5753 посетителя онлайн
12 989 30

Бойцы ВСУ вышли из окружения возле Прогресса в Донецкой области, - DeepState. КАРТА

Бійці 31-ї ОМБр вийшли з оточення біля Прогресу

Бойцам 31-й отдельной механизированной бригады удалось "в полном составе" вырваться из окружения российских войск севернее села Прогресс Донецкой области. В то же время командование ОСГВ "Хортица" не подтвердило факт окружения, но признало "напряженную и сложную" ситуацию.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на телеграм-канал аналитиков DeepState.

Отмечается, что в среду 24 июля севернее Прогресса был крайне динамичный и напряженный день.

"Около 14:00, как и прогнозировалось, ряд наблюдательных пунктов 1-го и 3-го батальонов попал в полное окружение. Командир бригады так и не отдал приказа на прорыв, поэтому личный состав, который находился в том районе поставил того перед фактом, что ребята будут прорываться с боем", - пишут аналитики.

По данным DeepState, с помощью слаженных действий артиллерии, аэроразведки и смежных сил, а также под управлением офицеров на местах ребята из 1-го и 3-го батальонов смогли вырваться из окружения "в полном составе".

Бійці 31-ї бригади вийшли з оточення біля Прогресу

"Это была очень нервная и тяжелая операция. Задержка хотя бы на пару часов могла привести ко второму кольцу окружения. Не надо объяснять, сколько информационных поводов получила бы кацапская пропаганда.

Самое главное - бойцы живы и продолжают дальше сдерживать врага. 31 и 47 ОМБр остаются на том участке главными столпами обороны. Конечно, не без помощи прикомандированных подразделений, которых довольно много", - добавили DeepState.

Что говорят в ОСГВ "Хортица"?

Командование ОСГВ "Хортица" в комментарии "Громадське" не подтверждало факт окружения, но признавало "напряженную и сложную" ситуацию.

Там отметили, что комментировать вражеские действия и действия наших воинов "не время".

Комментарий 47-й ОМБр

В то же время в 47-й отдельной механизированной бригаде, которая, по данным DeepState, вместе с 31 бригадой "остаются на том участке главными столбами обороны", рассказали, что ситуация "условно, стабильно плохая и пока улучшений нет".

Это самый сложный участок, потому что россияне пытаются окружить и Константиновку, и с севера, и с юга. Сейчас пробиваются на этом направлении активно. После того как дошли до Авдеевки, они активно очень прессуют", - прокомментировал собеседник изданию.

Ранее аналитики проекта DeepState сообщали, что под Прогрессом Донецкой области есть угроза окружения части группировки Сил обороны.

Топ комментарии
+23
"Командир бригади так і не віддав наказу на прорив, тому особовий склад, який перебував в тому районі поставив того перед фактом, що хлопці будуть прориватися з боєм", - пишуть аналітики."

Джерело:

І хто в них командир бригади, якому пофігу на життя бійців?
показать весь комментарий
25.07.2024 16:52 Ответить
+18
командування ОСУВ "Хортиця" не підтвердило факт оточення... жесть, на карте это даже слепому видно.
показать весь комментарий
25.07.2024 16:52 Ответить
+14
Слава Богу!!!
показать весь комментарий
25.07.2024 16:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Командир бригади так і не віддав наказу на прорив, тому особовий склад, який перебував в тому районі поставив того перед фактом, що хлопці будуть прориватися з боєм", - пишуть аналітики."

Джерело:

І хто в них командир бригади, якому пофігу на життя бійців?
показать весь комментарий
25.07.2024 16:52 Ответить
Герой України. Не менше.
показать весь комментарий
25.07.2024 16:56 Ответить
Саме ця паскуда та ще й прикрита зверху не давала своєчасно команду на відхід та дотягла до того, що довелося прориватися, ще й з невідомими втратами...
показать весь комментарий
25.07.2024 17:17 Ответить
Звичайний такий ... як і більшість в армії
показать весь комментарий
25.07.2024 16:57 Ответить
у нас зе-лупа у всьому командир...
показать весь комментарий
25.07.2024 18:38 Ответить
командування ОСУВ "Хортиця" не підтвердило факт оточення... жесть, на карте это даже слепому видно.
показать весь комментарий
25.07.2024 16:52 Ответить
ви впевнені, що командування карти вміє читати?
показать весь комментарий
25.07.2024 18:40 Ответить
Атласные - с закрытыми глазами
показать весь комментарий
25.07.2024 20:58 Ответить
Слава Богу!!!
показать весь комментарий
25.07.2024 16:53 Ответить
Русня має значні успіхи там, де діють недолугі командири.
В інших місцях, якщо вдається просунутись, то здебільшого завдяки ФАБ з УМПК.
показать весь комментарий
25.07.2024 16:53 Ответить
Слава Богу!
показать весь комментарий
25.07.2024 16:54 Ответить
З негативу: "Командир бригади так і не віддав наказу на прорив, тому особовий склад, який перебував в тому районі поставив того перед фактом, що хлопці будуть прориватися з боєм"(с)
з позитиву: "З допомогою злагоджених дій артилерії, аеророзвідки та суміжних сил, а також під управлінням офіцерів на місцях, хлопці з 1 та 3 батальйонів змогли вирватися з оточення в повному складі. Найголовніше - бійці живі і продовжують далі стримувати ворога. 31 і 47 ОМБр залишаються на тій ділянці головними стовпами оборони."(с)

https://t.me/DeepStateUA/19966 Даний випадок має бути нагадуванням для багатьох командирів не нехтувати особовим складом та довіряти сержантському та офіцерському складу, який знаходиться на безпосередній лінії зіткнення .

Але: "https://t.me/DeepStateUA/19965 Одна із причин постійного просування ворога - тотальна перевага в живій силі "
показать весь комментарий
25.07.2024 16:58 Ответить
Сили Оборони - 1,2 млн ...кацапів на фронті - 0,7 млн ...
Яка в них може бути тотальна перевага ?!
показать весь комментарий
25.07.2024 17:08 Ответить
я зустрічав інфу, що на ЛБЗ - ~ 700тисяч касапів. Здається, навіть це зі слів когось наших великих генералів, чи то Буданова, чи то Бергелевича.
Інша інфа - що наших на ЛБЗ вдвіччі, або втриччі менше...
показать весь комментарий
25.07.2024 17:22 Ответить
Ну трохи прикинь, скільки сидить в Києві, скільки на західному кордоні, скільки на білоруському, сумському та харківському, і вони всі не задіяні, от і отримаємо на лінії зіткнення до 400 тис...
показать весь комментарий
25.07.2024 17:24 Ответить
Про це ж і мова - чому вони там сидять ?
Чому , на фронті , постійно людей не вистачає ?
показать весь комментарий
25.07.2024 17:51 Ответить
Бо не наловили ще. Ну і 14 бригад в тилу без озброєння...
показать весь комментарий
25.07.2024 18:06 Ответить
Сили оборони це всі. І поліція, і прокурвори, і тилові криси. Таких в Україні 70%.
От і виходить 30% це фронтовики, котрих набереться 300 тисяч. Та ще і без відпочинку 2 з половиною років. А декотрі ще з 14го року.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:26 Ответить
Ні
Сили Оборони це ЗСУ (з ТРО) і Нацгвардія
Мєнти і решта прокурорських сюди не входять !
показать весь комментарий
25.07.2024 18:33 Ответить
из 1,2 млн. - больше половины это менты, которые тусуются в тылу и не собираются на фронт
показать весь комментарий
25.07.2024 21:01 Ответить
Поки Сирський розповідав, як він Крим звільнить, черговий його потужний комбриг:

Командир бригади так і не віддав наказу на прорив Джерело:
показать весь комментарий
25.07.2024 17:03 Ответить
В какую сторону?
показать весь комментарий
25.07.2024 18:33 Ответить
...не підтверджувало факт оточення, але визнавало "напружену та складну" ситуацію.
Тоесть абсолютная политика "аля зэ-дибило-марафон" - говорить все хорошо при любой *опе!!!!
показать весь комментарий
25.07.2024 17:30 Ответить
йуда Зеленське-Підєрмачне "вдало" прибрало Залужного... 73%ві зебіли - щасливі: "ми сдЄлалі іх разом..". с.ки безродні...
показать весь комментарий
25.07.2024 17:35 Ответить
Полонені завжди є. Але основна частина вийшли. Про це повідомляли сами учасники подій.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:29 Ответить
Вот это самое страшное..
Изза зебилоидов - в плен.
Легко отделаться если сразу растреляют а то не дай Боже как у них принято..
показать весь комментарий
25.07.2024 18:35 Ответить
А таких генералів як Марченко чи Наєв зєля у тилу тримає...
показать весь комментарий
25.07.2024 20:20 Ответить
"Командир бригади так і не віддав наказу на прорив..."

Проблема не в кількості кацапів чи снарядів - проблема в наших паркетних передпенсійних генералах.
Перечитайте 10 разів крайній пост Бутусова, особливо тупі - 20 разів.
Кацапів на ТВД 500 тис., в нас - 1 млн., але кацапи постійно "мають перевагу у 5, 7, 10 разів" (цифра залежить від тупості генерала).
За 2 роки жодної вдалої контрнаступальної операції. Генії оперативного мистецтва, ***...

показать весь комментарий
25.07.2024 21:42 Ответить