10569 посетителей онлайн
7 035 50

Словакия не будет поставлять дизтопливо в Украину, если транзит нефти "Лукойла" не возобновится, - Фицо после встречи с послом Кастраном

Роберт Фіцо

Премьер-министр Словакии Роберт Фицо во время встречи с послом Украины Мирославом Кастраном заявил, что прекратит поставки дизельного топлива в Украину, если Киев не возобновит транзит нефти российского "Лукойла".

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на фейсбук Фицо.

Словацкий премьер сообщил, что обсудил с послом Кастраном вопрос поставок "Лукойла", на встрече также присутствовали министр иностранных дел Юрай Бланар и госсекретарь Марек Эшток.

"Если транзит российской нефти через Украину не будет восстановлен в ближайшее время, Slovnaft не продолжит поставки дизельного топлива в Украину, которое покрывает десятую часть украинского потребления", - пригрозил Фицо.

Он также добавил, что возобновление поставок российской нефти связано с "техническим решением", но оно должно происходить с участием нескольких стран.

"Европейский Союз, если он хочет выйти из-под тотального влияния Соединенных Штатов, должен будет подумать о формах сотрудничества с Российской Федерацией, которые должны предусматривать сотрудничество в области стратегического сырья", - заявил Фицо.

Напомним, 18 июля Словакия и Венгрия заявили об остановке Украиной транзита нефти "Лукойла" по нефтепроводу "Дружба".

"Лукойл" находился под санкциями в Украине с 2018 года, но они были ограниченными - касались только вывода капиталов, ограничения торговых операций и запрета участия в приватизации или аренде государственного имущества. В июне 2024 года СНБО существенно их расширил, добавив, в частности, запрет на транзит.

Топ комментарии
+30
Європейський Союз, якщо він хоче вийти з-під тотального впливу Сполучених Штатів, повинен буде подумати про форми співпраці з Російською Федерацією, які повинні передбачати співпрацю в галузі стратегічної сировини", - заявив Фіцо.

Вообще падло недобитое даже не стесняется что его цель ето выйти от сотрудничества с США и лечь под рашку
показать весь комментарий
29.07.2024 19:03 Ответить
+25
Нужно уже разбомбить тот чертов нефтепровод чтобы раз и навсегда покончить со спекуляциями и шантажом связаными с прокачкой рашистской нефти. Помню в 2014 подобная ситуация была с поставками електроенергии в окупированный крым, которая закончилась только когда бобры перекрызли електроопоры. Так и здесь, рашисты каждый день обстреливают Украину ракетами и КАБами что уже давно одна из ракет могла разбомбить ту гребаную *дружбу* между нами и рашистами
показать весь комментарий
29.07.2024 19:08 Ответить
+21
Ну, ринок втратити легко, а з ним і немалі гроші, от тільки хто потім пустить тебе на цей ринок?
показать весь комментарий
29.07.2024 19:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А чого в нього морда якась п.дарська? Попроси пуйла, щоб вертольотами нафту перекидав.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:00 Ответить
А шо багато поставляла?
показать весь комментарий
29.07.2024 19:00 Ответить
"покриває десяту частину українського споживання"
показать весь комментарий
29.07.2024 19:07 Ответить
Так якщо давати то, 10 частину. Для решти частин губозакативальна машинка
показать весь комментарий
29.07.2024 19:50 Ответить
Рівно стільки, що б Єрмаку дали вказівку із бєлокамєнної " прікріть єту вакханалію".
показать весь комментарий
29.07.2024 21:54 Ответить
Повія рашистка! Уже і не знає як відробляти гроши рашистів, тому вже у різних позах рашисти раньше словачинау мали. А ім це замало!

"Європейський Союз, якщо він хоче вийти з-під тотального впливу Сполучених Штатів, повинен буде подумати про форми співпраці з Російською Федерацією, які повинні передбачати співпрацю в галузі стратегічної сировини", - заявив Фіцо.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:02 Ответить
Словаччина раптом уявила себе "великим та впливовим" членом ЄС...😁
показать весь комментарий
29.07.2024 20:35 Ответить
показать весь комментарий
29.07.2024 19:08 Ответить
Bombitj njenado, prosto vzorvatj, kak severnije provoda.
показать весь комментарий
29.07.2024 21:18 Ответить
Не підривати. Бо буде витік нафти і засере природу. Краще перестати прокачувати і електрику зекономимо
показать весь комментарий
30.07.2024 01:04 Ответить
Будемо сподіватися, ЄС ще не втиг забути, що таке тотальна залежність від ресурсів кацапетівки.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:10 Ответить
Ну, ринок втратити легко, а з ним і немалі гроші, от тільки хто потім пустить тебе на цей ринок?
показать весь комментарий
29.07.2024 19:04 Ответить
А це буде як у поляків з блокуванням кордонів. Спочатку хапнули легких грошей від кацапні, а потім чухали там де і не свербить.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:44 Ответить
В Турции можно купить. И с логистикой просто. Новороссийск Турция Одесса.танкеро.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:05 Ответить
Фіцо, як рашистів агент!
Кров та Смерть Українців, від рашистів в Україні, показали СВІТОВІ, хто є хто!!
Одним, головне гроші намародерити, від асфальту, бітуму, нафти, листів жалісних, ГумДопомоги, глибокого занепокоєння …, а другим, підтримка Українців, у їх боротьбі, проти окупантів-убивць з московії!!
Але, в усих них, є Сім'я, Діти,- Родина, яким вони дивляться в ОЧІ, і з цим живуть!!! Друга світова війна, теж розділила людей СВІТУ!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
29.07.2024 19:06 Ответить
Так сміливо кришити крихти на США навряд чи варто би було прем'єру Словаччини. Що ж, його вибір.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:07 Ответить
Мало того; він знов поцілував пуйла у дупу. Але це гарна новина; розплющує очі тим європолітикам, хто ще пагано знає цього фіцу.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:14 Ответить
Я Фіцо!

Я визиваю поліцію!

Україна не качає нафту... газу...!

Який безпрідел...

Порушення прав...

Всіх нас з ****** пі-расів...
показать весь комментарий
29.07.2024 19:10 Ответить
Козел фіцо зайвий раз підтвердив, що він--КОЗЕЛ.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:11 Ответить
"Якщо транзит російської нафти через Україну не буде відновлений найближчим часом, Slovnaft не продовжить постачання дизельного палива в Україну, яке покриває десяту частину українського споживання"

дякую кеп, а то ми не здогадались, що в Словаччини нафти менше стало - і звідси і дизпалива менше.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:18 Ответить
3,14дор!
показать весь комментарий
29.07.2024 19:19 Ответить
Він ще живий
показать весь комментарий
29.07.2024 19:22 Ответить
Це питання?
показать весь комментарий
29.07.2024 19:26 Ответить
Так з чого ви його будете робить?
показать весь комментарий
29.07.2024 19:23 Ответить
А чому б не купить нафту у Кувейта? На підо.раші світ клином зійшовся?
показать весь комментарий
29.07.2024 19:34 Ответить
купи
показать весь комментарий
29.07.2024 19:37 Ответить
Мені вона нах не впала. Як і твоє астрауміє.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:40 Ответить
можна і у венесуели, головне логістику налагодити, у словаків же є свій порт як у драників...
показать весь комментарий
29.07.2024 19:38 Ответить
На Дунаї є порти. А головне пора виходити з залежності від довбай.обів.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:44 Ответить
Ту нафту треба десь переробити... на нафті далеко не поїдеш
показать весь комментарий
29.07.2024 20:59 Ответить
Нафту то купити можна, тільки що потім з нею робити? Техніка ж не нафтою заправляється, а бензином і дизелем, а щоб переробити в них нафту потрібні НПЗ. А наші НПЗ всі роздовбані
показать весь комментарий
29.07.2024 21:56 Ответить
Шо фіця, ожив мля?
показать весь комментарий
29.07.2024 19:36 Ответить
Питання тут інше - чому не заблокували весь транзит з під.орашії. Чому тільки лукойл?
показать весь комментарий
29.07.2024 19:36 Ответить
Ну и фиг с ним, поставит или Болгария, или Польша. Или фицо возомнил себя президентом Катара?)))
показать весь комментарий
29.07.2024 19:38 Ответить
Звичайно що не буде , дизпаливо з нафти лукойла .
показать весь комментарий
29.07.2024 19:42 Ответить
Словаччина добре заробляла коли газ в чотири нитки шурував,та й нафта скільки треба,а це спочатку газ,тепер нафта *йок*,тому Фіцо і істерит,хоче все назад вернути.
показать весь комментарий
29.07.2024 19:46 Ответить
Презервативи з одної фабрики
показать весь комментарий
29.07.2024 19:51 Ответить
Фіцо, мабуть, уже підготував місце для наступного письменника.
показать весь комментарий
29.07.2024 20:21 Ответить
Тут діло принципу .! Нафта Лукойла йде у Словаччину і Угорщину як і раніше , в тих же об'ємах , але - через треті руки . Тобто не під маркою Лукойла , а інших продавців . Тому кацапи й мовчать - " як риба об лід "(с) .! Мовляв - нафта ж однаково йде на Захід , то нехай йде .
Але фіца і орбан вирішили будь що нагнути Україну , і зробити це показово ( звісно ж на замовлення русні , бо саме після зустрічі довбой.ба - сіярти з конем Лаврушкою і вибухнув нафтовий скандал ) . ! Показово - на весь ЄС . На весь світ . ! Щоб всі побачили шо жартувати з ними - чоткими пациками на моциках з порожнім баком бєнзіка не варто ,, і що вони такі грозні - як жуки навозні .
показать весь комментарий
29.07.2024 20:23 Ответить
так каже наче вони безкоштовно поставляли
показать весь комментарий
29.07.2024 20:47 Ответить
Для нашего бюджета конечно безкоштовно.
показать весь комментарий
29.07.2024 21:21 Ответить
Фіцо, мабуть, досі впевнений, що дизельне пальне придумали словаки.
І весь світ купує у словаків франшизу на випуск і продаж солярки.
Скоро отримає заряд картечі на кабана в свою свинячу дупу і тоді прозріє.
показать весь комментарий
29.07.2024 20:56 Ответить
Российское ДРГ подрывает компрессорные станции трубопровода и до конца войны Украине не имеет возможности его отремонтироваьь обычный ФОРСМАЖОР и Украине непричем))) Зато Венгрия и Словакия перестанут зависеть от дешевой п=российской нефти и у них не будет смысла отставивать интересы Москвы. Подорвать нефтепровод как подорвали газопровод
показать весь комментарий
29.07.2024 21:11 Ответить
Это война - ничего не поделаешь.
Если Фицо не верит - пусть приезжает.
показать весь комментарий
29.07.2024 21:18 Ответить
Совершенно с вами согласен. 10%, что пугают словаки - похер. Пусть об этом у союзников голова болит. За эти объемы всё равно не мы платим
показать весь комментарий
29.07.2024 21:24 Ответить
Абсолютно погоджуюсь. Можна навіть з ДРГ не заморочуватись, а підрив зробити під час чергового масованого обстрілу і потім сказати, що це російські ракети поцілили в нафтопровід. І хер потім хто доведе, що то не так))) Тільки є одна умова: спочатку треба бути на 100% впевненим, що це не завадить поставкам бензу і дизелю в Україну.
показать весь комментарий
29.07.2024 22:04 Ответить
Та не завадить. только 10% идет из Мадьярщины и Словакии. Эти 10% с удовольствием поставит Румыния и Польша. А можно еще морем из Турции или Болгарии
показать весь комментарий
30.07.2024 17:59 Ответить
Це та мразота пропутінська не яку не дострелили?
показать весь комментарий
29.07.2024 22:08 Ответить
смішний і тупий ************** посіпака не розуміє що на ринку вільного дизпалива виробленого з російської нафти хоч залийся. І якщо вже буде дуже потрібно - то ми її купимо де інде і руки викрутити нам не вдасться. А враховуючи що ми за неї платимо цілком ринкову ціну з премією - то проблем із постачальниками взагалі немає, купимо в Румунії, або Польщі з Литвою.
показать весь комментарий
29.07.2024 23:36 Ответить