4613 посетителей онлайн

У новобранцев будет в полтора раза больше огневой подготовки, - Сухопутные войска

навчання зі стрільби

Отныне за 30 суток базовой военной подготовки курсанты будут отрабатывать 31 упражнение по стрельбе из автоматов. До недавнего времени новобранцы отрабатывали 20 таких упражнений.

Об этом в соцсети Facebook сообщили Сухопутные войска ВСУ, информирует Цензор.НЕТ.

Там рассказали, что в новом 45-дневном курсе БЗВП для рекрутов Сухопутных войск расширена программа огневой подготовки.

"Если раньше за 30 суток курсанты отрабатывали 20 упражнений по стрельбе из автоматов, то теперь - 31. По обновленной программе новобранцы изучают действия во время столкновения с противником, зачистку траншей и ведут стрельбу на коротких расстояниях", - рассказали в Сухопутных войсках.

Отмечается, что к упражнениям привлекаются демо-группы, которые имитируют действия условного противника. Кроме этого, дополнительно введен введен курс изучения коллективного вооружения. Рекруты осваивают АГС, РПГ, а также пулеметы РПК, ДШК и Browning M2.

Общее количество упражнений с оружием возросло до 45.

Напомним, что недавно командующий Михаил Драпатий анонсировал фундаментальные изменения в Сухопутных войсках.

Топ комментарии
+7
Драпатого би зараз на Донецьк. Він же Харків з коліс приняв і втримав.
А вони його на учебки(( Клоуни
показать весь комментарий
14.12.2024 19:04 Ответить
+6
Совкові командири зводять нанівець будь-який рівень підготовки. Риба гніє з голови
показать весь комментарий
14.12.2024 19:19 Ответить
+6
Цілий місяць підготовки для майбутньої діяльності з прямим і постійним ризиком для життя і здоров'я? Це потужно. А скільки часу і підготовки треба щоб стати поліцейським для "групи оповіщення" або прикордонником для "затримання ухилянтів" на кордоні?
показать весь комментарий
14.12.2024 19:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Драпатого в Головнокомандуючі !

.
показать весь комментарий
14.12.2024 18:57 Ответить
а Сирського - в посли?
показать весь комментарий
14.12.2024 19:43 Ответить
в Осли !
пОслом.

вНорвегію в сенсі амбасадором....

.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:47 Ответить
...для цього Драпатий повинен пройти посаду одного із замів дЄрмака або радника ОПи
показать весь комментарий
14.12.2024 19:52 Ответить
Ні-і-і-і-і! Це вже було в 2019 р.!!!!!
показать весь комментарий
15.12.2024 09:01 Ответить
Драпатого би зараз на Донецьк. Він же Харків з коліс приняв і втримав.
А вони його на учебки(( Клоуни
показать весь комментарий
14.12.2024 19:04 Ответить
а з мінами як?
це ж перша піртимка піхоти
показать весь комментарий
14.12.2024 19:07 Ответить
Умеров порохи в сухі кульки перекладає, не заважай.
показать весь комментарий
14.12.2024 20:12 Ответить
>>>Рекрути опановують АГС, РПГ, а також кулемети РПК, ДШК і Browning M2.
Мамини бусинки зараз перезбудяться - це програма підготовки дшбшників))
ПС. Загалом, ті хто попадає в піхоту, уже в бригаді проходять навчання на кулемет.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:11 Ответить
Це програма підготовки до ближніх боїв, в т.ч. міських. Тобто, можна з певною ймовірністю сказати, що на знищення ворога на підступах ніхто не сподіваються.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:24 Ответить
паруччік, прєкратітє паніку !

дальні бої - арта та дрони, а ближній - піхота.
невже так важко запам'ятати ?

дойче зольдатен з інфантері Другої світової володів всім цим плюс підготовка сапера.
єто вам нє с трьохлінєйкой бєгать, гаспадін-таваріщь, це - ЗСУ !

.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:34 Ответить
верховний який не був в окопі 4 рази?
і не відбив жодного кацапського штурму?
срань зелена собачя це, а не верховний...
показать весь комментарий
14.12.2024 19:12 Ответить
Ще пообіцяйте їм, що вбиватимуть тіко рузьгих!
показать весь комментарий
14.12.2024 19:12 Ответить
хто під руку попаде, того і вб'є Український Воїн

.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:36 Ответить
Воювати має нато і будапештські ухилянти.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:18 Ответить
А хто це такі?
показать весь комментарий
14.12.2024 19:37 Ответить
Сша, вб, франція і китай. Всі їх підписи там.
показать весь комментарий
14.12.2024 20:01 Ответить
А, зрозуміло. Вони обіцяли не нападати. Так вони і допомагають ще
показать весь комментарий
14.12.2024 20:07 Ответить
Вони обіцяли підтримувати териториальну цілісність.
показать весь комментарий
14.12.2024 20:23 Ответить
Совкові командири зводять нанівець будь-який рівень підготовки. Риба гніє з голови
показать весь комментарий
14.12.2024 19:19 Ответить
за що кажемо?
жє трохі і знова на шашличю підемо - ідіоти невиліковні ...
показать весь комментарий
14.12.2024 19:21 Ответить
шашлики відтепер в Україні будуть поминальними....

.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:37 Ответить
Щеб генералів , комбатів-мясників прибрали. І бажано у в язницю на довічне утримання.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:28 Ответить
Сов'єти солдатських депутатів ?

агітуй серед рашистів !

.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:39 Ответить
Розуму не вистачило Мышкевич написати українською? Кацап ти вонючий.
показать весь комментарий
14.12.2024 20:17 Ответить
Таваріщь, к..дуй в тундру !

.
показать весь комментарий
14.12.2024 21:28 Ответить
Цілий місяць підготовки для майбутньої діяльності з прямим і постійним ризиком для життя і здоров'я? Це потужно. А скільки часу і підготовки треба щоб стати поліцейським для "групи оповіщення" або прикордонником для "затримання ухилянтів" на кордоні?
показать весь комментарий
14.12.2024 19:35 Ответить
якщо просрали Резерв, то тепер - лише місяць 45 днів на підготовку, решта премудрості у бригадах
показать весь комментарий
14.12.2024 19:41 Ответить
Мене Драпатий нагороджував за звільнення Правобережної Херсонщини,ще за підписом бригадного генерала,молодий чоловік, набагато менший за мене,такі й потрібні зараз.
показать весь комментарий
14.12.2024 19:51 Ответить
замість 2 рожків 3 ?
показать весь комментарий
14.12.2024 20:18 Ответить
Нічого не допоможе, поки не буде офіційної можливості демобілізаціі через якийсь термін. І не буде можливості заключити контракт на півроку, рік, або інший термін.
показать весь комментарий
14.12.2024 21:21 Ответить