6556 відвідувачів онлайн

НАТО перебирає на себе відповідальність за координацію військової допомоги Україні, - голова Військового комітету Альянсу Бауер

Роб Бауер про допомогу Україні

Деякі механізми, які раніше організовувалися Сполученими Штатами, перебирає на себе НАТО, зокрема частину відповідальності за координацію військової допомоги Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне, про це заявив голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер.

"Після рамкової угоди, досягнутої у Вашингтоні, деякі механізми, які раніше організовувалися Сполученими Штатами, тепер передаються під контроль НАТО. SACU (Спеціальна консультаційна група з України) і IDCC (Міжнародний координаційний центр) - це була група країн, які допомагали Україні. Зараз НАТО перебирає на себе цю відповідальність. І США погодилися на це", - зазначив Бауер.

Він наголосив, що такі зміни спрямовані на створення постійних механізмів допомоги, які забезпечать стабільність для України, незалежно від змін у політичній структурі.

"Для таких людей, як генерал Сирський, який безпосередньо керує операціями на фронті, війна не залежить від того, що відбувається в Білому домі чи деінде. Війна триватиме і в понеділок. Тому постійна допомога для нього є критично важливою", - зауважив адмірал.

За його словами, Альянс зобов’язаний забезпечити Україну всім необхідним для продовження боротьби.

"Як сказав Генеральний секретар, ми повинні зробити все, щоб Україна мала якомога сильнішу позицію на той момент, коли розпочнуться переговори. А до цього часу наша підтримка має бути максимально потужною", - наголосив Бауер.

Топ коментарі
+10
мабуть до нато стало доходить шо штати за океаном, а європа поряд з бєснуватими...😁
показати весь коментар
17.01.2025 06:36 Відповісти
+10
11-й рік війни. З таким верховним чотириразовим ухилянтом ворогів точно не треба.
показати весь коментар
17.01.2025 10:00 Відповісти
+7
На другій руці навігатор, щоб знати куди тікати.
показати весь коментар
17.01.2025 10:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
мабуть до нато стало доходить шо штати за океаном, а європа поряд з бєснуватими...😁
показати весь коментар
17.01.2025 06:36 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2025 09:47 Відповісти
На другій руці навігатор, щоб знати куди тікати.
показати весь коментар
17.01.2025 10:31 Відповісти
Але прийміть до уваги, що в НАТОвській командній структурі SACEUR (Веховний головнокомандувач - завджди американець - наразі цю посаду займає Каволі) є *старшим* від СМС (Голова військового комітету - завджи європеєць - саме ним і є голандець Бауер).
показати весь коментар
17.01.2025 23:57 Відповісти
Опа! Буквально відсьогодні Бауер вже не голова Військового комітету - вранці 17 січня на цю посаду обраний італійський адмірал Драгоне.
показати весь коментар
18.01.2025 00:26 Відповісти
Лос Анжелес показав, що велич Америки зникає несподівано швидко.
Європа мєє забезпечити свою безпеку сама.
показати весь коментар
17.01.2025 07:56 Відповісти
Каліфорнія...СМИ утверждают, что горит одна из крупнейших аккумуляторных электростанций в мире - у неё десятки тысяч литиевых батарей. Хтось комусь нащось натякає...?
показати весь коментар
17.01.2025 12:16 Відповісти
Да-да, Вы правы на 190 процентов. Это же Омерика нам выбрала Клована Верховным Главнокомандующим. И не забудьте самому себе напомнить кто увидел мир в глазах путлера.
показати весь коментар
17.01.2025 19:41 Відповісти
Не згоден з висновком в Вашого першого рядка - бо реакція влади на ураган Катріна в 2005 році була нічим не кращою.
Щодо саміх пожеж то це піпєц😟... Північні околиці міста Пасадіна (округ Лос-Анджелес) - міста де я навчався - тепер виглядають як Мар'їнка...
показати весь коментар
17.01.2025 23:46 Відповісти
Клас, всього то навсього четвертий рік війни... Оперативно, нічого не скажеш. З такими союзниками і ворогів не треба
показати весь коментар
17.01.2025 09:42 Відповісти
У США є тільки один союзник - Ізраіль.
Всі інші - "расходний матєріал в достиженіі стратегических целей".
А стратегічна ціль Ізраілю - відновлення хазарської імперії на руїнах України.
Проект "небесний ієрусалим" - це початковий етап.
показати весь коментар
17.01.2025 09:58 Відповісти
А 100 років тому не "небесний ієрусалим" створили?
показати весь коментар
17.01.2025 11:04 Відповісти
Створили у Москві, де іх понад 90%, але там холодно і нема морських пляжів.
показати весь коментар
17.01.2025 11:25 Відповісти
то стань єврейом і перестань боятись.
показати весь коментар
17.01.2025 12:27 Відповісти
А єврей може українцем стати?
показати весь коментар
18.01.2025 05:36 Відповісти
Не кожен готовий пройти процедуру гіюр...
показати весь коментар
18.01.2025 18:44 Відповісти
11-й рік війни. З таким верховним чотириразовим ухилянтом ворогів точно не треба.
показати весь коментар
17.01.2025 10:00 Відповісти
З таким ухилянтом скоро вже й буряти будуть як кошенята
показати весь коментар
17.01.2025 11:01 Відповісти
Він має рацію. Бо треба знати в чому потрібна допомога. Наші навіть цього не знають.
показати весь коментар
17.01.2025 09:59 Відповісти
Перемога в тому, щоб відбити Росії нирки і вона зайнялась собою.
Хабад генерує світові війни руками СРСР-Росії.
показати весь коментар
17.01.2025 10:34 Відповісти
Тактично це добре,але ще не достатньо.
показати весь коментар
17.01.2025 12:42 Відповісти
Безупречная стратегия НАТО продлена на сто лет, теперь я спокоен.
показати весь коментар
17.01.2025 15:01 Відповісти
Якщо би і керівництво взяли на себе, то було би добре.
показати весь коментар
17.01.2025 22:50 Відповісти
Ещё с эпохи шапкокрада сто раз печатал и здесь и иных пабликах--- Украину спасет только внешнее управление.
показати весь коментар
17.01.2025 23:56 Відповісти
Краще пізно...аніж --ніколи?!
----------------------------------------------------------------------------------------
На жаль--це половинчате рішення...Геть оту шляхетну толерантність...
Треба було вже давно взяти під контроль всю цю всепоглинаючу. шалапонь зайд--зрадо-філів! Тоді б НЕ-довелося нам зріти підрив " Леопардів "на мінних полях: збиття.найдосвідченішого пілота Ф-16 власною ППО. ; НЕ ковтати гіркоту відступів наших воїнів. яких "забезпечили" --селиконовими мінами...І все це на тлі НЕ сусвітнього збагачення ЗЕ-урвителів ...з їх оновленими автопарками--" Рольсів" ( та урочистого повернення блудо-зрадників : зразок -шуфричів.коляні-коклети. на додачу???)
показати весь коментар
18.01.2025 12:30 Відповісти
"НАТО берет на себя ответственность за координацию военной помощи Украине, - глава Военного комитета Альянса Бауэр " - Не прошло и три года .....
показати весь коментар
18.01.2025 12:58 Відповісти
Зараз НАТО (по вказівці лицемірного і фальшивого "трамбона" котрий обіцяв закінчити війну за 24 години.або ще скоріше )перебирає на себе цю відповідальність. (щоб зняти із "трамбона" відповідальність за передвиборчі його пустопорожні обіцянки.котрі він не збирався виконувати від слова "взагалі" і котрі є не що інше.як його брехня )І не дивно, що в такій ситуації США погодилися на це", - зазначив Бауер.

Він наголосив, що такі зміни спрямовані на створення постійних механізмів допомоги, які забезпечать стабільність для України, незалежно від змін у політичній структурі.
показати весь коментар
18.01.2025 13:18 Відповісти