показать весь комментарий
20.07.2024 23:27 Ответить
мимо двбйб, мимо... я як раз агітував за Пороха
показать весь комментарий
20.07.2024 23:04 Ответить
Вибір членограя був нікчемним. Це так.

Але і вибори олігархів до влади це не рішення проблем України.
показать весь комментарий
21.07.2024 01:01 Ответить
Олігархів в нас ще не обирали.
Обирали хрещеного батька олігархів, їх протеже з регіонів, і навіть їх медійну обслугу. Але самих олігархів ще не обирали.
показать весь комментарий
21.07.2024 01:24 Ответить
і шо було б, як би це вплинуло на перебіг виборів у США? чи вони там теж дивляться прямий і всраті ******** гончаренка?
показать весь комментарий
21.07.2024 02:17 Ответить
Якби обрали гетьмана у 2014, то не було б ні ригівського перефарбованця у 2014-2019, який 5 років покривав 5-у колону в Україні зі своїх ригівських братюнь і просрав 5 років для країни, ні його придуркуватого наступника, якого він сам фактично і привів до влади замість того, щоб посадити надовго за антидержавну діяльність і ухилянтство
показать весь комментарий
21.07.2024 06:31 Ответить
А свої мізки складно було вмикати навесні 19-го? Хочете тепер щоб хтось інший за вас подбав?
показать весь комментарий
20.07.2024 22:56 Ответить
промазав ****! а ці сценарісти задушевних драм підзйбли вже
показать весь комментарий
20.07.2024 23:05 Ответить
*****, це не до тебе а до суспільства загалом. Тепер тільки скиглити можеш,щоб тебе врятували та ще й без драм.
Що ти особисто зробив задля перемоги?
показать весь комментарий
20.07.2024 23:13 Ответить
клуб старих демократичних самовбивць
показать весь комментарий
21.07.2024 00:22 Ответить
Драма відбулася в Україні у 19р...а у США просто перегони ...
показать весь комментарий
20.07.2024 22:39 Ответить
Ага, на возиках iнвалiдних.
показать весь комментарий
20.07.2024 23:09 Ответить
овощі.
показать весь комментарий
20.07.2024 22:43 Ответить
трамп когось мені так нагадує по трендежу з 19... , американці ще не знають, що після цього може бути
показать весь комментарий
20.07.2024 22:53 Ответить
Одного прокатила секретарка, другу прокатив Трамп.

Саме ті люди, на яких може розраховувати дідусь.
показать весь комментарий
20.07.2024 22:55 Ответить
Це пара перезавантажувачів та натискачив кнопок "перезавантажування".
показать весь комментарий
21.07.2024 06:43 Ответить
Подружжя Клінтонів підтримало рішення президента США Джо Байдена залишитись у передвиборчих перегонах, тому, що Обама в свій час підтримав Гілларі Клінтон (і вона програла Трампу), а не Байдена.

Звучить як Клінтони вибачаються перед Байденом.
показать весь комментарий
20.07.2024 23:00 Ответить
"Мнє би шашку, да коня, да на лінію огня! А дворцовиє інтрігі - ето всьо нє для мєня"

Лєонід Філатов. Балада про Стрельца, удалого молодца
показать весь комментарий
21.07.2024 02:27 Ответить
Байдену головне до виборів дотягнути, а там уже буде легше.
показать весь комментарий
20.07.2024 23:02 Ответить
+++
Покойный мэр Харькова, после того как склеил ласты дал дуба еще месяца три проводил совещания и подписывал документы
показать весь комментарий
20.07.2024 23:31 Ответить
там, каже діду, головне з дівками треба по-м'якше, та грошей не жалкуй щоб не здала
показать весь комментарий
20.07.2024 23:06 Ответить
Ото побачите як Зешмаркля і Трампо цілуются у ґуби бо то пара цвай. І цє добре для фатерлянду.
показать весь комментарий
20.07.2024 23:06 Ответить
Они просто стебутся. Поняли, что все просрано и действуют по принципу "больше Ада!"
показать весь комментарий
20.07.2024 23:07 Ответить
А шо сказала Моніка ???
показать весь комментарий
20.07.2024 23:08 Ответить
Вона мовчки проковтнула.
показать весь комментарий
20.07.2024 23:20 Ответить
Моніка проковтнула? Ну хіба що сечу.
показать весь комментарий
20.07.2024 23:52 Ответить
злі ви якись...
вам за сечу більше б канадія розповіла, та і не сечя то була...
показать весь комментарий
21.07.2024 00:03 Ответить
була була буля !
колись
показать весь комментарий
21.07.2024 00:25 Ответить
Що сказала Моніка? Те, що і твоя жінка
показать весь комментарий
21.07.2024 02:10 Ответить
А що твоя тобі сказала ?
показать весь комментарий
21.07.2024 13:47 Ответить
А чому? Бо його схід покладе край керування ірландцями демпартією. Клінтони теж ірландці. Для них слова Путінферштейн є не чужими.
показать весь комментарий
20.07.2024 23:34 Ответить
МЖМ та сігара
показать весь комментарий
20.07.2024 23:36 Ответить
У демократов в самой партии раздрай, какая в звезду борьба с Трампом, они между собой договориться не могут.
показать весь комментарий
20.07.2024 23:38 Ответить
Семейка лузеров.
показать весь комментарий
21.07.2024 00:19 Ответить
Не скажи… Біл був улюбленцем публіки. Його б і на третій строк обрали…
показать весь комментарий
21.07.2024 01:05 Ответить
шкода шкода. так багато в коментах error73
показать весь комментарий
21.07.2024 00:24 Ответить
Тарапица ненада тарапица нинада,...
показать весь комментарий
21.07.2024 01:03 Ответить
Пенсіонерська тусовка у ******** американський політиці не пускає молодь до влади, а може вона і права. Українці обрали молодого довбоЗЕба без будь-якого досвіду у політиці, дипломатії, а зараз кров'ю вмиваються та святу нашу землю втрачають.

Байден не піде добровільно, старий впертий ірландець все життя йшов до крісла президента і нарешті в нього сів.
показать весь комментарий
21.07.2024 01:13 Ответить
А може демократам варто було б відійти від традиційного проведення виборчої компанії, який практикується в США, зробити певну асиметрію? Найкраща зброя проти самозакоханих та позбавлених самоіронії людей типу Трампа це гумор та підколи, які здатні вивести їх з рівноваги та перетворити весь їхній пафос на комедію. І за такої тактики Байден, знявши кандидатуру, але практично не виходячи з перегонів (діючий президент все ж таки) міг би ой як прислужитися іншому кандидату-демократу. Адже в цьому випадку він отримує можливість знущатися і над своїм віком та фізичним станом і над Трамповим весь час нагадуючи, що і той не набагато відрізняється за цими показниками та також може й не дожити до 2028 р. Розумні спічрайтери завжди можуть вигадати антитези, які висміюватимуть певні тези із Трампових виступів. З такою тактикою буде важко боротися, адже відповідати Трампу доведеться Байдену, який і так вже по суті не при справах.
показать весь комментарий
21.07.2024 01:18 Ответить
Вау, чим глибше в ліс тім товщи партизани... Такими темпами скоро і Джиммі Картер вставить свої півтора центи.
показать весь комментарий
21.07.2024 01:19 Ответить
Було б розумним, якщо б демократи висунули кандидатом від партії республіканку Nikki Haley. Це ввійшло б в історію. А може і врятувало б Америку. А може і весь Світ
показать весь комментарий
21.07.2024 02:17 Ответить
Ще парочка з дименцією.
показать весь комментарий
21.07.2024 04:30 Ответить
Трамп в восторге!
Неадекватные старики геронтократы с помойки истории
показать весь комментарий
21.07.2024 05:17 Ответить
Ну й толку? Гроші вони дадуть замість заморожених спонсорами?
показать весь комментарий
21.07.2024 08:26 Ответить