4130 посетителей онлайн
17 713 41

Азербайджанский самолет атаковали с земли на территории РФ. 3 дня мы слышали только бред от России, - Алиев

Росія збила азербайджанський літак

Самолет компании Azerbaijan Airlines потерпел авиакатастрофу в Казахстане в результате обстрела с земли над территорией России.

Об этом президент Азербайджана Ильхам Алиев рассказал азербайджанскому телевидению, комментируя причины катастрофы самолета Embraer 190, который упал в районе города Актау в Казахстане, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Он подчеркнул, что окончательная версия аварии будет известна после вскрытия "черных ящиков". Но, по его словам, начальные версии также основываются на фактах.

"А факты заключаются в том, что азербайджанский гражданский самолет получил повреждения извне на территории России, вблизи города Грозный, и практически потерял управление. Мы также знаем, что наш самолет был приведен в неуправляемое состояние средствами радиоэлектронной борьбы. Это первое повреждение, нанесенное самолету", - сказал Алиев.

Президент Азербайджана также сказал, что в результате огня, который был открыт с земли, сильно пострадала хвостовая часть самолета.

"Признать свою вину, своевременно извиниться перед Азербайджаном - это были меры и шаги, которые необходимо было предпринять. К сожалению, первые три дня мы не слышали от России ничего, кроме бредовых версий", - добавил он.

Алиев также заявил, что с российской стороны должно быть наказание виновных и выплата компенсаций в связи с катастрофой самолета AZAL под Актау

Авиакатастрофа самолета Azerbaijan Airlines в Казахстане

25 декабря самолет Embraer, следовавший из Баку в российский Грозный, упал вблизи казахстанского города Актау.

38 человек погибли в результате падения самолета Azerbaijan Airlines. По одной из версий в СМИ самолет мог быть поражен средствами ПВО над территорией РФ.

По данным СМИ, российская ракета класса "земля-воздух" стала причиной авиакатастрофы самолета "Азербайджанских авиалиний" (Azerbaijan Airlines) в Актау.

Глава ГУР МО Кирилл Буданов заявил, что самолет Azerbaijan Airlines был сбит российской системой ПВО "Панцирь-С1".

Азербайджан ожидает, что Россия официально признает сбивание пассажирского самолета, пишет Reuters.

Представитель российского диктатора Дмитрий Песков отказался комментировать информацию о причастности России к крушению пассажирского самолета Azerbaijan Airlines в Казахстане.

Президент Владимир Зеленский выразил соболезнования президенту Азербайджана Ильхаму Алиеву и азербайджанскому народу в связи с катастрофой самолета рейса "Азербайджанских авиалиний" и заявил, что факты свидетельствуют об ответственности РФ за трагедию.

Топ комментарии
+35
А що можна почути від брехливого утворення під назвою країна 404? Ви розраховували на людяність та порядність?
показать весь комментарий
29.12.2024 14:07 Ответить
+24
Який цей Алієв лицемір!
Ну шо Алієв, доторгувався з орками?! А як в Десна виціловував путіна в Баку!
показать весь комментарий
29.12.2024 14:12 Ответить
+23
Алієв, то що - русоанілінгус закінчився? Чи так, вякнув просто для форми?
показать весь комментарий
29.12.2024 14:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Надійний партнер Угорщини, Словаччини і Туреччини, членів НАТО, знайомтеся
показать весь комментарий
29.12.2024 14:01 Ответить
Скільки у вас годин льотного часу?
показать весь комментарий
29.12.2024 16:03 Ответить
а у вас?
показать весь комментарий
29.12.2024 17:18 Ответить
А що можна почути від брехливого утворення під назвою країна 404? Ви розраховували на людяність та порядність?
показать весь комментарий
29.12.2024 14:07 Ответить
Дійсно, на що ж вони розраховували? Кацапи спроможні, тільки плюватися лайном…
показать весь комментарий
29.12.2024 14:09 Ответить
яка в кацапа порядність? Скажуть що "самальот упал патамуша он тяжилєє воздуха"
показать весь комментарий
29.12.2024 15:37 Ответить
Алієв, то що - русоанілінгус закінчився? Чи так, вякнув просто для форми?
показать весь комментарий
29.12.2024 14:08 Ответить
Якщо не зупинить авіасполучення та обхід санкцій через свою територію - очевидно, що "вякнув для форми", бо якщо б не вякнув - свої не зрозуміють. А так - вякнув, тишком-нишком перетер з ка-диркою. І далі можна заробляти. На смертях своїх рабів.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:22 Ответить
Азербайджан намагається вижити в оточені божевільних акул.
То б то до Азербайджана в мене набагато менше претензій ніж до Угорщини\ Словаччини.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:10 Ответить
і кацапську нафту під виглядом своєї вони від безвиході перепродають. Зараз розплачуся. 😭
показать весь комментарий
29.12.2024 16:41 Ответить
Який цей Алієв лицемір!
Ну шо Алієв, доторгувався з орками?! А як в Десна виціловував путіна в Баку!
показать весь комментарий
29.12.2024 14:12 Ответить
Він і далі буде з ними торгувати і цілуватись. Сказав для форми і для рейтингу.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:14 Ответить
Державна нафтова компанія Азербайджану SOCAR та російський "Газпром" досягли домовленості про розширення стратегічного партнерства.

Про це повідомило азербайджанське видання Report із посиланням на пресслужбу російської нафтокомпанії.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:16 Ответить
Алієв диктатор містечкового формату. У всьому бере приклад зі старшого брата - диктатора регіонального формату Ердогана. Той теж любить з ****** торгувати, а потім встромити не ножі нижче спини.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:18 Ответить
Скільки годин налітав? Потім будеш шось молоть
показать весь комментарий
29.12.2024 16:08 Ответить
А чим ти сам думав коли посилав літаки на Сосію де йде війна?
показать весь комментарий
29.12.2024 14:13 Ответить
Що ,все ще хочеться в БРІГС?
показать весь комментарий
29.12.2024 14:15 Ответить
Три дні... Ми триста років її чуємо.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:16 Ответить
Ну хоть щось вимовив у відповідь ху-лу , а то сцарь звик , чути тільки ,, хру-хру,, .
показать весь комментарий
29.12.2024 14:16 Ответить
Ще не один літак орки зїб'ють над своєю територією !
показать весь комментарий
29.12.2024 14:18 Ответить
алієв, а закрити будь-яке авіасполучення із @уйлостаном, заборонити польоти @уйлостанівських бортів над Азербайджаном, заборонити обслуговування усіх бортів @уйлостану та повʼязаних із ним, нє?!
сцисця свого корєфана @уйла?!
то й сцись і далі, а твоїх громадян вбиватимуть кацапи
показать весь комментарий
29.12.2024 14:19 Ответить
Ето другоє
показать весь комментарий
29.12.2024 14:29 Ответить
перш за все алієва "нє поиймуть" азербайджанці в рашці
показать весь комментарий
29.12.2024 16:35 Ответить
Поки світ не об'єднається перед лицем рашистської загрози, всі "миротворці" так і слухатимуть маячню про авіатрощі не з вини росії.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:23 Ответить
Який світ??? -------- Того "Світу", що об'єднується, взагалі вже, немає.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:28 Ответить
На жаль ви праві
показать весь комментарий
29.12.2024 14:39 Ответить
в AZ понимают ли или делают вид что не понимают, что такое ru ?
показать весь комментарий
29.12.2024 14:27 Ответить
Чому українська залізниця купує в азербайджанського Сокар паливо, коли Сокар продає нам паливо напряму з оркостану?
показать весь комментарий
29.12.2024 14:32 Ответить
Патамушта "бізнесвнєпалітікі".
показать весь комментарий
29.12.2024 14:52 Ответить
І азера схавають кацапське лайно.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:32 Ответить
рашисти вже збивали азербайджанський військовий літак у 2020 році. коли плясали за арменію. Думали що прокатить і зараз, а головне, що літак згине в Каспійському морі, а там знищать речові докази. Пілоти зруйнували всі плани.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:33 Ответить
Офіційний кремль ніколи не визнає збиття цього літака ,
так як прийдеться заплатити за смерть людей і за літак ,
кругленьку суму !!
Потрібно всьому світові зрозуміти , що таке кацапстан і не мати з ними
ніяких справ , крапка 😡
показать весь комментарий
29.12.2024 14:38 Ответить
Доже добре що літак не опинився на територіі московіі !
тепер міжнародна спільнота матиме докази що московія збила цивільний літак ракетами панциря адже цих систем дуже багато ЗСУ захопило разом з озброєнням
показать весь комментарий
29.12.2024 14:47 Ответить
Міжнародна спільнота промовчить або висловить глибоку стурбованість!
показать весь комментарий
29.12.2024 16:33 Ответить
Літак кацапня глушила ребом і не давала дозвіл на посадку на кацапські аеродроми, щоб він, пролітаючи над морем, упав і все кінці у воду. Але тут халепа - літак дотягнув до суші і всі побачили результат атаки кадировського пєвєо.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:56 Ответить
Дерзость Али-паши не беспочвенна - наверняка турецкий султан крепко держит русского царя за яйца.
показать весь комментарий
29.12.2024 14:59 Ответить
Які там "вибачення"! Достатньо просто пасматреть в глаза х"й "у
показать весь комментарий
29.12.2024 15:34 Ответить
алієв прокинуся від тижневої сплячки. Вже на 1у добу все було зрозуміло, але він чекав якогось адеквату від кацапів...Ну ну серливе мурло, чекай і літай далі.
показать весь комментарий
29.12.2024 16:43 Ответить
Я просто не можу уявити як пілоти змогли впоратися з попаданням, отим РЕБ і довести той літак до землі. Професіонали..
показать весь комментарий
29.12.2024 18:41 Ответить
Таки Алієв не дочекався від Х.....Наболотах хотіли перекласти на дондончика. Але директор аеропорту повідомив, що лайнер заходив на посадку з потушеною навігацією, через хвилину після пуску ракети, лапті ввели план Килим а повідомили аеропорт через 5 хвилин після пуску ракети. Вже після диспетчер Карлос дав відмову в посадці в інших портах. І послав літак, як в 1983 році в сторону моря.
показать весь комментарий
29.12.2024 19:14 Ответить
>>3 дня мы слышали только бред от России, - Алиев >> A Vi ozhidalji chto-to drugoje? Ot ruSSnji????
показать весь комментарий
29.12.2024 22:26 Ответить