Побиття 12-річної дівчинки в Білій Церкві: Офіс омбудсмена зустрівся з постраждалою та директором школи

Офіс Омбудсмена відреагував на інцидент із побиттям 12-річної дівчинки у Білій Церкві на Київщині. Представники омбудсмена вже зустрілися з потерпілою, її родиною та директором школи, в якій навчаються її кривдники.
Про це повідомив уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, його представник у Київській області Микита Козиренко взяв справу "під особистий контроль".
Козиренко вже зв’язався з керівництвом поліції.
"Наразі, за наявною інформацією, всі учасники події опитані, тривають слідчі дії, поліція Київщини перекваліфікувала дії учасників злочину: досудове розслідування триває за фактом катування. Окремо відбулася робоча зустріч мого Представника з керівництвом поліції в Білоцерківському районі", - зазначив Лубінець.
Крім того, 21 січня працівники Офісу омбудсмена зустрілися з постраждалою та її родиною, а також провели зустріч із директором школи, де навчаються учні причетні до цього інциденту.
Лубінець додав, що керівництво школи запевнило: проведе розмови як з учнями, так і з батьками, щоб запобігати аналогічним випадкам у майбутньому.
"Наше завдання — забезпечити дотримання прав потерпілої. Діти мають бути убезпечені від насильства! А у разі, якщо відбулося невідворотнє — мають бути вжиті всі необхідні заходи!" - резюмував омбудсмен.
Що передувало?
Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що неповнолітні знущалися та побили 12-річну дівчинку у Білій Церкві.
16-річному юнаку повідомлено про підозру за фактом катування малолітньої та вимагання у неї коштів.
Поліція Київщини перекваліфікувала дії усіх учасників злочину: досудове розслідування триває за фактом катування.
У Київській ОВА заявили, що тримають на контролі резонансну ситуацію із побиттям 12-річної дівчинки у Білій Церкві на Київщині.
Це є куйня від Лубінця,на "пісній олії"