10951 посетитель онлайн

Украина сможет начать контрнаступление в 2025 году, если сосредоточится на мобилизации, а Запад будет давать больше оружия, - WP

Після перекидання сил на Курщину в ЗСУ відчувається брак снарядів

В случае большей поддержки Запада, сосредоточенности на мобилизации, расширения оборонной промышленности и строительства укреплений Украина сможет не только продолжать удерживать свои позиции, но и получит возможность создать условия для контрнаступлений в 2025 году.

Об этом говорится в материале The Washington Post, передает Цензор.НЕТ.

"Впереди нас ждут тяжелые месяцы, пока Украина изо всех сил пытается удержать свои линии фронта и восстановить разрушенную энергетическую инфраструктуру. Запад должен показать, что не дрогнет в своей поддержке. Украинцы, которые несут на себе основное бремя этого ужасного конфликта, определенно не колеблются", - отметил обозреватель WP и старший научный сотрудник Совета по международным отношениям Макс Бут.

По его словам, Украина вынуждена бороться с возможным сокращением иностранной поддержки на фоне переменчивой судьбы на фронте.

"В апреле Конгрессу понадобились месяцы задержки, чтобы одобрить пакет помощи в размере 61 миллиарда долларов для Украины. Эти деньги закончатся до конца года, и нет никаких гарантий, что Конгресс одобрит еще один большой пакет. Украина может оказаться в особенно плачевном положении, если победит бывший президент Дональд Трамп. Трамп в своих единственных дебатах с вице-президентом Камалой Харрис отклонил призыв заявить о своей поддержке победы Украины в войне", - добавил он.

В материале отмечается, что президент Джо Байден должен предоставить разрешение на использование западного оружия для ударов по военным целям на территории РФ.

Топ комментарии
+17
без далекобійної зброї та літаків контр наступ перетвориться на гори українських трупів,краще вже в захисті стояти
показать весь комментарий
25.09.2024 08:48
+15
Це ж було вже...
показать весь комментарий
25.09.2024 08:42
+12
ці WP тільки б воювали.... чужими людьми і без зброї. Один вже "лопатами" воював. ..Де він зараз?
показать весь комментарий
25.09.2024 08:59
Комментировать
Сортировать:
Це ж було вже...
показать весь комментарий
25.09.2024 08:42 Ответить
І буде далі, допоки останній м0скаль в Криму і на Донбасі не буде вирізаний.
показать весь комментарий
25.09.2024 08:59 Ответить
План Зеленського хороший.
Захід може виробляти сотні крилатих і балістичних ракет в місяць різних типів, в купі за нашим виробництвом можна вибити росіянами електрику і нафтопереробку за кілька місяців.

Захід не хоче цього. Захід боягузливий.
показать весь комментарий
25.09.2024 09:54 Ответить
Якби хотів то виробляв, а не виробляє, і не буде!!!!!! ВВП РФ в 2024 році по данним **** 3 відсотка, нафта 80 доларів, всих все влаштовує
показать весь комментарий
25.09.2024 11:08 Ответить
А з чого ви взяли, що «Захід може...»?
Ось по РФ відомо, що вони виробляють близько 120 крилатих і балістичних ракет на місяць. Це не важко порахувати - Генштаб систематично публікує статистику. Ба більше, виробництво зростає. Досить порівняти кількість застосованих ракет у 2022, 2023 і 2024 роках.
А по Заходу подібна статистика є?
показать весь комментарий
25.09.2024 11:11 Ответить
Ключове слово "якщо"... Далі можна і не читати 🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
показать весь комментарий
25.09.2024 11:26 Ответить
Мабуть буданга знов давав інтерв'ю
показать весь комментарий
25.09.2024 08:47 Ответить
всі утюги, нам впарюють мирний план, тобто капітуляцію.
який, в сраку, контрнаступ?
показать весь комментарий
25.09.2024 08:47 Ответить
Примус русні до миру.
показать весь комментарий
25.09.2024 09:01 Ответить
без далекобійної зброї та літаків контр наступ перетвориться на гори українських трупів,краще вже в захисті стояти
показать весь комментарий
25.09.2024 08:48 Ответить
Дивно. Який контрнаступ? Тут кажуть, що до кінця року на другому саміті миру війна закінчиться. Приїдуть представники росії, все усвідомлять, розкаються, пообіцяють, що більше так не будуть.
показать весь комментарий
25.09.2024 08:50 Ответить
Нам би іх зараз зупинити - пишуть кому - шо не ліньки
показать весь комментарий
25.09.2024 08:58 Ответить
Батальон Офіса президента, Верховної ради, теж на нуль піде.?
показать весь комментарий
25.09.2024 08:59 Ответить
ці WP тільки б воювали.... чужими людьми і без зброї. Один вже "лопатами" воював. ..Де він зараз?
показать весь комментарий
25.09.2024 08:59 Ответить
Резнікова яйця рахує 🤣
показать весь комментарий
25.09.2024 09:03 Ответить
Властєлін яєц...
показать весь комментарий
25.09.2024 09:06 Ответить
Хз де він, але півні, які на нього кукурікали тепер ріденько обтікають обісрані, бо "лопати" вже під Курськом.
показать весь комментарий
25.09.2024 09:05 Ответить
Україна вже проходила це у 2023 році.
Вже зараз на захоплених територіях раша будує укріплення.
У 2025 р буде вже 3 лінії, які ми майже напевно не зможемо подолати.
показать весь комментарий
25.09.2024 09:07 Ответить
Україна повинна весь час контрнаступати, бо якщо тільки сидіти в обороні то ще довго буде йти війна, та землі не будуть звільнені і ворог не буде знищений!
показать весь комментарий
25.09.2024 09:08 Ответить
Контрнаступати на 3 ліннії оборони?
показать весь комментарий
25.09.2024 09:09 Ответить
Якби ми мали аналог кацапських КАБів, то могли б вже давно з безпечної відстані довбати ті три лінії. Але...
показать весь комментарий
25.09.2024 09:37 Ответить
Дмитро, говорят людей не хватает на фронте. А при контрнаступе потери идут 1 к 3м. Вы не хотите приехать помочь, чтобы освободить земли и уничтожить врага? Или вы со своего дивана и дальше собираетесь раздавать советы, что там Украина повинна?
показать весь комментарий
25.09.2024 10:21 Ответить
Знову за старе ?!
Контрнаступ? Мобілізація 60+? На нову лінію Суровікіна?!
А хто потім лишиться мешкати в Україні?
-Силовики, судді прокурори і їхні діти, які будуть доглядати за РЕСУРСОМ, якій буде використовуватися для гарного і веселого життя батальонів Монако і Лондона
показать весь комментарий
25.09.2024 09:39 Ответить
"В апреле Конгрессу понадобились месяцы задержки, чтобы одобрить пакет помощи в размере 61 миллиарда долларов для Украины. Эти деньги закончатся до конца года"
Не одобрят они больше подобных пакетов, т.к. и этот прошёл с большим скрипом. Тут всё как и в жизни, если один раз где-то проканало чудом и подфартило, то никогда второй раз в подобной ситуации уже не фартит.
показать весь комментарий
25.09.2024 09:52 Ответить
Зебілушка краще на мінск-3 піде.
показать весь комментарий
25.09.2024 10:43 Ответить
А ти в штурмовики готов?
показать весь комментарий
25.09.2024 11:03 Ответить
Я два роки в піхоті був.
показать весь комментарий
25.09.2024 16:53 Ответить
Скільки раз обновився твій підрозділ, за 2 роки?
показать весь комментарий
25.09.2024 19:49 Ответить
Більшість кого відновлюють це Не 200 і 300. Багато залежить від боєздатності солдат.
показать весь комментарий
26.09.2024 08:10 Ответить
Ти маєшь на увазі, сзч, чі просто бояться і косять, розкажи...
показать весь комментарий
26.09.2024 10:03 Ответить
Сзч в частині. На передку багато інших малоприємних нюансів, в результаті яких бойова одиниця перестає бути боєздатною.
показать весь комментарий
26.09.2024 23:43 Ответить
Ти про що, алко? Нарко? Болячки? Дєдовщіна?
показать весь комментарий
27.09.2024 08:20 Ответить
Дідовщини на нули не зустрічав. Але все інше, розповідати нема бажання. Просто для виконання бойових дій важливий не тільки фізичний стан, но морально-волевий. Я думаю психичний стан більш важливий, тому маскалі постійно його качают, і більшість не витримує☹️
показать весь комментарий
27.09.2024 13:13 Ответить
а як вони це роблять, Смски, що щє?
показать весь комментарий
27.09.2024 20:28 Ответить
Смски це старье. Тикток кацапсткий надивляться і потім волають: ми все умрем, ********* нада. 🤮
показать весь комментарий
29.09.2024 10:44 Ответить
Я цю узьку пі.у не дивлюсь зовсім, вибачаюсь, але дивився зараз на ютубі як в Італії музики почали під камеру ходити співати , і реакція людей, і моє враження, я написав- в Італії люди сормляться своєї культури то єсть, танця, а тоді до мене прийшла мисль, А хто на цей чам вміє танцювати гопака, --- я не вмію , і також мої бптьки які вважають себе самі українські теж,---- о це питання бл.ь, до чого ми дожилися збіговисько ідіотів кончених, які терпіли, поки в руку пістолет не поклали щоб ми застрелились .
показать весь комментарий
29.09.2024 23:20 Ответить
За данними **** рост ВВП РФ в 2024 році 3 відсотка¡!!!!!!!!!! Питання кому допомагає Білий дім і Захід!!!??
показать весь комментарий
25.09.2024 10:51 Ответить
Вот скажите какой может быть контрнаступ если по нам с воздуха прилетает любая хрень.Даже разведдроны не збиваются.Достали уже все эти разговоры про победу, границы 91-го года,вывод кацапских войск.Не говоря уже о мобилизации,где будущих солдат просто отлавливают на улицах как животных каких то.Если кто то уверен в победе то приезжайте и поживите в Запорожье, Кривом Роге, Сумах ,Харькове,Херсоне,Никополе,Депре,Павлограде.
показать весь комментарий
25.09.2024 10:53 Ответить
Макс Бут науковий співробітник Ради з міжнародної шизофренії встав з бодуна .

Хряпнув розсолу з огірків , взяв план ( не той шо перемоги , а той шо курить ) і затягнувся ...

Потрібно написати чергову муйню статтю ,а то шеф нагнітає ...

"Попереду на нас чекають важкі місяці ( новий рік ,різдво та інші свята - печінка не залізна) , поки Україна щосили намагається утримати свої лінії фронту і відновити зруйновану енергетичну інфраструктуру. Захід -клав великий болт має показати, що не здригнеться у своїй підтримці. Українці, які несуть на собі основний тягар цього жахливого конфлікту, безумовно не всі втечуть за тису і не загинуть під кабами не вагаються

...У матеріалі зазначається, що президент Джо в сраці мав має надати дозвіл на нарешті озвучити свій договорнячок з Пуйлом і Що хєр коли Україна отримає далекобійні ракети використання західної зброї для ударів по військових цілях на території РФ.

Макс Бут ,ще міг би надрукувати ,ще багато БУДУЩИХ КОНТРНАСТУПАЛЬНИХ ФАНТАЗІЙ - АЛЕ ПОТУЖНИЙ ПЛАН ( не той шо перемоги ) закінчив діяти - і прийшлося бігти у велмарт за чекушкою...
показать весь комментарий
25.09.2024 11:33 Ответить
схоже, укурені - не лише в ОП України, нажаль

який, блд, контрнаступ?! 2023 рік нікого нічому не навчив?

якість новомобілізованих буде погіршуватись з КОЖНИМ днем

ті, хто ходять в СЗЧ, будуть здаватись ще красунчиками, бо будуть і ті, хто тупо здаватиме позиції (бо для них тцк та ******* командири - те саме, що буряти)

втримати що є - ось, мабуть, найкращий поки сценарій
показать весь комментарий
25.09.2024 11:39 Ответить
А якщо без жартів ким і чим наступати збираються ? І який результат хочуть отримати контрнаступом ?

Ще раз взяти лінію Суровікіна ?

Чи Суджу ?

Те що це положить десятки тисяч - точно . А як це змінить хід війни ?

Путіна примусить до миру ? Так Пуйло - ще мільйон покладе ..

І опинимося на тому самому місці ...

Який план РЕАЛЬНИЙ ? а НЕ ПАТУЖНИЙ ПЛАН ПЕРЕМОГИ - хочу в НАТИ І дайте ДЄНЄГ ?

Схоже на те що вірус зеленого ідіотизму вразив Європу та СШа серйозно . Стільки важких випадків серед закордонних посадових осіб та журналістів ..
показать весь комментарий
25.09.2024 11:41 Ответить
Краще сидіти в обороні під КАБами та ТОСами? Чи може пошукати слабкі місця у боєвих порядках росіяк та проломити їх,..якщо НАТО не пожлобиться зі зброєю
показать весь комментарий
25.09.2024 13:41 Ответить
Ваша пропозиція нагадала мені анекдот :

Жили-були миші. Усі їх ображали. Якось прийшли миші до сови: -Мудра сова, допоможи! Усі нас їдять. Незабаром нас не залишиться. Що робити? Подумала сова і каже: -Миші! Стати їжаками! Будете колючими та для мисливців недоступні. Побігли миші радісно: -Станемо їжаками! Станемо їжаками! Раптом одна зупинилася: -А хто знає: як стати їжаками? Ніхто. Побігли назад до сови. -Сова! А як нам стати їжаками??? -Миші! Ідіть на ... Я не тактик, я - стратег!
показать весь комментарий
25.09.2024 13:50 Ответить
Все залежить від США якщо на ці 6 ярдів дадуть Ефки і ракети відгонять Каби , а скоріше за все Білий нас нає.бе