4501 посетитель онлайн
6 094 79

МИД Панамы о посягательствах Трампа: Наш канал будут контролировать только панамские руки

Дональд Трамп зазіхнув на Панамський канал

Панама не намерена обсуждать с Соединенными Штатами Америки муверенитет Панамского канала.

Об этом Telemetro заявил министр иностранных дел Панамы Хавьер Мартинес-Ача, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Он отрицает контакты Панамы с Трампом или его командой. Министр также отметил, что когда Трамп вступит в должность, отношения между США и Панамой будут регулироваться через обычные и соответствующие официальные каналы.

Мартинес-Ача повторил позицию президента Панамы Рауля Мулино о том, что суверенитет Панамского канала не подлежит обсуждению.

"Суверенитет нашего канала не подлежит обсуждению. Единственные руки, которые контролируют канал, - это панамские руки, и так будет всегда", - сказал глава МИД.

Он добавил, что миссией Панамского канала является "служение человечеству и мировой торговле и это одна из великих ценностей, которую панамцы предлагают миру, давая международному сообществу гарантию не участвовать или быть активным участием в любом конфликте".

Отметим, что ранее Трамп заявил, что не исключает применения силы для контроля над Гренландией и Панамским каналом.

Также сообщалось, что на фоне заявлений избранного президента США Дональда Трампа, о желании "контроля и владения" Гренландией, правительство Дании объявило о значительном увеличении расходов на оборону острова.

Также Дональд Трамп прокомментировал отставку премьер-министра Канады Джастина Трюдо и предложил включить Канаду в состав США.

Топ комментарии
+21
Короче усім хто не має ядерної зброї,швидко потрібно нею запасатись..Їбануті діди прийщли до влади,це якийсь *******
показать весь комментарий
08.01.2025 14:01 Ответить
+19
Господи, цей пердун ще навіть не Президент, а вже пів Землі по стелі перелякано бігає через його маячню.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:57 Ответить
+14
показать весь комментарий
08.01.2025 13:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
08.01.2025 13:57 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2025 14:08 Ответить
Господи, цей пердун ще навіть не Президент, а вже пів Землі по стелі перелякано бігає через його маячню.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:57 Ответить
Це він так нагнітає, ціну набиває, хоче руки викрутить для якихось вигідних умов якихось угод.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:58 Ответить
Иногда вся суть на поверхности и никаких скрытых смыслов искать не стоит. В случае с Трампом это как раз тот самый случай.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:30 Ответить
Панама зараз переживає .... щоб риже ***** не всралось ! Зі своєю армією США. Та 5-м флотом.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:35 Ответить
от єдине питання муляє - чому трампу не приходить думка приєднати, скажімо, Мексику, або Венесуелу...
показать весь комментарий
08.01.2025 13:57 Ответить
Або Сибір. Ну щоб китайцям не дісталась. Чи не цього Захід боїться?
показать весь комментарий
08.01.2025 14:01 Ответить
***** йому ці дві діри?
показать весь комментарий
08.01.2025 14:11 Ответить
Венесуела не діра. Тоді б США контролювало світовий видобуток нафти.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:15 Ответить
Діра. Повна. Це лише кацапські казочки про те що США воюе там де є нафта. Венесуельську нафта мало того що найнижчої якості, так її в основному купує лише Китай.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:14 Ответить
Це Панама так думає а в Трампа свіи план - в нього ше багато таких планів
показать весь комментарий
08.01.2025 13:57 Ответить
Це від того, що уколи пропуска дід. Ти б теж в палату вернувся
показать весь комментарий
08.01.2025 14:14 Ответить
№ 6?
показать весь комментарий
08.01.2025 14:16 Ответить
І Маск з ним, здається, цим "планом" ділиться...
показать весь комментарий
08.01.2025 14:41 Ответить
Задоначу Освальду на набої
показать весь комментарий
08.01.2025 13:58 Ответить
Здається, дід скоро обісреться як путін
показать весь комментарий
08.01.2025 14:00 Ответить
Короче усім хто не має ядерної зброї,швидко потрібно нею запасатись..Їбануті діди прийщли до влади,це якийсь *******
показать весь комментарий
08.01.2025 14:01 Ответить
В нас наче молодий, але ментально теж вже ******** дід.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:06 Ответить
У нашого "молодого ", "запізнілий юнацький інфантилізм" плавно переходить у "старечий маразм"... "Вікова зрілість" його "оминула стороною"...
показать весь комментарий
08.01.2025 14:44 Ответить
👍🤝👏😁
показать весь комментарий
08.01.2025 16:56 Ответить
В США схоже період пізнього союзу - там теж діди під 80 вирішували долю республік.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:24 Ответить
Чем Панаме поможет ядерна зброя, если Трамп пошлет туда 82 дивизию вдв, как сделал в 89 году Буш?
показать весь комментарий
08.01.2025 15:07 Ответить
То Канаду,то панамський канал
Він став схожим по імперським
замашкам на пуйло
показать весь комментарий
08.01.2025 14:01 Ответить
Порадив би хто Трампу взяти під свій контроль, наприклад - Сибір, "не виключаючи застосування сили"
показать весь комментарий
08.01.2025 14:02 Ответить
Трамбон сикун. Кому він погрожує? Панамі та Данії. Хай щось Бразілії чи Аргентіні щось пред'яве. не кажучи за Кітай
показать весь комментарий
08.01.2025 14:09 Ответить
ці руки нічого не крали)))
показать весь комментарий
08.01.2025 14:05 Ответить
***** та Трамбон. Ще одного ******* Земна куля не витримає
показать весь комментарий
08.01.2025 14:05 Ответить
А Сі+++?
показать весь комментарий
08.01.2025 14:07 Ответить
А Сі на їх фоні виглядає найбільшим адекватом, як це не дивно. Піторашка вже колонія Китаю і ця залежність тільки зростатиме. При цьому Європка і Штати досі лякаються самої думки про війну зі свинособачими бомжами, які півроку не здатні звільнити один район в Курський області. Для вузькооких настають найбільш сприятливі часи, на жаль.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:25 Ответить
В Китаю тактика - м'яка сила. Якщо він і діє - то тільки через своїх дурнуватих проксі, але сам ніколи відкрито не підставиться. Хоча, якщо Захід ослабне остаточно. і Китай це зрозуміє, може зробити свій "бросок лангуста" на Тайвань.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:00 Ответить
Лангусты еле ползают. Может бросок мангуста?
показать весь комментарий
08.01.2025 15:09 Ответить
Ви справді настільки тупі, що не здатні в сарказм? Чи прикидуєтеся?
показать весь комментарий
08.01.2025 16:17 Ответить
Ну то есть вы дурнину нацарапали, а я в сарказм не способен? Ну ок, пейши исчо.
показать весь комментарий
08.01.2025 21:23 Ответить
Си, который вокруг Тайваня клацает зубами, наибольший адекват?
показать весь комментарий
08.01.2025 15:08 Ответить
звісно. Для всього світу Тайвань це якесь велике китайське ДНР. І винні в цьому в тому числі самі Штати які позбавили Тайвань праву голосу в ООН замінивши на материкових комуняк.
Тепер подивися на Трампа з Гренландією і Панамським Каналом і на упоротого Пиню - і ти зрозумієш що я правий.
показать весь комментарий
27.01.2025 13:12 Ответить
Там ще північнокорейський віннипух з ядерною.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:26 Ответить
Файний тролінг. Але краще було би розібратися з Кубою.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:13 Ответить
Це більше схоже га деменцію з шизофренією
показать весь комментарий
08.01.2025 14:15 Ответить
я б навіть сказала на активне протистояння деменції та шизофренії )))
показать весь комментарий
08.01.2025 14:18 Ответить
Казатися може все що завгодно. Трамп піздобол, який генерує рандомні вкиди лайна на вентилятор.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:09 Ответить
У нього духу не вистачить.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:15 Ответить
люди, куди чимчикує цей світ!! Я вже загубилася в кількості зашкварів..
показать весь комментарий
08.01.2025 14:17 Ответить
Ні. Не будуть.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:18 Ответить
У мене інше питання. Навіщо громадяни це відверте опудало обрали? Вони не бачили, що це профнепридатне, некомпетентне, егоцентричне, самозакохане опудало з повним набором комплексів і тарганів?
показать весь комментарий
08.01.2025 14:19 Ответить
Бо люди дурні. Всюди. І так само всюди хочуть простих і швидких рішень.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:27 Ответить
Дивне питання. А наші люди в 2019 не бачили за кого голосують?
показать весь комментарий
08.01.2025 14:36 Ответить
Популісти, та ті хто їх вибирають, зруйнують цей Світ. (((
показать весь комментарий
08.01.2025 14:42 Ответить
А У НАС - не "бачили"? Таке саме "профнепридатне, некомпетентне, егоцентричне, самозакохане опудало з повним набором комплексів і тарганів..."
показать весь комментарий
08.01.2025 14:47 Ответить
саме так, але ж нам розказують: америка, 300 років досвіду демократії, системи важілів і противаг, вільна непідконтрольна олігархам преса, вільний ринок, потужні державні інституції... а населяють країну таке ж стадо нікчемних дебілів.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:07 Ответить
Danor

Я думав що це тільки в нас живуть дибіли а виходить що в США взагалі живуть всім дибілам дибіли

07.01.2025 21:26
показать весь комментарий
08.01.2025 23:55 Ответить
америка з її демократією, цінностями - гівно. Як і європа.
показать весь комментарий
11.01.2025 16:51 Ответить
А чому нашi громадяне вибирали Зе? От того американцi вибирали свого...😏
показать весь комментарий
08.01.2025 17:03 Ответить
як мені сказали "аби не байден"
показать весь комментарий
08.01.2025 23:54 Ответить
Щось у сьогоднішньому світі негаразд!
Це руде ще не во владі, але вже наїхало на дружні до штатів країни:
- приєднати Канаду до штатів Канаду в якості 51 штату (маск заявив, що чинний прем'єр Канади Трудо - дівчинка, яка не виконує хотілок рудого)
- віддати штатам Панамський канал
- віддати штатам Гренландією.

В той же час, усі запобіганки його друзів повині бути виконані, тобто цієі "осі зла"
- путлера
- пухлого (кндр)
- орбана
- фіцо
показать весь комментарий
08.01.2025 14:20 Ответить
Він працює на розпад НАТО і ЄС. Вже по суті він посварився з двома членами цих організацій - Данією та Британією. Далі буде...
показать весь комментарий
08.01.2025 17:59 Ответить
в світі йонутих стає все більше
показать весь комментарий
08.01.2025 14:20 Ответить
ще не інавгурировали а ворогів по світу більшає
показать весь комментарий
08.01.2025 14:20 Ответить
Коли ***** почне лякати американців "стерти в попіл", цей великий Комбінатор тихенько піде .... у парашу. Бо США крім хуситів вже налякати нікого не можуть на відміну від *****. Армія США ховається за широкими плечима авіаторів Ізраїля ! Стелси та Ф-35 - це для засранців лякалки. Якщо почнеться "заваруха", то куди всі трампи подінуться !!??
показать весь комментарий
08.01.2025 14:21 Ответить
Пендосы ваювать не умеют! (с) Один дурачек так подумал, и послал свое козломордое воинство захватить НПЗ в Сирии. Кстати, тогда прэзиком в США был… Трамп.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:13 Ответить
І це каже майбутній керівник країни, яка боїться надати дозвіл Україні бити їхнею далекобійною зброєю вглиб росії, щоб раптом не вийшло якоїсь ескалації? Ці заяви виглядають не краще за "бла-бла-бла"... ))
показать весь комментарий
08.01.2025 14:32 Ответить
Та це чергова маячня. Згадайте, як він в 2017 році обіцяв "стерти в порошок" КНДР. І шо. А нічого, коли побачив, що корейський хом'як "зробив бойову стійку",то таварісч трамп обтік потім втерся і заявив, що він не дуже то й хотів.
Ахахах, клоун!
Обидва лідери обмінялися погрозливими заявами упродовж останніх тижнів

8 серпня 2017

Президент США Дональд Трамп заявив, що Північна Корея "зустрінеться із вогнем і люттю", ‎якщо погрожуватиме Сполученим Штатам.‎

Як повідомляють американські ЗМІ, пан Трамп заявив: "Північній Кореї краще не погрожувати ‎США. [Інакше] вони зустрінуться із таким вогнем і люттю, яких світ іще не бачив".‎

Заяви президента з'явилися невдові після публікації звіту Washington Post, у якому видання ‎цитує американських розвідників, які кажуть, що у Пхеньяна є ядерні боєголовки, достатньо малі, ‎щоб уміститися у міжконтинентальні балістичні ракети.‎
США також відправили до Корейського півострова військові кораблі й підводний човен.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:47 Ответить
трамп 2025:

Когда у нас всє стабільно, застой. Нам скучна. Хочєтса двіжухі
показать весь комментарий
08.01.2025 14:47 Ответить
Так, двiжуха по свiту пiшла ще та...😁
показать весь комментарий
08.01.2025 17:10 Ответить
Пана Трампа несе... Він видає маячню без перерви. І головне, що нічого з тих " геніальних" ініціатив не втілеться у життя, але дід бреше як дихає. Таке відчуття, що ему, та його другану Маску, потрібен психіатр.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:02 Ответить
Панамський канал контролюють еврейські клани .
показать весь комментарий
08.01.2025 15:46 Ответить
« муверенітет»- це суверенітет ?
показать весь комментарий
08.01.2025 16:30 Ответить
Ага і китайські так дорогі покидьки з панами? А нічого що канал і саму панаму створили США?
показать весь комментарий
08.01.2025 21:53 Ответить
він ще не президент, а його вже всі послали