5135 посетителей онлайн

Мы не ослабим нашей поддержки Украины – пока Украина не получит справедливый и длительный мир, - Байден на Генассамблее ООН

Джо Байден

Президент США Джо Байден заявил, что американская поддержка Украины будет продолжаться до тех пор, пока Украина не победит в войне.

Об этом он сказал в своей речи на Генеральной ассамблее ООН, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

Президент США отметил, что после начала полномасштабного вторжения России в Украину США решили не стоять в стороне и совместно с союзниками и партнерами объединились для поддержки Киева.

"Хорошая новость заключается в том, что война Путина потерпела неудачу в своей главной цели. Он намеревался уничтожить Украину, но Украина все еще свободна. Он хотел ослабить НАТО, но Альянс - больше, сильнее, более объединенный, чем когда-либо прежде", - подчеркнул Байден.

Он предостерег, что мир не может ослаблять усилия в поддержке Украины.

"Сейчас перед нами стоит еще один выбор: сохраним ли мы нашу поддержку, чтобы помочь Украине победить в войне и сохранить свободу? Или отступим и допустим новый виток агрессии и уничтожения целой нации? Я знаю свой ответ. Мы не можем позволить себе "усталость". Мы не можем отвернуться. И мы не ослабим нашей поддержки Украины - пока Украина не получит справедливый и длительный мир в соответствии с Уставом ООН", - подчеркнул американский лидер.

Топ комментарии
+14
Дурень старий!
Надай Україні ******* озбороєння та дозвол бити по кремлю, а не своі висловлювання на трибуні якоісь оон, котра вже є смтником цівілизаціі!
показать весь комментарий
24.09.2024 18:48 Ответить
+11
Одно и то же повторяют раз в две недели, пока Иран парашу баллистикой заправляет и ссыт амерам на табло)) Мир Мир, нам нужен Мир и никаких действий
показать весь комментарий
24.09.2024 18:44 Ответить
+10
показать весь комментарий
24.09.2024 18:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
24.09.2024 18:42 Ответить
Літаки напевно заважали майським шашличкам.
показать весь комментарий
24.09.2024 18:51 Ответить
Недоношене, що поробиш?
показать весь комментарий
24.09.2024 19:16 Ответить
Обнадіиливо
показать весь комментарий
24.09.2024 18:44 Ответить
Одно и то же повторяют раз в две недели, пока Иран парашу баллистикой заправляет и ссыт амерам на табло)) Мир Мир, нам нужен Мир и никаких действий
показать весь комментарий
24.09.2024 18:44 Ответить
Спасибі за тепле слово., Але необхідну кількість техніки дєд не дасть,
показать весь комментарий
24.09.2024 18:45 Ответить
брехун
показать весь комментарий
24.09.2024 18:45 Ответить
Я знаю свою відповідь. Ми не можемо дозволити собі "втому". Ми не можемо відвернутись. І ми не послабимо нашої підтримки України - аж доки Україна не здобуде справедливий і тривалий мир відповідно до Статуту ООН", - підкреслив американський лідер...все правильно ...ми додавимо зеленського ..шоб він залишив Україну ...і тоді допоможемо перемогти московію
показать весь комментарий
24.09.2024 18:46 Ответить
Блаблаблаблабла....
показать весь комментарий
24.09.2024 18:48 Ответить
Дурень старий!
Надай Україні ******* озбороєння та дозвол бити по кремлю, а не своі висловлювання на трибуні якоісь оон, котра вже є смтником цівілизаціі!
показать весь комментарий
24.09.2024 18:48 Ответить
Совести у вас нет!
В октябре 2021 года Байден сказал - ПУТИН НАПАДЕТ, ГОТОВЬТЕСЬ !
Мы готовились?
А ни фига
Мы могли заминировать все границы
Настроить фортификаций
Создать Тероборону
И начать производить снаряды 24 на 7
А мы - ДЕБИЛЫ ВСЕХ ВОЗРАСТОВ
Готовились сначала к Новому году
А потом - к весенним шашлыкам
Скажите спасибо ,твари неблагодарные
За Хаймарсы
За Пэтриоты
За ракеты, танки и снаряды
За деньги всем бюджетникам
Если бы не помощь Америки
Нас бы уже не было ,твари неблагодарные!
показать весь комментарий
24.09.2024 21:42 Ответить
>> Президент США зазначив, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну США вирішили не стояти осторонь...

Ага. З%%лися усім посольством з Києва аж до Польщі -- замість того, щоб розмістити пару авіаносців і носіїв "Томагавків" десь біля Севастополя.

Посольство повернули лиш тоді, коли стало зрозуміло, що Українська Нація стала до боротьби, і що "Kiev за три дні" не буде.
показать весь комментарий
24.09.2024 18:55 Ответить
"Ми не послабимо нашої підтримки України"" цинічна лицемірна американська брехня ,котру несуть американські аферисти і співучксники рашиста в окупації України і геноциді українського народу...
показать весь комментарий
24.09.2024 18:57 Ответить
Ми не послабимо нашої підтримки України Джерело:

показать весь комментарий
24.09.2024 19:22 Ответить
Ну то ж не послабили таки. Подумаєш, всього лиш півроку дурника валяли...
показать весь комментарий
24.09.2024 19:44 Ответить
Ми не послабимо нашої підтримки України

україни! не зе!шобли!
значить, я був правий. можете полистати пару днів тому писав, що зе!гундосу видали чорну мітку.
і, саме для цього його і визвали, що б весь світ бачив.

тільки, навіщо возили в пенсільванію?
показать весь комментарий
24.09.2024 18:57 Ответить
Потужний наступ ... Справедливий мир... Натужна справедливість ... Мирний Заступ ..

Вони до цих пір грають конкурс капітанів КВК
показать весь комментарий
24.09.2024 19:03 Ответить
Але по мордору лупити не дозволимо!
показать весь комментарий
24.09.2024 19:07 Ответить
затягування війни може бути катастрофою, України може не стати. Затягування війни- це ще більше руйнувань, більше смертей. Ті, хто стоять на стороні справедливості, мають бути рішучими, скільки можна жувати соплі? скільки можна піддаватися на шантаж *****-шобли?
показать весь комментарий
24.09.2024 19:09 Ответить
здається, західним політикам до сраки буде Україна через років 10 чи ні.
показать весь комментарий
24.09.2024 19:13 Ответить
Про Україну мали турбуватися українці. А вони обрали у 19 році клоуна, який відкрито саботував оборону країни і підготовку до війни, коли вже ***** бігало по кордонах. Нам гундоса потвора розповідала про шашлики. А Захід... В нього свої інтереси, в яких України може й не бути.
показать весь комментарий
24.09.2024 19:23 Ответить
Абсолютно вірно!!
Тим більше переселити до себе ( ЕС) всіх українців їм би вийшло дешевше, ніж постійні подачки злодіям-розпильщикам від ЗЄ'служок....
Підтримка це раціональне стримування мордору. Не забувайте що крім десятків мільярдів валюти, вони також понемли зменьшення доходів через санкції, та ціну на газ та видатки на інфраструктунрі інтерконектори газу
показать весь комментарий
24.09.2024 19:38 Ответить
Перемога? Це щось новеньке. Старий додав у гуморі, дайте мені тисячу бредліків!
показать весь комментарий
24.09.2024 19:14 Ответить
Лівацьке сцикло
показать весь комментарий
24.09.2024 19:20 Ответить
Більше Потужних заяв! Такий метод перемоги
показать весь комментарий
24.09.2024 19:33 Ответить
Ему не надоело повторять одно и то де в течении 2 лет?
показать весь комментарий
24.09.2024 19:45 Ответить
Це не мітинг,це екшн.Іде третій рік війни а ти верзеш херню.
показать весь комментарий
24.09.2024 19:56 Ответить
Але запаси гегемона майже вичерпані-звиняйте,якось самі! А ми героїчно,незламно та духопідйомно "стільки скільки нужно,навіть перевернемо небо та землю" будемо випускати промови хоть кожного тижня.
показать весь комментарий
24.09.2024 20:06 Ответить
Что такое справедливый мир, Байден и Зеленский понимают по-разному.
показать весь комментарий
24.09.2024 20:12 Ответить
Бідна Україна.
показать весь комментарий
24.09.2024 20:13 Ответить
Аминь. Гибель народу без слова Божия...
показать весь комментарий
25.09.2024 08:15 Ответить
Ключова теза Байдена:"мир", а не " перемога"!
Це той план "перемоги" який розроблявся ОПю 2,5 роки, і який зєпривіз світу,без України?!
показать весь комментарий
24.09.2024 21:16 Ответить
Who can possible be against a fair and lasting peace? Problem is, the way things are looking, if the peace they achieve is really fair, it may not be lasting, and if it is going to last, it will not be fair.
показать весь комментарий
24.09.2024 21:39 Ответить
Тоагавки замість патякання швидше приведуть до миру.
показать весь комментарий
24.09.2024 21:41 Ответить
https://t.me/Ol_Sharp/20576 Олег Шарп :
Байден на Генасамблеї: «Ми не можемо втомитись. Ми не можемо відвернутися, і ми не відмовимося від нашої підтримки України, допоки Україна не переможе зі справедливим і міцним миром за статутом ООН»
Передбачаю перший коментар: Бла-бла-бла… А дозволу бити вглиб території русні так і не надав. Заходу давно вже похєр на Україну. Сцикуни. (тут Шарп неправий - чи не всі коменти на цензорі отакі)
Повторюсь: до 5 листопада Байден публічно не оголосить про такий дозвіл. Чому, пояснював сто разів. І взагалі - не варто акцентувати на цьому увагу. З таким же завзяттям ми очікували «Абрамси», F-16, ATACMS тощо.
Якщо щось почне летіти далеко і знищувати гарно, то це точно не буде наслідком публічного виступу Байдена.
Україноцентризм є у нас з вами, але його немає у світі - і це треба прийняти. Бо завищені очікування щодо допомоги зі сторони заважають вирішувати проблеми всередині.

Нас ніхто не кинув, нам продовжують допомагати, але сидіти перед телевізором і затаївши подих чекати на дозволи Байдена - то зайве.
показать весь комментарий
24.09.2024 21:45 Ответить
Проклят надеющийся на человека и плоть делающий своею опорою (с)
показать весь комментарий
25.09.2024 08:14 Ответить
Залишилось почекти до кіцня місяця,
та подивитись кого будуть звинувачувати, якщо згорить залишок PDA 2024р в ромзірі 5.8млрд
В середу обіцяють надати 375млн з нього

Потім в листопаді, після виборів - кого оберуть, та кого будуть звинувачувати
Хоча вступ на посаду 20 січня 2025

Конгрес навряд, чи подовжить
Хоча у Байдена до 20 січня 2025 року, все рівно залишається право на 5.8млрд 2022-2023 років
котрі перейдуть наступному президенту
показать весь комментарий
24.09.2024 21:52 Ответить
Не справедливий мир, а справедлива перемога!
показать весь комментарий
24.09.2024 23:20 Ответить
Не послабимо. Але й не посилимо