8760 відвідувачів онлайн
3 931 44

Сійярто натякнув, що Угорщина блокуватиме Україні шлях до ЄС через зупинку транзиту російських енергоресурсів

Сійярто відреагував на законопроєкт у ВР щодо заборони транзиту нафти РФ

Глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто відреагував на зареєстрований у Верховній Раді України законопроєкт, який забороняє транзит російських нафти та газу під час воєнного стану.

Відповідний допис Сійярто опублікував у соцмережі Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

Угорський міністр заявив, що Міністерство закордонних справ України "досить агресивно відреагувало" на його попередній допис з обвинуваченнями на адресу України щодо газового транзиту. Також він згадав, що у Верховній Раді з'явилась пропозиція законодавчо заборонити транзит російських нафти та газу через територію України під час воєнного стану.

"У зв'язку з цим ми повинні з повагою звернути увагу наших українських колег на те, що є реальність, є права і є обов'язки",- написав глава МЗС Угорщини.

Сійярто натякнув, що Угорщина блокуватиме Україні шлях до ЄС через зупинку транзиту російських енергоресурсів.

"Реальність така, що в ЄС держави-члени колективно і одноголосно ухвалюють рішення про прийом нових членів. Іншими словами, кожна держава-член має проголосувати "за"", - заявив дипломат.

Він зазначив, що кожна держава "має суверенне право вирішувати, звідки і яким шляхом вона купує енергоносії, необхідні їй для функціонування", і ніхто не має права "нав'язувати" іншій країні дорожчі енергоресурси.

"Країна, яка укладає угоду про асоціацію з ЄС або навіть хоче стати його членом, зобов'язана робити внесок в енергетичну безпеку ЄС, надаючи транспортні маршрути. Тому закриття газових або нафтових маршрутів є неприйнятним і суперечить очікуванням, пов'язаним з інтеграцією в ЄС",- заявив угорський міністр.

Зупинка транзиту газу РФ

Нагадаємо, о 07:00 1 січня 2025 року в інтересах національної безпеки зупинено транспортування російського природного газу територією України.

У Кабміні заявили, що Україна у встановленому порядку поінформувала Єврокомісію про припинення транзиту газу. Європейські країни підготувалися.

Топ коментарі
+33
А зараз ви тіпа помагаєте з усіх сил..
показати весь коментар
08.01.2025 19:33 Відповісти
+24
Україні пора уважніше придивитися до Закарпаття в плані дотримання законів України!
показати весь коментар
08.01.2025 19:34 Відповісти
+21
та угряки й так все блокують. пішов нах сосярто.
показати весь коментар
08.01.2025 19:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А зараз ви тіпа помагаєте з усіх сил..
показати весь коментар
08.01.2025 19:33 Відповісти
Ну і блокуйте.
показати весь коментар
08.01.2025 19:33 Відповісти
Налякав їжака голою…
показати весь коментар
08.01.2025 19:34 Відповісти
та угряки й так все блокують. пішов нах сосярто.
показати весь коментар
08.01.2025 19:34 Відповісти
Україні пора уважніше придивитися до Закарпаття в плані дотримання законів України!
показати весь коментар
08.01.2025 19:34 Відповісти
Мадяри - це русскіє з-за Урала. Їхня Батьківщина - Ханти-Мансійський автономний округ. Югра.
Хе-хе, ще не народився той, хто зборов свій Голос Крові.
показати весь коментар
08.01.2025 20:42 Відповісти
Дебіли ви завжди щось блокуєте. Йдіть нах і не вертайтеся.
показати весь коментар
08.01.2025 19:35 Відповісти
показати весь коментар
08.01.2025 19:35 Відповісти
Нє , так дружок зі США розвалить ЄС ще раніше! Ну звичайно, якщо його команда не спалить діда ще раніше.
показати весь коментар
08.01.2025 19:41 Відповісти
поки війна євро не буде-так шо похер
показати весь коментар
08.01.2025 19:35 Відповісти
В своїй аналітичній статті журнал Блумберг акцентував свою увагу на втратах Україною 0.5% ВВП від транзиту російського газу. Дивні роздуми про втрати Україною від транзиту росгазу 0.5 % ВВП. Скільки втратила Україна через блокування її вступу в НАТО в 2007р. та скільки втратила Україна внаслідок окупації територій та насильницьких смертей українців через споглядання Заходом геноциду українців путінським фашистським терористичним режимом, високопрофесійні аналітичні "фахівці" Блумберга посоромились згадувати.

Бо транзит газу своєю територією, яка зазнала агресії зі сторони постачальника, схожий на прокачку донором отруєної коричневою чумою крові своєму угорському акцептору через організм України.
показати весь коментар
08.01.2025 19:36 Відповісти
лінійна блумбергарифметика.
показати весь коментар
08.01.2025 19:40 Відповісти
Ну, то таке... Блюмберґ...
показати весь коментар
08.01.2025 20:45 Відповісти
А чого у нього ніс рівний
показати весь коментар
08.01.2025 19:36 Відповісти
Ніколи такого не було і от тепер знову !
показати весь коментар
08.01.2025 19:37 Відповісти
Хай помріють. Коли той вступ ще буде. І чи буде. І чи буде Україна і чи буде Угорщина. Можливо нам доведеться взяти території ******** Мадярщини у якості компенсації за всю падлючість що вони нам робили на протязі всіх років незалежності. А їх за Урал. ,,В родниє і пєня.,,
показати весь коментар
08.01.2025 19:38 Відповісти
Очко собі заблокуй.
показати весь коментар
08.01.2025 19:38 Відповісти
Не хвилюйся, Сіярта! Україну ніхто в ЄС та НАТО приймати не збирається і не збирався!
показати весь коментар
08.01.2025 19:39 Відповісти
А ти, рашиский, здивуєшься, коли незадовго Україна буде і в НАТО і ЕС!
А ви рашисти будите в повній дупі!
показати весь коментар
08.01.2025 20:00 Відповісти
Треба до того Сійярти відкрити транзитний шлях кацапськіх ракетних ресурсів.
показати весь коментар
08.01.2025 19:40 Відповісти
Сціярто ще нехай спробує виграти наступні вибори , щоб залишитись при владі .
Там опозиція вже зараз добряче випереджає партію яку представляють Орбан і цей окунь .
показати весь коментар
08.01.2025 19:41 Відповісти
Тобто зараз мадьяри блокують, а будуть прям блокувати-блокувати? А у чому різниця?
показати весь коментар
08.01.2025 19:42 Відповісти
Та відправте вже одну бригаду на той Будапешт - світ побаче, як падає держава за три дні !!!
показати весь коментар
08.01.2025 19:45 Відповісти
Тут питання в іншому - поки війна не закінчиться - Захід "тягнутиме кота за яйця" з вступом України шо в НАТО, що в ЄС - це і коню зрозуміло... і ще питання в іншому - а Орбан з Сійярто думають, що їх Господь Бог "замаринує" і вони при владі будуть вічно?
показати весь коментар
08.01.2025 19:45 Відповісти
Пане Яр, от для чого Ви цькуєте ханти-мансійців!
показати весь коментар
08.01.2025 20:48 Відповісти
Заради спортивного інтересу...
показати весь коментар
08.01.2025 21:12 Відповісти
Сійярто пішов на куй. За твої гроші вбивають українців! Ще пздть щось курва.
показати весь коментар
08.01.2025 19:50 Відповісти
А не захочеш ще кави з коньяком, метиловим?
показати весь коментар
08.01.2025 19:55 Відповісти
Найбільше ми самі собі будемо блокувати рух до ЄС. Ми в цьому профі із стажем 30+ років.
показати весь коментар
08.01.2025 20:00 Відповісти
Сіярто збирається жити вічно?
показати весь коментар
08.01.2025 20:07 Відповісти
вони потім таке ж г*но виберуть
показати весь коментар
08.01.2025 23:35 Відповісти
У двадцятому столітті Угорщина в кожній великій війні виступала на стороні зла. В цьому столітті ці ******** продовжують звичну традицію. Може тут щось не те з усією нацією?
показати весь коментар
08.01.2025 20:08 Відповісти
Поки натякав,ЄС вже "натягнула" Угорщину на 1 млрд євро. "Вєрной дорогой ідьотє, товаріщі".
показати весь коментар
08.01.2025 20:18 Відповісти
Треба ще зупинити транспортуваня рос. нафти яка йде трубопроводом до Угорщини ,цей злочиний режим орбана і є агенти світового терориста путіна в ЄС і НАТО.
показати весь коментар
08.01.2025 20:26 Відповісти
Угорщіна буде блокувати все. Не залежно від дій України. Хочь в дупу їх цілуй. Тому краще їх в дупу гатити. Якщо результат той самий, то хочь якесь задоволення отримаємо.
показати весь коментар
08.01.2025 20:29 Відповісти
Як би їх самих ще з ЄС не викинули
показати весь коментар
08.01.2025 20:38 Відповісти
Від цього сіярто вже аж на ригачку тягне....
показати весь коментар
08.01.2025 21:08 Відповісти
сіярто , пішов би ти ...
показати весь коментар
08.01.2025 21:09 Відповісти
Риго-ОПа щиро дякує, і обіцяє не блокувати поставку кацапської нафти.
показати весь коментар
08.01.2025 21:23 Відповісти
Оце здивування від підозра угорського
показати весь коментар
08.01.2025 22:22 Відповісти
Какой игривый гей!!!
Не будет NATO в Украине... Европа в 3-й раз спать будет... Ну может Черчиль проснётся...
Ну и интересно будет - Тайвань, Япония Сибирьнаш, Грузияих, Гренланд(а шо?), Панама-мама, Суэц подтянется... Канада!!!! Арктику повоюют...
Чехия, Франция, Польша - теперь наш черёд...
Бурято-ямальская орда не остановится сама... Жрущих дохлых тюленеоленей ядерка не остановит... Только "Посполитое Рушение" цивилизации... Крестный Поход... Азиаты, персы, чучхисты... Их опять колыхнуло на Великое Переселение...
показати весь коментар
08.01.2025 22:49 Відповісти
А це Сіряйто точно впевнене, що Угорщина обійдеться без дотацій Євросоюзу?
показати весь коментар
09.01.2025 00:20 Відповісти
Проституція буває різною...