11261 посетитель онлайн
2 222 42

56% немцев выступают за отправку миротворцев в Украину, однако не германских, - DW

Від деяких лідерів є позитивні сигнали щодо миротворців в Україні

Более половины жителей ФРГ считают, что в случае прекращения огня в Украину следует направить миротворцев. Впрочем, менее четверти немцев поддерживают привлечение к миротворческой миссии военных Бундесвера.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет DW со ссылкой на результаты опроса, проведенного компанией YouGov по заказу агентства dpa.

19 процентов опрошенных выступают принципиально против направления миротворцев в Украину, 25 процентов - не определились с ответом.

В то же время поддержка участия Германии в этих миротворческих усилиях значительно ниже: только 23 процента респондентов выступают за участие германских солдат в такой миссии, тогда как 33 процента - против привлечения войск ФРГ.

Опрос проводился онлайн с 20 по 23 декабря, в нем приняли участие 2194 человека со всей Германии.

Миротворческие силы в Украине

Напомним, ранее сообщалось, что президент Франции Эмманюэль Макрон обсудит с премьер-министром Польши Дональдом Туском развертывание миротворческих сил в Украине в случае заключения соглашения о прекращении текущей фазы войны между Россией и Украиной.

Кандидат в канцлеры Германии и лидер оппозиционного Христианско-демократического союза (ХДС) Фридрих Мерц заявил, что участие Германии в миротворческой миссии для Украины должно быть предусмотрено наличием международного мандата. Также он сказал, что такой мандат "должен быть предоставлен в консенсусе с Россией, а не в конфликте".

Топ комментарии
+11
Та і НАТО не проти захищати кожен дюйм своєї території, тільки силами якоїсь позаблокової держави.
показать весь комментарий
02.01.2025 13:50
+10
Миротворчі сили мали з'явитися ще влітку 22-го, якби не один розумово неповноцінний зе виродок з манією величі. Наркоман, дегенерат і просто покидьок.
показать весь комментарий
02.01.2025 13:46
+9
Я вам із радістю допоможу. Тільки лише знайду хто це зробить
показать весь комментарий
02.01.2025 13:49
Комментировать
Сортировать:
А кого ж тоді? Наших біглих ухилянтів? Чи муслімських емігрантів?
показать весь комментарий
02.01.2025 13:45 Ответить
*********, північнокорейці і іранці завжди готові...
показать весь комментарий
02.01.2025 14:37 Ответить
Миротворчі сили мали з'явитися ще влітку 22-го, якби не один розумово неповноцінний зе виродок з манією величі. Наркоман, дегенерат і просто покидьок.
показать весь комментарий
02.01.2025 13:46 Ответить
а хтось був готовий вводи, нагадайте?
показать весь комментарий
02.01.2025 14:13 Ответить
Миротворчі сили - це іноземні війська. росія дуже сильно проти розміщення іноземних військ в Україні. Так проти, що ця вимога в "стамбулі" стоїть першою.
показать весь комментарий
02.01.2025 14:16 Ответить
Нагадай, Рома Реєстрація: 29.06.2024, а яка крана готова була вводити миротворчі війська в Україну влітку 2022? Чи може ООН могло прийняти таке рішення за умови права Вето у кацапів?
Чи ти просто лайномет на зарплаті?
показать весь комментарий
02.01.2025 14:27 Ответить
Спочатку Зелений виродок ігнорував саміти НАТО 20-21 рік. Потім зелена ВР відхилила надання Україні статусу позаблокового союзника США. (як Ізраїль.) А вже після початку війни, миротворців пропонували Великобританія, Франція і турки були не проти, але зелена тварина дуже боялася, що в нього від цього влади поменшає. Я можу до кінця 25 року перечисляти, скільки горя наробила зелена тварина для всих, але тобі мабіть похер.
показать весь комментарий
02.01.2025 14:44 Ответить
Жодних іноземних військ на території України - головна вимога крємля.
показать весь комментарий
02.01.2025 14:57 Ответить
рада відхилила ЗВЕРНЕННЯ до США про надання статусу позаблокового союзника.
показать весь комментарий
02.01.2025 15:17 Ответить
щось я не пам'ятаю що були пропозиції ввести війська - можете дати якісь першоджерела?
показать весь комментарий
02.01.2025 15:17 Ответить
не було таких пропозицій. проте зелені дипломати теж не апелювали до статті 51 Статуту ООН про право країни, яка зазнала агресії, на колективну оборону. а мали би це робити дуже вперто і рішуче. заклик до Будапештського мемерандуму - це одне, а от паралельно з тим потрібно було і апелювати також до статті 51, якою, до речі, скористався Кувейт, коли звернувся до світової спільноти після вторгнення Іраку. Тільки от у ситуації з Кувейтом не було додаткового важелю, який є в України, тобто Будапештський меморандум, який хоча і не зобов'язуює юридично воювати за Україну, проте морально і політично накладає на підписантів певні зобов'язання. і керуючись вищенаведеними аргументами, Україна як політично так і юридично мала право вимагати формування антипутінської військової коаліції з послідуючим їх введенням в Україну для захисту України від зовнішнього ворога. І щось про такі речі ми взагалі не чули. Спромоглися тільки на утворення Рамштайну... а це величезне недопрацювання зелених дипломатів.
показать весь комментарий
02.01.2025 19:02 Ответить
повна маячня
показать весь комментарий
02.01.2025 23:26 Ответить
Якісь німці вже и зовсім не німці
показать весь комментарий
02.01.2025 13:48 Ответить
у німців немає кого вводи - німці всі ситі і взуті

німці можуть воювати коли голодні і ображені, принаймні, так було останні два рази коли вони воювали.
показать весь комментарий
02.01.2025 14:16 Ответить
Я вам із радістю допоможу. Тільки лише знайду хто це зробить
показать весь комментарий
02.01.2025 13:49 Ответить
або не знайду
показать весь комментарий
02.01.2025 23:27 Ответить
Та і НАТО не проти захищати кожен дюйм своєї території, тільки силами якоїсь позаблокової держави.
показать весь комментарий
02.01.2025 13:50 Ответить
це тільки підкреслює розум керівництва. на відміну від українського. Найкраща війна та, яка не відбулася. Хочеш миру - готуйся до війни.
Простою мовою - аби Україна наклепала ракет та зброї, пуйло б не полізло!
показать весь комментарий
02.01.2025 14:04 Ответить
Так вона і клепала потихеньку. І ***** не лізло. А потім мудрий наріт обрав того, хто хотів "сайтісь пасєрєдінє". І ось результат.
показать весь комментарий
02.01.2025 15:45 Ответить
аби Україна наклепала ракет та зброї то перше що зробив би путін, то знищив це. За новобогданівку забули?
показать весь комментарий
02.01.2025 23:28 Ответить
Тобто, як в Україні - "я за кордони 91, але в ЗСУ нехай мобілізують інших."
США за миротворців, але європейських, Німеччина за миротворців, але не німців........ А кого тоді чекати? Миротворців з Угорщини, Словаччини, Сербії? Чи відразу - миротворців-бл*дорусів?
показать весь комментарий
02.01.2025 13:52 Ответить
Африканців, китайців, що там ще є - не натівське? Господи, які ж сцикуни ці "партнери", хай ти сказися...
показать весь комментарий
02.01.2025 15:44 Ответить
ага. я тоже за калхоз, тока не в нашэм селе
показать весь комментарий
02.01.2025 13:58 Ответить
показать весь комментарий
02.01.2025 14:39 Ответить
сама постановка питання провокаційна.
показать весь комментарий
02.01.2025 14:02 Ответить
Увы,великий Бисмарк и Фридрих второй, красные от стыда ,переворачиваются в могилах во что превратились храбрые тевтонцы.Нация хитрых евреев превратилась в нацию ВОИНОВ,а нация воинов превратилась в нацию хитрых евреев,понятно ответственность за прошлое но не до такой же степени.
показать весь комментарий
02.01.2025 14:04 Ответить
миротворців не буде, як і натовців
показать весь комментарий
02.01.2025 14:21 Ответить
Будуть якісь з Китаю, чи Бангладешу, для галочки, а НАТО не піде)
показать весь комментарий
02.01.2025 15:43 Ответить
Якщо перед маштабною інтервенцією мордору у лютому Захід увів принаймі 3-4 бригади в Україну раніше місяць-два тоді ніякого вторгнення і б небуло.Було б багато кіпишу і виття з боліт,але не більше.
показать весь комментарий
02.01.2025 14:24 Ответить
Да ну!! А подивиться як проблему миротворців чи військ ООН вирішували в інші часи релігія забороняє.
показать весь комментарий
02.01.2025 15:21 Ответить
Так,все вірно.Я просто сказав щр б було як би Захід увів війська.
показать весь комментарий
02.01.2025 23:10 Ответить
.. да ... да !!.. но ... нет !!..
https://www.youtube.com/watch?v=UZRSoFamQi8
показать весь комментарий
02.01.2025 14:37 Ответить
Які хитрі
показать весь комментарий
02.01.2025 14:42 Ответить
У статті про німців фото миротворців з Непалу. Оце рівень "журналістики"
показать весь комментарий
02.01.2025 14:46 Ответить
Тіпа :"Ми за колхоз ,але тільки в сусідньому селі..."
показать весь комментарий
02.01.2025 14:54 Ответить
Та да... І чужі території легко віддавати. А як доходить до своїх то різко риторика міняється...
показать весь комментарий
02.01.2025 15:07 Ответить
показать весь комментарий
02.01.2025 15:08 Ответить
Ну так то в нас теж всі за кордони 1991 року. Але щоб хтось інший.
показать весь комментарий
02.01.2025 15:26 Ответить
Ліл. Дуже гарна позиція.
показать весь комментарий
02.01.2025 15:42 Ответить
Чого заметишулись? Так само із нашими дідами-нафронтниками, заброньованими свідками кордонів 91-го року: хай хтось інший, але тільки не я.
Читав екскомандувача аеромобільних військ України Івана Якубеця, який каже, що воювати повинні всі від 18 до 70 років. Сам думаю чого це вже 70 років, а не 60, поліз дивитись його рік народження, так виявляється, що цьому сонечку скоро буде 70.
показать весь комментарий
02.01.2025 16:28 Ответить