4380 посетителей онлайн
3 158 25

В воинских частях ВСУ появится должность закупщика, - эксперт по военным закупкам Сильвестров

У військових частинах з’явиться посада закупівельника

В воинских частях Вооруженных Сил Украины появится новая должность - закупщик.

Об этом в своем фейсбуке написал эксперт по вопросам военных закупок Евгений Сильвестров, передает Цензор.НЕТ.

"Министр обороны утвердил решение по представлению Генштаба, и это действительно большой прорыв. Кто следит за моими сообщениями, тот знает, что мы с командой боролись за это больше года. И вот - результат!" Это не просто формальность, а реальный шаг к профессиональным закупкам в Вооруженных Силах", - подчеркнул он.

Сильвестров также поблагодарил всех, кто присоединился к этому процессу, и команду, которая сделала это возможным.

И добавил, что это решение "станет основой для дальнейших крутых изменений".

Топ комментарии
+9
У військових частинах ЗСУ з'явиться посада закупівельника

Хароша посада, героїчна!
показать весь комментарий
04.12.2024 00:05 Ответить
+3
Сколько будет стоить устроиться на такую посаду, не пишут? Как гритца, если нужно спрашивать значит ты не можешь себе этого позволить.
показать весь комментарий
04.12.2024 00:17 Ответить
+3
Озвучьте прайс будь-ласка!
показать весь комментарий
04.12.2024 02:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У військових частинах ЗСУ з'явиться посада закупівельника

Хароша посада, героїчна!
показать весь комментарий
04.12.2024 00:05 Ответить
Мдя, за самоокупаемостью повыше отдела кадров будет.
показать весь комментарий
04.12.2024 10:20 Ответить
показать весь комментарий
04.12.2024 13:18 Ответить
Сколько будет стоить устроиться на такую посаду, не пишут? Как гритца, если нужно спрашивать значит ты не можешь себе этого позволить.
показать весь комментарий
04.12.2024 00:17 Ответить
Ці обов'язки покладуть на старшину головного сержанта.
показать весь комментарий
04.12.2024 14:13 Ответить
Який "прохідний бал"в "зелених"?
показать весь комментарий
04.12.2024 02:00 Ответить
Озвучьте прайс будь-ласка!
показать весь комментарий
04.12.2024 02:12 Ответить
" Купуємо металолом, гарбузове насіння ,горіхи ,перини ,аккумууууляторииииии!
показать весь комментарий
04.12.2024 05:42 Ответить
Ну ось. Совок рулит. Завхозы оговтуются и набирают вес. твою ж то мать, таки
показать весь комментарий
04.12.2024 15:25 Ответить
Такі знав і в коментарях почнеться. Ви читаєте взагалі що пишуть? Це формальність. Люди які займається закупівлями ВЖЕ є (дивина прям), просто тепер це оформили офіційно.

Єдине на знаю чи спростить це роботу чи навпаки. Бо враховуючми що це армія (совкодрочерна паперова армія), то це скоріш за все додость бумажок. Тепер заявки на закупівлі будуть писать не лише командиру частини, а ще й одна ланка додасться - спочатку всі будуть писати заявки закупівельнику, а закупівельник буде писати на командира частини.
показать весь комментарий
04.12.2024 08:18 Ответить
прокладку легалізували нарешті
показать весь комментарий
04.12.2024 09:03 Ответить
Ви ретельно перевірте рухоме/нерухоме майно рідних та близьких існуючих та звільнених зампотилів рівня бригада - батальон, нач. служби ПММ, це дуже цікаві для "органів" посади в ЗСУ. Не лінуйтесь.
показать весь комментарий
04.12.2024 09:24 Ответить
Навіть розпіарений "аудит Сирського" накрився мідним тазом по цілком зрозумілим причинам, а ви пропонуєте замахнутися на "святе"...
показать весь комментарий
04.12.2024 10:18 Ответить
та и службы РАВ не мешало бы проверить...
показать весь комментарий
04.12.2024 10:46 Ответить
Оце хтось заробить !
показать весь комментарий
04.12.2024 09:29 Ответить
Сама корумпована посада в частині після начфіна?
показать весь комментарий
04.12.2024 09:45 Ответить
А як це фінік корумпованим може бути?
показать весь комментарий
04.12.2024 10:05 Ответить
Ще одна хлібна посада. А ви друзья как не садитесь (які посади не вводьте) а в керівників держави не годитесь. Так, Сталін був кровавтим диктатором, але снаряди робили якісно. Ті що за них відповідали знали, що снаряди, які не вибухають= стінка для них. Причому негайна. Тому Сталін і переміг.
показать весь комментарий
04.12.2024 10:42 Ответить
Це підтверджує тезу- добро повинно бути з кулаками, а інакше, коли воно беззубе, то буде получати завжди. Висновок- безкарність народжує ще більше зла.
показать весь комментарий
04.12.2024 12:26 Ответить
и еще так героически отчитались! . не про створення сержантской школы, военного училища, госпиталя нового, а ***** про закупочного омбудсмена в части!)) вы серьезно???
показать весь комментарий
04.12.2024 10:48 Ответить
а насправді, все вирішує, якийсь непримітний старший прапорщик вздрачньов!
бо, тільки він підписує акти прийняття списання.
****************......
показать весь комментарий
04.12.2024 11:04 Ответить
Тут і Сталіна вже згадують і прапорщиків (яких вже давно немає). Коні!!
Я вже два роки закупівельник - кому віддати посаду?? Я доплачу!!!! Нічого окрім гемору немає!! Купа начальників зі своїми забаганками, а всі запити правоохоронних органів до одного тебе!! Все утримання служби за свій рахунок. Ні посади, ні забезпечення, ні доплати!!
Я повторюю!!! Кому віддати посаду, я доплачу!!
Діванні ЕКЗПЕРДИ!!
показать весь комментарий
04.12.2024 12:04 Ответить
О-ля-ля, який клондайк
показать весь комментарий
04.12.2024 13:29 Ответить
А відкатчика коли з'явиться?
показать весь комментарий
05.12.2024 08:37 Ответить