9290 посетителей онлайн
2 711 18

Венгрия ничего не обсуждала с Украиной и не предупреждала о своих контактах с Москвой, - ОП

Радник Зеленського відреагував на заяви Орбана про нібито відмову Зеленського від різдвяного перемир’я

Премьер Венгрии Виктор Орбан заявил, что президент Владимир Зеленский якобы отказался от идеи "рождественского перемирия". Однако венгерская сторона ничего подобного с Украиной не обсуждала.

Об этом в комментарии Суспільному заявил советник Зеленского Дмитрий Литвин, передает Цензор.НЕТ.

По словам Литвина, венгерская сторона "не предупреждала Украину о своих контактах с Москвой".

Как и всегда, Украина не уполномочивала Венгрию ни на что. Как и всегда, Украина в ежедневном режиме работает для освобождения пленных, и уже две недели продолжаются соответствующие контакты по значительному обмену до конца года", - отметил он.

Советник Зеленского отметил, что Украина настроена на полноценный мир, и чтобы этого достичь, делает все в "координации с партнерами" - с Америкой, Европой, другими союзниками.

"Как и всегда, нужен не пиар, а справедливый мир, не разговоры, а надежные гарантии безопасности", - добавил Литвин.

Что предшествовало?

Напомним, ранее премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил, что предложил Украине и РФ сделать рождественское перемирие и масштабный обмен пленными.

Также Орбан после встречи с избранным президентом США Дональдом Трампом провел телефонный разговор с российским диктатором Владимиром Путиным.

Топ комментарии
+9
"Як і завжди, потрібні не піар, а справедливий мир, і не балачки, а надійні гарантії безпеки" Джерело: https://censor.net/ua/n3524644

Ну майже точна оцінка дій ОПи!
Але є невеличкі нюанси... Те, що дії ОПи прямо протилежні їхнім заявам - то вже, мабуть, і сліпі бачать, а що у розумінні Банкової є "справедливий мир" - мабуть тільки Патрушев (після Оману) знає... Ну а про піар - то взагалі шедеврально: стільки бабла з бюджету на власний піар, скільки витрачає НЕ ДЕРЖАВНИЙ орган під назвою "Офіс Президента", навіть всі інтернет-магазини, разом узяті, на рекламу себе/товару не витрачають, мабуть...
показать весь комментарий
11.12.2024 21:35 Ответить
+7
Мадярські фашики давно ведуть проти України інформаційну війну.
показать весь комментарий
11.12.2024 21:27 Ответить
+7
Політична повія.
показать весь комментарий
11.12.2024 21:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Мадярські фашики давно ведуть проти України інформаційну війну.
показать весь комментарий
11.12.2024 21:27 Ответить
Політична повія.
показать весь комментарий
11.12.2024 21:29 Ответить
👍
показать весь комментарий
11.12.2024 21:44 Ответить
Підстилка пуйла щебече згідно мандрички....
показать весь комментарий
11.12.2024 21:29 Ответить
Чого ним так шибає? - він вже и так на 20 р ********
показать весь комментарий
11.12.2024 21:30 Ответить
У кацапів "Рожество" через два тижні після нормального. Про яке різдвяне перемир'я могла йти мова?
показать весь комментарий
11.12.2024 21:31 Ответить
Наснилось орбану різдвяна ніч, велика свиня на столі та дзвіночки. Ось тільки він не зрозумів чиї ці дзвіночки були. Чи з пекла, чи зі свинарника.
показать весь комментарий
11.12.2024 21:31 Ответить
А іншої ночі йому наснилося найстрашніше жахіття у його нікчемному житті. Начебто прокидається він у своєму пентхаусі і кличе слугу "Hé, István, hozd ide a reggeli kávémat és a Szalagos Fánkot!!" Раз, другий кличе -- ніхто не відповідає. І тільки рота розкрив третій раз кликати, аж раптом хтось х%як по мордяці зі словами "Ти чьо а%єл, ти в хантимансійскє!"
показать весь комментарий
11.12.2024 21:42 Ответить
"Як і завжди, потрібні не піар, а справедливий мир, і не балачки, а надійні гарантії безпеки" Джерело: https://censor.net/ua/n3524644

Ну майже точна оцінка дій ОПи!
Але є невеличкі нюанси... Те, що дії ОПи прямо протилежні їхнім заявам - то вже, мабуть, і сліпі бачать, а що у розумінні Банкової є "справедливий мир" - мабуть тільки Патрушев (після Оману) знає... Ну а про піар - то взагалі шедеврально: стільки бабла з бюджету на власний піар, скільки витрачає НЕ ДЕРЖАВНИЙ орган під назвою "Офіс Президента", навіть всі інтернет-магазини, разом узяті, на рекламу себе/товару не витрачають, мабуть...
показать весь комментарий
11.12.2024 21:35 Ответить
Чому ніхто на призвіще Литвин коментує вирази нікого на національність угорець? Риторичне питання.
показать весь комментарий
11.12.2024 21:37 Ответить
На Орбана не можна дзявкотіти, це ж бізнес партнер ху@ла і зермаків.
показать весь комментарий
11.12.2024 21:45 Ответить
Для опи є рояль
показать весь комментарий
11.12.2024 21:46 Ответить
дід-орбі брехун.
показать весь комментарий
11.12.2024 21:48 Ответить
Не знаю щодо Орбана, а от в ОП у нас точно всі брегуни і зрадники, тому їм вірити точно не варто.
показать весь комментарий
11.12.2024 22:59 Ответить
А хто це така , ОП ?
показать весь комментарий
11.12.2024 22:10 Ответить
Нема в кацапів святих днів.
В нелюдив святи тільки - хаос, катастрофа, армагедон.
показать весь комментарий
11.12.2024 22:10 Ответить
Таку 5 точку відгодував вітьок, а бач , на 4 стільця не вистачає...годуйся ще, вітьок ...
показать весь комментарий
11.12.2024 22:33 Ответить
Вітюша ще запропонував здаватися поки х......ще живе, бо прийде Рудий і таке покаже Україні.
показать весь комментарий
11.12.2024 23:41 Ответить