9629 посетителей онлайн
2 338 40

С января учителя будут получать 1 тыс. грн дополнительной ежемесячной выплаты, - Шмыгаль

З 1 січня вчителям нараховуватимуть тисячу гривень

С начала следующего года украинские учителя будут получать ежемесячную доплату к заработной плате в размере 1 000 грн.

Об этом во время заседания правительства заявил премьер-министр Денис Шмыгаль, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодня распределяем субвенцию в размере 4,6 млрд грн на первое полугодие следующего года, чтобы с января все украинские учителя начали получать дополнительную ежемесячную выплату в размере 1000 грн "на руки" после уплаты налогов. С 1 сентября это будет уже 2000 грн "на руки", - отметил он.

Также правительство приняло решение о выделении 1,6 млрд грн субвенции местным бюджетам на закупку в следующем году школьных автобусов.

"Вчера выделили 2,8 млрд грн на программу бесплатного горячего питания для детей младших классов. Это одна из программ, которую мы вводим в рамках "Зимней поддержки".

Распределили 305 млн грн субвенции в 2025 году на поддержку детей с особыми образовательными потребностями.

Выделили 150 млн грн субвенции для регионов на повышение квалификации учителей. Это часть программы "Новая украинская школа", которая будет продолжена в следующем году", - добавил премьер.

Топ комментарии
+19
Це вже майже 4 тисячі доларів як і обіцяв найвеличніший лідер.
показать весь комментарий
27.12.2024 15:55 Ответить
+13
ОСЬ ВОНО!
ЗВЕРШИЛОСЬ!
ЩЕ ТРОХИ, РОКІВ З 25 І 4000 НАРЕШТІ БУДУТЬ!
ШАХ ТА МАТ ВАМ, ПОРОХОБОТИ!
показать весь комментарий
27.12.2024 15:57 Ответить
+10
показать весь комментарий
27.12.2024 16:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це вже майже 4 тисячі доларів як і обіцяв найвеличніший лідер.
показать весь комментарий
27.12.2024 15:55 Ответить
Точнее, на сдачу с 4000 долларов, которую обещал Янелох.
Остальное останется на прокорм парашной братвы у власти.
показать весь комментарий
27.12.2024 16:13 Ответить
показать весь комментарий
27.12.2024 16:14 Ответить
ОСЬ ВОНО!
ЗВЕРШИЛОСЬ!
ЩЕ ТРОХИ, РОКІВ З 25 І 4000 НАРЕШТІ БУДУТЬ!
ШАХ ТА МАТ ВАМ, ПОРОХОБОТИ!
показать весь комментарий
27.12.2024 15:57 Ответить
Шмигаль отримає підсрачників у ОПі, через те, що не назвав цю подачку "вчительська тисяча Зеленського"...лохонувся...
показать весь комментарий
27.12.2024 16:02 Ответить
називати західну допомогу грошима Зеленського...
кожен раз ніззя..
показать весь комментарий
27.12.2024 16:52 Ответить
Це дуе гарно, а ого вони навчатимуть, якщо матусі з дітлахами повиїзжають за кордон?
показать весь комментарий
27.12.2024 15:57 Ответить
спасіба , царь ! (
показать весь комментарий
27.12.2024 15:58 Ответить
Доплата - це просто корупція. Ще й така маленька.
показать весь комментарий
27.12.2024 15:58 Ответить
Це помилка?..Яка 1000 грн, якщо вони отримують по 4000$?....
показать весь комментарий
27.12.2024 15:58 Ответить
"совкова скупка" майбутніх потенційних голосів
показать весь комментарий
27.12.2024 16:02 Ответить
На гречку?!?
показать весь комментарий
27.12.2024 16:02 Ответить
на вазелін..
на гречку вже давали..
показать весь комментарий
27.12.2024 16:56 Ответить
Готується до скорих виборів, які відбудуться відразу після підписання ним капітуляції.
Потроху задобрює свій електорат.
показать весь комментарий
27.12.2024 16:02 Ответить
Як выборами смердить!!!
показать весь комментарий
27.12.2024 16:02 Ответить
Не виборами смердить,
А гнилим дніщем
показать весь комментарий
27.12.2024 16:05 Ответить
То підніміть ім зарплату - для чого ці подачки?
показать весь комментарий
27.12.2024 16:04 Ответить
Подачки - тому що совкові скоти, якім подобається принижувати.
показать весь комментарий
27.12.2024 16:07 Ответить
Зарплату людина заробляє сама, а подачку найвеличніший дає і очікує за це від вчителів на вдячність, як добрий цар, що денно і нощно опікується їх проблемами.
показать весь комментарий
27.12.2024 16:11 Ответить
Не ну нормально. Якщо підняти зарплату, то її доведеться платити постійно. А подачка, сьогодні є, коли виберуть, вже не буде.
показать весь комментарий
27.12.2024 16:27 Ответить
А із 1 січня 2026 (шостого) по 4 тис. зелених
показать весь комментарий
27.12.2024 16:06 Ответить
у зелених.... зелених на всіх хватить..
показать весь комментарий
27.12.2024 16:59 Ответить
А то не зажирно буде , і так 4000євро маєте .
показать весь комментарий
27.12.2024 16:09 Ответить
гуляти, так гуляти..
показать весь комментарий
27.12.2024 17:01 Ответить
Примітивні подачки в той час як майже всі закупки дронів і іншого спорядження для фронту поставляють вулантери та небайдужі громадяни ,кому війна ,а кому вибори.
показать весь комментарий
27.12.2024 16:10 Ответить
інші цінності та приоритети..
трамп війну закінчує..
показать весь комментарий
27.12.2024 17:02 Ответить
Перед тим як роздавати по 1000, говоріть скільки мільярдів ви вкрали. Дебіли, б.ять, 73 недороблених %!!!
показать весь комментарий
27.12.2024 16:12 Ответить
а не жирно буде вчителям з зарплатою 4 тисячі доларів доплачувати ще 1000 гривень????
показать весь комментарий
27.12.2024 16:14 Ответить
хочуть напевно, щоб вчителі вдавилися..
показать весь комментарий
27.12.2024 17:03 Ответить
Зняли 5000грн. доплатили 1000грн. Оце дефективеі менеджери. Хвала сцарю
показать весь комментарий
27.12.2024 16:23 Ответить
А військовим??
показать весь комментарий
27.12.2024 16:24 Ответить
Не на часі
показать весь комментарий
27.12.2024 16:28 Ответить
Зокрема, як встановило розслідування, із 2022 року посадовцю нарахували майже 300 тис. грн соціальної підтримки як для особи з інвалідністю.
А скільки ще таких в Україні. А тут знайшли для вчителів аж тисячу
показать весь комментарий
27.12.2024 16:33 Ответить
Тимчасова подачка, а не гарантоване підвищення зарплатні.
показать весь комментарий
27.12.2024 16:49 Ответить
Вибори наближаються,вибори наближаються
показать весь комментарий
27.12.2024 17:10 Ответить
До існуючих 4000 доларів ще 1000 грн.? А не занадто кучеряво? Але ж лідор думками завжди з народом, і слово його кремінь!
показать весь комментарий
27.12.2024 17:22 Ответить
«Если вы хотите построить ту страну, куда будут возвращаться её сыновья и дочери, если вы хотите построить страну, откуда уезжать будут только в сезон отпусков, если вы хотите построить страну, у которой не будет чувства страха за будущее, то сделайте всего лишь два шага:

1. Приравняйте коррупцию к измене Родине, а коррупционеров - к предателям, вплоть до седьмого колена...

2. Сделайте три профессии самыми высокооплачиваемыми и уважаемыми. Это - военные, учителя и врачи...

3. И самое главное - работайте, работайте и работайте, потому как никто, кроме вас, не защитит вас, никто не накормит вас, кроме вас самих, и ваша страна нужна только вам и больше никому.

Когда это станет не просто словами и простым лозунгом, а станет образом вашей жизни, значит, вы добились своего...»

5-й премьер-министр Израиля Голда Меир

Такое тату нужно выбить на лбу всем украинский чиновникам, начина от президента и заканчивая мелким писаришкой в сельсовете.
показать весь комментарий
27.12.2024 18:06 Ответить
Це що ? Знущання уряду над ОБІЦЯНКОЮ зєлєнскаВО - кандідата ? 4 тисячі вийми та поклади. Ні копійки менше.
показать весь комментарий
27.12.2024 18:29 Ответить
До речі, вчителі майже поголовно голосували за Зе . Знову їх купує ?
показать весь комментарий
28.12.2024 01:21 Ответить
Це позорище. Ганьба . Кого може навчити людина як що думає , як вижити. Нових депутатів вже навчили. Депутатам скажіть про тисячу , вони вам очі запалюють.
показать весь комментарий
28.12.2024 21:53 Ответить