4435 посетителей онлайн
9 474 68

Трюдо – Трампу: Нет ни единого шанса, что Канада станет частью США

Бывший премьер-министр Канады Джастин Трюдо, который накануне сообщил об отставке с должности, раскритиковал предложение новоизбранного президента США Дональда Трампа провозгласить страну 51-м американским штатом.

Об этом он написал в соцсети Х, сообщает Цензор.НЕТ.

"Нет ни одного шанса на то, что Канада станет частью Соединенных Штатов. Работники и общины обеих наших стран получают выгоду от того, что они являются крупнейшими партнерами друг друга в сфере торговли и безопасности", - заявил Трюдо.

Трамп хоче зробити Канаду частиною США: Трюдо відповів

Глава МИД Канады Мелани Жоли также прокомментировала слова новоизбранного президента США Дональда Трампа о Канаде.

"Комментарии новоизбранного президента Трампа демонстрируют полное непонимание того, что делает Канаду сильной страной. Наша экономика сильна. Наш народ силен. Мы никогда не отступим перед угрозами", - заявила Жоли.

Трамп хоче зробити Канаду частиною США: Глава МЗС Мелані Жолі відповіла

Напомним, накануне Дональд Трамп прокомментировал отставку премьер-министра Канады Джастина Трюдо и предложил включить Канаду в состав США.

6 января премьер-министр Канады Джастин Трюдо объявил об отставке с поста лидера своей Либеральной партии.

Топ комментарии
+13
Канаді варто взяти до уваги, що Трамп є шанувальником пуйла і також може організувати своє "сво" проти сусідів.
Оце вибрали дебіла..
показать весь комментарий
07.01.2025 22:27 Ответить
+9
Тут тільки Галоперидол допоможе.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:25 Ответить
+9
Люди захочуть???, ну тоді звісно що буде, Ці "люди", будуть волати в усю горлянку-- трамп!!! ввєді вайска, амєріканцев абіжають, кока-коли нє дають!,
показать весь комментарий
07.01.2025 22:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Never say never again.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:23 Ответить
Рудий джокер виходить на світову арену гратися з долями землян...
показать весь комментарий
07.01.2025 22:24 Ответить
Ніколи не кажи ніколи - Трамп вже закусив вудила - 1.5 млн латиносів вже на низькому старті
показать весь комментарий
07.01.2025 22:25 Ответить
Трампе і 15 латиносів забагато буде.
Навіщо в 100500 разів більше?
показать весь комментарий
07.01.2025 23:20 Ответить
А якщо буде референдум і люди захочуть цього.То що тоді?
показать весь комментарий
07.01.2025 22:25 Ответить
Люди захочуть???, ну тоді звісно що буде, Ці "люди", будуть волати в усю горлянку-- трамп!!! ввєді вайска, амєріканцев абіжають, кока-коли нє дають!,
показать весь комментарий
07.01.2025 22:30 Ответить
Кацапський троль мріє, що Канаду можна буде взяти за тим же сценарієм, що і Крим.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:34 Ответить
Ти зареєстрована в листопаді 2024 року.То хто ж троль?
показать весь комментарий
07.01.2025 22:51 Ответить
а я шановна не жартував, звісно, трохи образно, але той ідіотизм, що відбувається в цьому світі. перевершує здоровий глузд. знаєте як називається співпраця населення чи громадян держави з ворогом в інтересах ворога-загарбника на шкоду самої держави??? так ось трамп кине їм кістку, пожирніше, посмачніше, він має в цьому особистий досвід.,, Зло, воно об'єдналося, і речі, які зовсім недавно, здавалися абсолютно неприйнятними, стають реальністю. Світ не вспіє озирнутися, як ця зараза, пошириться, швидше за чуму!(,,
показать весь комментарий
07.01.2025 23:03 Ответить
Ця зараза вже поширюється Європою, а кількість ультраправих партій, які рвуться до влади та мають всі шанси вже навіть не дивує. Американський охлос теж добряче попрацював разом с трампістами. Привели до влади неадекватного шоумена, який переверне у світі все до гори дригом та піде грати у гольф.
показать весь комментарий
07.01.2025 23:14 Ответить
А чи здоровий глузд коли ви пускаєте дикунів в свої країни? Сьогодні бачив відео,як в Німеччині ножичком один мігрант погрожував жінці і ніхто її не захистив.Таке по всіх західних країнах європи відбувається.І з кожнимм днем ситуація гірша.Навіщо доводити до п..еця?
показать весь комментарий
07.01.2025 23:31 Ответить
,,,коли ви пускаєте дикунів в свої країни? --- Тобто шановний, я пускаю???) чи я казав що це є гуд??), це питання, точно не до мене,
показать весь комментарий
08.01.2025 10:26 Ответить
Я мав на увазі не вас особисто.
показать весь комментарий
08.01.2025 11:47 Ответить
Тобто якщо населення Канади захоче стати частиною США то чому ні?
показать весь комментарий
08.01.2025 06:50 Ответить
Так люди обирають владу,чи ні? От обрали владу,а вона проведе референдум.Що будуть робити?
показать весь комментарий
07.01.2025 22:50 Ответить
читайте вище.
показать весь комментарий
07.01.2025 23:05 Ответить
Вистачає тих хто і не проти. Бо вони ітак багато хто їздять до США заробити грошей, а хто вже має- той заробив там у молодості. Квебек буде проти, звісно, хоча хто зна.
показать весь комментарий
08.01.2025 21:38 Ответить
То так, на кшталт наших так би мовити заробітчан, які пів життя провели на московії, і ненавидять Україну, не гірше орків.
показать весь комментарий
08.01.2025 22:05 Ответить
Тут тільки Галоперидол допоможе.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:25 Ответить
По пів грами двічі на добу. Запивати склянкою настойки глоду. Советська психіатрія рекомендує. Міграційна та митна поліція США рекомендацію підтримує.
показать весь комментарий
07.01.2025 23:33 Ответить
а може штати ввійдуть до канади новою провінцією?
показать весь комментарий
07.01.2025 22:26 Ответить
трюдо, ти вже просрав свою канаду.
після гренландій молодший імбецил трамп приїде до канади і всьо порєшає!
показать весь комментарий
07.01.2025 22:27 Ответить
Канаді варто взяти до уваги, що Трамп є шанувальником пуйла і також може організувати своє "сво" проти сусідів.
Оце вибрали дебіла..
показать весь комментарий
07.01.2025 22:27 Ответить
Під час зустрічі в Мар-а-Лаго Трюдо заявив Трампу, що американці також постраждають, якщо Трамп реалізує план із запровадження масштабних мит на канадську продукцію. Адже Канада є «основним напрямком експорту для 36 штатів США». А доля Канади в імпорті сирої нафти та електроенергії становить 60% та 85% відповідно. Тільки провінція Альберта відправляє до Сполучених Штатів 4,3 мільйона барелів нафти на день. Споживають же США близько 20 мільйонів барелів щодоби.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:27 Ответить
Трамп пообіцяв запровадити тарифи 25% на канадський та мексиканський імпорт, якщо ці дві держави не зупинять потоку мігрантів та нелегального трафіку наркотиків у США. Тоді Трюдо сказав, що такий тариф зруйнує економіку Канади. На що Трамп відповів: «Тобто ваша країна не зможе вижити, якщо не обдере США на 100 мільярдів доларів?».

Наркотрафік та потік мігрантів із Канади є набагато меншими, ніж з Мексики. Якщо на канадському кордоні протягом року митні агенти США вилучили близько 20 кг фентанілу, то на мексиканському кордоні цей показник сягнув понад дев'ять тонн. За даними прикордонного контролю США, з Мексики до Сполучених Штатів за рік намагалися нелегально потрапити 1,5 мільйона людей, тоді як із Канади - близько 24 тисяч.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:30 Ответить
Джастін Трюдо - був лідер Ліберальної партії Канади - очолює уряд меншості: його партії належать 153 місця із 338 у Палаті громад. Для ведення політики їм потрібна згода інших парламентських сил, і Нова демократична партія до середини грудня підтримувала лібералів.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:31 Ответить
BBC
Хто може замінити Трюдо на посаді лідера Ліберальної партії?

Однією із найімовірніших кандидатур називають колишню віцепрем'єрку та міністра фінансів Христю Фріланд. Їй 56 років, і її мати походить з України. Перед тим, як Христя Фріланд пішла у політику, вона працювала журналісткою. Від приходу Трюдо до влади вона була одним із найвідданіших і найвідоміших членів його команди, а також входила до «внутрішнього кола» канадського прем'єра. Проте це не завадило їй скритикувати Трюдо за політику останніх місяців, коли його відповідь на заяви Дональда Трампа про підвищення тарифів була, на її думку, недостатньо твердою. Після цього відставки було вже не уникнути. Ще один кандидат на лідерство у Ліберальній партії також походить з економічних кіл - це колишній голова центробанку Канади Марк Карні. Карні 59 років, і впродовж останніх місяців він був економічним радником Трюдо. Маючи Гарвардську освіту він працював не лише в центробанку Канади, але й у Банку Англії.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:41 Ответить
Мабуть, посіяти розбрат між країнами, а потім розвалити єдність і є його мета
показать весь комментарий
08.01.2025 11:45 Ответить
Трамп там часом не міркував , що робити з Чукоткою?
показать весь комментарий
07.01.2025 22:28 Ответить
До речі, чукотка, як і камчатка, відноситься до Північно-Американської літосферної плити.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:30 Ответить
А проєкт 82-кілометрового мосту між Америкою і Євразією був би для маска взагалі клондайкою. 😃
показать весь комментарий
07.01.2025 22:33 Ответить
за чукотку сс*тно
показать весь комментарий
07.01.2025 23:50 Ответить
С Трампом все ясно, но необъяснимая загадка почему Канада никак не может избавиться от этого фееричного недоумка и гомосексуалиста, которого все ненавидят.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:32 Ответить
мда, кончений їбанат президент США, хто вбирав нарід? це тіпа флешмоб клоунів долбойбів вибирати?
показать весь комментарий
07.01.2025 22:33 Ответить
Нужно пообещать сжечь Вашингтон. Как деды в далеком 1814 году.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:38 Ответить
Кто не знает об этом событии, так как Голливуд отчего-то отходит эту тему стороной. Как и вообще многие интересные страницы истории США.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%92%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B0
показать весь комментарий
07.01.2025 22:40 Ответить
Что-то Трампа понесло. Вообще то Канада это часть ВБ, там король ВБ главный
показать весь комментарий
07.01.2025 22:42 Ответить
Дружок Рижака Маск вже почав звільняти Англію....
показать весь комментарий
07.01.2025 22:45 Ответить
Думаю,якщо рудий престарілий ловелас почне приймати реальні кроки,а не просто нести різну маячню, латиноси та китайці будуть його опускати різними способами. Наприклад,Гватемала вже заявила рижуну-якщо будеш депортувати гватемальців,ми випремо з Гватемали військову базу США,яка безплатно тут знаходиться
показать весь комментарий
07.01.2025 22:44 Ответить
В Гватемали є сили,щоб когось виперти?Латиноси і китайці обісруться.
показать весь комментарий
08.01.2025 11:50 Ответить
а в Авганістану були,в Сомалі, Вьєтнамі?
показать весь комментарий
08.01.2025 15:43 Ответить
В них і не було.США самі вийшли.США ж могли всі великі міста Афганістану розбомбити,але ж не робили цього.
показать весь комментарий
08.01.2025 21:34 Ответить
Дурниці пишете. США вийшли з Авганістану тому,що облажалися. Ну а розбомбити....Вони ж розбомбили Вьєтнам,напалмом випалювали тисячі квадратних кілометрів,разом з людьми. Гербіцидами і пестицидами витравлювали джунлі і що помогло це їм? Янкі й звідти безславно пішли,здавши своїх союзників з Південного Вьєтнаму...Так вони зроблять і з нами....
показать весь комментарий
08.01.2025 21:40 Ответить
В'єтнам то джунглі.Якби там були міста як в Україні.то взагалі би нічого не було.Була би чиста капітуляція,як Німеччина.Чогось москалям допомагає захоплювати території.А В'єтнам гірше бомбили.І війна ще могла продовжуватись,там через політичні погляди забралися.

В Іраку перемогли,чи ні? В Іраку звичайні міста і регулярна армія.Через три місяці Ірак капітулював.Хто зараз готовий на таке? Яка така сила? Всі обкакаються.
показать весь комментарий
08.01.2025 21:45 Ответить
Ми США і не союзники,якщо що.
показать весь комментарий
08.01.2025 21:46 Ответить
Такі дурниці може писати тільки дивовижно дрімучий чоловік. Ми з амерами БІЛЬШЕ ніж союзники! Ми віддали їм БЕЗПЛАТНО величезний ракетно-ядерний арсенал,а вони наші гаранти безпеки згідно з Будапештом.
показать весь комментарий
08.01.2025 22:10 Ответить
Так це мне означає,що ми союзники. Гаранти,не дорівнює союзники.Віддали добровільно і поїхало на москву.
показать весь комментарий
08.01.2025 22:19 Ответить
Друже,вам хтось насрав у голову. ЯЗ віддали не т.з. МИ,а 2 мудаки Кравчук-Кучма,віддали під сильним тиском амерів (а можливо вони цим мудакам ще й грошей сунули). Мені нудно з вами,друже,більше не пишіть.
показать весь комментарий
08.01.2025 22:48 Ответить
Сильний тиск,це не союзництво.Ти ж сам вже нудоту пишеш.
показать весь комментарий
08.01.2025 23:15 Ответить
Данія повинна віддати Гренландію США "заради вільного світу", - Трамп
ОСЬ ЧОМУ ПУТЛЭР И ТРАМПЛЫН ТЯГНУТЬСЯ ОДНЕ ДО ОДНОГО.
показать весь комментарий
07.01.2025 22:52 Ответить
хто тобі прл це насрав на голову?
показать весь комментарий
07.01.2025 23:21 Ответить
Це тобі твій па рольнік ,в якого ти вичищаєш у свинарник за пару злотих насрав,а звязок Трампушки з Путлером та Рашкою бачать всі нормальні люди,які не є підпольськими шматами!
показать весь комментарий
08.01.2025 21:42 Ответить
Ще один збирач земель, бляха. Хочу ось те? Що це? Гренландія? Хочу Гренландію!
показать весь комментарий
07.01.2025 23:11 Ответить
Американське х*йло просто хоче поділити світ з московським х*йлом. Може вони про це домовились ще у Хельсінкі , коли зустрічались без свідків.
показать весь комментарий
07.01.2025 23:27 Ответить
Помилково давати відповідь на безглузде запитання. Тут треба поставити запитання до самого запитання: «з якого зуя трамп ставить питання до суверенітету Канади?» Добре це, чи погано для США - є Канада, аксіома. Трамп може ініціювати будь-які рішення щодо стосунків з Канадою, але точно не про приєднання Канади. Ось вам і чому хутін заглядається на Трампа.
показать весь комментарий
07.01.2025 23:12 Ответить
А гіпотетично цікава країна б получилася якщоб Канада і Гренландія увійшли в склад Штатів, це була б найбілшна країна в світі , білаша ніж непорозуміння на глиняних ніжках у *****
показать весь комментарий
07.01.2025 23:31 Ответить
Не виключений рашистський референдум на Алясці про приєднання її до 3,14дерації.х/зн???
показать весь комментарий
07.01.2025 23:35 Ответить
Це якийсь, не дуже мудрий, жарт від Трампа. Канада належить до Британської Корони. Офіційний голова держави - король Чарлз.
показать весь комментарий
07.01.2025 23:49 Ответить
Трамп просто тролить, а Трюдо забув що тролів не слід годувати.
показать весь комментарий
08.01.2025 00:29 Ответить
Старі пердуни усі в маразмі і дахом поїхали. Боже, якби прокинутися, а це все було б просто страшним сном...
показать весь комментарий
08.01.2025 01:54 Ответить
Уже посчитали, если КАЖДОМУ гранландцу, от мала до велика раздать 100000 долл., то потребуется 6млрд. Все проголосуют сначала за независимость, а потом за вхождение в США. Этот пес рыжий и ***** уважает.
показать весь комментарий
08.01.2025 05:34 Ответить
Совершенно очевидно, что Трамп - это абсолютно невменяемое, неадекватное существо, аналог *****.
показать весь комментарий
08.01.2025 07:57 Ответить
А аналог поближче важко було найти ?
показать весь комментарий
08.01.2025 09:45 Ответить
Трамп зараз почне усіх на шашлики кликати, да допомогу Сирії та народам Африки надавати, захоронить виїзд із країни чоловікам до 60 років .
показать весь комментарий
08.01.2025 09:44 Ответить
Если Путину удастся сломать установленные правила, это послужит примером для других ******, и мир станет более нестабильным. Цивилизованные страны стараются этого избежать.

Тем временем Дональд Трамп, без двух недель президент, предъявляет территориальные претензии Канаде, Дании и Панаме.

А Илон Маск, без двух недель официальное лицо, вмешивается во внутриполитическую жизнь Германии, Британии и других стран. 200 миллионов подписчиков в Хвиттере открывают возможности.

То есть эти персонажи отметают правила, выпячивая принцип "кто сильнее, тот и прав". То есть делают ровно то же, что и Путин, только словесно.

Слово всегда было оружием, а в нашу информационную эпоху слова людей с сотнями миллионов подписчиков должны приравниваться к оружию массового поражения.

Даже если не отправлять флот к берегам Гренландии или Панамы, а только пропагандировать людоедские ценности, уровень цивизованности в мире будет падать.
показать весь комментарий
08.01.2025 11:02 Ответить
Що за х@ня, повага до суверенітету та територіальної цілостності держав тепер не в моді?
показать весь комментарий
08.01.2025 11:35 Ответить
Ще один собіратєль земєль, чим трамп кращий за путіна?
показать весь комментарий
08.01.2025 11:36 Ответить
Здається, дід забуває вчасно приймати пігулки