7982 посетителя онлайн
2 817 51

Раде предлагают назначить Чернышова министром национального единства

Міністерство національної єдності може очолити Чернишов

Верховной Раде предлагают назначить главу "Нафтогаза" Алексея Чернышова на должность вице-премьер-министра - министра национального единства Украины.

Соответствующий проект постановления зарегистрирован в парламенте, передает Цензор.НЕТ.

Инициатором является нардеп "Слуги народа" Андрей Задорожный.

Министерство национального единства

20 августа 2024 года президент Владимир Зеленский анонсировал создание "министерства украинского единства" для украинцев за рубежом.

Впоследствии он заявил, что до конца года будет представлена кандидатура его главы.

Топ комментарии
+13
Прізвище на -ов нащадок окупантів
показать весь комментарий
03.12.2024 13:39 Ответить
+10
То он ти яка - українська національна єдність ! ....
показать весь комментарий
03.12.2024 13:42 Ответить
+9
У него поему на морде лица написано кто он по национальности. Такой же гнусавый как и зеля
показать весь комментарий
03.12.2024 14:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Прізвище на -ов нащадок окупантів
показать весь комментарий
03.12.2024 13:39 Ответить
Треба ж щоб відчули, хто в домі хазяїн. Десь в Америці вже був би Чернишофф...
показать весь комментарий
03.12.2024 13:45 Ответить
А от і ні.
В штатах він би відразу став Блекманом.
показать весь комментарий
03.12.2024 13:53 Ответить
Блекманов то в Ізраїлі. В США був би просто містер Блек
показать весь комментарий
03.12.2024 13:59 Ответить
Він взагалі з ''кошерних'' - а там ну дуже різноманітні ''традиції'' мімікрії...
показать весь комментарий
03.12.2024 14:05 Ответить
В Ізраїлі був би Шварцов.
показать весь комментарий
03.12.2024 14:08 Ответить
А щодо ''блек'' - то на сьогодні в штатах це не політ-коректно.
показать весь комментарий
03.12.2024 14:09 Ответить
ліберзоном
показать весь комментарий
03.12.2024 14:05 Ответить
Черниш - українське прізвище. В 20 сторіччі НКВДісти в паспортних столах мали вказівку русіфіковувати, де завгодно. Черниш став Чернишовим.
показать весь комментарий
03.12.2024 13:59 Ответить
У него поему на морде лица написано кто он по национальности. Такой же гнусавый как и зеля
показать весь комментарий
03.12.2024 14:00 Ответить
Ви ніби то з Харкова, мали би знати свого земляка.
Цей ''жираф'' взагалі з гнізда Фельдмана (Барабашово).
Так що він з ''кошерних'' - він не українець.
показать весь комментарий
03.12.2024 14:19 Ответить
Взагалі по великому рахунку -
''ОВ'' - це закінчення в прізвищах москалі вкрали в Болгар.
А щодо цього ''жирафа'' з Харкова - то там взагалі зовсім інша ''кошерна'' історія, пов'язана з Фельдманом.
показать весь комментарий
03.12.2024 14:00 Ответить
в Міністерстві Ротації
показать весь комментарий
03.12.2024 13:42 Ответить
🤡
показать весь комментарий
03.12.2024 13:40 Ответить
Це, щоб накласти лапу на незалежну допомогу українців за кордоном ?
показать весь комментарий
03.12.2024 13:41 Ответить
А шо то міністерство та міністр робити будуть? ********** для ЗСУ як прикордонники та дрони як держспецзвязок закупати?
показать весь комментарий
03.12.2024 13:42 Ответить
млядь,він що вундеркінд ? чи вже нахапався і на бла-бла потянуло ?
показать весь комментарий
03.12.2024 13:42 Ответить
То он ти яка - українська національна єдність ! ....
показать весь комментарий
03.12.2024 13:42 Ответить
Єдності з ким,єдності у чому?! "Все люди братья" ми вже проходили-брехня!
показать весь комментарий
03.12.2024 13:43 Ответить
тепер запануем?
показать весь комментарий
03.12.2024 13:43 Ответить
Пани в Польщі. У нас мущіна, женщіна, маладой чєлавєк...
показать весь комментарий
03.12.2024 13:49 Ответить
у своїй сторонці?
показать весь комментарий
03.12.2024 13:50 Ответить
Своїй.
показать весь комментарий
03.12.2024 14:10 Ответить
Більше міністерств , хороших і різних - так переможемо !
показать весь комментарий
03.12.2024 13:48 Ответить
Заступниками, радниками, охоронцями, сексретарками і пресс-сосаше.
показать весь комментарий
03.12.2024 14:18 Ответить
почему так мало министерств в Украине надо больше министров которые ездят на лисапедах
показать весь комментарий
03.12.2024 13:48 Ответить
Точно!Нет,почему-то,"Министерства велосипедного транспорта".
показать весь комментарий
03.12.2024 14:03 Ответить
Не підказуйте бо зелені створять.
показать весь комментарий
03.12.2024 14:16 Ответить
Міністерств з таким їпанутими назвами і керівниками неукраїнського походження потребує лише тоталітарна диктатура.
показать весь комментарий
03.12.2024 13:52 Ответить
как бы охарактеризовал фразу "национальное единство"?

ChatGPT сказал:

Фраза "национальное единство" обычно используется для обозначения состояния согласия, солидарности и сплоченности среди граждан одной страны, несмотря на их различия в культуре, языке, вероисповедании или политических взглядах. Она подразумевает, что люди чувствуют себя частью единого целого - нации - и готовы работать вместе на благо общества и государства.

показать весь комментарий
03.12.2024 13:53 Ответить
показать весь комментарий
03.12.2024 13:55 Ответить
А якщо одним словом, то какаяразніцанакакомязикєразгаварівать.
показать весь комментарий
03.12.2024 14:03 Ответить
+УПЦ МП обнять и пацелавать
показать весь комментарий
03.12.2024 14:11 Ответить
Добре хоть не берію...
показать весь комментарий
03.12.2024 13:56 Ответить
А Ви що багато бачили чиновників від Зевлади з українським корінням? Не знаю статистики, але на мою думку, в основному переважають етнічні роzziяни та євреї, ну і один татарин для "єдності"! Якщо що, то арахамія безнаціональний, типічний підар зі слуг!
показать весь комментарий
03.12.2024 14:11 Ответить
Он не татарин, он крымский грузин как по мне
показать весь комментарий
03.12.2024 14:12 Ответить
Це щось міняє?
показать весь комментарий
03.12.2024 14:28 Ответить
міністерство потужної єдності та незламності
показать весь комментарий
03.12.2024 14:11 Ответить
Єдності кого з ким? Це під цього Черниша треба нове міністерство створювати? А в нас хіба не війна чи грошів забагато? Може краще його на фронт командиром роти у піхоту??
показать весь комментарий
03.12.2024 14:13 Ответить
Міністерство національної **********?
показать весь комментарий
03.12.2024 14:19 Ответить
Цей дядя буде уособлювати єдність кого з ким?

Єрмака з баблом?
показать весь комментарий
03.12.2024 14:20 Ответить
УРА - тепер у нас буде Міністерство ''кошерної'' єдності з ''кошерним'' міністром.
А Українцям взагалі потрібно тихесенько сидіти і не ''вимахуватись''.
А то Зєля після чергового ''плану'' ще не таке придумає....
показать весь комментарий
03.12.2024 14:32 Ответить
Посада є. Кандидата знайшли. Обов'язків немає. Що він буде об'єднувати ? Кого ? Я з ними об'єднуватись не бажаю !!! Йдіть *****, прострочені ! Сказав так, бо Лідор дозволяє собі це теж. Хоча по статусу він має бути дипломатичним. А як людина ще й хоробрим не тільки під охороною, а й в окопі. Око в око з ворогом.
показать весь комментарий
03.12.2024 15:32 Ответить
Зверніть увагу на офіційну мету створення цього так званого міністерства, про що заявив Зеленський - співпраця з українцями, які виїхали в різні часи з України.
Разом з тим Зєля неодноразово заявляв, що він вважає українцями усіх, хто будь-коли виїхав з України незалежно від етнічного походження.
Тепер з потенційним призначенням на цю посаду свого ''соплємєнніка'', Зеленський чітко дає усім зрозуміти хто саме буде в пріоритеті і на що саме в першу чергу будуть скеровувати державні кошти...
А дехто ще досі дивується - звідки береться отой антисемітизм...
Саме такі, як Зеленський і його злодійська банда і є першочерговими провокаторами антисемітизму.
показать весь комментарий
03.12.2024 15:49 Ответить
Взагалі-то Україні потрібен Уряд національної єдності, а не нове міністерство з такою ж назвою. Щось мені знається, що зелень грає в наперстки. В реалі хто буде достеменно докопуватися, що ж там було створено, уряд чи міністерство. А якщо і виникнуть якісь підозри, то зелені все спишуть на складнощі перекладу
показать весь комментарий
03.12.2024 16:57 Ответить
Ще один міністр з купою помічників всі заброньовані, які нафіг нікому не потрібні, але всі вони будуть отримувати зарплатні вищі ніж у військових на нулі. Зелена банда у всій своїй красі.
показать весь комментарий
03.12.2024 16:58 Ответить