9756 посетителей онлайн
3 846 39

Белый дом передал Конгрессу отчет о стратегии относительно Украины, - Reuters

Конгрес отримав від Байдена звіт щодо України

Администрация президента США Джо Байдена якобы направила Конгрессу секретное письмо, в котором изложила стратегию относительно российско-украинской войны.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Reuters со ссылкой на трех собеседников.

Речь идет о документе, подготовку которого включили в законопроект на $60 млрд помощи Украине. Обсуждение этого законопроекта продолжалось с осени, и его утвердили только в апреле, напоминает Reuters. Изначально стратегию должны были подать до июня.

По словам помощника одного из конгрессменов, доклад получили в понедельник, 9 сентября, но еще не ознакомились с его содержанием. Два других источника также подтвердили получение документа.

Из-за значительной задержки республиканцы выразили разочарование и пригрозили заблокировать дальнейшее финансирование для Украины. Сенатор Джим Риш, председатель сенатского комитета по иностранным делам, в августе отметил, что поддерживает помощь Украине, но не безоговорочно.

"<...> Крайний срок прошел, а ответ не поступил. Президент Байден и вице-президент Харрис должны предоставить эту стратегию не только нам, но и американскому народу, а отсутствие их реакции позволяет предполагать, что у них такой стратегии нет, или они боятся показать ее", - говорил Риш.

Напомним, Зеленский заявил, что собирается представить президенту США Джо Байдену и партнерам по G7 план мира для Украины.

Топ комментарии
+2
Стратегія Байдена / Гарріс така - не дати Україні перемогти, але при цьому не дозволити швидко померти.
показать весь комментарий
10.09.2024 12:58 Ответить
+1
Нарешті... "Адміністрація президента США Джо Байдена надіслала Конгресу секретного листа, в якому виклала стратегію щодо російсько-української війни..... Йдеться про документ, підготовку якого включили до законопроєкту на $60 млрд допомоги Україні.... Обговорення цього законопроєкту тривало з осені, і його затвердили лише у квітні,... стратегію мали подати до червня."(с)

Оце і є той документ, за який трампіський бот так тут сцяв окропом, мовляв, адміністрація White House не виконує окремий пункт постанови Конгресу, який було записано 20/04.2024р., коли приймався білль про допомогу Україні. Про те, що White House законопроект вніс в Конгрес ще в вересні минулого року, але трампісти затягнули з його прийняттям на 7 з хвостиком місяців (в результаті чого до України з США не надходила допомога у необхідних об'ємах) - ці боти-трампісти не то що мовчать, а й заперечують вину Трампа і його шобли з затягуванням. Як і не хочуть визнавати, що базою цього документу White House мав бути документ з ОПи дермака ЕрЗе - який, до речі, вони надіслали лише нещодавно, була тут на Цензорі така інфа, не хочеться тут ритись, шукати, наводити...
показать весь комментарий
10.09.2024 09:04 Ответить
+1
По першому реченню - так.
По другому реченню - *****. Фінансування допомоги США Україні існує, допомога, наприклад, надається по програмі USAI - це виробництво необхідного для України зброї, обладнання, зокрема і довгострокові контракти з американським ВПК, фінансується з штатівського держбюджету. Ці замовленні військові товари не одразу прибувають в Україну, чекати на них можна місяцями чи роками з моменту прийняття рішення, і це пов'язано з довготривалим виробничим циклом. По цій програмі згаданим біллем передбачено ~13.8 мільярди доларів США.
Інша програма Foreign Military Financing передбачає фінансування для негайної закупівлі Україною озброєння, а також оплачувати відповідні інтелектуальні військові послуги (наприклад - отримання даних космічної розвідки). Але там - мізер, всього лиш півтора мільярди на два роки.
Ще є програма безпосередньої кредитної фінансової підтримки українського бюджету, куди відповідно до квітневого білля США за 1,5роки потрапить лише $7,9 млрд, які, до того ж, їх не можна буде використовувати для виплати пенсій українцям. Передбачено цим біллем, що президент США за згоди Конгресу може цю заборгованість у кілька етапів списати.
Інші гроші з тих $61млрд йдуть на оновлення озброєння армії США і напряму пов'язані з програмою РDА т.зв. "президентських повноважень", про виконання якої тут на форумі в більшості випадків і "ламаються списи". Тому що після отримання нової зброї в порядку модернізації власної зброї Пентагон списує виведену з експлуатації по залишковій ціні - і саме її по тій залишковій ціні Президент США передає Україні. Тому ця допомога не фінансується "із анансованих $61млрд". Там інша ситуація: Президент США не може надати допомоги Україні зброєю більше, ніж $14,5 за 1,5 роки (ще раз: по залишковій ціні цього озброєння). Може дати менше, але не більше.
Сподіваюсь, вам стало зрозуміліше про порядко "фінансування допомоги", яке ви запитували.
показать весь комментарий
10.09.2024 10:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/1/7426698/ Група республіканців поставила умови Байдену для подальшої підтримки України ще у листопаді 2023 року.

Але тоді замість плану війни Зе надав Штатам Єрмака з https://www.radiosvoboda.org/a/news-ukrajina-delegacija-jermak-ssha/32681726.html делегацією , котрі поїхали "домовлятись".
показать весь комментарий
10.09.2024 08:55 Ответить
Нарешті... "Адміністрація президента США Джо Байдена надіслала Конгресу секретного листа, в якому виклала стратегію щодо російсько-української війни..... Йдеться про документ, підготовку якого включили до законопроєкту на $60 млрд допомоги Україні.... Обговорення цього законопроєкту тривало з осені, і його затвердили лише у квітні,... стратегію мали подати до червня."(с)

Оце і є той документ, за який трампіський бот так тут сцяв окропом, мовляв, адміністрація White House не виконує окремий пункт постанови Конгресу, який було записано 20/04.2024р., коли приймався білль про допомогу Україні. Про те, що White House законопроект вніс в Конгрес ще в вересні минулого року, але трампісти затягнули з його прийняттям на 7 з хвостиком місяців (в результаті чого до України з США не надходила допомога у необхідних об'ємах) - ці боти-трампісти не то що мовчать, а й заперечують вину Трампа і його шобли з затягуванням. Як і не хочуть визнавати, що базою цього документу White House мав бути документ з ОПи дермака ЕрЗе - який, до речі, вони надіслали лише нещодавно, була тут на Цензорі така інфа, не хочеться тут ритись, шукати, наводити...
показать весь комментарий
10.09.2024 09:04 Ответить
Стоп!
Не дочитав цю інфу до кінця.... соррі.
Так про оцей документ з ОПи йдеться в останньому абзаці з ссиллю ", що збирається представити президенту США Джо Байдену та партнерам по G7 план миру для України". Але ж дата там - шосте вересня, лише чотири дні тому, коли ЕрЗе спромігся надати Байдену своє бачення плану перемоги України у цій війні та миру. Це, напевне, Кулеба не хотів з ним погоджуватись, а Сибіга - підписав вже, будучи новопризначеним міністром... якось так...
показать весь комментарий
10.09.2024 09:12 Ответить
Чи зв'язано ,на Вашу думку ,затримання Байденом
викладення Конгресу стратегії російсько-української війни
з затриманням фінансування України ?

показать весь комментарий
10.09.2024 09:36 Ответить
Затримка допомоги Україні в поточному фінансовому році США сталась через те, що трампісти затримали прийняття відповідного Законодавства США. Уважно прочитайте хоча би цю інфу
показать весь комментарий
10.09.2024 10:57 Ответить
Вибач - але твоя "впевненість" нічим не підтведжена Чому - я вище пояснив (До речі: Дергачовський і Озінський райони були відібрані у Казахстану і приєднані до Росії у 1959 році Причина була простою "як лапоть" - аеродром в Озінках має 3, 5 км злітної смугм (хоч і грунтової) Аеродром ПЕРШОГО КЛАСУ (там визначення іде по довжині злітнлої смуги.) Там тоді стояв полк "стратегів" ТОму цю територію потрібно було сильніше прикріпить до Росії
показать весь комментарий
10.09.2024 12:17 Ответить
Вибач, Яр, але я не побачив ніде "вище", і про що мова...
показать весь комментарий
10.09.2024 12:22 Ответить
Може, ти десь у потрібне віконце не поцілив?
показать весь комментарий
10.09.2024 12:23 Ответить
Мабуть так і є! Але "тему" ти оцінив? Мова була про "казахів", які є "гражданами Рассии"! Я таких набачився!
- Вы говорите па русски - я па казахски не панимаю!"(діалог продавщиці-казашки парфюмерного магазину з казахом в Кам"янці Уральської області у 1984 році!)
показать весь комментарий
10.09.2024 12:35 Ответить
Пане Яр ,при всій повазі ,де Ви в цій темі зустріли
казахів ?
показать весь комментарий
10.09.2024 13:40 Ответить
М з моїи опонентом уже порозумілися ............ Тому питання Ваше - лишнє!
показать весь комментарий
10.09.2024 14:33 Ответить
...зайве ...
показать весь комментарий
10.09.2024 18:32 Ответить
В даному випадку це - синоніми!
показать весь комментарий
10.09.2024 18:41 Ответить
Оце прийшли в голову думки "філософічні": скарг адміну на мене немає..... Наскакують на мене в основному - тільки "молоді півники" ("зубри" полеміки зі мною уникають)...
От і думаю - що саме зі мною "не так"???
показать весь комментарий
10.09.2024 13:19 Ответить
До речі, в цій інфі помилка стосовно посади сенатора Джімі Ріша. Бо він - республіканець, представник республіканської меншості-опозиції в Сенаті. Тому не може бути головою сенатського комітету із закордонних справ. Він є офіційно співголовою сенатського комітету із закордонних справ, що в перекладі з американської термінології означає - заступником голови відповідного комітету.
показать весь комментарий
10.09.2024 09:25 Ответить
https://news.liga.net/ua/politics/news/ofisu-harris-nichego-ne-izvestno-o-vstreche-s-zelenskim-tot-hotel-predostavit-plan-pobedy Ще одна дотична інфа до цієї :
"Зеленський, який планує відвідати США під час засідання Генасамблеї ООН, вже неодноразово https://news.liga.net/ua/politics/news/baiden-tramp-i-harris-otrymaiut-pokrokovyi-plan-peremohy-ukrainy-u-viini-zelenskyi заявляв , що Україна представить план перемоги чинному президенту https://file.liga.net/ua/persons/bayden-dzhozef Джо Байдену , а також обом кандидатам у президенти - Трампу і Гарріс.
Наприкінці серпня Зеленський вже https://news.liga.net/ua/politics/news/zelenskyi-nadast-plan-peremohy-baidenu-trampu-i-harris-ozvuchyv-deiaki-punkty казав , що представить план перемоги України Байдену, а також Гарріс і Трампу, "тому що ми не знаємо, хто буде президентом США, а виконати цей план дуже хочеться". В інтерв'ю NBC News, що вийшло 5 вересня, Зеленський знову анонсував, що покаже план перемоги Байдену. Пояснив - раніше не робив цього, тому що https://news.liga.net/ua/politics/news/zelenskyi-pokazhe-baidenu-plan-peremohy-iakyi-ne-zalezhyt-vid-rf-chekav-na-uspikh-na-kurshchyni чекав на успіх України у Курській області ."

https://www.holosameryky.com/a/v-ofisi-harris-be-pidtverdzhuiut-zustrich-z-zelenskym/7777227.html В Офісі кандидатки у президенти США від Демократичної партії Камали Гарріс поки не підтверджують зустріч з президентом Володимиром Зеленським, повідомляє Голос Америки .
За інформацією джерел журналістів, поки що не було оголошено про жодні плани поїздки Гарріс на засідання Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку. Проте, як і в попередні роки, ймовірно, вона може провести зустрічі з міжнародними лідерами у Вашингтоні.
показать весь комментарий
10.09.2024 09:35 Ответить
То Байден затримав цього листа внаслідок
не своєчасного надання Україною плана
перемоги над РФ ?
І це вже відбилося на фінансуванні допомоги
від США із анансованих $61млр ??
показать весь комментарий
10.09.2024 09:59 Ответить
По першому реченню - так.
показать весь комментарий
10.09.2024 10:54 Ответить
Щиро дякую за детальну інформацію .

Питання ще є але і світ в кінці тунелю появився .
показать весь комментарий
10.09.2024 13:35 Ответить
Стратегія Байдена / Гарріс така - не дати Україні перемогти, але при цьому не дозволити швидко померти.
показать весь комментарий
10.09.2024 12:58 Ответить
це стратегія не лише Байдена/Харіс. Це стратегія США. перемогти? це означає завалити Україну горами зброї. а це сотні мільярдів доларів. і це далеко не факт, що дасть змогу Україні перемогти. бо кацапи так само щороку вкидують у топку війни сотні мільярдів доларів. щоб перемогти, то потрібно крім цих сотень мільярдів доларів в Україну вводити військовий контингент. а це що значить? це значить пряме зіткнення військ русні і військ блоку НАТО. і тоді значно виростає ймовірність ядерної війни. хто в Америці чи у Європі на таке піде? ставити під ризик знищення Європу і частину Америки заради кількох областей України ніхто з притомних західних партнерів не буде. просто Трамп зараз про це практично публічно говорить і Маск йому підтакує. А Байден про це відкрито не говорить, хоча суть ця проглядається доволі чітко..
показать весь комментарий
10.09.2024 15:59 Ответить
Не дозволити Україні перемогти? Це не стратегія США, це стратегія дегенератів у США. У будь-якій війні може бути тільки один переможець. Якщо не дозволити Україні перемогти, то це буде не тільки приниженням Америки, а й означатиме, що російський гітлер піде далі в Європу, і не тільки в Європу, а Китай на Тайвань - і вже тоді Америці в реальності доведеться особисто воювати з росіянами. Так що озброєнню України на сотні мільярдів немає альтернативи. Якщо, звісно, Байден / Гарріс / Шольц не примусять Україну до сдачі територій. Це те розв'язання проблеми, про яке вони мріють усі 2,5 роки війни.
При цьому Зробити Америку Знову Великою можна тільки через перемогу України!
показать весь комментарий
10.09.2024 16:50 Ответить
нерозумна постановка питання "недозволити Україні перемогти". а якщо дозволити? то що, Україна переможе? навіть якщо і дадуть Україні по ленд-лізу зброю на 500 лярдів, то теж нема гарантії, що переможе... Перемогти можна тільки в тому випадку, якщо окрім ленд-лізу зброї на 500 лярдів в Україну також зайдуть війська антипутінської коаліції для допомоги ЗСУ. Передбачається найближчим часом введення в Україну західних військ? ні. ні найближчим часом, ні через рік-два чи три.. Тому і буде все відбуватися так як це відбувається і зараз. тобто варіант з введенням західних військ в Україну вже мабуть точно можна відкинути на кілька років, як мінімум. лишається тоді 2 варіанти - або щось на московії трапиться, що московія забереться з України зі своїми орками, як це було в Афгані (тут 10 років вже не знадобиться московитам, щоб це усвідомити, набагато менше буде їм потрібно, бо московити - це вже не совок.) інший варіант - це умовна заморозка війни по лінії фронту, при якій підпишуть якусь там угоду про припинення вогню і не будуть підписувати жодних угод про територіальні поступки чи здобутки, щоб остаточно не розвалювати ООН.
показать весь комментарий
10.09.2024 17:43 Ответить
Україна тримає "другу армію світу" вже 2,5 року без допомоги чужих армій - це означає, що вона здатна одна перемогти за наявності повного боєкомплекту з авіації, артилерії, далекобійних ракет і за наявності з боку США простих слів: "у разі ядерного удару по Україні буде негайна ядерна відповідь".

Усе інше - дії скаредних дегенератів, які не здатні скласти 2 + 2.
показать весь комментарий
10.09.2024 17:54 Ответить
та нездатна. немає у нас сотень фахових пілотів, готових, як аси, розсікати на ефках.. принаймні зараз. таку кількість пілотів потрібно роками готувати. і будуть їх готувати. я навіть не виключаю, що невдовзі і західним пілотам у відставці дозволять в Україні літати на ефках. проте це не сьогодні буде і не завтра. Українці уже кацапам спалили 8000 танків... так само кацапи можуть і нам спалити 8000 абрамсів і леаопардів, якщо нам їх дадуть зараз.

у разі ядерного удару по Україні не може бути гарантованої ядерної відповіді по кацапах з боку США. і її не буде. бо тоді кацапи у відповідь запустять свої стратегічні ракети по США і Європі. будуть американці так ризикувати? ні.. а от на ядерний удар по Україні найімовірніше відразу в Україні появляться західні війська з американським авіаносцями поблизу і ту всю армаду орків випалять в Україні за кілька тижнів разом з залишками їхньої вже чорноморської флотилії. а заодно Китай, Індія, інші країни можуть вмить припинити торгівлю з кацапами, якщо тільки кацапи застосують ядерну зброю в Україні. ось такий сценарій більше ймовірний, ніж те, що ти городиш.
показать весь комментарий
10.09.2024 18:29 Ответить
Байден цілих два роки забороняв давати Україні літаки, він досі не дозволяє навчати пілотів у США під дебільними приводами - тому що він лівий дегенерат і мрія хуьла!

у разі ядерного удару по Україні може бути гарантованої ядерної відповіді по кацапах з боку США, але не з боку лівих дегенератів! Якщо раніше працювала концепція стримування і обидві сторони відкрито говорили, що на удар буде удар у відповідь, то з часів Обами запрацювала нова концепція - відмова від агресивної риторики, відмова, через яку супротивник нібито перестане бути агресивним.
Унаслідок цієї дитячої концепції рашисти знахабніли в максимальному ступені - концепцію стримування зруйновано, хуьло нічого не боїться - він знає, що США під керівництвом лівих дегенератів завжди поступляться, завжди продадуть союзників...
показать весь комментарий
10.09.2024 20:13 Ответить
Україна для Штатів не союзник, а партнер. Союзник для Штатів - це країни-члени НАТО і країни, які мають укладену із Штатами угоду про статус головного союзника США поза блоком НАТО.

ударом на удар буде коли кацапи лупануть ядеркою по Штатах чи по блоку НАТО. а коли буде удар по Україні, ні ліваки, ні праваки не наважаться ******* по мацкві ядеркою. бо то буде не у відповідь, а перший удар, тобто агресія. а от за удар ядеркою по Україні у відповідь зі сторони Штатів і блоку НАТО потужний конвенційний удар - це куди більше реально, ніж те, що ти тут пишеш.
показать весь комментарий
10.09.2024 20:24 Ответить
" бо то буде не у відповідь, а перший удар, тобто агресія" = маячня
показать весь комментарий
10.09.2024 20:27 Ответить
не маячня, а реальність..
показать весь комментарий
10.09.2024 20:35 Ответить
маячня - про потужний конвенційний удар. Не буде його
показать весь комментарий
11.09.2024 02:31 Ответить
"При цьому Зробити Америку Знову Великою можна тільки через перемогу України!"

ти це пишеш як дійсно якийсь маговський довбойоб, не розуміючи адекватно сам, що пишеш... Америка програла війну у В'єтнамі і що, кудись після цього зникла велич Америки? зовсім ні. до того ж у В'єтнамі воювали саме американські солдати і гинули там тисячами. а в Україні нема американських солдатів. тому для Америки в плані її величі кількість областей в Україні, які контролює саме Україна по великому рахунку вупше ні в що не впирається. От якби тут воювали американські війська і якби тут їм московити дали люлєй, щоб американці втекли з України, кинувши її напризволяще, от тоді це би зачепило американське его і понизило би велич Америки на світовій арені. а так.. то для Америки уже є велика перемога це те, що фіни і шведи стали частиною блоку НАТО і що українськими руками сильно послаблюють військову міць московитів. для американців взагалі буде космос, коли за допомогою їхньої зброї зброї (в багатьох випадках застарілої як морально так і фізично) українці доведуть московитів до тої кондиції, коли московити в Україні отримають дуже сильно по шапці і з китайцями почнуть сратись через те, що китайці їм мало допомагають. а це те, що стратегічно хочуть Штати (і не має великого значення хто там президент) - стравити московитів із комуняками, щоб вони пересрались між собою. А для цього потрібно, щоб Україна була поганим поліцейським для московитів, а американці хорошим поліцейським. звісно, що це лише моя думка, проте я не вважаю, що вона сильно далека від реальності.
показать весь комментарий
10.09.2024 18:15 Ответить
ні, точно не кацап. а от ти точно маговський довбойоб... на шо тобі відповідати? на те, шо ти полізло в столітню історію шукати якусь правду? ліваки, демократи. обісрались, здали.... ти ж так *** топиш за магу і обсираєш демократів, що забув тут написати, що твій вершитель світу Трамп обісрався з кацапами в Сирії і не вигнав їх звідти. так само як і обісрався в Україні і не вигнав кацапів з України. от якби він зробив так, то тоді ти в контексті таких порівнянь міг би тут вумнічати про обісраних ліваків і героя Трампа... але ж ніт. так не сталось... то тоді твоя риторика - це просто тупа *******. нікому не цікава і не потрібна. знайди собі свого друга секонда фірста і дрочіть один одному на магу..
показать весь комментарий
10.09.2024 20:33 Ответить
"Якщо звісно Байден /Гарріс / Шольц не примусять
Україну до здачі територій ."

А яка ,на Вашу думку в цьому позиція Трампа ?
Спочатку силовий нищівний удар по раші а потім
з позиції сили перемовини з нею ? Чи щось інше ?
показать весь комментарий
10.09.2024 19:06 Ответить
Спочатку з позиції сили перемовини з нею.

Проблема в тому, що ліві дегенерати знову вкрадуть вибори - тобто вкрадуть в України перемогу остаточно.

За лівих дегенератів в України надії на перемогу немає, а за Трампа був би шанс.
показать весь комментарий
10.09.2024 20:18 Ответить
Дякую ,зрозуміло .
показать весь комментарий
10.09.2024 20:36 Ответить