7438 посетителей онлайн
7 622 58

Зеленский изменил состав Ставки Главнокомандующего

Зеленський оновив склад Ставки верховного головнокомандувача

13 декабря президент Украины Владимир Зеленский обновил состав Ставки верховного главнокомандующего.

Как информирует Цензор.НЕТ,соответствующий указ №854/2024 опубликован на сайте главы государства.

Так, Зеленский постановил ввести в персональный состав Ставки назначенных 29 ноября заместителя председателя Офиса президента Павла Палису и командующего Сухопутными войсками Вооруженных Сил Украины Михаила Драпатого.

Этим же указом Зеленский вывел из Ставки бывшего командующего Сухопутными войсками Вооруженных сил Украины Александра Павлюка.

Что предшествовало?

Напомним, 29 ноября 2024 года Зеленский назначил Михаила Драпатого новым командующим Сухопутных войск ВСУ, а Олега Апостола - заместителем главнокомандующего.

В тот же день он назначил командира 93-й механизированной бригады ВСУ "Холодный Яр" полковника Павла Палису заместителем руководителя Офиса Президента.

Топ комментарии
+43
Велике ніщо тасує людей, як карти в колоді.
Маруся Звіробій:

Ішов 2025 рік, ті хто вміє читати, вже в цій країні нічого не вирішують, тому спроби щось писати нічого не дають. Стадо баранів, що зірвалось бігти в прірву в 2019му, знесли все на своєму шляху. Навіть самих себе. То страшне відчуття, попасти в рух, що несеться на знищення по інерції. Вперше я не надіюся, що 2025 буде кращим. Я точно усвідомлено знаю, що він буде гіршим, якщо не останнім.

Спасіба. Паржалі.
показать весь комментарий
13.12.2024 22:13
+10
А склад технологічної ставки змінив чи тільки звичайної? Ставок багато всіляких і різних а Сонцесяйніший у нас один!
показать весь комментарий
13.12.2024 22:17
+9
Ну не укріплення ж будувати! А треба продемонструвати, що ти не тільки в спортзалі час проводиш.
показать весь комментарий
13.12.2024 22:23
Комментировать
Сортировать:
Велике ніщо тасує людей, як карти в колоді.
Маруся Звіробій:

Ішов 2025 рік, ті хто вміє читати, вже в цій країні нічого не вирішують, тому спроби щось писати нічого не дають. Стадо баранів, що зірвалось бігти в прірву в 2019му, знесли все на своєму шляху. Навіть самих себе. То страшне відчуття, попасти в рух, що несеться на знищення по інерції. Вперше я не надіюся, що 2025 буде кращим. Я точно усвідомлено знаю, що він буде гіршим, якщо не останнім.

Спасіба. Паржалі.
показать весь комментарий
13.12.2024 22:13 Ответить
А склад технологічної ставки змінив чи тільки звичайної? Ставок багато всіляких і різних а Сонцесяйніший у нас один!
показать весь комментарий
13.12.2024 22:17 Ответить
Сподіваюсь "останній".
показать весь комментарий
14.12.2024 00:53 Ответить
ну хоч щось воно може змінити... і то мабуть з подачі свого патрона єрмака...
показать весь комментарий
13.12.2024 22:21 Ответить
А чого іменно сьогодні в п'ятницю 13 він це зробив?
показать весь комментарий
13.12.2024 22:22 Ответить
Ну не укріплення ж будувати! А треба продемонструвати, що ти не тільки в спортзалі час проводиш.
показать весь комментарий
13.12.2024 22:23 Ответить
Укріплення теж потрібно будувати, щоб потім без бою здавати ворогу.
показать весь комментарий
14.12.2024 00:40 Ответить
байка "зєльйоний і очки".
показать весь комментарий
13.12.2024 22:24 Ответить
Ліжка переставляє.
показать весь комментарий
13.12.2024 22:25 Ответить
На нари ішака мохнатого!
показать весь комментарий
13.12.2024 22:28 Ответить
Методом "научного тьіка" стараються знайти спеціалістів.
показать весь комментарий
13.12.2024 22:29 Ответить
гнида вытерлась
показать весь комментарий
13.12.2024 22:34 Ответить
Вы как не садитесь
показать весь комментарий
13.12.2024 22:37 Ответить
вы как НИ садитесь... Sorry, yes, I'm a grammar Nazi...
показать весь комментарий
14.12.2024 00:04 Ответить
Guilty as charged.
показать весь комментарий
14.12.2024 00:23 Ответить
Согласен!
показать весь комментарий
16.12.2024 19:52 Ответить
Просто "Блазень" пробує садить коло себе саме тих, хто своїм "кар"єрним зростом" зобов"язаний саме йому - а не своїм власним заслугам... Тому він думає, що вони його захистять - коли "Майдан" прийде до нього...
показать весь комментарий
13.12.2024 22:42 Ответить
А буде Майдан ? Впевнений, що НІ. Ніколи. Силовики зараз заточені під дЄрмака. І в ОПісі зробили висновки з заворушень в Білорусії та Грузії. Помолотять гарно.
показать весь комментарий
14.12.2024 10:41 Ответить
А "молотить" ХТО буде? Думаєш, фронтовики стануть на бік "Блазня"? А вони - не студенти, у пластикових касках та з фанерними щитами... І в руках їх будуть не "коктейлі Молотова"...
показать весь комментарий
14.12.2024 12:22 Ответить
Яр, дозволь мені трішки розлого донести свій погляд щодо "молотьби". Я оптиміст, як і ти. Проте дійсність не дуже оптимістична. Фронтовики ... не факт, що вони попруть на зєлєнську владу. Чому ? Факти свідчать інше. Залужного у заслання. Хто підтримав його з військових ? Мовчать .... Чому ? Нові призначення. Після того як поводились з Залужним, вони мають послати всю ****** у зелених піжамах дуже далеко. То що вони послали ? Чому ? З усього генералів трішки підгодували, щоб мовчали. Та й серед військових (живих) не більшість активістів, які "порвуть" гнилу нашу владу. Наостанок, силовиків якщо їх підкормили, то підкормлять.
показать весь комментарий
14.12.2024 14:01 Ответить
как в басне а вы, друзья, как ни садитесь,
Всё в музыканты не годитесь.
Талант необходим во всех делах, как и призванье. Упорный труд и обучение, а не манера красиво себя преподносить, которая рушится в мгновенье.
показать весь комментарий
13.12.2024 22:46 Ответить
Что обещал Зеленский и что из этого получилось: 1. Обещал мир на Донбассе. Но война не только не завершилась, а перешла в стадию "до последнего украинца" 2. Обещал победу над коррупцией. Но коррупция стала просто запредельная, все воруют и гребут как в последний раз: ТЦК, МСЭК, ВСУ... 3. Обещал вступление Украины в Евросоюз. Но вступление превратилось в вечную морковку. 4. Обещал дом для уехавших. Но поток беженцев, который хлынул из страны при Зеленском, не сравнится ни с каким другим при предыдущих главах государства. 5. Обещал достойную жизнь для украинцев. Но граждане получили постоянно растущие цены и тарифы, мизерные пенсии, увеличивающуюся безработицу и полный крах экономики. 6. Обещал народовластие вместо олигархата. Но народ получил закрытую границу, 3емобилизацию, отмену выборов, запрет церкви, репрессии, телемарофон и прочие прелести тоталитаризма.
показать весь комментарий
13.12.2024 23:11 Ответить
Єдине, що правильно зробив це закрив церкву і то сумнівно
показать весь комментарий
14.12.2024 01:15 Ответить
Як виглядає якісний "тухлий оселедець" ретельно вивчіть пост вище.
Серед 95% тверджень, з якими важко не погодитись, між іншим, через кому, заховані :
~ "все воруют и гребут как в последний раз *** ВСУ"
~ "народовластие вместо олигархата *** запрет церкви"
Мета цього довгого спічу - "тотальна зрада" і дискредитація навіть тих
(небагатьох, так) інституцій і дій влади, які ще втримують Україну на плаву.
Інформаційна війна.
показать весь комментарий
14.12.2024 07:33 Ответить
Друже, не шукай у кожному комі ЗРАДУ. У нас ще є один плюс - свобода слова. Чим більш буде різних думок, тим більшим демократичним суспільством ми будемо. Проте не треба перетворювати ДИСКУСІЇ у Суперечки та Ворожнечу. Гадаю, що українці навчились у європейців культури спілкування.
показать весь комментарий
14.12.2024 10:46 Ответить
Нагадався дєдушко Крилов: "А вы, друзья, как ни садитесь, всё в музыканты не годитесь".
показать весь комментарий
13.12.2024 23:38 Ответить
Wouldn't it be "дєдушка Крилов"? This is not a vocative case, but a nominative: Krylov: subject. Just curious, since I've been studying Ukranian since the start of the war.
показать весь комментарий
14.12.2024 00:18 Ответить
Ukrainian, of course.
показать весь комментарий
14.12.2024 00:19 Ответить
Українска мова, bien sur
показать весь комментарий
14.12.2024 00:28 Ответить
Знаєте, мій рівень знання англійської мови недостатній, щоб усвідомити написане Вами. Гугло-перекладачем я не послуговуюсь, оскільки не бажаю отримати нестерпні лінгвістичні борошна, внаслідок котрих мені знесе підлогу мозку і, як наслідок, з мого рота випаде мова ().
Тому, прошу пана, не зможу Вам відповісти.
показать весь комментарий
14.12.2024 00:28 Ответить
Пане Міхале, no offense. I'm one of the biggest supporters of Ukraine in its fight against russia. Слава Україні!
показать весь комментарий
14.12.2024 00:37 Ответить
Героям слава!
Біда з тим мовним бар'єром . Якщо я правильно зрозумів ті нечисленні слова, котрі за 30+ років ще не забув (), Ви підтримуєте Україну (принаймні, морально; принаймні, нас, форумчан). Коли так - вдячний Вам.
показать весь комментарий
14.12.2024 00:48 Ответить
Не "звательный", а именительный падеж. В этом смысле сказано о "предмете" Крылове.
Зва́тельный паде́ж, зва́тельная фо́рма, вокати́в (лат. vocativus) - особая форма имени (чаще всего существительного), используемая для идентификации объекта, к которому ведётся обращение. Название этой формы «падежом» условно, так как в строго грамматическом смысле звательная форма падежом не является.
показать весь комментарий
14.12.2024 07:50 Ответить
Хто тобі ТАКЕ сказав? "Звательний" (тобто, "окличний" відмінок) - сьомий відмінок, що зберігся в класичній українській мові... Саме цим вона відрізняється від її "кацапського нарєчія"... У кацапів цей відмінок зберігся лише у "церковнослов"янському діалекті"... (Цим саме і підтверджується походження "великава и магучева русскава язика" саме від староукраїнської мови, а не від "староболгарської"... Бо, наскільки мені відомо, в "староболгарській "окличного" відмінку НЕМАЄ!!! Але ж кацапам ЦЕ - "серпом по яйцях"! Ото й плетуть "казки" про "староболгарський"...)
показать весь комментарий
14.12.2024 12:35 Ответить
показать весь комментарий
14.12.2024 12:41 Ответить
И если тебе не нравится, что Сергей назвал именительный падеж (на английском), что я и перевёл дословно, то обращайся к нему, а не ко мне. Надеюсь, на этом наш разговор здесь окончен.
показать весь комментарий
14.12.2024 12:59 Ответить
А "вітер", "гай", "байрак", "діброва" - це "імена"? "Повій, вітре, з України..." . "Ой ти гаю, гаю зелененький..." "Сховай мене, мій байраче...", "Не шуми ти, мати, зелена діброво..."
Це все - Тарас Шевченко... Присором його за подібне застосування "оклично-звертального відмінку"...
показать весь комментарий
14.12.2024 13:05 Ответить
Трошки не так.
Я спеціально вжив слово дєдушко в якості спотвореного слова дєдушка. Колись був такий мейнстрим... Разом з рядком байки нагадалася і ця штука.
показать весь комментарий
14.12.2024 21:16 Ответить
Это я понял, но Сергей Вас поправил как посчитал нужным. Ладно, мне сейчас не до лингвистики, с понедельника новая партия приедет... Хороших выходных.
показать весь комментарий
14.12.2024 21:36 Ответить
. Прочитавши всю сукупність коментарів, того ж висновку дійшов і я.
Дякую! І Вам гарно та з користю провести час.
показать весь комментарий
14.12.2024 22:10 Ответить
То він тобі хоче довести свою "зверхність"... Щоб ти відчув свою "ущербність", порівняно з ним... Адже він вивчив "велику та могутню англійську мову"... А ти - "селюк"... (Нічого не нагадує, з "недавнього минулого"?)
показать весь комментарий
14.12.2024 12:27 Ответить
Яр, уймись, у нас двоих были свои собственные вопросы, и тебе незачем лезть в чужой диалог, как к каждой бочке затычке.
показать весь комментарий
14.12.2024 12:43 Ответить
У тебе є "заперечення"? Викладай... Я тобі не забороняю... Як тут ******* висловлюваться кацапи - "Форум - свабодная территория... Каждый имеет право высказать сваё мнение..."
показать весь комментарий
14.12.2024 13:00 Ответить
Но не залазя в чужую переписку. На английском прозвучал падеж № 1, а не № 7.
показать весь комментарий
14.12.2024 13:04 Ответить
А ми мову ведемо про відмінки в УКРАЇНСЬКІЙ мові...
показать весь комментарий
14.12.2024 13:11 Ответить
Яр, я не скрываю, что образование получил не в Украине (и не в параше). И нормально изучить украинский язык у меня не было ни времени, ни возможности. Я его понимаю на 100%, но вообще-то мой рабочий язык- английский, и Михаил это давно знает. Поэтому оставь меня здесь учить грамматике, хотя за попытку спасибо. Но у меня сейчас столько дел, что просто будет "не в коня корм".
показать весь комментарий
14.12.2024 16:16 Ответить
На відміну від тебе, я не лізу "рассуждать" туди, де не тямлю...
показать весь комментарий
14.12.2024 16:26 Ответить
Яр, ты упрямый как кацап. Я перевёл с английского на русский. Тебе смысл перевода непонятен? Обратись к человеку, который это написал, к Сергею.
показать весь комментарий
14.12.2024 17:19 Ответить
Не думаю.
показать весь комментарий
14.12.2024 21:17 Ответить
Це ти про що?
показать весь комментарий
14.12.2024 21:37 Ответить
Про імовірну зверхність форумчанина. Не думаю, що вона має місце бути.
показать весь комментарий
14.12.2024 22:08 Ответить
Хто зна... Буває, часом декого "сильно заносить"... Коли сталі стереотипи "очі застилають"...
показать весь комментарий
15.12.2024 05:19 Ответить
Що це нагадує ? Спроба зробити з РНБО "клуб військових", яким будуть роздавати ЦІЛЄвказівки. І все це будуть подавати суспільству як колегіальне рішення. Моє відношення до "клубу" негативне. Я б послав цих опудалів під три чорти на місті військових. Служить бы рад прислуживаться тошно. До блювотини.
показать весь комментарий
14.12.2024 10:56 Ответить
А скільки у тій ставці ,,шпійонів"???
показать весь комментарий
14.12.2024 12:30 Ответить