10519 посетителей онлайн
6 140 65

За первый же день работы "є Підтримки" - уже более 2 миллионов 100 тысяч заявок на выплату 1000 гривен, - Зеленский

Володимир Зеленський

В первый день работы "єПідтримка" было получено более 2 миллионов 100 тысяч заявок на выплату 1000 гривен.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом написал президент Украины Владимир Зеленский.

"В частности, почти полмиллиона заявок на выплату детям. "єПідтримка" работает для каждого и каждой в Украине - и для взрослых, и для детей. Важны цифры, которые доказывают своевременность программы. Средства можно будет направить для оплаты украинских товаров и услуг, в частности - коммунальных услуг, украинских лекарств, железнодорожных билетов, украинских книг. Есть возможность направить выплату на поддержку Сил обороны Украины через волонтерские фонды", - отметил Зеленский.

Также он добавил, что средства можно получить в течение 3 месяцев - до 28 февраля, а потратить до конца 2025 года.

"Тысяча Зеленского"

Напомним, с сегодняшнего дня украинцы могут подавать заявки на выплату "тысячи от Зеленского".

Как сообщалось, ранее президент Украины Владимир Зеленский поручил правительству ввести с 1 декабря новую программу поддержки населения - по 1 тыс. грн на человека.

Впоследствии первый заместитель министра экономики Алексей Соболев заявил, что государственную помощь в размере 1 тыс. грн, которую с декабря смогут получить украинцы, будут начислять на карточку "Національний кешбек".

В Кабмине и в правящей партии "Слуга народа" утверждали, что на выплаты потратят средства от международных партнеров, которые не успевают освоить до конца года. Однако впоследствии председатель Комитета Верховной Рады по вопросам бюджета Роксолана Пидласа признала, что на инициированную Зеленским программу потратят остатки средств Фонда общеобязательного государственного социального страхования, которые образовались в прошлом году и не были использованы Министерством экономики в 2024 году.

В таком случае на финансирование выплат по 1000 гривен направят часть внутренних доходов госбюджета, а не средства международных партнеров, следовательно, эти средства можно было бы потратить на оборону.

Подробнее читайте в материале БизнесЦензора: "Тисяча Зеленського": де візьмуть гроші

Топ комментарии
+31
Люди самі обрали шлях жебрацтва у 2019 році, бо думали лупою замість голови. Причина і наслідки.
Як казав класик, нарід який обирає циркового пуделя замість сторожового пса не хоче існувати, а хоче бути або рабом або знищеним
показать весь комментарий
01.12.2024 21:55
+27
зробили з людей жебраків зелені покидьки
показать весь комментарий
01.12.2024 21:50
+18
На фото Зеленский выписывает тысячу каждому лично.
показать весь комментарий
01.12.2024 21:54
Комментировать
Сортировать:
зробили з людей жебраків зелені покидьки
показать весь комментарий
01.12.2024 21:50 Ответить
Люди самі обрали шлях жебрацтва у 2019 році, бо думали лупою замість голови. Причина і наслідки.
Як казав класик, нарід який обирає циркового пуделя замість сторожового пса не хоче існувати, а хоче бути або рабом або знищеним
показать весь комментарий
01.12.2024 21:55 Ответить
Нажаль, від цієї катастрофи страждають не тільки зебіли, які це чучело обрали...
показать весь комментарий
01.12.2024 22:30 Ответить
Що правда то правда. Шкода тільки що більшість тих ЗЕбілів розїхалась по світу, а не насолоджується своїм вибіром
показать весь комментарий
01.12.2024 22:59 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2024 22:16 Ответить
З цих людей і робити не треба. Льоню-космоса пам'ятаєте?
показать весь комментарий
01.12.2024 22:43 Ответить
урря ! гей-гойда !
всі за тисячою в очєрєдь, сукіни дєті !!!!

а Курахове з Великими Новосілками вже вофка здав?
чи хлопці де тримаються, зціпивши зуби.... ?

курва!
показать весь комментарий
02.12.2024 00:58 Ответить
Нова забавка для ішака.
показать весь комментарий
01.12.2024 21:52 Ответить
Да что вы так негативно то все? Представьте, что это вам на мясо для шашлыков, 3 кила ошейка, можно обожраться от души
показать весь комментарий
01.12.2024 21:52 Ответить
там і на скумбрію по 8 грвн вистачить з головою!
показать весь комментарий
01.12.2024 21:55 Ответить
Краще би категорію А1 скасували!
показать весь комментарий
01.12.2024 21:52 Ответить
На фото Зеленский выписывает тысячу каждому лично.
показать весь комментарий
01.12.2024 21:54 Ответить
Зі свого особистого оахунку.
показать весь комментарий
01.12.2024 22:03 Ответить
З рахунку скумбрія, на який зайшли гроші від кацапів. Хто пам'ятає кацапи платили тим хто здавав позиції військових у 2014 році
показать весь комментарий
01.12.2024 22:06 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2024 22:04 Ответить
нє мєшайтє аріфмєтіку вофкє !

одібрав через налоги десять тисяч кожного місяця, а віддав одну раз на рік.

уррррряяя!

.
показать весь комментарий
02.12.2024 01:01 Ответить
Гайда по алкомаркетам!!!
показать весь комментарий
01.12.2024 21:54 Ответить
Війна це десь там далеко , а Українська Армія оснащена шо аж Ізраїль заздрить.
показать весь комментарий
01.12.2024 21:57 Ответить
Гуляй рванина
показать весь комментарий
01.12.2024 22:19 Ответить
а фуля, тепер кожен солдат собі нову лопату купить !

.
показать весь комментарий
02.12.2024 01:03 Ответить
.... нагадую для недолугих, треба дати можливість заробляти людям ,а не чекати на подачки...
показать весь комментарий
01.12.2024 21:56 Ответить
Популістка і приятельниця ***** Тимошенко, будучи при владі, в "тлустих нульових" заміняла свою "юлькіну тисячку" на 200 долярів, бо їх тоді було хоч "завались", а гривня була в дефіциті.
Тож жадібний до "халяви" піпл по старій пам'яті кинувся за "вовкиною тисячкою" у $25, не шкодуючи при цьому загадити свої смартфони шпигунськими дієдодатками.
Воістину: "все нове - це добре забуте старе" (c).
показать весь комментарий
01.12.2024 22:03 Ответить
Ой да ладно, дія еще со времен ковидлы у многих стоит. Тогда нада была шоб шнырять без опаски от ментов. Щас у многих стоит "абырвалг+", так что про шпионское ПО это вы драматизируете
показать весь комментарий
01.12.2024 22:10 Ответить
Узнаю, що хтось з знайомих повівся на це лайно - руки більше не подам, не кажучи про гроші у борг чи допомогу.
показать весь комментарий
01.12.2024 22:04 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2024 22:10 Ответить
А ты не ной а сделай Зеленскому назло. Возьми тысячу и перечисли ее нашим парням на дроны. Для етого уже предусмотрена отдельная кнопка.
показать весь комментарий
01.12.2024 22:17 Ответить
І додати ще один пойнт до його піару. Йому ж насрати, як вони будуть використані. Головне, що беруть.

А задонатити на дрони я можу і з чесно зароблених, а не спизжених з бюджету.

Хоча, якщо це засіб заспокоїти себе і приспати сумління, то вперед.

А за скільки ти дупою готовий торгувати?
Гроші можна буде задонатити на ЗСУ.
показать весь комментарий
01.12.2024 22:28 Ответить
Ето деньги не с бюджета, а из замороженных росийских активов. Но прямо на военные нужды ети деньги потратить нельзя. Только через третьи руки и через донаты
показать весь комментарий
01.12.2024 22:35 Ответить
Кабінет міністрів вирішив забрати гроші з програм підтримки бізнесу та розмінування і надати додаткові 3,8 млрд грн цього року на програму кешбеку і на програму "Зимова єПідтримка", яку в народі прозвали "тисячею Зеленського"
показать весь комментарий
01.12.2024 22:40 Ответить
А ти у колхозі живеш?

Прикинь - економіка це працюючий бізнес.
Хоча пролетарю з класовою ненавистю мабуть краще отримувати подачки ніж заробляти...

Ок. Ти ненавидиш бізнесменів разом з фермерами, які страждають від віцськових дій.
А розмінування теж не потрібно?
показать весь комментарий
01.12.2024 22:49 Ответить
Я скептически отношусь к бизнесу и бизнесменам которые подсасывают втихаря деньги у государтсва тобишь у украинского народа.
Вау,,, кто удалил мой комент сверху? Обиженные бизнесмены сидящие на подсосе у государства?
показать весь комментарий
01.12.2024 23:02 Ответить
В методичке только про активи було!
показать весь комментарий
01.12.2024 22:45 Ответить
Дякую лідору нації за подачку!Аве лідору!На царство довічне "того що не втік"!
показать весь комментарий
01.12.2024 22:04 Ответить
А більше крутих новин немає окрім вавиної тисячі? Все у нас вже добре в країні?
показать весь комментарий
01.12.2024 22:07 Ответить
боже чим воно гордиться бо по всьому іншому повна срака та давай сьогодні вже антракт бо всі втомилися від цих пустих статистичних переказів за сьогодні
артист больших и малих театров сегодня в ударе
показать весь комментарий
01.12.2024 22:07 Ответить
Пішла жара!
показать весь комментарий
01.12.2024 22:11 Ответить
Вечер в хату
показать весь комментарий
01.12.2024 22:22 Ответить
Бидло.
показать весь комментарий
01.12.2024 22:12 Ответить
До 24:00 ще завгосп має заявити про 2,5 млн заявок на тищу
,
показать весь комментарий
01.12.2024 22:12 Ответить
Ця 1000 грн і є тим потужним планом?

показать весь комментарий
01.12.2024 22:13 Ответить
Новий фільм можна зняти: "Гарі Потер і Зеліна тисяча"!
показать весь комментарий
01.12.2024 22:17 Ответить
https://x.com/Rooftop564



https://x.com/Rooftop564

Петр Петров



https://x.com/Rooftop564

@Rooftop564


https://x.com/Rooftop564/status/1863250623757439246

Ще нагадаю. Ніякої "тисячі Зеленського" не існує. Бо Зеленський по закону навіть не може її призначити. Тисячу призначає Кабмін. Гроші на це взято з недовкрадених грошей українського же народу. Ні Зеленський, ні Шмигаль жодної копійки сюди не вкладають. Це наші гроші.
показать весь комментарий
01.12.2024 22:13 Ответить
А взагалі, тепер усі, від опозиції до 73%-го елехторату будуть до самого нового року говорити про цю тисячі. Не про проблеми на фронті, втрачені міста, загрозу для інших населених пунктів, навіть не про прокурорів-інвалідів та міни. Всі розмови про 1000. Від похвальби до критики. Всі при ділі, заклопотані обговореннями.
Отак от, відносно легко, перебивається негативна повістка. Наслідки звісно будуть, адже якщо про проблему не говорити, то вона нікуди і не зникне, ну і нестача коштів на ЗСУ звісно буде ще більшою. Ну і пару (а напевно і більше) голосів на виборах теж додасть.
Просто черговий приклад, що зелені не такі і дурні - просто свій розум вони застосовую лише для власної вигоди.
показать весь комментарий
01.12.2024 22:15 Ответить
Завтра на работе буду коллег подъйобывать, мол ну что получили Зелину тысячу ?
показать весь комментарий
01.12.2024 22:18 Ответить
Може так статися, що підйобка перетвориться у розчарування у людях.
показать весь комментарий
01.12.2024 23:04 Ответить
А цей вже рахує свій лохторат для майбутніх виборів... Зараз почнуть баблом закидати охлос.
показать весь комментарий
01.12.2024 22:18 Ответить
ахмєтов, пінчюк, кучьма вже падалі заявкі?
показать весь комментарий
01.12.2024 22:22 Ответить
Где-то заплакал Коля Азаров
показать весь комментарий
01.12.2024 22:26 Ответить
кіля азіров
показать весь комментарий
01.12.2024 23:23 Ответить
Краще б ти, зе!пдр виготовив 2.3 млн ракет та дронів на 1000 км!!!
показать весь комментарий
01.12.2024 22:25 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2024 22:27 Ответить
Вова Підрахуй? )
показать весь комментарий
01.12.2024 22:32 Ответить
Вава хароший,по гривне за день войны прое..аной зелидером.
показать весь комментарий
01.12.2024 22:53 Ответить
Зеленский, як передаточна деталь. Лапшать йому, він лапшить на камеру.
показать весь комментарий
01.12.2024 23:00 Ответить
Кінець епохи бідності.Через тиждень буде 30 мільйонів
показать весь комментарий
01.12.2024 23:19 Ответить
це перемога
показать весь комментарий
01.12.2024 23:21 Ответить
Это хорошо или плохо
показать весь комментарий
01.12.2024 23:42 Ответить
раджу цю славетну тисячку подарувати бубочці на білет, нехай вже пі@@дує на@@ер з України!
показать весь комментарий
02.12.2024 00:24 Ответить
Знецінене слово «підтримка» . Подачку видає за підтримку. Барин кинув кісту обгризену в натовп, жеріть злидні, сьогодні пан добрий. Підтримка, це про розіиток чи стабілізацію. Подачка це про дрібязок для понтів пана
показать весь комментарий
02.12.2024 06:24 Ответить
показать весь комментарий
02.12.2024 06:44 Ответить
Тепер знаю точну кількість манкуртів.
показать весь комментарий
02.12.2024 07:11 Ответить
Вібірі мєня, Вібірі мєня, зЄжабу нещастя вчорашнього дня