9387 посетителей онлайн
8 791 25

Избиение 12-летней девочки в Белой Церкви: Офис омбудсмена встретился с пострадавшей и директором школы

Побиття 12-річної дівчинки в Білій Церкві: реагування Офісу омбудсмена

Офис Омбудсмена отреагировал на инцидент с избиением 12-летней девочки в Белой Церкви Киевской области. Представители омбудсмена уже встретились с потерпевшей, ее семьей и директором школы, в которой учатся ее обидчики.

Об этом сообщил уполномоченный Верховной рады по правам человека Дмитрий Лубинец, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, его представитель в Киевской области Никита Козыренко взял дело "под личный контроль".

Козыренко уже связался с руководством полиции.

"Сейчас, по имеющейся информации, все участники события опрошены, продолжаются следственные действия, полиция Киевщины переквалифицировала действия участников преступления: досудебное расследование продолжается по факту пыток. Отдельно состоялась рабочая встреча моего представителя с руководством полиции в Белоцерковском районе", - отметил Лубинец.

Кроме того, 21 января работники Офиса омбудсмена встретились с пострадавшей и ее семьей, а также провели встречу с директором школы, где учатся ученики причастные к этому инциденту.

Лубинец добавил, что руководство школы заверило: проведет беседы как с учениками, так и с родителями, чтобы предотвращать аналогичные случаи в будущем.

"Наша задача - обеспечить соблюдение прав потерпевшей. Дети должны быть защищены от насилия! А в случае, если произошло неотвратимое - должны быть приняты все необходимые меры!" - резюмировал омбудсмен.

Что предшествовало?

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что несовершеннолетние издевались и избили 12-летнюю девочку в Белой Церкви.

16-летнему юноше сообщено о подозрении по факту пыток малолетней и вымогательства у нее средств.

Полиция Киевщины переквалифицировала действия всех участников преступления: досудебное расследование продолжается по факту пыток.

В Киевской ОГА заявили, что держат на контроле резонансную ситуацию с избиением 12-летней девочки в Белой Церкви Киевской области.

Топ комментарии
+21
Лубінець додав, що керівництво школи запевнило: проведе розмови як з учнями, так і з батьками, щоб запобігати аналогічним випадкам у майбутньому. Щоб н було аналогічних випадків в майбутньому , неповнолітні злочинці вже зараз мають бути покарані законом України ,а не розмовами керівництва школи
Це є куйня від Лубінця,на "пісній олії"
показать весь комментарий
21.01.2025 19:03 Ответить
+11
а вилупки вже стриножені? чи ще гарцюють?
показать весь комментарий
21.01.2025 18:58 Ответить
+9
Адвокат був??? Чи знову намагання все знівелірувати...?
показать весь комментарий
21.01.2025 18:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Адвокат був??? Чи знову намагання все знівелірувати...?
показать весь комментарий
21.01.2025 18:54 Ответить
Був представник омбудсмана, робоча група, зустрілися, запобігли, унеможливили, попередили,слідчи дії, ......
показать весь комментарий
21.01.2025 18:59 Ответить
адвокат із сторони постраждалої був? - питання юридичне!!!
показать весь комментарий
21.01.2025 19:01 Ответить
а вилупки вже стриножені? чи ще гарцюють?
показать весь комментарий
21.01.2025 18:58 Ответить
Лубінець додав, що керівництво школи запевнило: проведе розмови як з учнями, так і з батьками, щоб запобігати аналогічним випадкам у майбутньому. Щоб н було аналогічних випадків в майбутньому , неповнолітні злочинці вже зараз мають бути покарані законом України ,а не розмовами керівництва школи
Це є куйня від Лубінця,на "пісній олії"
показать весь комментарий
21.01.2025 19:03 Ответить
Цікаво що він сказав щоб ті більше траву в школі не продавали, та потім за борги не били.
показать весь комментарий
21.01.2025 19:07 Ответить
на фронті все *******, головна новина країни це "конфлікт" між дітьми...
Хто там ще не взяв під особистий контроль...
показать весь комментарий
21.01.2025 19:05 Ответить
" - Окремо відбулася робоча зустріч мого Представника з керівництвом поліції в Білоцерківському районі", - зазначив Лубінець.
Не знаю чи доживу до того часу, коли цю паскудну мусорню всю пересаджають, бо те, що вони твоять в БЦ і розказати страшно, та й не повірить тутешня тусовка,звинувативши в наклепі.
"Реформа" поліції? Ага, тільки не голосно смійтесь.
Як мені особисто сказав один мусорюга в офіцерських погонах, - Серед нас чужих не буває, або як усі, або ...! -
мається на увазі про своїх співробітників.

А ми дивувалися, як так вийшло в Криму 2014 року, коли за словами Замглавы Меджлиса И. Умеров: «сотрудники https://glavcom.ua/tags/sbu.html СБУ и милиции в Крыму оказались предателями на 100%, военнослужащие - на 80%, https://glavcom.ua/tags/prokuratura.html прокуратура - на 70%».
показать весь комментарий
21.01.2025 19:07 Ответить
Уточнення

Понад 70% "військовослужбовців Збройних сил України" на Кримському півострові "перейшли на бік агресора". Менш ніж 30% залишилися вірними українській присязі.


Понад 90% наших "героїв" у правоохоронних органах спеціального призначення України СБУ на Кримському півострові перейшли на бік агресора.

І найцікавіше… Знаєте, скільки "защитников отечества " з 11 тисяч "поліцейських" вийшли з Криму? менше 1% - залишилися вірними українській присязі ....... Решта перейшла на бік агресора.
показать весь комментарий
21.01.2025 19:34 Ответить
Щось багато Білої Церкви в кримінал них новинах, скучно їм . Треба vox veritatis своїх сусідів виховувати, а не тільки мокш
показать весь комментарий
21.01.2025 19:12 Ответить
У давнину за таке вбивали.
показать весь комментарий
21.01.2025 19:15 Ответить
цікаво, що зараз заважає? Все впирається в ціну питання
показать весь комментарий
21.01.2025 19:57 Ответить
Розкажу історію. Повчальну. Один командир, якого задовбали підлеглі, взяв та публічно оголосив міру покарання черговому "неуставняку" - розстріл. Витяг пістолет і повів його на розправу. Всі почули постріл, і побачили як впав "злочинець". Почався шухєр. "Тіло" повернулось тільки наступного ранку. Був "договорнячок" перед пострілом. Проте справи пішли в гору, а командир здобув повагу. Й досі не розумію чому ? Оцих молокососів треба гарно провчити через повішення або розстріл. Щоб обмочились.
показать весь комментарий
21.01.2025 19:16 Ответить
А на батьків тих сімох малотніх бандитів штраф наклали? За неналежне виховання дітей і невиконання батькками їхніх обов"язків - Закон дозволяє.. Щось про це мовчать, а це наразі чи не єдине, що змусило б тих батьків поговорити серйозно з чадами.
показать весь комментарий
21.01.2025 19:19 Ответить
Нехай той лубінець скаже, що з покидьками, які звітували дитину на Закарпатті, вже скільки років?
показать весь комментарий
21.01.2025 19:21 Ответить
Напевно це це діточки 73 %-х відсотків )))
показать весь комментарий
21.01.2025 19:34 Ответить
До відповідальності повинні бути притягнуті підлітки , їх батьки ( бажано оприлюднити їх дані , ПІП , місце проживання , місце роботи ), вчителі , директор школи , службові особи поліції які пробували зам'яти справу (їх дані є в протоколах і рішеннях про накладення штрафу. Інформація повинна отримати розголос. Перевірка цих підлітків на вживання заборонених речовин.
показать весь комментарий
21.01.2025 19:58 Ответить
Ау журналісти і адвокати та захисні соціальні органи ! За ,що зарплатню отримаємо ?
показать весь комментарий
21.01.2025 20:02 Ответить
Ау журналісти і адвокати та захисні соціальні органи ! За ,що зарплатню отримаємо ?
показать весь комментарий
21.01.2025 20:04 Ответить
Діти мають бути убезпечені від насильства! А у разі, якщо відбулося невідворотнє - мають бути вжиті всі необхідні заходи!" - резюмував омбудсмен, що плануєте вжити, план не рахується, і кажіть повільно, Я записую.
показать весь комментарий
21.01.2025 20:52 Ответить
А по старому пробували вихувати- лозиною по сраці так щоб не сіли тиждень.Я думаю щоб дійшло швидко, як бабка пошептала.
показать весь комментарий
21.01.2025 21:53 Ответить
Это плоды запрета старых методов воспитания.
показать весь комментарий
22.01.2025 01:54 Ответить
Після втручання омбудсмена поліція Київщини перекваліфікувала дії учасників злочину. Тут вже прокуратурі справу на поліціянтів за приховування злочити потрібно відкривати!
показать весь комментарий
22.01.2025 02:04 Ответить