10126 посетителей онлайн

Разрешение США на дальнобойные удары по "братской" России является "сумасшедшим", - президент Венесуэлы Мадуро

Мадуро прокоментував дозвіл США на удари України по РФ

Президент Венесуэлы Николас Мадуро заявил, что разрешение США на дальнобойные удары по России является "безумным".

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на LIGA.net, об этом он сказал в эфире телеканала Venezolana de Television.

"Правительства США, Франции и Великобритании - священный союз зла - только что одобрили использование... ракет дальнего радиуса действия для нападения на нашу братскую Россию. Мы находимся в решающем моменте. Американский империализм вступил в фазу безумия", - отметил он.

По словам Мадуро, разрешение на дальнобойные удары по РФ - это акт отчаяния. А Венесуэла и в дальнейшем будет стремиться "освободить" Латинскую Америку и Карибский бассейн от "колониальных тисков" со стороны США и их "европейских вассалов".

Разрешение на удары по территории РФ

Напомним, действующий президент США Джо Байден разрешил Украине бить дальнобойными ракетами ATACMS по территории РФ.

CNN отметило, что разрешение Байдена бить дальнобойными ракетами по РФ усложнит планы Трампа по перемирию.

Издание Axios пишет, что снятие Байденом ограничений на дальнобойные удары касается только Курской области РФ.

Топ комментарии
+23
Водіям автобуса слово не давали!
показать весь комментарий
18.11.2024 10:40 Ответить
+22
А не божевілля ракетами бити по мирним містам та селам України
показать весь комментарий
18.11.2024 10:39 Ответить
+14
Венесуельский 73 відсотковий хлопчик з наріту
показать весь комментарий
18.11.2024 10:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А не божевілля ракетами бити по мирним містам та селам України
показать весь комментарий
18.11.2024 10:39 Ответить
Витяжки безумця:
"священний союз зла" - зло священне виявляється
"братську росію" - індіанці-мокшанці нова ера
"американський імперіалізм" - кодова назва російського імперіалістичного-олігархату
Астанавітє Землю - нехай ман-дура зійде у космос
показать весь комментарий
18.11.2024 11:44 Ответить
Дрище,бо розуміє що буде наступним в черзі на зачистку
показать весь комментарий
18.11.2024 13:18 Ответить
Венесуельский 73 відсотковий хлопчик з наріту
показать весь комментарий
18.11.2024 10:39 Ответить
Мадура больше на Яныка смахивает
показать весь комментарий
18.11.2024 10:41 Ответить
Не бачу різниці.
Діють майже однаково... абсолютно неприйнятно для демократичної країни.
А їхні антропометричні данні та вираз морди немає значення.
показать весь комментарий
18.11.2024 10:46 Ответить
Ну типо, когда первый раз выбрали Мадуру, то зеленский еще даже в коаиновом угаре не думал стать президентом
показать весь комментарий
18.11.2024 10:48 Ответить
На Саддама Хусейна він більше схожий.

показать весь комментарий
18.11.2024 10:52 Ответить
Значит и участь такая же постигнет его
показать весь комментарий
18.11.2024 11:26 Ответить
На ********** он похож!
показать весь комментарий
18.11.2024 15:07 Ответить
Ага, воділою автобуса був...
показать весь комментарий
18.11.2024 10:41 Ответить
Водіям автобуса слово не давали!
показать весь комментарий
18.11.2024 10:40 Ответить
відколи це макаки стали братами щурам?
показать весь комментарий
18.11.2024 10:40 Ответить
Мля, тобі, падло, яке до цього діло. Не відволікайся від знищення Венесуели.
показать весь комментарий
18.11.2024 10:41 Ответить
А бити ракетами вже 3 рік по братській Україні це не божевілля?!
показать весь комментарий
18.11.2024 10:42 Ответить
Ще одна країна бензоколонка.
показать весь комментарий
18.11.2024 10:43 Ответить
Диктатори всія землі запітушились
показать весь комментарий
18.11.2024 10:44 Ответить
тебя, идиото еще не распяли благодарные сограждане???
показать весь комментарий
18.11.2024 10:44 Ответить
мадура-ти проста дура...
показать весь комментарий
18.11.2024 10:45 Ответить
Венесуела у 70-80-х роках була найбагатшою країною у Латинській Америці. А зараз ті чавеси і мадури докерувалися до того, що населення ходить з мішком грошей за продуктами... дебіли бл...
показать весь комментарий
18.11.2024 10:47 Ответить
А шо у них нету банковских карточек виза мастеркар?
показать весь комментарий
18.11.2024 10:49 Ответить
та річ же не в карточках. ) річ в тому, що у них інфляція у 100% чи навіть ще більше.. мішки з грошима - це умовне формулювання.
показать весь комментарий
18.11.2024 10:53 Ответить
Так а чо они его не скинут? У них же войны с соседями вроде бы нету? Почему Америка телится? Или им не нужна успешная демократическая Венесуэла?
показать весь комментарий
18.11.2024 10:56 Ответить
а як його скинути? там ходять, мітингують і на тому все. у мадури озброєні силовики під рукою. + сотні вагнерів його охороняють. і ті мітинги йому до сраки. той мадура програв останні вибори опозиціонеру розгромно. більше 60% проголосувало за опозиціонера. і що? і нічого. мадура написав собі перемогу на виборах. США ж не пошлють своїх "вагнерівців"в Венесуелу. це не їхня політика. таке зробити тільки кацапи можуть. а Штати і Європа дотримуються політики санкцій.
показать весь комментарий
18.11.2024 11:11 Ответить
Сейчас уже не те времена, что раньше. Сейчас хватит парочки фпв-дронов, что бы ликвидировать любого диктатора. БЫло бы желание. И стоит не дорого, почти бесплатно
показать весь комментарий
18.11.2024 11:13 Ответить
та да.
показать весь комментарий
18.11.2024 11:15 Ответить
в них реб вже є мабуть... не так все просто
показать весь комментарий
18.11.2024 11:17 Ответить
РЕБ не панацея. Есть уже дроны управляемые по оптоволокну их вообще реб не берет. Можно сделать скид с дрона. Там все просто. даже очень.

Наш членограй тоже людей шарахается. А это признак диктатуры. Если где какое мероприятие происходит при его участии, то первым делом дается команда - отсечь гражданских.
показать весь комментарий
18.11.2024 11:21 Ответить
та кому він потрібен
показать весь комментарий
18.11.2024 11:30 Ответить
Я про це писав, коли ***** в Монголію поперлося! Можна було заслати ДРГ і рознести його лімузин фпв-шками. Монголія - не Венесуела, так спецслужб фактично нема, а ментів купити легко...
показать весь комментарий
18.11.2024 12:04 Ответить
А нахера його скидати? Щоб потім чергові абізяни лили крокодилячи сльози по убієнним хлопчикам в трусіках і поколіннями ображались на клятих янкі які не дали їм їсти скрєпне лайно? Он в Іраку Саддами скинули, встановили їм демократію, вивели війська і навіть від ІДІЛу врятували... І як це їм допомогло? Ненавидять амерів і повертаються до печерного шаріату з узаконеним рабством жінок і педофілією. А винні звісно ж кляті мириканські пер'ялісти, хто ж ще. 🤷‍♂️
показать весь комментарий
18.11.2024 11:18 Ответить
Где Ирак, а где Венесуэла? Они ж практически соседи Если амеры такие белые и пушистые и не лезут помагать другим странам, то какого хера они забрали у нас ядерное оружие?
показать весь комментарий
18.11.2024 11:23 Ответить
Ти думав США забрали в нас ядерку щоб нам допомогти? ))))))))))
показать весь комментарий
23.12.2024 16:30 Ответить
подвійний удар HIMARS на Запоріжжі знищив російську піхоту
https://focus.ua/uk/*******-novosti/679094-udar-himars-zsu-znishchili-okupantiv-na-zaporizhzhi-video

показать весь комментарий
18.11.2024 10:48 Ответить
Ще один самодур знайшовся ,та і "господарник добрий" маючи одні із найбільших покладів нафти в світі ця народ в цій країні один з найбідніших в латинській Америці ,зате він підтримує світове зло .
показать весь комментарий
18.11.2024 10:48 Ответить
У нас тоже господарники за 30 лет дай Боже. Столько ресурсов на територии Украины, мама не горюй. А живем, как голодранцы с протянутой рукой. Ресурсы нужно использовать, а не молиться на них. Будь бы я президентом, хотя бы до войны, выкопал бы весь бурштын к херам собачьим, и продал бы его кому там надо. А деньги в экономику. И так со всем нужно поступать. А не дрочить на ресурсы, шо мол они у нас есть и не использовать их.
показать весь комментарий
18.11.2024 10:52 Ответить
Мы же не Исландия или Норвегия, шо мол типа беречь ресурсы для будущих поколений. Видели мы это будущее поколение. Палят машины военным. Хер им а не ресурсы. Жить нужно сдесь и сейчас. И потреблять, потреблять, потреблять!!!!
показать весь комментарий
18.11.2024 10:58 Ответить
А шлунок не розірве,голодаючий.
показать весь комментарий
18.11.2024 11:47 Ответить
І "употрєблядь", употрєблядь", употрєблядь"!
показать весь комментарий
18.11.2024 12:09 Ответить
Так олигархи все що могли розікрали .
ОСЬ НАПРИКЛАД МІНЕРАЛЬНА ВОДА У КАРПАТАХ. Колись у 90 у Карпати понаїхали кауапських фсбєшників і вони скупали налом усе що бачили - заводи мін вод, санаторії, гранітні карьери.
СБУ ничого не бачило.
Мінеральну воду качають фурами. Наприклад головний лікар і володар санаторію Квитка Полонини завдяки допомозі Плюща протовкав собі багато скважин і викачав усю воду Лужанську. Зараз возить воду Поляна і доливає у Лужанську. Багато скважин в нього браконьєрських і він видгружає фури за нал . А нал завжди возив до голови Укрпрофоздоровниці і ГЕНПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ. І нихто його до сих пір у вʼязницю не посадив . До речі і податки роками не сплачував
показать весь комментарий
18.11.2024 11:01 Ответить
Ну так воровать не нада. Я не против олигархов, пусть будут себе. Но покупают сырье для своих заводов у государства по рыночным ценам. Не месторождения им давать или если давать, то контролировать добычу. Но у нас такого никогда не будет. Вся проблема государственных предприятий в Украине это их неконкурентность на ряду с частниками. И туда идут в основном работать люди малограмотные, кумы, дебилы по жизниили просто отсидеть. От чего там рентабельность кот наплакал и оно по итогу становится убыточным. Тут в корне реформировать нужно все. Даже наверное делать переатестацию и дипломы подтверждать на наличие знаний и умений, и гнать дебилов с предприятий, которые гвоздь в доску забить не смогут
показать весь комментарий
18.11.2024 11:07 Ответить
так 30 років так і робили - все викопували, продавали але гроші собі в карман
показать весь комментарий
18.11.2024 11:02 Ответить
Даже весь бурштын не смогли выкопать за 30 лет, хозяйники *** о мать
показать весь комментарий
18.11.2024 11:08 Ответить
самодуро
показать весь комментарий
18.11.2024 11:55 Ответить
Сабіга, зроби ноту протесту ЩОБ МАДУРА ЗАТКНУВСЯ НА ДОВГО.

а я би написала ма дуре « не твоя поросяча справа «
показать весь комментарий
18.11.2024 10:51 Ответить
заскавчали прихвостні пуйла
показать весь комментарий
18.11.2024 10:53 Ответить
Як подобається чути від таких "...нашу братську росію..."! Нарешті виявилося, хто для расєї і її вождів справжні брати - це країни з диктаторськими режимами, а то вічно нав'язувалися Україні в брати, а насправді завжди тягнули за собою на дно...
показать весь комментарий
18.11.2024 10:59 Ответить
іще одне пистеня...діток наших вбивати це не божевілля для цього конченого Дуро.
показать весь комментарий
18.11.2024 10:59 Ответить
і мадура, і синок трумпа співають в унісон
показать весь комментарий
18.11.2024 10:59 Ответить
Світ подивився на христіан і антихристів . Треба нагадати сину Трампа у кого руки у крові
показать весь комментарий
18.11.2024 11:02 Ответить
Недопрез захищає недокраїну!!! Всі дебіли такі схожі !!! Ще не висказався жовторилий сІ!!!!
показать весь комментарий
18.11.2024 11:01 Ответить
Сі дав добро на окупацію України три роки тому. І усі три роки в українських супермаркетах і в ЄПИЦЕНТРАХ більш 50% товарів з Китаю . І в ЕС також. Тількі США пробують вести торговельну війну з жовторилами
показать весь комментарий
18.11.2024 11:05 Ответить
На жаль це так!!!
показать весь комментарий
19.11.2024 14:44 Ответить
Покидьок покидка підтримує
показать весь комментарий
18.11.2024 11:07 Ответить
Ти **********, що і тобі прилетить.
показать весь комментарий
18.11.2024 11:08 Ответить
маДУРА і цим все сказано .
показать весь комментарий
18.11.2024 11:10 Ответить
Мене не дивує що мадура це сказала мене дивує як наші "журналісти" оперативно це знайшли і притягли в новини.
Одне з двох або вони регулярно переглядають іспаномовний канал Venezolana de Television в надії почути щось про Україну, або це зробила за них раша тудей...
показать весь комментарий
18.11.2024 11:22 Ответить
Дозвіл є. Зброї немає...
показать весь комментарий
18.11.2024 11:26 Ответить
гaндoн.
показать весь комментарий
18.11.2024 11:28 Ответить
Тварина чорносрака, на пальму!
показать весь комментарий
18.11.2024 12:13 Ответить
Там є кому дать триндюлєй, цьому Придуро...
показать весь комментарий
18.11.2024 13:27 Ответить
Братик. Лапотным
ну поплачь, братик пуйла, поплачь. Недолго тебе мозги морочить своему народу осталось
показать весь комментарий
18.11.2024 13:29 Ответить
Мадуро против злых анунаков
показать весь комментарий
18.11.2024 13:58 Ответить
То не має значення, що говорить президент Венесуели.
У них ''дружба'' з москалями з величезними дулями в кишенях.
Бо вони злосні конкуренти на ринку нафти.
Венесуела має просто гігантські найбільші у світі запаси нафти. Але є проблема - немає ******** технологій і ніхто не хоче ділитись.
Венесуела - одна з країн, які будуть ''хоронити'' ерефію...
показать весь комментарий
18.11.2024 14:59 Ответить