10176 посетителей онлайн
3 927 44

Сийярто намекнул, что Венгрия будет блокировать Украине путь в ЕС из-за остановки транзита российских энергоресурсов

Сійярто відреагував на законопроєкт у ВР щодо заборони транзиту нафти РФ

Глава Министерства иностранных дел Венгрии Петер Сийярто отреагировал на зарегистрированный в Верховной Раде Украины законопроект, который запрещает транзит российских нефти и газа во время военного положения.

Соответствующее сообщение Сийярто опубликовал в соцсети Facebook, сообщает Цензор.НЕТ.

Венгерский министр заявил, что Министерство иностранных дел Украины "достаточно агрессивно отреагировало" на его предыдущее сообщение с обвинениями в адрес Украины относительно газового транзита. Также он вспомнил, что в Верховной Раде появилось предложение законодательно запретить транзит российских нефти и газа через территорию Украины во время военного положения.

"В связи с этим мы должны с уважением обратить внимание наших украинских коллег на то, что есть реальность, есть права и есть обязанности",- написал глава МИД Венгрии.

Сийярто намекнул, что Венгрия будет блокировать Украине путь в ЕС из-за остановки транзита российских энергоресурсов.

"Реальность такова, что в ЕС государства-члены коллективно и единогласно принимают решение о приеме новых членов. Другими словами, каждое государство-член должно проголосовать "за"", - заявил дипломат.

Он отметил, что каждое государство "имеет суверенное право решать, откуда и каким путем оно покупает энергоносители, необходимые ему для функционирования", и никто не имеет права "навязывать" другой стране более дорогие энергоресурсы.

"Страна, которая заключает соглашение об ассоциации с ЕС или даже хочет стать его членом, обязана вносить вклад в энергетическую безопасность ЕС, предоставляя транспортные маршруты. Поэтому закрытие газовых или нефтяных маршрутов является неприемлемым и противоречит ожиданиям, связанным с интеграцией в ЕС",- заявил венгерский министр.

Остановка транзита газа РФ

Напомним, в 07:00 1 января 2025 года в интересах национальной безопасности остановлена транспортировка российского природного газа по территории Украины.

В Кабмине заявили, что Украина в установленном порядке проинформировала Еврокомиссию о прекращении транзита газа. Европейские страны подготовились.

Топ комментарии
+33
А зараз ви тіпа помагаєте з усіх сил..
показать весь комментарий
08.01.2025 19:33 Ответить
+24
Україні пора уважніше придивитися до Закарпаття в плані дотримання законів України!
показать весь комментарий
08.01.2025 19:34 Ответить
+21
та угряки й так все блокують. пішов нах сосярто.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А зараз ви тіпа помагаєте з усіх сил..
показать весь комментарий
08.01.2025 19:33 Ответить
Ну і блокуйте.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:33 Ответить
Налякав їжака голою…
показать весь комментарий
08.01.2025 19:34 Ответить
та угряки й так все блокують. пішов нах сосярто.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:34 Ответить
Україні пора уважніше придивитися до Закарпаття в плані дотримання законів України!
показать весь комментарий
08.01.2025 19:34 Ответить
Мадяри - це русскіє з-за Урала. Їхня Батьківщина - Ханти-Мансійський автономний округ. Югра.
Хе-хе, ще не народився той, хто зборов свій Голос Крові.
показать весь комментарий
08.01.2025 20:42 Ответить
Дебіли ви завжди щось блокуєте. Йдіть нах і не вертайтеся.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:35 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2025 19:35 Ответить
Нє , так дружок зі США розвалить ЄС ще раніше! Ну звичайно, якщо його команда не спалить діда ще раніше.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:41 Ответить
поки війна євро не буде-так шо похер
показать весь комментарий
08.01.2025 19:35 Ответить
В своїй аналітичній статті журнал Блумберг акцентував свою увагу на втратах Україною 0.5% ВВП від транзиту російського газу. Дивні роздуми про втрати Україною від транзиту росгазу 0.5 % ВВП. Скільки втратила Україна через блокування її вступу в НАТО в 2007р. та скільки втратила Україна внаслідок окупації територій та насильницьких смертей українців через споглядання Заходом геноциду українців путінським фашистським терористичним режимом, високопрофесійні аналітичні "фахівці" Блумберга посоромились згадувати.

Бо транзит газу своєю територією, яка зазнала агресії зі сторони постачальника, схожий на прокачку донором отруєної коричневою чумою крові своєму угорському акцептору через організм України.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:36 Ответить
лінійна блумбергарифметика.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:40 Ответить
Ну, то таке... Блюмберґ...
показать весь комментарий
08.01.2025 20:45 Ответить
А чого у нього ніс рівний
показать весь комментарий
08.01.2025 19:36 Ответить
Ніколи такого не було і от тепер знову !
показать весь комментарий
08.01.2025 19:37 Ответить
Хай помріють. Коли той вступ ще буде. І чи буде. І чи буде Україна і чи буде Угорщина. Можливо нам доведеться взяти території ******** Мадярщини у якості компенсації за всю падлючість що вони нам робили на протязі всіх років незалежності. А їх за Урал. ,,В родниє і пєня.,,
показать весь комментарий
08.01.2025 19:38 Ответить
Очко собі заблокуй.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:38 Ответить
Не хвилюйся, Сіярта! Україну ніхто в ЄС та НАТО приймати не збирається і не збирався!
показать весь комментарий
08.01.2025 19:39 Ответить
А ти, рашиский, здивуєшься, коли незадовго Україна буде і в НАТО і ЕС!
А ви рашисти будите в повній дупі!
показать весь комментарий
08.01.2025 20:00 Ответить
Треба до того Сійярти відкрити транзитний шлях кацапськіх ракетних ресурсів.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:40 Ответить
Сціярто ще нехай спробує виграти наступні вибори , щоб залишитись при владі .
Там опозиція вже зараз добряче випереджає партію яку представляють Орбан і цей окунь .
показать весь комментарий
08.01.2025 19:41 Ответить
Тобто зараз мадьяри блокують, а будуть прям блокувати-блокувати? А у чому різниця?
показать весь комментарий
08.01.2025 19:42 Ответить
Та відправте вже одну бригаду на той Будапешт - світ побаче, як падає держава за три дні !!!
показать весь комментарий
08.01.2025 19:45 Ответить
Тут питання в іншому - поки війна не закінчиться - Захід "тягнутиме кота за яйця" з вступом України шо в НАТО, що в ЄС - це і коню зрозуміло... і ще питання в іншому - а Орбан з Сійярто думають, що їх Господь Бог "замаринує" і вони при владі будуть вічно?
показать весь комментарий
08.01.2025 19:45 Ответить
Пане Яр, от для чого Ви цькуєте ханти-мансійців!
показать весь комментарий
08.01.2025 20:48 Ответить
Заради спортивного інтересу...
показать весь комментарий
08.01.2025 21:12 Ответить
Сійярто пішов на куй. За твої гроші вбивають українців! Ще пздть щось курва.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:50 Ответить
А не захочеш ще кави з коньяком, метиловим?
показать весь комментарий
08.01.2025 19:55 Ответить
Найбільше ми самі собі будемо блокувати рух до ЄС. Ми в цьому профі із стажем 30+ років.
показать весь комментарий
08.01.2025 20:00 Ответить
Сіярто збирається жити вічно?
показать весь комментарий
08.01.2025 20:07 Ответить
вони потім таке ж г*но виберуть
показать весь комментарий
08.01.2025 23:35 Ответить
У двадцятому столітті Угорщина в кожній великій війні виступала на стороні зла. В цьому столітті ці ******** продовжують звичну традицію. Може тут щось не те з усією нацією?
показать весь комментарий
08.01.2025 20:08 Ответить
Поки натякав,ЄС вже "натягнула" Угорщину на 1 млрд євро. "Вєрной дорогой ідьотє, товаріщі".
показать весь комментарий
08.01.2025 20:18 Ответить
Треба ще зупинити транспортуваня рос. нафти яка йде трубопроводом до Угорщини ,цей злочиний режим орбана і є агенти світового терориста путіна в ЄС і НАТО.
показать весь комментарий
08.01.2025 20:26 Ответить
Угорщіна буде блокувати все. Не залежно від дій України. Хочь в дупу їх цілуй. Тому краще їх в дупу гатити. Якщо результат той самий, то хочь якесь задоволення отримаємо.
показать весь комментарий
08.01.2025 20:29 Ответить
Як би їх самих ще з ЄС не викинули
показать весь комментарий
08.01.2025 20:38 Ответить
Від цього сіярто вже аж на ригачку тягне....
показать весь комментарий
08.01.2025 21:08 Ответить
сіярто , пішов би ти ...
показать весь комментарий
08.01.2025 21:09 Ответить
Риго-ОПа щиро дякує, і обіцяє не блокувати поставку кацапської нафти.
показать весь комментарий
08.01.2025 21:23 Ответить
Оце здивування від підозра угорського
показать весь комментарий
08.01.2025 22:22 Ответить
Какой игривый гей!!!
Не будет NATO в Украине... Европа в 3-й раз спать будет... Ну может Черчиль проснётся...
Ну и интересно будет - Тайвань, Япония Сибирьнаш, Грузияих, Гренланд(а шо?), Панама-мама, Суэц подтянется... Канада!!!! Арктику повоюют...
Чехия, Франция, Польша - теперь наш черёд...
Бурято-ямальская орда не остановится сама... Жрущих дохлых тюленеоленей ядерка не остановит... Только "Посполитое Рушение" цивилизации... Крестный Поход... Азиаты, персы, чучхисты... Их опять колыхнуло на Великое Переселение...
показать весь комментарий
08.01.2025 22:49 Ответить
А це Сіряйто точно впевнене, що Угорщина обійдеться без дотацій Євросоюзу?
показать весь комментарий
09.01.2025 00:20 Ответить
Проституція буває різною...