7450 посетителей онлайн

Армия РФ сейчас больше, чем 2 года назад, но ее качество снизилось, - глава Военного комитета НАТО Бауэр

Армія РФ більша, але її якість гірша: заява адмірала Бауера

Сухопутные войска РФ сейчас больше, чем в начале полномасштабного вторжения в феврале 2022 года, но их качество с тех пор снизилось.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters, об этом заявил председатель Военного комитета НАТО, адмирал Роб Бауэр.

"Качество этих сил снизилось", - сказал он, комментируя состояние оснащения сил и уровень подготовки российских военных.

"Сейчас россияне не представляют такой угрозы, как в феврале 2022 года, поэтому у нас есть немного времени, чтобы подготовиться", - добавил Бауэр.

По его словам, это означает увеличение инвестиций в оборонную промышленность.

Напомним, ранее СМИ сообщали, что Россия может планировать масштабное наступление в Курской области.

Топ комментарии
+3
Кількістю продавлюють - солдатів не шкодують
показать весь комментарий
25.11.2024 16:06
+2
Ура-ура, пабєда!
(пошепки) А шо там з українською армією? З кожним днем тілько крєпчаєт мабуть?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:12
+1
Низький рівень у болотних свинособак дасть за щоку передовій західній європейській армії (її не існує).
показать весь комментарий
25.11.2024 16:09
Комментировать
Сортировать:
На россії вже почали призивати 75 річних. Це чудово.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:02 Ответить
якість знизилася? типу обстріляних - досвідчених менше стало?

чи техніки менше стало? так вони м'ясом воюють.

нічого не зрозумів.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:05 Ответить
Низький рівень у болотних свинособак дасть за щоку передовій західній європейській армії (її не існує).
показать весь комментарий
25.11.2024 16:09 Ответить
та я щось теж так думаю
показать весь комментарий
25.11.2024 16:16 Ответить
Кількістю продавлюють - солдатів не шкодують
показать весь комментарий
25.11.2024 16:06 Ответить
"...у нас є трохи часу, щоб підготуватися" Джерело: https://censor.net/ua/n3521791

До чого пан голова військового комітету рекомендує готуватися? До ядерної війни? Чи до капітуляції ФРН, НАТО, всього "глобального Заходу", щоб не було "ескалації"?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:11 Ответить
Ура-ура, пабєда!
(пошепки) А шо там з українською армією? З кожним днем тілько крєпчаєт мабуть?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:12 Ответить
"Наразі росіяни не становлять такої загрози, як у лютому 2022 року, тому у нас є трохи часу, щоб підготуватися"

І радісно прошепотів: чим більше російського і корейського лайна впаде на голови українців, і чим більше російської армії передохне в Україні, тим менше цього лайна впаде на країни НАТО.

Ще й коли продовжимо скорочувати допомогу чи давати її в кредит/за копалини - взагалі буде пісня
показать весь комментарий
25.11.2024 16:17 Ответить
С такими умными адмиралами НАТО далеко пойдет.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:18 Ответить
А якість ЗСУ покращилась ?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:19 Ответить
В НАТО - придурки себе втішають
ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ВЗЯТИ УКРАЇНУ ДО НАТО З ТАКИМ ПРОФЕСІЙНИМ ВІЙСЬКОМ , ходять слухи що західні лидери хочуть піти на поступки хутину І СКОРОТИТИ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ І В НАТО НЕ БРАТИ