9856 посетителей онлайн
37 224 91

Украина успешно испытала свою первую баллистическую ракету, - Зеленский

Україна успішно випробувала свою першу балістичну ракету

Украина провела успешное испытание первой отечественной баллистической ракеты.

Об этом президент Владимир Зеленский заявил на форуме "Украина 2024.Независимость", передает Цензор.НЕТ.

Было испытание положительное первой украинской баллистической ракеты. И я с этим поздравляю наш оборонно-промышленный комплекс", - отметил он.

Зеленский заявил, что не может раскрывать детали об этой ракете.

Президент также отметил, что колебался, стоит ли сообщать эту информацию.

"Думал, что рано об этом говорить. Но хотел, чтобы была оценка обществом людей, которые 24/7 работают на оборонных предприятиях", - добавил глава государства.

Напомним, ранее президент Владимир Зеленский сообщил о первом успешном применении украинской ракеты-дрона "Паляниця". 24 августа украинские военные впервые ударили ею по российским военным.

Топ комментарии
+35
Шось його забагато стало! Напевне знову десь капітально накосячили і забалакують ситуацію.
показать весь комментарий
27.08.2024 15:24 Ответить
+34
Не вже про це необхідно *******?
показать весь комментарий
27.08.2024 15:23 Ответить
+33
*****ти - це його нормальний стан і життеве призначення!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не вже про це необхідно *******?
показать весь комментарий
27.08.2024 15:23 Ответить
пидіти про того ччого не має - можна
показать весь комментарий
27.08.2024 15:25 Ответить
*****ти - це його нормальний стан і життеве призначення!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:42 Ответить
це доклад резидента у центр......
показать весь комментарий
27.08.2024 15:23 Ответить
...а я був вершником апоколiпсису
показать весь комментарий
27.08.2024 15:24 Ответить
"То була не ракета, Вова" сказав єрмака і рясно почервонів.
показать весь комментарий
27.08.2024 19:21 Ответить
Шось його забагато стало! Напевне знову десь капітально накосячили і забалакують ситуацію.
показать весь комментарий
27.08.2024 15:24 Ответить
Ну так -- Донбас, Покровськ...
показать весь комментарий
27.08.2024 15:43 Ответить
Виходу на кордони Донецької області в цьому році не буде, можете не очкувати в свій диван так потужно.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:23 Ответить
показать весь комментарий
27.08.2024 16:41 Ответить
Косяк був жирний зранку...
показать весь комментарий
27.08.2024 15:44 Ответить
Єрмак забув тумбочку на ключ зачинити...
показать весь комментарий
27.08.2024 16:09 Ответить
100% відволікають від конкретної фуйні..
показать весь комментарий
27.08.2024 15:47 Ответить
Про чеченців і Татарова докладніше...
показать весь комментарий
27.08.2024 15:24 Ответить
А що розповідати? Як зє потужно і незламно,з 4 автоматів,з двох рук, пуляє у расйський спецназ на барикадах Банкової?
А в цей час,його друг Татаров,проміж незламних і потужних ніг зє, вишукує і вбиває чеченців із збрУї зє!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:57 Ответить
Там були секретнті заряди з мівіни.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:10 Ответить
І що ти **** наробив ?
показать весь комментарий
27.08.2024 15:24 Ответить
Тут "хто небудь" не підійде. Тут потрібні сильні руки та розумні голови.
показать весь комментарий
27.08.2024 15:36 Ответить
Це про грім-2, чи вільху? Чи про мільярд дерев?
показать весь комментарий
27.08.2024 15:25 Ответить
Весну дочекайтесь, будуть саджать, дерева...
показать весь комментарий
27.08.2024 15:40 Ответить
Так мільярд вже росте -- на дні Каховського водосховища. І витрачатись не треба. Економія...
показать весь комментарий
27.08.2024 15:57 Ответить
робоча назва "Несмачна паляниця"
показать весь комментарий
27.08.2024 15:58 Ответить
там, де раніше було Каховське водосховище, нині прорастає иайже 40 млрд. дерев... сказав - виконав!...
показать весь комментарий
27.08.2024 15:59 Ответить
Мабуть ******** по місяцю, замість мацкви?!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:25 Ответить
Чекає на оцінку суспільства? Так суспільство тобі вже відкритим текстом говорить -"за кацапським крейсером''!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:26 Ответить
А в 2019 випробувати ракету,Богдану та інше озброєня було "не начасі"?!
Гарний вислів " Порошенко будував ракети,а Зеленський макети".
показать весь комментарий
27.08.2024 15:33 Ответить
Відео -- https://www.youtube.com/watch?v=kJnqs-DPNko Як Зеленський знищив оборону України
показать весь комментарий
27.08.2024 15:34 Ответить
От цікаво: як би він зараз відповів на питання "А ЦЕ що було? ХТО це робив і НАВІЩО?"
показать весь комментарий
27.08.2024 15:54 Ответить
У кацапоботів в коментах підгорає у кожній новині про Зеленського
показать весь комментарий
27.08.2024 15:35 Ответить
Так це ж добре! Нехай!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:37 Ответить
Та ні, просто люди вже не можуть чути про цю гниду прострочену.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:10 Ответить
Ці "люди" спеціально вичитують кожне його інтервʼю, щоб в коментах під ними висиратися)
показать весь комментарий
27.08.2024 16:39 Ответить
Серег тут ти, кацапська гнида
показать весь комментарий
27.08.2024 17:33 Ответить
Ні, далеко не кожне, бо можна мізки вивихнути. Та й нудотний рефлекс дуже заважає. Та й навіщо кожне, досить і небагато вичитати, щоб побачити глибину інтелекту торчка квартального.
показать весь комментарий
27.08.2024 21:39 Ответить
100%. Але тут дійсно краще було б промовчати, що маємо шось. Ідеальний варіант розхерачити якійсь аеродром ними та сказати, що то були ракети КНДР, зі складу, котрий ЗСУ захватили у Курській області наприклад
показать весь комментарий
27.08.2024 20:37 Ответить
Дмітрій, іди пожалійся подоляку, що найвеличнішого на Цензорі не *******. Нехай він підкріплення виділить, бо ти із петровою тут не вивозиш.
показать весь комментарий
27.08.2024 21:20 Ответить
виробництво Р36м відновили?
показать весь комментарий
27.08.2024 15:39 Ответить
а ви розуміетесь на збоченнях
показать весь комментарий
27.08.2024 16:03 Ответить
Ну що, сподіваюсь побачимо її у дії але не можу не зауважити, що назвавши цю ракету "першою" він відверто збрехав приписуючи собі право першості бо "забув" мабуть про припинення ним української ракетної програми в котрій була й подальша розробка вже існуючого комплексу "Сапсан" (Гром-2) що відкинуло наше військове ракетобудування на декілька років!!! А в нас пам'ять добра і ЦІГО ми не забудемо та пригадаємо нашому "переможцю"!!!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:40 Ответить
Вперше в Україні її побачили на параді в 2018 р. Під час застосування комплекс засвітився в Новофедорівці. Два потужних вибухи на відео це ОТРК ГРОМ 2 бахнув дуплетом.
- в радіусі 300 м від епіцентру - тотальне знищення всього що є.
- в радіусі 1500 м - ударна хвиля прийшла на автостоянку. Приватні машини змяті і спалені.
- в радіусі 3000м - в домах працівників авіабази повилітали вікна і двері.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:35 Ответить
Що персонально вразило. На дальтності 1,5 км від епіцентру валявся порваний вертолітний редуктор від МІ8. Його порвало на шматки.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:37 Ответить
Коли буде випробування по мацквабаду ???!😬
показать весь комментарий
27.08.2024 15:43 Ответить
Я Вова. Я обкурився
показать весь комментарий
27.08.2024 15:46 Ответить
Так от чому 14 годин без світла. Куди влучили? Хоча не треба, і так видно, що вдало.
показать весь комментарий
27.08.2024 15:47 Ответить
Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет Кронштадт!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:50 Ответить
та просто зесрань дістала
а так то позитив, якби не воно озвучило
показать весь комментарий
27.08.2024 16:04 Ответить
"воно" Презідент, їнших нема, кацп читаючи цензор втішеється
показать весь комментарий
27.08.2024 16:26 Ответить
воно мені не президент!!!
я його ще з 2000х ненавидів
за голос, рожу, тупість, та відсутність принципів взагалі 🤮
показать весь комментарий
27.08.2024 16:35 Ответить
зрозумів, в живете в країні, де нема президента, це сумно
показать весь комментарий
27.08.2024 16:47 Ответить
почекайте, скоро у вас "чубчик" буде президентом, потім разом посміємось 😁
показать весь комментарий
27.08.2024 16:57 Ответить
я в Україні знахожусь, не довіряйте прапорам
показать весь комментарий
27.08.2024 17:23 Ответить
ну тоді не пишуть дурниць, ви знаете шо у нас за ********** 😁
показать весь комментарий
27.08.2024 17:41 Ответить
в мене Зеленський а вас хто
показать весь комментарий
27.08.2024 18:25 Ответить
Зе є пєрєсідент

Його повноваження закінчились 20го травня.
показать весь комментарий
28.08.2024 06:44 Ответить
про війну чули?
показать весь комментарий
28.08.2024 06:58 Ответить
За Конституцією України нема ніяких підстав бути презом без виборів більше п'яти років. У випадку війни тільки Рада пролонгується. През - ні, має йти і виконувачем стає Голова Ради.

Зе є узурпатор.
показать весь комментарий
01.09.2024 10:27 Ответить
Де в Конституції України про війну, нагадайтє
показать весь комментарий
01.09.2024 13:04 Ответить
це вже давно. одна й та сама іпсяча ботва тут жує одну й ту саму жвачку. Містер Бутуглий зайнятий афтер екшен ревʼюямі.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:45 Ответить
Имея у себя целый завод по производству межконтинентальных ракет и пару заводов электроники для них, на 10 год войны Украина похвасталась что изобрели балистическую ракету. Это надо бвыло сделать на Южмаше ещё 5 лет назад. И наклепать до 2022 года их тысячи. Но как это принято у украинцев, то проще выпрашивать, а если не дают то обхаивать союзников, чем сделпть самим. Но на асфальте и бетоне для дорог больше можно украсть и незаметнее.
показать весь комментарий
27.08.2024 15:54 Ответить
не сци якушев, ще їбанемо по твоїй рідній мокві 😁
показать весь комментарий
27.08.2024 16:05 Ответить
На здоровье. Только не понимаю к кому ты обращаешься. У нас фамилии не переводят.Моя страна и столица совсем в другой стороне.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:13 Ответить
то нехер нам срати на голову з польщі, собою займайтесь

сбивайте краще гівно яке до вас залітає та не блокуйте вантажі
а то вже незручно та соромно за поляків
показать весь комментарий
27.08.2024 16:33 Ответить
МБР и БРМД две большие разницы!
В 2018 проходили испытания двигателей и аэродинамики(гиперлуп,если кто забыл). Пробные пуски и принятие на вооружение запланировано БЫЛО на 2019.
В 2019 случился Зеленский. Он поменял приоритеты обороны на "большое крадивныцтво", сократив ВСУ на ~40% ,но увеличив полицию и прокуратуру.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:08 Ответить
На украинцев не гони, у власти не украинцы. А поставили у власти тех залетных хохлы обманутые.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:12 Ответить
Повідомляємо Зеленському, що він брехун. (не сенсація).

Перша українська балістична ракета була випробувана в присутності і під контролем спеціалістів НАТО в серпні 2019 року, коли Зеленський ще грав … по роялю.

Ми повідомляли 2019-08-04 Тиха украинская ночь… https://timeze2019.blogspot.com/2019/08/blog-post_37.html

https://www.tumblr.com/tzeinform/tagged/ukraine #ukraine https://www.tumblr.com/tzeinform/tagged/war #war
показать весь комментарий
27.08.2024 16:00 Ответить
Угу, на річці "Кільчень"...
показать весь комментарий
27.08.2024 16:13 Ответить
Тепер Південмаш рознесуть.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:04 Ответить
Кілька разів спробували. Не виходить. "Загадочниє узкіє рукі".
показать весь комментарий
27.08.2024 16:11 Ответить
я мав на увазі, що будуть по ньому лупити
показать весь комментарий
27.08.2024 16:22 Ответить
І я теж! Луплять. Регулярно.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:26 Ответить
Ще вчора Паляниця була "крилатою" і летіла на 1.5т км, а сьогодні - це вже балістична і летить ... та тхір знає скільки ... бо навіть у Іскандера то у полігонних умовах 500 км (а це професійно роками відпрацьована штуковина). Одним словом, пацанчіка нєсло.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:09 Ответить
щось забористе йому дєрмак підсипав, цілий день "перли" видає. до вечірнього гундоса хоч відійде?
показать весь комментарий
27.08.2024 16:21 Ответить
Ця заява має деякі наслідки:
- Втрачено ефект несподіванки для ворога
- Ворог відведе свої літаки та... за лінію досяжності зброї
- Вже мали досвід, коли керівництво "Укроборонпром"-у пропіарилось
на нашій ракетній програмі, після чого ворог буквально розніс
КБ "Луч" та його підрядників (по суті знищивши цей напрямок)
показать весь комментарий
27.08.2024 16:40 Ответить
йому про цю ракекту мабуть Татаров з Малюком повєдалі, одразу після доповіді про вбивства чечєнців на хрешатику
показать весь комментарий
27.08.2024 16:40 Ответить
Мабуть, іграшкову у бункері зеленського
показать весь комментарий
27.08.2024 16:48 Ответить
Памʼятаю, як іпсята скиглили про "дє атвєтка на шахєді???", а тепер обтікають
показать весь комментарий
27.08.2024 16:48 Ответить
Покажи в дії, на кацапах. Аеродроми з проклятими ТУшками - гарна мішень.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:55 Ответить
вазєлєнскій провів випробування першої української балістичної ракети "татров-1"!

нею він буде руйнувати демократію!
показать весь комментарий
27.08.2024 16:57 Ответить
за язик хто тягнув??? декілька днів назад електрику експортува ли до єс... хкуйло почуло і бабахнули..
показать весь комментарий
27.08.2024 16:59 Ответить
ВНИМАНИЕ-ВНИМАНИЕ !!!
Хотите новых подробностей про украинскую баллистику?
Смотрите свежый видосик Зели!
показать весь комментарий
27.08.2024 18:13 Ответить
перефарбував Грім2 у яскравозелений? вічнозелене гальмо оборонки-2019
показать весь комментарий
27.08.2024 18:43 Ответить
Сподіваюсь, що аналогів немає?
показать весь комментарий
27.08.2024 18:52 Ответить
Это хорошо что наконец то появится как бы украинская ракета, с украинской маркировкой.
Наконец то не надо будет выпрашивать разрешение на использование ракет у которых маркировки иностранного производства.
показать весь комментарий
28.08.2024 06:26 Ответить
А ВОТ И ЗУБКИ ПОЛЕЗЛИ !)
показать весь комментарий
28.08.2024 11:09 Ответить
першу, курва. після зупинки тобою ракетних програм. будь проклятий, нікчема.
показать весь комментарий
08.02.2025 09:29 Ответить