9547 посетителей онлайн
7 419 81

Президент Панамы Мулино - Трампу: Канал есть и будет оставаться панамским

Президент Панами Хосе Рауль Муліно відкинув заяву Трампа про повернення США Панамського каналу

Президент Панамы Хосе Рауль Мулино отреагировал на заявление президента США Дональда Трампа, которое он сделал во время своей инаугурации, относительно "возвращения" Панамского канала Соединенным Штатам.

Об этом Мулино написал на платформе Х, информирует Цензор.НЕТ.

"Канал не передавали в концессию. Это был результат борьбы поколений, которая достигла кульминации в 1999 году в результате договора Торрихоса-Картера", - отметил Мулино.

Он также отверг утверждение 47-го президента США о том, что Китай "эксплуатирует" канал, который соединяет Карибское море с Тихим океаном.

По его словам, на протяжении 25 лет Панама "непрерывно и ответственно" управляла каналом, расширяла его, чтобы "служить миру и торговле", в том числе США.

Хосе Мулино отметил, что его страна будет пользоваться международным правом как способом регулирования отношений между странами, в частности с США.

Лидер Панамы также призвал к диалогу.

"Диалог всегда является способом прояснить проблемные вопросы без ущерба для наших прав, полного суверенитета или права собственности на наш канал", - добавил Мулино.

Что предшествовало?

20 января во время своей инаугурационной речи Дональд Трамп заявил, что США "вернут" себе Панамский канал.

По его словам, Панама нарушила соглашения, которые требуют нейтралитета при эксплуатации канала, и с американскими кораблями "обходятся несправедливо". Он также утверждал, что "Панамским каналом управляет Китай, и мы не отдадим его Китаю".

Напомним, 7 января Трамп заявил, что не исключает применения силы для контроля над Гренландией и Панамским каналом.

МИД Панамы заявил, что страна не намерена обсуждать с Соединенными Штатами Америки суверенитет Панамского канала.

Топ комментарии
+23
Хосе Муліно наголосив, що його країна користуватиметься міжнародним правом як способом регулювання відносин між країнами Джерело: https://censor.net/ua/n3531323

Хлопче, прокинься, міжнародного права вже не існує!
показать весь комментарий
20.01.2025 23:17 Ответить
+20
Тампон розказує що закінчить всі війни а натомість майже розв'язав три нові війни притому з своїми союзниками. Тампон розказує що буде всього домовлятись угодами а натомість анонсував війну з нелегалами. Да у Тампона роздвоєння особистості. Його лікувати потрібно як і *****
показать весь комментарий
20.01.2025 23:23 Ответить
+12
Датишоооо? Прямо американці канал будували? Це все одно що кацапи розказують що вони будували українські міста. Хоча аби не українці то касаби до сих пір жили б в гнилих землянках. А якби в США не приїхали мігранти з Європи то в США до сих пір би бігали одні напівголі індіанці. А нарахунок канала так існує міжнародне право. Чи є у США юридичні права на канал? Чи е у США права на Канаду, Гренландію? Чи нахрен вже всі документи. Хватай хто що хоче а якщо жертва веде спротив то вбивай її.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Все іде до того що Панамський канал повторить історію Каховської ГЕС ((
показать весь комментарий
20.01.2025 23:16 Ответить
100 пудів.. США він тільки на збитки
показать весь комментарий
20.01.2025 23:23 Ответить
взагалі ідея цікава !
рванути Панамський канал

плавайте через ревущії сорокові, курви !

.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:25 Ответить
Як "рвонути "канал не знаю , а от вивести з ладу шлюзи - п...да каналу (( Думаю , що Мексика цьому може посприяти , у них там сухопутний альтернативний шлях збудовано ))
показать весь комментарий
20.01.2025 23:36 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=e5eU29z1oy0
показать весь комментарий
21.01.2025 07:30 Ответить
Маск во время выступление начал "зиговать"... Теперь получается РФ должна спасать Америку от "фашистов" или это другое?
показать весь комментарий
20.01.2025 23:17 Ответить
Хосе Муліно наголосив, що його країна користуватиметься міжнародним правом як способом регулювання відносин між країнами Джерело: https://censor.net/ua/n3531323

Хлопче, прокинься, міжнародного права вже не існує!
показать весь комментарий
20.01.2025 23:17 Ответить
Коли було це право?
показать весь комментарий
20.01.2025 23:50 Ответить
Якби США не побудували той канал то панамці б зараз жили як папуаси нової Гвінеї в джунглях
показать весь комментарий
20.01.2025 23:20 Ответить
якбитологія
показать весь комментарий
20.01.2025 23:23 Ответить
Може скластись така ситуація ----если один человек построил другой завсегда разобрать сможет🤷‍♂️
показать весь комментарий
20.01.2025 23:25 Ответить
Розібрати - не проблема , я про вже написав (( Саме головне, що у разі загрози суверенітету Панами, так можуть вирішити самі панамці ((
показать весь комментарий
20.01.2025 23:33 Ответить
Ломати-це не будувати...
показать весь комментарий
20.01.2025 23:59 Ответить
Датишоооо? Прямо американці канал будували? Це все одно що кацапи розказують що вони будували українські міста. Хоча аби не українці то касаби до сих пір жили б в гнилих землянках. А якби в США не приїхали мігранти з Європи то в США до сих пір би бігали одні напівголі індіанці. А нарахунок канала так існує міжнародне право. Чи є у США юридичні права на канал? Чи е у США права на Канаду, Гренландію? Чи нахрен вже всі документи. Хватай хто що хоче а якщо жертва веде спротив то вбивай її.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:29 Ответить
Якраз Трамп і хоче всім донести, що ніякого міжнародного права не існує, а лише право сили. В США є досвід маленької переможної війни з Панамою. Тому "Можем Повторіть" це також і про них.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:43 Ответить
Да, говномет, таки американци будували. Американские инженеры разработали проект, американские кампании финансировали закупку оборудования, оплату строителей и накладные расходы, американские техники руководили на месте нанятыми в США и со всей южной америки работягами.
А шо там твои кацапы рассказывают никакого отношения к Каналу не имеет.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:54 Ответить
ну так пусть пророют канал от Бостона до Лос-Анжелеса.

Маск оплатит
показать весь комментарий
21.01.2025 00:07 Ответить
Если я построю дом в Штатах по немецкой технологии разработаной испанскими архитекторами за деньги китайских инвесторов, то кто построил дом, курва мать?
показать весь комментарий
21.01.2025 00:23 Ответить
китайці
показать весь комментарий
21.01.2025 00:51 Ответить
Спроси у курвы мать, как конструировать вопросительные предложения. От себя могу только сказать, что канал построенный американскими инженерами американской техникой за американские деньги в стране созданной американцами под китайское керувание никто не отдаст. Панамскому курбаши надо хорошо задуматься, перед тем как открывать рот.
показать весь комментарий
21.01.2025 01:23 Ответить
Панами це колишня частина Колумбії. США, в намаганні побудувати канал , сприяли сепаратистам і відокремленню цієї території.
показать весь комментарий
21.01.2025 11:58 Ответить
Якби не французи , то ніхто б про той канал навіть не чув , а якби не США , то Колумбія мала б трішки більшу площу і не факт що цей канал у разі його побудови звався б панамським .
показать весь комментарий
20.01.2025 23:31 Ответить
саме так.
показать весь комментарий
21.01.2025 00:55 Ответить
не розумію чого тоді Колумбійці вперлись проти будівництва...
показать весь комментарий
21.01.2025 11:59 Ответить
Щось , мабуть , подібне до того як українці вперлися з Кримом , ну або як Данія сьогодні з Гренландією , нікому не подобається втрата суверенітету і отримання статусу колонії , адже США Панаму не приєднали до себе як окремий штат , а просто експлуатували територію у своїх цілях.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:27 Ответить
я вважаю таке порівнення не доречним, до того ж ці події більш яка 120 річної давнини, а сепаратизм тих земель був ще раніше, с такими порівнянями можна дійти й до засудження війни за незалежність США... А тоді і ментальність і погляди були інщі...Тож така проекція, на мій погляд, не доречна
показать весь комментарий
21.01.2025 13:38 Ответить
Доходити потрібно не до війни за незалежність , а до геноциду індіанців європейськими завойовниками , саме так корінь зла , все решта - його паростки ((
показать весь комментарий
21.01.2025 17:57 Ответить
"користуватиметься міжнародним правом як способом регулювання відносин між країнами"???

Може звернутися у так званий "радбез оон"?

Трамп за пару місяців йхлуу буде руку тиснути і називати його "mr president", хоча це найбільший в світі порушувач міжнародного права. Президент Панами не хоче це прокоментувати ніяк?
показать весь комментарий
20.01.2025 23:22 Ответить
Тампон розказує що закінчить всі війни а натомість майже розв'язав три нові війни притому з своїми союзниками. Тампон розказує що буде всього домовлятись угодами а натомість анонсував війну з нелегалами. Да у Тампона роздвоєння особистості. Його лікувати потрібно як і *****
показать весь комментарий
20.01.2025 23:23 Ответить
Лікувати?...Доктор сказав-в морг...обох
показать весь комментарий
20.01.2025 23:26 Ответить
війна морпєхів США з гренландськими пінгвінами неминуча !

.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:27 Ответить
Пора трампа возвеличувати... Он ПОП уже старається
показать весь комментарий
20.01.2025 23:27 Ответить
он дипломат. один из немногих с ультра крутым уровнем, что с ним кентуются даже при том, что он сейчас всего на всего обычный депутат.
показать весь комментарий
21.01.2025 01:47 Ответить
може ти почекаешь докi он хочь одну розв'яже, говнар?
показать весь комментарий
20.01.2025 23:56 Ответить
так а чего рыжее е ба нько ляпает везде Канада Наш, Гренландия Наш, Канал Наш, и так далее?
наверное не от большого ума?

дайте ему еще 100 дней (с)

это уже даже не смешно
показать весь комментарий
21.01.2025 00:07 Ответить
когда развяжет хоть одну, тогда и поговорим. ты вот тоже языком ляпаешь, но никто ж не возмущается, пока рукам волю не даешь.
показать весь комментарий
21.01.2025 01:26 Ответить
Еще раз. Я сейчас пытаюсь достучаться до вашего интеллекта.

Нет проблем в том, что америка воюет. америка воевала и геноцидела будь здоров - номер 3 в мире по этим показателям после русни и британской империи.

Проблема в том, что она угрожает своим союзникам по Северо-американскому командованию: Канаде и Мексике и союзникам по нато: Канаде и Дании.
он не угрожает х у йлу и прочим диктаторам - они для него хорошие парни.

Чувствуете разницу?
Если это не понятно - не пишите мне больше и не отвечайте на мои посты под моим ФИО. Можете кидать в спам, если вам будет комфортнее спать от этого.
показать весь комментарий
21.01.2025 01:42 Ответить
Мексика не входить ні в яке командування.
показать весь комментарий
21.01.2025 08:58 Ответить
Канал не будет ни американским ни панамским. Потому что он уже Китайский ......
показать весь комментарий
20.01.2025 23:27 Ответить
пошліть хлопців з ГУР і вони зроблять той канал ніяким !

.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:28 Ответить
Є можливість, отому служки, аброхамію з ВРУ, написати листа жалісного та збирати підписи, як він з цим працював уже, на рашиста путінського....
показать весь комментарий
20.01.2025 23:30 Ответить
Коли Колумбія відмовилась продати США право на будівництво і володіння Панамського каналу, Панама (штат Колумбії), відокремилась від Колумбії (4 листопада 1903 року) і юридично передала концесію США як незалежна держава (18 листопада 1903 року).
показать весь комментарий
20.01.2025 23:31 Ответить
І Панама і Мексика будуть не проти стати 51 і 52 штатом США (з громадянством), але Трамп хоче лише Канаду.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:39 Ответить
Тобто і тут ***** нічого нового не придумав коли лугандонію створював ((
показать весь комментарий
20.01.2025 23:40 Ответить
Якби Трамп сказав, що забирає Чукотку - ніхто б проти не був, навіть чукчі-фанати пуціна
показать весь комментарий
20.01.2025 23:31 Ответить
доня, а ну розповіси їм,
що всі панамці розмовляють англійською і тому їх треба визволяти ракетами!
показать весь комментарий
20.01.2025 23:31 Ответить
Не всі. Які на каналі працюють так, а інші не 100 відсотково. Так що тільки референдум. Як в Криму. Сьогдні захопили, завтра референдум, післязавтра порахували і проголосили потрібне.
показать весь комментарий
21.01.2025 00:27 Ответить
ті хто на каналі працююйть? - Мають знати англійську!
ті хто не знає англійську? - не працюють на каналі.
це як пілоти - не знаєш англійську? - літай між хатою і хлівом..
показать весь комментарий
21.01.2025 00:39 Ответить
Я щось інше написав?
показать весь комментарий
21.01.2025 00:41 Ответить
все те...
показать весь комментарий
21.01.2025 00:43 Ответить
ну не панамський канал, то тоді хоч дар'єнський розрив зробить американським )) трамп не має кордонів )
показать весь комментарий
20.01.2025 23:32 Ответить
Не обманюйся: тебе теж не питатимуть, а доведуть до відома!
показать весь комментарий
20.01.2025 23:34 Ответить
Сьогодні 20 січня в світі з'явилось нове *****.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:38 Ответить
Хрін там - іще один оманський віслюк на побігеньках у ***** ((
показать весь комментарий
20.01.2025 23:42 Ответить
P.S. Коли Трамп розповідав своїй "аплодисментній команді" про майбутні свої плани , Байден від сміху мало не помер (( .
показать весь комментарий
20.01.2025 23:44 Ответить
То таке... шо б этому Мулино не сделали Норьегу. Могут ведь повторить.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:49 Ответить
You can't just draw a line and say: everything should just stay forever the way it was on day mm/dd/yyyy, because it is somehow sacred. It is not sacred, it is just as arbitrary as any other day you may pick. And nothing is forever, except change itself.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:50 Ответить
What a deep thought! Care to elaborate as of what you been trying to say exactly?
показать весь комментарий
20.01.2025 23:59 Ответить
вам переслати адрес трасліту,
шо би ви на мові як бе, а не тільки сам до себе?
показать весь комментарий
21.01.2025 00:10 Ответить
Це звичайний випєндрьож.
показать весь комментарий
21.01.2025 00:57 Ответить
він
показать весь комментарий
21.01.2025 01:05 Ответить
Після таких заяв впору Панамі почати розробку своєї ЯЗ, бо інакше нічим від таких як США, РФ, Китай себе захистити.
показать весь комментарий
20.01.2025 23:58 Ответить
Достатньо добряче замінувати канал. Так щоб вибух на роки припинив його існування як транспортної артерії. Шлях суден збільшиться на 5000-8000 км. морем. Ото трампісти зрадіють від "мудрості" Трампа... І пєчєньок ніхто в США каналом не пришле...
показать весь комментарий
21.01.2025 00:41 Ответить
А крим, крим трамп купити не хоче?
показать весь комментарий
21.01.2025 00:12 Ответить
Моя ідея. А виконувати будете ви якщо жити хочете
показать весь комментарий
21.01.2025 01:33 Ответить
Всё инаугурация прошла. Время Трампа закончилось.
Это как неделя до армии. Призывника все можно. Можно пить, можно драться, можно витрину в магазине разбить. Отвечать не придется, всё равно в армию заберут. Так и Трамп все мог пиз...пардон говорить. А теперь на него столько внутренних проблем навалилось, что до Гренландии руки не дойдут. Снова рамки бюджета расширять, Израиль мирить, торговля с Китаем, своя и медицина. Текучка заест. Не смешите за канал
показать весь комментарий
21.01.2025 00:13 Ответить
Готуйтеся демонстративно до війни краще. Можливо тоді Дональд прийде трохи до тями.
показать весь комментарий
21.01.2025 00:25 Ответить
Брєжнєв в повному маразмі помер в віці 76 років. Трампу 79, в цьому році буде 80. Шоу може скінчитися в будь який момент і Трамп вже ніколи не відповість за будь які свої дії, а до наслідків не доживе в будь якому випадку. Тепер і Америка має своїх ліквідаторів...
показать весь комментарий
21.01.2025 00:47 Ответить
Нехай на пенсію в середньому в світі виходять в 67 років. Вважається що з цього віку людина вже не може працювати навіть двірником. Але чомусь може працювати Президентом довічно незалежно від віку. Щось тут не так. Якесь світове геріатричне управління останнім часом і те що таке відбувається мене особисто дуже тривожить. Може було б правильно обмежити вік балотування в Президенти з урахуванням двох каденцій? Наприклад якщо каденція 4 роки то від 67 потрібно відняти вісім. Звідси кандидатами в Президенти не можна реєструвати осіб старших за 58 років. Чи не так?
показать весь комментарий
21.01.2025 01:29 Ответить
Молодець, Муліно, коректно та дипломатично послав найух руду брехливу потвору!
показать весь комментарий
21.01.2025 01:30 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2025 08:59 Ответить
де сховався панамець Коломойський?
ось у чому питання
показать весь комментарий
21.01.2025 01:34 Ответить
Итак, дорогие радиослушатели рассказываю вам про Панамский канал:

Он был построен на деньги американских инвесторов, спроектирован американскими инженерами. В сегодняшних ценах стоит сотни миллиардов долларов! В конце 70 был на шару, за 1 доллар!! (зачем?) передан холуем глобалистов Картером Панаме в рамках ослабления США.

Но!!! В при передаче были оговорены условия, при которых наша страна может забрать его «взад». Панама на сегодняшний день нарушила все писанные и неписанные условия этой передачи. Канал уже почти наполовину принадлежит гребанным китайским коммунистам. Они «чаржат» наши корабли по завышенным расценкам а наши военные корабли (для которых этот канал и создавался) вообще по космическим тарифам.

Сегодня после инагурации Трамп еще раз объяснил почему идет на этот шаг. Дословно сказал: канал БУДЕТ нашим. Вопрос закрыт. Точка.

Никакой аналогии с бандитским и преступным захватом Россией украинских территорий данный случай не имеет!

From the US with love
показать весь комментарий
21.01.2025 05:07 Ответить
Головне в промові Трампа про канал було, що панамці виставили великі мита за прохід і затримують кораблі в той час як Китай туди сюди шниряють. Тому він так і пригрозив. Знизять мита до мінімальних і бесперешкодно в пріорітеті будуть пускати-конфлікт буде вичерпано. Бо хто знає той регіон і бував не так давно там, то дійсно можно було побачити що там китайці дуже активно ведуть свої справи