5982 посетителя онлайн

НАТО берет на себя ответственность за координацию военной помощи Украине, - глава Военного комитета Альянса Бауэр

Роб Бауер про допомогу Україні

Некоторые механизмы, которые ранее организовывались Соединенными Штатами, берет на себя НАТО, в частности часть ответственности за координацию военной помощи Украине.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне, об этом заявил председатель Военного комитета НАТО адмирал Роб Бауэр.

"После рамочного соглашения, достигнутого в Вашингтоне, некоторые механизмы, которые ранее организовывались Соединенными Штатами, теперь передаются под контроль НАТО. SACU (Специальная консультационная группа по Украине) и IDCC (Международный координационный центр) - это была группа стран, которые помогали Украине. Сейчас НАТО берет на себя эту ответственность. И США согласились на это", - отметил Бауэр.

Он отметил, что такие изменения направлены на создание постоянных механизмов помощи, которые обеспечат стабильность для Украины, независимо от изменений в политической структуре.

"Для таких людей, как генерал Сырский, который непосредственно руководит операциями на фронте, война не зависит от того, что происходит в Белом доме или где-то еще. Война будет продолжаться и в понедельник. Поэтому постоянная помощь для него является критически важной", - отметил адмирал.

По его словам, Альянс обязан обеспечить Украину всем необходимым для продолжения борьбы.

"Как сказал Генеральный секретарь, мы должны сделать все, чтобы Украина имела как можно более сильную позицию на тот момент, когда начнутся переговоры. А до этого времени наша поддержка должна быть максимально мощной", - подчеркнул Бауэр.

Топ комментарии
+10
мабуть до нато стало доходить шо штати за океаном, а європа поряд з бєснуватими...😁
показать весь комментарий
17.01.2025 06:36 Ответить
+10
11-й рік війни. З таким верховним чотириразовим ухилянтом ворогів точно не треба.
показать весь комментарий
17.01.2025 10:00 Ответить
+7
На другій руці навігатор, щоб знати куди тікати.
показать весь комментарий
17.01.2025 10:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
мабуть до нато стало доходить шо штати за океаном, а європа поряд з бєснуватими...😁
показать весь комментарий
17.01.2025 06:36 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2025 09:47 Ответить
На другій руці навігатор, щоб знати куди тікати.
показать весь комментарий
17.01.2025 10:31 Ответить
Але прийміть до уваги, що в НАТОвській командній структурі SACEUR (Веховний головнокомандувач - завджди американець - наразі цю посаду займає Каволі) є *старшим* від СМС (Голова військового комітету - завджи європеєць - саме ним і є голандець Бауер).
показать весь комментарий
17.01.2025 23:57 Ответить
Опа! Буквально відсьогодні Бауер вже не голова Військового комітету - вранці 17 січня на цю посаду обраний італійський адмірал Драгоне.
показать весь комментарий
18.01.2025 00:26 Ответить
Лос Анжелес показав, що велич Америки зникає несподівано швидко.
Європа мєє забезпечити свою безпеку сама.
показать весь комментарий
17.01.2025 07:56 Ответить
Каліфорнія...СМИ утверждают, что горит одна из крупнейших аккумуляторных электростанций в мире - у неё десятки тысяч литиевых батарей. Хтось комусь нащось натякає...?
показать весь комментарий
17.01.2025 12:16 Ответить
Да-да, Вы правы на 190 процентов. Это же Омерика нам выбрала Клована Верховным Главнокомандующим. И не забудьте самому себе напомнить кто увидел мир в глазах путлера.
показать весь комментарий
17.01.2025 19:41 Ответить
Не згоден з висновком в Вашого першого рядка - бо реакція влади на ураган Катріна в 2005 році була нічим не кращою.
Щодо саміх пожеж то це піпєц😟... Північні околиці міста Пасадіна (округ Лос-Анджелес) - міста де я навчався - тепер виглядають як Мар'їнка...
показать весь комментарий
17.01.2025 23:46 Ответить
Клас, всього то навсього четвертий рік війни... Оперативно, нічого не скажеш. З такими союзниками і ворогів не треба
показать весь комментарий
17.01.2025 09:42 Ответить
У США є тільки один союзник - Ізраіль.
Всі інші - "расходний матєріал в достиженіі стратегических целей".
А стратегічна ціль Ізраілю - відновлення хазарської імперії на руїнах України.
Проект "небесний ієрусалим" - це початковий етап.
показать весь комментарий
17.01.2025 09:58 Ответить
А 100 років тому не "небесний ієрусалим" створили?
показать весь комментарий
17.01.2025 11:04 Ответить
Створили у Москві, де іх понад 90%, але там холодно і нема морських пляжів.
показать весь комментарий
17.01.2025 11:25 Ответить
то стань єврейом і перестань боятись.
показать весь комментарий
17.01.2025 12:27 Ответить
А єврей може українцем стати?
показать весь комментарий
18.01.2025 05:36 Ответить
Не кожен готовий пройти процедуру гіюр...
показать весь комментарий
18.01.2025 18:44 Ответить
11-й рік війни. З таким верховним чотириразовим ухилянтом ворогів точно не треба.
показать весь комментарий
17.01.2025 10:00 Ответить
З таким ухилянтом скоро вже й буряти будуть як кошенята
показать весь комментарий
17.01.2025 11:01 Ответить
Він має рацію. Бо треба знати в чому потрібна допомога. Наші навіть цього не знають.
показать весь комментарий
17.01.2025 09:59 Ответить
Перемога в тому, щоб відбити Росії нирки і вона зайнялась собою.
Хабад генерує світові війни руками СРСР-Росії.
показать весь комментарий
17.01.2025 10:34 Ответить
Тактично це добре,але ще не достатньо.
показать весь комментарий
17.01.2025 12:42 Ответить
Безупречная стратегия НАТО продлена на сто лет, теперь я спокоен.
показать весь комментарий
17.01.2025 15:01 Ответить
Якщо би і керівництво взяли на себе, то було би добре.
показать весь комментарий
17.01.2025 22:50 Ответить
Ещё с эпохи шапкокрада сто раз печатал и здесь и иных пабликах--- Украину спасет только внешнее управление.
показать весь комментарий
17.01.2025 23:56 Ответить
Краще пізно...аніж --ніколи?!
----------------------------------------------------------------------------------------
На жаль--це половинчате рішення...Геть оту шляхетну толерантність...
Треба було вже давно взяти під контроль всю цю всепоглинаючу. шалапонь зайд--зрадо-філів! Тоді б НЕ-довелося нам зріти підрив " Леопардів "на мінних полях: збиття.найдосвідченішого пілота Ф-16 власною ППО. ; НЕ ковтати гіркоту відступів наших воїнів. яких "забезпечили" --селиконовими мінами...І все це на тлі НЕ сусвітнього збагачення ЗЕ-урвителів ...з їх оновленими автопарками--" Рольсів" ( та урочистого повернення блудо-зрадників : зразок -шуфричів.коляні-коклети. на додачу???)
показать весь комментарий
18.01.2025 12:30 Ответить
"НАТО берет на себя ответственность за координацию военной помощи Украине, - глава Военного комитета Альянса Бауэр " - Не прошло и три года .....
показать весь комментарий
18.01.2025 12:58 Ответить
Зараз НАТО (по вказівці лицемірного і фальшивого "трамбона" котрий обіцяв закінчити війну за 24 години.або ще скоріше )перебирає на себе цю відповідальність. (щоб зняти із "трамбона" відповідальність за передвиборчі його пустопорожні обіцянки.котрі він не збирався виконувати від слова "взагалі" і котрі є не що інше.як його брехня )І не дивно, що в такій ситуації США погодилися на це", - зазначив Бауер.

Він наголосив, що такі зміни спрямовані на створення постійних механізмів допомоги, які забезпечать стабільність для України, незалежно від змін у політичній структурі.
показать весь комментарий
18.01.2025 13:18 Ответить