10811 посетитель онлайн
7 104 63

Рада отказалась уволить Верещук с должности главы Минреинтеграции

Рада провалила звільнення Верещук

Верховная Рада провалила голосование за увольнение Ирины Верещук с должности вице-премьер-министра - Министра по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Украины.

Об этом сообщил нардеп Ярослав Железняк, информирует Цензор.НЕТ.

Решение поддержали лишь 214 нардепов.

Напомним, ранее министр по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Украины Ирина Верещук подала заявление об отставке.

Рада провалила звільнення Верещук

Топ комментарии
+35
Який же довбаний цирк...
показать весь комментарий
04.09.2024 13:20
+34
яу вже заграла ця клоунада та імітація бурхливої діяльності. Цю базарну бабу, прикукорину, потрібно було після Рава - Руської саджати, а не до парламенту її тягнути. Як і її чоловіка, який приймав участь в розгоні майдану. Ну там у зелених через одного таке гімно.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:25
+19
Кончені цинічні потвори!
показать весь комментарий
04.09.2024 13:22
Комментировать
Сортировать:
Який же довбаний цирк...
показать весь комментарий
04.09.2024 13:20 Ответить
коли Железняк оголосить:

"Караул устал.... !" 👿

.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:30 Ответить
мало хто з присутніх оцінить Ваш комент
показать весь комментарий
04.09.2024 13:38 Ответить
Рада підтримала звільнення Олександра Камишіна з посади Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України

В залі 188 осіб в момент голосування.

"матрос-партизан-демократ" Железняк знову показав народу ... так, табло з цифірками (с)tZe inform
показать весь комментарий
04.09.2024 14:39 Ответить
Кончені цинічні потвори!
показать весь комментарий
04.09.2024 13:22 Ответить
6 годин тому - Заява написана 4 вересня. Яка причина - Кулеба не зазначив. Станом на 08:52 голова МЗС не прокоментував своє рішення про відставку.
показать весь комментарий
04.09.2024 14:53 Ответить
Ах рада, встаєт как нада.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:23 Ответить
Рамси поплутали. Там місце голови МЗС звільнилося , а серванти по тупості душевній Ірочці кар'єру рубають.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:23 Ответить
ФСБ і секта АлатРА рулять.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:24 Ответить
Буде ця мадам й далі на парасольці літати, "мері попінс" недороблена.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:24 Ответить
яу вже заграла ця клоунада та імітація бурхливої діяльності. Цю базарну бабу, прикукорину, потрібно було після Рава - Руської саджати, а не до парламенту її тягнути. Як і її чоловіка, який приймав участь в розгоні майдану. Ну там у зелених через одного таке гімно.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:25 Ответить
А який епітет підібрати до тих 73%, які за оте зелене гімно голосували🤔🧐😁 Певне, яке вибрали, таке і голосувало, все сходиться,- гімно до гімна... і так 30 з лишнім рочків🤔🧐😁 Вітаю вас, шановне типупаньство, ви по саму макітру в гівні, - за що боролись, на те і напоролись.
Пи.Си. Ніколи не голосував за гімно, лише крайній раз за пороха... Робив вибір за принципом: з двох бід вибирають меншу, із двох срак більшу, цей кадр підходив по обох параметрах, щоправда доріжки теж стелив, але асфальтові, на відміну від аффффтара Великого коксівництва 😝😝😝😝😝😜🤪
показать весь комментарий
04.09.2024 13:35 Ответить
методички зміни, абізяна. Це вже не актульно. Забула написать ще за вбитого брата і підірвані склади. Не допрацьовуєш, подоляк грошей не дасть.
показать весь комментарий
04.09.2024 14:02 Ответить
Порошенко вже шостий рік як не президент, вже гімно, шо він вам в душу наклав, позасихало, а ви все смакуєте ті засохлі кизяки. Вгомоніться, мотайте зелені шмарклі на кулак!
показать весь комментарий
04.09.2024 14:03 Ответить
те саме скажу - який єпітет підбрати для тих 56%, які проголосували в 2014?
показать весь комментарий
04.09.2024 14:32 Ответить
Для чого і які функції виконує міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України ? раніше транспортне сполучення з окупованим кримом пробивала, розмінування і все інше
показать весь комментарий
04.09.2024 13:26 Ответить
Мене хочуть переконати, що зелена більшість перестала слухатися ОПи? 😲 Не вірю! Тоді що це було? 🤔
показать весь комментарий
04.09.2024 13:27 Ответить
Для зелених чорнороті всі корисні. Потім на неї всі про**и звалять.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:27 Ответить
Тю, блін, ну не хоче вона. Що вони силоміць змушуватимуть? Колективне, бляха, прийняття рішень...
показать весь комментарий
04.09.2024 13:28 Ответить
Цікаво, а як її змусять працювати на посаді, коли вона сама цього не хоче?
Кайданками до крісла прикують?
показать весь комментарий
04.09.2024 13:28 Ответить
вона не не хоче, Президент запропонував написати - перезавантажитись, вона написала.
Рішення про звільнення міністра приймається ВР. ВР вважає що відставка зараз не потрібна.
Інших може позвільняють.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:52 Ответить
Та що Ви за ту Верещукчу переживаєте?

Вона вже добряче прибарахлилась і хоче на "заслуженый отдых " поки влада не змінилась і проти неї не відкрили кримінальну справу.

Через деякий час із баблом буде десь за кордоном.
Як і всі інші зелені аферисти.
Гарненько подоїли Україну і тихо змиються за кордон влаштовувати своє життя за наші з вами гроші.
Заробили на крові...
показать весь комментарий
04.09.2024 16:19 Ответить
Вона на зеленій парасольці прилетіла,, і тільки разом із зеленою парасолькою зникне. Як казав зелений,я із дєрьмаком прийшов, я із ним і піду(дай Боже під суд)
показать весь комментарий
04.09.2024 13:31 Ответить
Перед звільненням, нехай здасть звіт перед українцями
про виконану свою роботу на посаді міністерства
показать весь комментарий
04.09.2024 13:32 Ответить
Їй на базарі овочами торгувати, але вимушена бути віце-прем єркою, такий час.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:34 Ответить
Ніззя її звільняти-вона незамінна.Без неї всі шатли зупиняться.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:35 Ответить
й....баний стид
показать весь комментарий
04.09.2024 13:37 Ответить
А Вам-то чого соромно? Ви ж не з 73%, сподіваюсь?!
показать весь комментарий
04.09.2024 14:20 Ответить
Шоу зелених виродків.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:40 Ответить
zeленого шалману (шалман: воры всех категорий, шмары, коты, бродяги и мелкая шпанка любого пола и возраста.
показать весь комментарий
04.09.2024 14:05 Ответить
Нє-є. Таку ку**у відпускати не можна.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:42 Ответить
Як з цими довбомобами можна перемогти кацапів?
показать весь комментарий
04.09.2024 13:42 Ответить
@@@@@!
показать весь комментарий
04.09.2024 13:48 Ответить
Стаття 18 ЗУ "Про кабінет міністрів".

Ну, не прийняли відставку. Може, Рада вважає що Верещук справляється, і в неї дохріна роботи яку не хочуть доручати іншому.

Нащо ці тупе виття в коментах?
показать весь комментарий
04.09.2024 13:50 Ответить
Розмочила сухе г.мно, шо Порох тобі в душу наклав, подоляцька сосна? Смачненького тобі!)))
показать весь комментарий
04.09.2024 14:07 Ответить
Не все розмінувала ?
показать весь комментарий
04.09.2024 13:54 Ответить
З Єрмаком не порішали....
показать весь комментарий
04.09.2024 13:56 Ответить
Профсоюз переміг. Все як було так і залишилося. Абхазька мавпочка щось там вчора анонсувала. Тіпа буде парад алє. Ну і де ж там потужний виступ конкуруючих клоунів? Всі кварталівські сценки вже заїзджені до дир. Де романтізм? Ха ха ха.
показать весь комментарий
04.09.2024 13:56 Ответить
Що тут не понятно ? В Україні всі питання вирішує Єрмак ...
показать весь комментарий
04.09.2024 13:58 Ответить
... а це -- його корабельна сосна.
показать весь комментарий
04.09.2024 14:18 Ответить
ну, цінний кадр !! перепрошую, кадриця... такий непотріб зеленій швалі - саме те.
показать весь комментарий
04.09.2024 14:02 Ответить
Утром деньгі, в обєд голосованіє. Напевне, КМ будуть розпускати і клака Дерьмака завчасно йде додому.
показать весь комментарий
04.09.2024 14:10 Ответить
От що значить бути "потрібною". Навіть у міністерстві, яке зараз на#єр нікому не потрібне. За що ж її так "*******"?
показать весь комментарий
04.09.2024 14:14 Ответить
Ну як можна зняти таку "цінну міністерку" ,вона так догоджала "найвеличнішому" навіть на розмінування Чонгара приїзжала.
показать весь комментарий
04.09.2024 14:16 Ответить
І азовців " проводжала" до полону
показать весь комментарий
04.09.2024 16:24 Ответить
Она очень нужный для Московии работник !
показать весь комментарий
04.09.2024 14:18 Ответить
Для Кремля, для ФСБ
показать весь комментарий
04.09.2024 16:26 Ответить
ЦЕ МЕДВЕДЧУК ЩЕ РУЛИТЬ!
показать весь комментарий
04.09.2024 14:19 Ответить
Татаров - його представник
показать весь комментарий
04.09.2024 14:23 Ответить
Її садити треба за розмінування територій біля Криму
показать весь комментарий
04.09.2024 14:34 Ответить
І жодного ЗВІТУ, за наслідки свого бездарного сидіння на посаді, заради запису у ТРУДОВІЙ для пенсії, або слідчих з Генпрокуратури…
А Україна, кров'ю сходить від їх бездарності!
показать весь комментарий
04.09.2024 14:35 Ответить
А які можуть бути звіти? Вони переходять з одних посад на інші. Не менш грошовиті. Звільнення в нас це не щось страшне. А навпаки вихід кар'єри на новий рівень. Це якісь там ранімиє можуть там вішатись, топитись, іти у в'язницю. Ну як в кіно. А в нас наволоч. Воно знає, що воно наволоч. І у них в головах, що це є нормально. Що всі навкруги такі ж як вони. Їхня задача не те щоб просто вижити в цьому світі. А максимально паразитувати за рахунок інших. Навіть за рахунок інших громадян. Згідно закону і чинної конституції. Ха ха ха.
показать весь комментарий
04.09.2024 14:49 Ответить
філіал рашистської агентури у верховній зраді України, по вказівці агента "козирного" і за кроваві гроші рашистського вбивці українського народу відмовляється від звільнення займаних посад рашистськими агентами верещук , та "безкутна"