4399 посетителей онлайн
13 753 118

Остин объяснил, почему США не разрешают бить по РФ ATACMS: Россия уже отвела самолеты

Чому США не дозволяють бити по РФ ATACMS

Глава Пентагона Ллойд Остин объяснил, почему США не предоставляют разрешения на удары ракетами ATACMS по военным целям на территории РФ.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он заявил в интервью Fox News.

Журналистка спросила Остина, не является ли просто продолжением войны отказ США предоставить Украине разрешение на удары ATACMS по территории России.

Глава Пентагона сказал, что Россия уже перевела самолеты, которые она использует для планирующих бомб, за пределы радиуса действия ATACMS на 300 километров от украинской границы.

"Я думаю, что у них есть способность продолжать наносить удары на большом расстоянии, и они это сделают. Украина имеет много возможностей, которые мы предоставили в плане беспилотников", - добавил министр.

Топ комментарии
+37
Хто не хоче - шукає причину. Хто хоче - знаходить можливість!

Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
23.10.2024 12:41 Ответить
+34
Дякуємо Остін за інформативність та рішучу потужну підтримку в цьому
показать весь комментарий
23.10.2024 12:40 Ответить
+27
А окрім літаків немає більше по чому ібашити?
показать весь комментарий
23.10.2024 12:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
То Остін товсто намікає, шоб ми робили свої далекобійні ракети. І він тисячу раз правий
показать весь комментарий
23.10.2024 17:27 Ответить
Офігенно робити свої далекобійні ракети, коли по тобі по сотні дронів за ніч летить і рандомно кидають надзвукові балістичні ракети.
показать весь комментарий
23.10.2024 22:07 Ответить
Тоді, канєшно. Краще нічого не робити і сидіти на дупі ровно. А! Краще клянчити у партнерів дозволи і ті ж самі ракети. а потім казати, шо Байден такий-сякий і нічого нам не дозволяє. Дуже напоминає русню тіки у них Байден у під'їздах сре, а нам ось, поганець такий, нічого не дозволя і в НАТО не бере
показать весь комментарий
24.10.2024 00:01 Ответить
Сцыкунва!
показать весь комментарий
23.10.2024 17:29 Ответить
Он тебе ни чего не должен.
показать весь комментарий
23.10.2024 21:11 Ответить
Тю! А я думаю хто ж це на Харків кожен день КАБи кидає??? А то ж виявляється прибульці з Марсу, рашисти ж літаки відвели… Байден, ти шо ідіот
показать весь комментарий
23.10.2024 18:25 Ответить
Остін чи Ослін? Вони справді такі, як один гуморист про них казав, чи прикидуються? Те, що він каже це як про раків, котрі вчора були великі і по п'ять, а сьогодні малі і по три. Але це не смішно.
показать весь комментарий
23.10.2024 18:41 Ответить
Одні галімі відмазки від "партнерів". Ні по нато ні по Атакмс...но вы держитесь. Все ж таки в України немає другого вибору як розробка ЯЗ бо по іншому це кінець України як держави і Українців як етнос.
показать весь комментарий
23.10.2024 20:09 Ответить
Ну звісно, дочекалися поки кацапи відведуть літаки щоб потім сказати, що ви їх все одно не дістанете... Потужна допомога! Та на тійвідстані є ще багато чого лупити... Та все одно не дають, дрищі!
показать весь комментарий
23.10.2024 20:54 Ответить
Нікуди вони їх не відвели. По Сумах, Харкову, Запоріжжю, Дніпру, Кривому Рогу чи не щодня прилітають КАБи. На 300 км вони ще планувати не навчились, значить, як мінімум, підлітають до кордонів достатньо близько і достатньо швидко.
показать весь комментарий
23.10.2024 22:10 Ответить
Хорошо, я понял как это работает. Значит просим ракеты на 500км - россияне отводят авиацию на 500км. Просим на тыщу - россияне ругаются матом, но отводят на тыщу. Главное не давать нам эти ракеты! )
показать весь комментарий
23.10.2024 21:11 Ответить
Next Goal: Томагавки, Томагавки, Томагавки!
показать весь комментарий
24.10.2024 01:33 Ответить
Так давайте бити атакамсами по складах та центрах на окупованій території!
Все одно по рашці не дають бити.
показать весь комментарий
23.10.2024 22:56 Ответить
він що, глумиться з нас?
показать весь комментарий
24.10.2024 00:01 Ответить
Вочевидь же ж
показать весь комментарий
24.10.2024 01:35 Ответить
Остін пояснив, чому США не дозволяють бити по РФ ATACMS: Росія вже відвела літаки

- так ви ж, лицемірно-сцикливі америкоїдні підари, не дозволяли бити Атакамсами, поки літаки рашистів були в межах досяжності цієї зброї. Крім того, це ж ви злили кацапам інформацію про наміри України, коли ми подавали запити на дозвіл нанести удари.
показать весь комментарий
24.10.2024 00:20 Ответить
а крім авіації нема куди стріляти?
показать весь комментарий
24.10.2024 05:16 Ответить
Страница 2 из 2