5122 посетителя онлайн
4 893 79

США рассматривают возможность привлечения миротворцев из Китая и Бразилии для Украины, - The Economist

От некоторых лидеров есть позитивные сигналы относительно миротворцев в Украине

Вашингтон считает, что для обеспечения соблюдения возможного мирного соглашения в Украине стоит рассмотреть привлечение миротворческих сил из неевропейских стран, таких как Бразилия или Китай.

Об этом сообщает The Economist, информирует Цензор.НЕТ.

Ранее ряд СМИ писали о возможном развертывании в Украине европейских миротворческих сил после подписания соглашения о прекращении огня. Однако, по данным The Economist, вице-президент США Джей Ди Вэнс выразил сомнения в эффективности чисто европейских войск в переговорах с Россией.

"Американские официальные лица предлагают другой вид миротворческих сил, включая неевропейские страны, такие как Бразилия или Китай, которые расположились бы вдоль возможной линии прекращения огня как своего рода буфер", - отмечает издание.

В свою очередь, Франция предложила вариант европейской миротворческой миссии, которая будет оставаться на безопасном расстоянии от линии фронта без обязательств по участию в возможных будущих боевых действиях.

Ожидается, что 17 февраля в Париже президент Франции Эммануэль Макрон проведет экстренную встречу избранных европейских лидеров, а также генерального секретаря НАТО Марка Рютте. На встрече планируется обсудить возможное участие Европы в мирных переговорах, ее вклад в поддержку стабильности в Украине и пути финансирования перевооружения.

Миротворческие силы в Украине

Напомним, ранее сообщалось, что президент Франции Эмманюэль Макрон обсудит с премьер-министром Польши Дональдом Туском развертывание миротворческих сил в Украине в случае заключения соглашения о прекращении текущей фазы войны между Россией и Украиной.

Премьер-министр Польши Дональд Туск опроверг информацию об отправке польских войск в Украину после прекращения огня.

Высокая представительница ЕС по вопросам иностранных дел и политики безопасности Кая Каллас оценила возможность отправки европейской миротворческой миссии в Украину.

Министр обороны Италии Гвидо Крозетто выразил готовность поддержать миротворческую миссию в Украине, если мир будет достигнут.

В свою очередь глава МИД Италии Антонио Таяни назвал эти дискуссии "преждевременными".

Германия совместно с партнерами будет рассматривать возможное размещение миротворцев в Украине в рамках "гарантий безопасности" только после того, как для этого будут созданы условия, а именно - прекращение огня с РФ.

В МИД Украины заявляли, что сейчас уже несколько стран рассматривают участие в потенциальном контингенте западных союзников в Украине. Однако конкретные планы по размещению иностранных военных находятся на стадии обсуждения.

Топ комментарии
+36
Здається США стали союзником РФ і вісь Китай США Іран КНДР уже реальна. Европа тепер сам на сам, якщо ще Европе не вирішить швидко питання з Орбанчиками то фашизм на планеті переміг через 80 років
показать весь комментарий
17.02.2025 12:18 Ответить
+31
Може одразу з Беларусі?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:17 Ответить
+26
Можна чусхистів з КНДР.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ахахахаха.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:16 Ответить
" США вже живе на іншій планеті". Керівник Мюнхенської конференції.
В нас кажуть "кокуха поїхала."
показать весь комментарий
17.02.2025 12:22 Ответить
У них новий розважальний проект
Трумп анд квартал 25
показать весь комментарий
17.02.2025 12:23 Ответить
Так, витягнуть з защоки і знову наведуть
показать весь комментарий
17.02.2025 12:26 Ответить
Члени у тебе у роті.
І твого куйла
Два членоуротих
Навіщо ти взагалі сюди прийшло, якщо тубі куйло подобається?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:38 Ответить
Иди-броди,кацл.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:37 Ответить
это рофл?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:17 Ответить
Може одразу з Беларусі?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:17 Ответить
Можна чусхистів з КНДР.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:18 Ответить
На чорта нам здалися такі миротворці?! Тільки європейці, ну і канадійці з австралійцями!
показать весь комментарий
17.02.2025 12:18 Ответить
Бо кчцапія не зможе ввести мільйонну окупаційну армію в Україну. Їм ще Прибалтику треба завойовувати.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:19 Ответить
Здається США стали союзником РФ і вісь Китай США Іран КНДР уже реальна. Европа тепер сам на сам, якщо ще Европе не вирішить швидко питання з Орбанчиками то фашизм на планеті переміг через 80 років
показать весь комментарий
17.02.2025 12:18 Ответить
Хто там вирішить з орбанами? Там в Німеччині вже перемога АдН стоїть на порозі, не дай Бог.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:33 Ответить
*** та чого. Давайте ще якутів і чеченців
Гуляти так гуояти
показать весь комментарий
17.02.2025 12:19 Ответить
Пан за бурятів забув.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:06 Ответить
Та давайте вже відразу з Півнісної Кореї .. 🖕США точно при трампі їбанулися
показать весь комментарий
17.02.2025 12:19 Ответить
розмістіть ше китайських миротворців в мексиці для боротьби з картелями, клоуни
показать весь комментарий
17.02.2025 12:19 Ответить
Наче не перше квітня...
показать весь комментарий
17.02.2025 12:23 Ответить
Та кітайози і без США вже миротворять у нашій Державі.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:23 Ответить
СєвКорея нє? Іран, ХАМАС, ІДЖІЛ?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:23 Ответить
А узких і китайський 'миротворців' у Канаді та Гренландії
показать весь комментарий
17.02.2025 12:23 Ответить
Але ж Китай є спільником агресора РФ.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:24 Ответить
ще додайте північну корею...
показать весь комментарий
17.02.2025 12:24 Ответить
даю 100% що це не американська ініціатива а свинособача,просто трампон під цю дудку пляше.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:24 Ответить
Ще Іран та РФ треба залучити до миротворців в Україні.
Зовсім їбанулися мага.

І ці клоуни хочуть наші корисні копалини?
Заведіть сюди китайоз і не бачити вам тих копалин, як інтелекту у Волца.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:24 Ответить
Пхаха. Заява в стилі "а вдруг прокатить". В якому стані армія Бразилії і де вона воювала.
Про Китай взагалі смішно, він офіційно нейтральний і ніяких миротворців нікуди посилати не буде.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:24 Ответить
Ще мля китайозів тут не хватало ссуки!
показать весь комментарий
17.02.2025 12:24 Ответить
при чем тут европейцы, это больная инициатива штатов
показать весь комментарий
17.02.2025 12:40 Ответить
Ви ще миротворців з Білорусі розгляньте.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:27 Ответить
це вже виглядає, як біснуватий генератор ахінеї...
показать весь комментарий
17.02.2025 12:27 Ответить
Є ще туарегі, пінгвіни, аборигени... Ботсвани ЗС, Замбезі та Татуу (чи Тотуа?) Сан-Марино ще може....
показать весь комментарий
17.02.2025 12:28 Ответить
А з КНДР не?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:28 Ответить
І з рашки не забудьте розглянути!👎👎😡😡😡
показать весь комментарий
17.02.2025 12:28 Ответить
і бульбохуйло своїх готовий буде прислати ))
показать весь комментарий
17.02.2025 12:28 Ответить
Це пля вапше! Рижева треба приспати. Як скажену лисицю.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:29 Ответить
Скажу культурно и коротко-миротворцев из китая и бразилии, пусть Трамп засунет себе в

промежность.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:30 Ответить
показать весь комментарий
17.02.2025 12:32 Ответить
А северную корею с ираном они не рассматривают??
показать весь комментарий
17.02.2025 12:32 Ответить
Війна в Європі. Європа повинна повинна хоч щось зробити. До яких пір вони будуть ховатися.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:32 Ответить
Забули Білорусь, КНДР та Кацапію. Чи це на десерт?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:33 Ответить
Це такий жарт? То може давайте ще в Україну запросимо "миротворців" з Ірану та КНДР?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:34 Ответить
Розрахунок на те що кацапи не будуть стріляти по китайцям і бразильцям. А якщо будуть це ще краще.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:35 Ответить
Авжеж вони не будуть стріляти по китайських миротворцях. Бо вони розступляться і пропустять рашистів без опору. Обо ще й разом з рашистами підуть в наступ. Тоді питання чи Україна буде стріляти по китайцях які полізуть в Київ?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:46 Ответить
Не хвилюйтеся. Бразильці і китайці не такі дурні, щоб виконувати брудну роботу замість Європи.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:49 Ответить
З Барзілії? Це там "где многа диких абизян"? Так нам своїх абизян вистачає
показать весь комментарий
17.02.2025 12:36 Ответить
Щось вони в США як би так сказати культурніше або ідіоти, або що більш реальне союзники росіян.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:37 Ответить
Ви ж не путайте. Це так ваш Тампон стримує Китай віддаючи йому європейські країни. Вангую що скоро Тампон запропонує Китаю ввести китайських миротворців в Тайвань заради миру. Дебіли ті хто вважає що Тампон збирається воювати з Китаєм.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:38 Ответить
Вперше чую, що Трамп має намір воювати з Китаєм. Він же пацифіст і миротворець, пишається цією якістю.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:55 Ответить
Щоб зробити америку великою, пропоную замість доллара ввести в сша юані
показать весь комментарий
17.02.2025 12:42 Ответить
Бурятських і якутських миротворців відразу посоромились запронувати, на потім залишили.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:42 Ответить
Хід конем?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:48 Ответить
Охереть!!! Ще китайоз тут не хватало! Хай ще півнично-корейських собакоїдів запропонують.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:50 Ответить
Ну просто в дурдомі "День відкритих дверей".
показать весь комментарий
17.02.2025 12:52 Ответить
от тільки косорилих китайців нам тут не вистачало, від кацапів ніяк не відіб'ємося, а вони ж з китайозами "братскіє народи" - що ті, що інші, то все косоока східна орда, нічим потім не виметеш, ні перемовинами, ні зброєю
показать весь комментарий
17.02.2025 12:53 Ответить
з білорусі іще можно миротворців...
показать весь комментарий
17.02.2025 12:56 Ответить
335 млн. громадян США - ну це просто обісрались публічно на весь світ, обравши цю компашку дебілів керувати країною. Американці, ви зганьбились так що нема слів.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:57 Ответить
Американці зганьбилися не більше, ніж 73% українців.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:08 Ответить
десь так, але Україна - пост совкова країна без усталених державних традицій та інституцій із пост совковим інфантильним патерналістським населенням.
америка ж, начебто, 300-літня демократія із потужним громадянським суспільством. але...
показать весь комментарий
17.02.2025 13:15 Ответить
Плітки про потужність громадянського суспільства Ґамерики дуже перебільшені...
показать весь комментарий
17.02.2025 14:14 Ответить
еще обезьян **** не хватало нам..........................................
показать весь комментарий
17.02.2025 12:58 Ответить
Ще тих підарів нехватало для повного нещастя
показать весь комментарий
17.02.2025 13:00 Ответить
Миротворці-вбивці з КНДР та миротвоці-нацисти з білорусі вже є. Також були нечисельні миротворці-террористи з ірану. Яких ще миротворців нам не вистачає?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:01 Ответить
Китайозів ні в якому разі. Ці тварюки вже залізли на окуповані території. Та й бразіліадів теж. Тільки тих, хто допомагав. І на післявоєнну розбудову теж тільки європейців. З китайозами взагалі треба поступово рвати усі контакти.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:13 Ответить
Капець! Потім будуть вузкоглазі та смугляві діти.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:29 Ответить
хазіїн рашки як миротворець? ******** світ, реально заслуговує знищення
показать весь комментарий
17.02.2025 13:29 Ответить
Жодного договору ублюдочна россія ні разу в житті не виконала.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:54 Ответить
Так звані нейтральні будуть там знаходитися до першого пострілу. Це буде перемога х.йла. Тобто ваша ідея, це ще одна ідея людини, яка в корні не розуміє природи цієї війни, і природи намірів кацапів
показать весь комментарий
17.02.2025 13:57 Ответить
Ну, правильно все. Нейтральні будуть доти, доки не почнеться нова війна. Для цього і існують війська ООН, щоб розділяти ворогів подалі. Не зрозумію. А що не так? А не нейтральні, вони що робитимуть? Стояти живим щитом?
показать весь комментарий
17.02.2025 14:11 Ответить
Ага, ще раз перечитав комнтар. Тепер я розумію що ти фсбшна балалайка. "провокатори з ОБОХ боків"?
Пнх, хня їбна!
показать весь комментарий
17.02.2025 14:00 Ответить
ага а з рф миротворців не покличите?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:41 Ответить
ірано-кндрсько-кубінські